Як випрямити коліна

% Наталя, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������
% Стрункі і красиві ноги мають велике значення для кожної жінки. Але, на жаль, не всі є їх власницями. Заняття фізкультурою сприяють поліпшенню форми ніг. Викривлення в області колін можна виправити спеціальними вправами.
% Статті за темою «Як випрямити коліна» %
Як випрямити коліна
% Як випрямити ноги %
Як випрямити коліна
% Як випрямити ноги %
Як випрямити коліна
% Як зменшити коліна %
Як випрямити коліна
% Як випрямити криві ноги %
% Встаньте прямо, ноги поставте ширше плечей. Присідайте десять разів. Потім поставте праву ногу на носок і присідайте ще десять разів. Те ж саме виконайте з лівою ногою. І на закінчення, знову присядьте десять разів з широко поставленими ногами. Присідання дуже добре підтягують м'язи передньої частини стегна, що, в свою чергу, змінює форму ноги в області коліна.%

Поставивши ноги разом, підніміться на носочки. З цього положення спробуйте повільно зігнути ноги до повного присідання. Тепер повільно вставайте. Щоденне виконання даної вправи по 10-15 разів дозволяє спалювати жирові відкладення в області колін, і вони набувають більш рельєфні обриси.

Робіть прості присідання. Спочатку поставте ноги п'ятами разом, носки нарізно і навпаки. Потім - стопи паралельно один одному. Виконуйте кожну вправу не менше 50 разів.

Опустіться на коліна, розставивши їх на ширині плечей. Присядьте на підлогу між ніг, зсунувши при цьому коліна всередину. Спочатку ви відчуєте біль у колінному суглобі, але з часом ноги звикнуть до такого вправі. Воно призначене для деякого зближення колін у жінок з про-подібною формою ніг. Виконання за часом довільне.

Стоячи прямо з трохи розставленими ногами, зігніть одну ногу в коліні назад і доторкніться п'ятою до сідниці. Якщо не виходить, допоможіть рукою притиснути ногу. Те ж саме з іншою ногою. Ця вправа сприяє подовженню сухожилля, від чого коліно з часом стане витонченої форми.

Бігайте або ходите на носочках по кімнаті кожен ранок і вечір протягом п'яти хвилин. Потім розслабте м'язи, сидячи на стільці. Пострибайте через скакалку спочатку двома ногами, потім по черзі на правій і лівій нозі. Проста вправа родом з дитинства дозволяє зміцнити литкові і стегнові м'язи.

І пам'ятайте, результату можна досягти тільки наполегливими щоденними тренуваннями.

Теги: нога, форма, вправа, область, коліно, коліно

Як дізнатися свій тип статури

% KamboJa, автор JustLady. % % %
��� ������ ���� ��� ������������
% Те, що всі люди різні, давно стало аксіомою. І з нею доводиться рахуватися скрізь, у тому числі і в спорті. Існують різні типи статури, і від того, до якого належить людина, залежить те, які йому необхідні тренування, щоб досягти ідеальної форми.
% Статті за темою «Як дізнатися свій тип статури» %
Як дізнатися свій тип статури
% Як визначити тип своєї статури %
Як дізнатися свій тип статури
% Як дізнатися свій ідеальний вагу %
Як дізнатися свій тип статури
% Нормальна вага жінки: вистачить худнути? %
Як дізнатися свій тип статури
% Як розрахувати ідеальну вагу, виходячи зі зростання %
% Вирушаючи в спортивний зал, необхідно адекватно оцінити свою статуру. Це потрібно, щоб правильно підібрати фізичне навантаження і зробити свій шлях до прекрасній фізичній формі максимально коротким.%

Існує три типи статури. Перший - ектоморф. Якщо ви є власником довгих кінцівок, вузьких ступень, грудей, кистей рук і відносно короткого торсу, то ви - ектоморф. Накачати м'язи вам буде досить важко. Фахівці радять представникам цього типу обмежити свої тренування силовими вправами.

Мезоморфов відрізняють довгий торс, широкі груди і невисокий відсоток підшкірного жиру. Сильному і від природи мускулистому мезоморфу практично не складає труднощів активно набирати м'язову масу. Саме цей тип складання найчастіше зустрічається серед бодібілдерів.

Для мезоморфов гарні різноманітні тренування. Чим частіше змінюється порядок виконання вправ, самі вправи, тим краще. Фахівці рекомендують мезоморфам чергувати 2-3 тижні силових важких тренувань і 1-2 тижні тренувань легенів. Ця комбінація забезпечить стабільне зростання показників спортсмена.

Третій тип - ендоморфи. Люди цього типу додавання відрізняються тим, що мають великий широкий кістяк, округле обличчя, м'які м'язи, коротку шию і досить великий відсоток підшкірного жиру. Причому жир відкладається в основному на стегнах, сідницях і животі. Їм достатньо легко набирати м'язову масу, але дуже важко зганяти жирові відкладення.

Для людей третього типу показані різноманітні тренування. Кожні два-три дні програму необхідно хоч трохи міняти. І дуже важливо для ендоморфов підтримувати високу інтенсивність занять, щоб змусити тіло працювати з максимальною віддачею, активно спалюючи при цьому жир.

Зрозуміло, «чисті» типи зустрічаються рідко. Прийнято виділяти 88 підтипів статури, що складаються на основі трьох основних. Оцінюють приналежність людини до того чи іншого основного типу на підставі домінування у нього ознак, характерних для цього типу.

Теги: тип, тренування, статура, ендоморф, ектоморф, мезоморф

Як вибрати кросівки для волейболу

% Христина Удалова, автор JustLady. % % %
��� ������� ��������� ��� ���������
% Волейболом, за спостереженнями експертів, захоплюється значна частина населення нашої планети. І дійсно, в нього грають не тільки професіонали в стінах спортзалу, але і любителі на пляжі, у дворі, на майданчику. Екіпірування у волейболі, як відомо, нескладна. Однак вибору взуття увагу приділити необхідно, оскільки результат гри буде багато в чому залежати від того, наскільки зручно і комфортно вашим ногам.
% Статті за темою «Як вибрати кросівки для волейболу» %
Як вибрати кросівки для волейболу
% Як правильно вибрати кросівки для бігу %
Як вибрати кросівки для волейболу
% Як вибрати кросівки для баскетболу %
Як вибрати кросівки для волейболу
% Як вибрати кросівки для фітнесу %
Як вибрати кросівки для волейболу
% Як вибрати кросівки %

При виборі кросівок для волейболу в першу чергу зверніть увагу на підошву. Добре якщо вона буде виконана з каучуку, який забезпечує найкраще зчеплення з покриттям спортивного залу. Малюнок на підошві повинен бути виконаний у вигляді зигзагів або дрібних односпрямованих штрихів. У цьому випадку ноги не будуть ковзати по підлозі. Для поліпшення амортизації підошва може містити гелеві вставка або повітряні балони.

Зверніть увагу, що кросівки для волейболу повинні бути досить легкими. У такому взутті ноги не втомляться, а стрибки будуть швидшими. Краще вибирати кросівки в сіточку з шкіряними вставками, вони дозволяють нозі «дихати» під час активних рухів. У районі голеностопа повинні знаходитися м'які прокладки, виконані з поролону, щоб черевик щільно «сидів» на нозі.

Підошва в районі п'яти кросівок для волейболу може бути трохи товщі носка, що необхідно для поліпшення амортизації та посилення ефекту при стрибку. Краще якщо задник буде жорстким, щоб нога чітко фіксувалася у взутті. Зверніть увагу і на носок. Він не повинен бути надто вузьким, щоб нога не була скута при рухах.

Виробники кросівок весь час прагнуть довести своє взуття до досконалості. Фірма Mizuno у своїх кросівках використовує різні технології, які забезпечують оптимальні температурні умови для ноги за допомогою вентиляційних каналів, високу зносостійкість, повне зчеплення з поверхнею. Не поступається їй і Asics зі своєю гелевою системою, яка забезпечує захист стопи і місцям, схильним найбільшим ударам.

Теги: волейбол, кросівка, вибір, критерій