Як вибрати скакалку

% Олександр Гаранькін, автор JustLady. % % %
��� ������� ��������
% Скіппінг останнім часом стає все більш популярним видом фітнесу. Однак, цей вид вправ далеко не новий і свої витоки він бере від незаслужено забутих звичайних стрибків з скакалкою. Скіппінг перевищує за енерговитратами навіть швидкий біг і дозволяє позбавлятися від 210 калорій всього за 15-20 хвилин, виконуючи по 100 підскакувань за хвилину. На скакалках можна займатися як вдома, так і на роботі, а також на відпочинку.
% Статті за темою «Як вибрати скакалку» %
Як вибрати скакалку
% Худнемо зі скакалкою %
Як вибрати скакалку
% Як схуднути за допомогою скакалки %
Як вибрати скакалку
% Вправи на скакалці %
Як вибрати скакалку
% Стрибки через скакалку: комплекс вправ %

Таке нехитре пристосування як скакалка приваблює багатьох ще й своєю скромною ціною. Скакалка займає мінімум місця, а крім основної функції вона може застосовуватися також для проведення різних ігор та конкурсів. Якщо розглядати користь для здоров'я, то сей елементарний тренажер покращує координацію рухів, піднімає тонус і рівень загального фізичного стану що займається. Під час занять скіппінг зміцнюються всі м'язи ніг, а також системи організму (дихальна та серцево-судинна). Крім того, спортсмен додає у витривалості й силі.

А тепер безпосередньо про вибір скакалки. Першим ділом вам потрібно впевнитися в тому, що довжина підібрана оптимально. Для цього візьміть скакалку в руки за кінці і витягніть їх десь на рівні грудей. Скакалка повинна стикатися з підлогою. Якщо ж цей спосіб з яких-небудь причин недоступний, скористайтеся виробленими раніше розрахунками оптимальної довжини скакалки щодо зростання людини. При зростанні людини до 1, 5 м оптимальною довжиною скакалки буде 210 см; зростання від 1, 51 до 1, 65 м = довжина скакалки 240 см; зростання від 1, 66 до 1, 82 м = 275 см і зростання від 1, 83 м = 300 см.

Слід також придивлятися до ручок, які не повинні бути слизькими для рук. Віддавайте перевагу тим моделям скакалок, ручки у яких обертаються вільно. У цьому випадку ваша скакалка НЕ ​​БУДЕ скручуватися і плутатися під час занять. Додатково обтяжені ручки на деяких скакалках сприятимуть ще більш активному зміцненню м'язів рук.

У багатьох спортивних магазинах зараз продаються скакалки, які мають вбудовані лічильники. Такі пристрої ведуть рахунок не тільки стрибків, а й згорілим калоріях. З таким тренажером спортсмен має можливість планувати хід своїх занять. Якщо керуватися при виборі скакалки матеріалом, з якого вона зроблена, то можна сказати наступне: найдовговічнішою скакалкою буде скакалка, виготовлена ​​з натуральної високоякісної шкіри. Нейлонові скакалки важать вкрай мало і вони дуже зручні і комфортні в експлуатації. Тому вибирайте скакалку, яка підходить вам за всіма параметрами і вперед до ідеальної фігури.

Теги: ручка, стрибок, скакалка, скіппінг

Тренажери для качання преса

% Muza, автор JustLady. % % %
��������� ��� ������� ������
% Накачати прес в домашніх умовах вам допоможуть спеціальні тренажери. Їх декілька видів, кожен має свої переваги і недоліки. При виборі треба звернути увагу на компактність, якість конструкції і зручність застосування. Визначитися з вибором треба самостійно, враховуючи індивідуальні вимоги і можливості.
% Статті за темою «Тренажери для качання преса» %
Тренажери для качання преса
% Тренажери для стегон і сідниць %
Тренажери для качання преса
% Тренажери для домашнього використання %
Тренажери для качання преса
% Тренажер для талії з підручних матеріалів %
Тренажери для качання преса
% Як качати прес тренажером %

Найпоширеніші тренажери для преса це:

- Гімнастичний м'яч: снаряд дозволяє включити в тренування м'язи преса поряд майже з усіма м'язи вашого тіла. Розмір м'яча потрібно вибирати відповідно до вашого зростанням. Вага вони витримують практично будь-хто. Перевагу цьому снаряду слід віддати тим, хто бажає виправити поставу, так як його показано використовувати в якості стільця в цих цілях. Мінус у великому обсязі, а спускати і накачувати кожен раз для занять потребують багато часу.

- Гімнастичний ролик: основна перевага такого снаряда в загартуванні основних груп м'язів. Накачати прес при його використанні ви зможете в 2 рази швидше, ніж з іншими тренажерами. Він показаний до вибору людям, яким необхідно додатково зміцнити м'язи спини і рук. Снаряд компактний, не займе багато місця.

- Лава для преса: спеціально обладнаний тренажер, вигнутий під кутом, оптимальним для тренування преса, хоча бувають і прямі лавки, але вони менш ефективні. Закріпивши ноги в утримувачі, ви будете впевнені в тому, що ні впадете зі снаряда. Вам стане доступний широкий спектр вправ на тренажері - від підйомів до скручування. Він має безліч модифікацій відрізняються розмірами, конструкцією, компактністю, способом установки. Від цього залежатиме ціна.

- Велотренажер: також може використовуватися для зміцнення черевного м'яза, особливо гарні в цих цілях моделі з можливістю збільшення навантаження на ноги. Різноманітність виконання дозволяє представити його в різних цінових категоріях, у тому числі економ-класу. Варто звернути увагу на дуже компактну модель у вигляді педалей на підставці. Крутити їх рекомендують ногами і руками. Велотренажер відмінний варіант для отримання загальнозміцнюючий ефекту і помічника в боротьбі із зайвими калоріями.

Теги: прес, тренажер, лава, снаряд, хитання

Як кріпити лижне кріплення

��� ������� ������ ���������
% У зимовий період на вулиці одним з популярних занять є катання на лижах. Тому непогано було б уміти встановлювати лижні кріплення самостійно.
% Статті за темою «Як кріпити лижне кріплення» %
Як кріпити лижне кріплення
% Як кріпити лижі до черевиків %
Як кріпити лижне кріплення
% Як кріпити фату %
Як кріпити лижне кріплення
% Як кріпити панчохи до поясу %
Як кріпити лижне кріплення
% Як кріпити стрази на волосся %
% Кріплення для лиж випускають трьох видів: жорсткі, напівтверді і м'які. М'які зараз практично не використовуються, оскільки вони не дають можливості точно і швидко управляти лижами. Сучасні кріплення являють собою жорсткі металеві пристрої, які добре фіксують лижні черевики.%

Для того щоб вибрати гарне кріплення, обов'язково перевірте його на предмет тріщин, якість виконання дужки кріплення і міцність шипів.

Після покупки кріплення можете приступати до установки. Спочатку знайдіть центр ваги лижі, врівноважити її на лезі ножа, лінійці або викрутці. Поздовжня вісь лижі повинна сходитися з поздовжньою віссю черевика, який вставляється в кріплення, а передній край дужки - з лінією її центру ваги. Поздовжня вісь черевика - це лінія, що проходить між задньою точкою контуру каблука і великим і другим пальцями ноги.

Слідкуйте також, щоб ранти лижних черевиків добре прилягали до бокових граней скоби кріплення. Закрутіть передній шуруп, що прикріплює скобу до лижі. Коли черевик буде вставлений в кріплення, проконтролюйте його на предмет положення каблука черевика щодо вантажного майданчика; потрібно, щоб він не йшов убік. Далі перевірте, чи сходяться поздовжні осі лижі та черевика. Угвинтите і затягніть залишилися шурупи. У підошві лижного черевика просвердлите отвори, яке будуть призначатися для шипів скоби.

Якщо у вас лижі пластикові, то кріплення на них встановлюється так само, як і на дерев'яні. Тільки до вгвинчування шурупів потрібно в отвори для них закапати клею БФ або епоксидної смоли. Так само можна зробити, якщо шурупи на старих дерев'яних лижах розбовталися і ослабли.

Зачекайте, поки клей не висохне, і випробуйте нове лижне кріплення.

Теги: кріплення, лижа