Як виставити кріплення на сноуборді

% Icegirl, автор JustLady. % % %
��� ��������� ��������� �� ���������
% Правильно підібрані і відрегульовані кріплення - запорука вашого здоров'я. Сноуборд - травмонебезпечний вид спорту. Помилка при їх установці загрожує переломом ноги або струсом мозку в кращому випадку.
% Статті за темою «Як виставити кріплення на сноуборді» %
Як виставити кріплення на сноуборді
% Як поставити кріплення на сноуборд %
Як виставити кріплення на сноуборді
% Як навчитися стрибати на сноуборді %
Як виставити кріплення на сноуборді
% Бути в моді на сноуборді %
Як виставити кріплення на сноуборді
% Як вибрати костюм для сноуборда %
% Кріплення для сноуборда умовно поділяються на три види: м'які, step-in (середньої жорсткості) і жорсткі. Починаючому сноубордисту краще вибрати кріплення першого або другого виду - немає чого віддавати велику суму грошей за жорсткі кріплення для професіоналів. До того ж кріплення step-in прекрасні тим, що вони встегіваются і фіксуються самостійно, без допомоги рук. Але й вони коштують чималих грошей. Класичні м'які кріплення вимагають певної вправності при установці.%

 Щоб виставити кріплення на сноуборді, необхідно спочатку визначити відповідну вам стійку. Якщо ви коли-небудь каталися на скейтборді, спробуйте згадати - яка нога була ведучою, тобто та, яку ви виставляли вперед? Якщо ж подібного досвіду ви не мали, то попросіть когось з оточуючих несподівано штовхнути вас ззаду. Та нога, яку ви інстинктивно виставите вперед, і буде опорною. Якщо це ліва нога, то ваша стійка носить назву «регуляр», якщо права - то «гуфі». Правильне визначення стійки неймовірно важливо для настройки кріплень.

 Визначення кута кріплень залежить від того, як ви плануєте кататися. Регулювання кута на кріпленнях зазвичай відбувається за допомогою вгвинчування-відгвинчування гвинта в підставі кріплення. Для новачків оптимальним переднім кутом станет15-20 градусів, а заднім - 10 градусів. Для фрирайдеров ці числові значення доведеться поміняти місцями.

 Визначення підходящої ширини стійки залежить від вашого зростання і кута кріплень. Останнім часом виробники роблять на сноубордах відповідну розмітку - варіанти ширини стійки, рекомендовані для конкретної моделі сноуборду. Якщо ж ваш сноуборд не володіє подібним перевагою, то вам просто необхідно вирівняти кріплення і черевики по центру дошки (це називається центруванням).

Теги: кріплення, сноуборд

Переваги еліптичних тренажерів

������������ ������������� ����������
% Еліптичний тренажер підійде тим людям, які хочуть потренувати серцево-судинну систему, і при цьому не навантажувати колінні суглоби. Займатися на ньому можна всім, включаючи тих, у кого немає достатньої фізичної підготовки.
% Статті за темою «Переваги еліптичних тренажерів» %
Переваги еліптичних тренажерів
% Як вибрати еліптичні тренажери %
Переваги еліптичних тренажерів
% Еліптичний тренажер: види та рекомендації %
Переваги еліптичних тренажерів
% Як правильно вибрати еліптичний тренажер %
Переваги еліптичних тренажерів
% Тренажери для домашнього використання %
% Перший еліптичний тренажер був винайдений в 80 роках ХХ століття. Він являє собою гібрид бігової доріжки і степпера. Еллептіческіе тренажери можна умовно розділити на 2 групи: для будинку і для фітнес-центрів.%

Розробники еліптичних тренажерів запевняють, що вони здатні замінити всі інші тренажери. Але ось фахівці з фітнесу зовсім іншої думки. Вони рекомендують займатися на еліптичному тренажері як доповнення до основних програм тренувань.

Еліптичні тренажери ідеально підійдуть людям, які не хочуть багато часу проводить в спортивному залі. Вибравши оптимальну для себе навантаження, можна не виходячи з дому тренувати серцево-судинну систему або спалювати непотрібні калорії.

Перевагою еліптичного тренажера є те, що під час занять ваші суглоби не постраждають, зате ви отримаєте необхідну фізичне навантаження. За короткий період часу еліптичний тренажер здатний задіяти практично всі основні групи м'язів. Користуватися ним можуть як люди з достатнім рівнем фізичної підготовки, так і зовсім без неї. Ви можете займатися на ньому як у спортзалі, так і вдома.

За допомогою одного еліптичного тренажера можна виконувати ряд самих різних вправ. Якщо займатися на ньому не менше півгодини на день, можна значно зміцнити серцево-судинну систему. Еліптичний тренажер стане ідеальним помічником для людей, які хочуть скинути зайву вагу. Він відмінно підійде людям у віці і тим, хто боїться під час тренувань пошкодити суглоби.

Є у тренажера і недоліки. Під час тренувань стежте за тим, щоб навантаження не була занадто великою. Перед тренуванням на еліптичному тренажері, як і на будь-якому іншому, потрібно зробити розминку і розтяжку. Під час всього тренування ретельно стежите за пульсом. Він не повинен перевищувати ту норму, яку рекомендував лікар.

Для занять на тренажері підійде будь спортивний одяг. Єдина річ, на якій не варто економити - взуття з хорошою амортизацією. Вона допоможе уникнути травм.

Теги: тренажер, вид, заняття, спорт, перевага

Як визначити розмір ковзанів

% Ірина Ларталь, автор JustLady. % % %
��� ���������� ������ �������
% Зимові види спорту і дозвілля вимагають наявності зимового інвентаря, лиж, санок, ледянок, ковзанів. Сьогодні в кожному спортивному магазині можна вибрати ковзани, фігурні або хокейні, але для того, щоб дійсно насолодитися катанням, побігати, повипісивать різні фігури на льоду, ковзани необхідно правильно підібрати.%
% Статті за темою «Як визначити розмір ковзанів» %
Як визначити розмір ковзанів
% Як правильно вибрати ковзани для фігурного катання %
Як визначити розмір ковзанів
% Як вибрати фігурні ковзани %
Як визначити розмір ковзанів
% Як визначити, заточені чи ковзани %
Як визначити розмір ковзанів
% Як перевірити заточку ковзанів %
% Вибір ковзанів сьогодні великий: спортивні для хокею, фігурного катання, зі спеціальними лезами для бігу, прості - для занять на непрофесійному льоду, дитячі, дорослі, юніорські, що відрізняються масою і тиском на опору.%

Візьміть чистий аркуш паперу формату А4 і поставте на нього обидві ноги. Обрисуйте олівцем сліди. Виміряйте лінійкою відстань у довжину між найбільш віддаленими точками п'яти і пальців. Якщо ваші ноги трохи різні по довжині (звичайна асиметрія) за вихідний прийміть розмір більшої ноги.

Отриману величину вимірювання в міліметрах розділіть на 2/3 і отримаєте ваш розмір взуття. Так обчислюється російський розмір. Англійська мірка знімається в дюймах, так само як і американська.

Розмір черевиків для ковзанів слід підбирати на пів розміру менше вашого звичайного. Ноги повинні сидіти щільно, торкаючись пальцями миска черевика попереду. П'яти не повинні зрушуватися з місць. Не намагайтеся купити собі ковзани більшого розміру, з урахуванням вовняної шкарпетки і т.д. Чим щільніше будуть сидіти ноги в черевиках, тим стійкіше ви будете на льоду, а значить, вам буде зручніше кататися, ви будете менше падати.

Міряйте черевики в тих же шкарпетках, в яких збираєтеся використовувати ковзани.

Важливим розміром для вибору є і повнота ноги. Якщо ви її не знаєте, то скористайтеся стандартною таблицею для визначення цього параметра.

Приміряйте черевики ковзанів перед покупкою. Ногам повинно бути комфортно в зашнурованих черевиках, в зонах підйому і пальців не повинно бути порожнеч. Язички повинні утримувати стопи від переміщення, п'яти повинні бути притиснуті до задника.

Посидьте в одягнутих і зашнурованих черевиках деякий час. Встаньте, походіть в них. Якщо вам зручно, ноги не переміщаються всередині черевиків вперед-назад і з боку в бік, значить, розмір черевиків для ковзанів підібраний правильно.

Теги: розмір, коник, черевик