Як зшити спортивну сумку

% Катерина Ісаєва, автор JustLady. % % %
��� ����� ���������� �����
% Спортивна сумка повинна бути досить місткою, міцною і, звичайно, зручною. За наступним описом ви можете самостійно зшити основу такої сумки, а декорувати її за вашим бажанням.
% Статті за темою «Як зшити спортивну сумку» %
Як зшити спортивну сумку
% Як переробити старі джинси %
Як зшити спортивну сумку
% Як зшити пончо %
Як зшити спортивну сумку
% Як зшити покривало на ліжко своїми руками %
Як зшити спортивну сумку
% Зшити сарафан самій - просто! %

Тканина для спортивної сумки повинна бути досить щільною. Можна використовувати плащові тканини, в цьому випадку сумка буде відносно не боятися дощу і снігу (вибирайте щільні види плащової тканини, бажано на якийсь текстильній основі). Ви можете також використовувати непотрібні джинси, розпоровши їх попередньо і розкроївши, як дозволяє фасон.

З відрізу тканини розкроїте наступні деталі сумки, не забувши залишити 1-2 сантиметри на припуски швів:
% - Основа 30 Х 40 см (кути деталей краще злегка скруглить), 2 деталі + 2 деталі для підкладки;
% - Деталь для нижньої і бокових сторін сумки 12 Х 80 см, 1 деталь + 1 деталь для підкладки;
% - Верхні 2 деталі 5 Х 60 см.

Крім цього, вам знадобиться:
% - Блискавка 60 см (або більше);
% - Ремінна стрічка для ручок - близько 1, 5 м шириною 4 см.

За бажанням можете розкроїти також необхідну кількість кишень будь-яких розмірів. Якщо ви використовуєте старі джинси, можна використовувати готові кишені вироби. Пристрочите кишені до основних або бічним деталям.

Деталь для дна і бічних сторін сумки приметайте спочатку до однієї основної деталі, потім до іншої. Висота бічних сторін повинна бути менше на 10 см, ніж висота основної деталі сумки (тобто зшийте деталі за схемою: бічна 20 см + нижня 40 см + бічна 20 см).

Вздовж блискавки пришити з двох сторін верхні деталі. У вас повинна вийти смуга з блискавкою посередині.

Пришийте отриману смугу з блискавкою до основної деталі: починайте з місця з'єднання основи і бічної деталі, далі по верху сумки, закінчите в місці з'єднання основи і другої бічної деталі. Те ж саме виконайте з іншого боку.

Після цього пришийте торцеві сторони смуги з блискавкою до торцевих сторонах бічних частин.

Якщо ви хочете сумку з двома ручками, відріжте два шматки пасової стрічки необхідної вам довжини і пришити кінці зверху на основні деталі сумки, залишаючи між кінцями стрічки близько 20 см. За бажанням можна зробити одну довгу ручку. У цьому випадку відміряйте потрібну довжину пасової стрічки і пришити її кінці до бічних частинах сумки. Шви робіть подвійними для більшої міцності.

Розкроїте і зшийте підкладку так само, як ви пошили основу і бічні деталі. Вкладіть отриманий мішок в сумку і пришити потайним швом з внутрішньої сторони сумки, підгинаючи краю підкладки.

Теги: рука, шапка, сумка

З чого починати заняття в тренажерному залі

% Ольга Зю, автор JustLady. % % %
� ���� �������� ������� � ����������� ����
% Кількість тренажерних залів і фітнес клубів зростає з кожним днем. Якщо ви вирішили приєднатися до армії постійних відвідувачів цих закладів, вам необхідно знати про деякі тонкощі, перш ніж приступити до тренувань. Новачки часто допускають помилки, не знаючи, до чого приступити в першу чергу. Будьте розумніше і підготуйтеся до занять ретельно.
% Статті за темою «З чого починати заняття в тренажерному залі» %
З чого починати заняття в тренажерному залі
% Правильний початок тренувань у тренажерному залі %
З чого починати заняття в тренажерному залі
% Як займатися в тренажерному залі %
З чого починати заняття в тренажерному залі
% Як займатися в тренажерному залі %
З чого починати заняття в тренажерному залі
% Як правильно займатися в тренажерному залі %
% Перше, що потрібно зробити перед відвідуванням тренажерного залу, це проконсультуватися у вашого лікуючого лікаря і пройти повне медичне обстеження. Якщо виявляться якісь проблеми зі здоров'ям - обов'язково попередьте про це свого тренера.%

Визначте мета ваших занять в тренажерному залі. Що ви хочете отримати в результаті тренувань: хороший м'язовий тонус, підтягнуту фігуру, накачані м'язи або просто хочете підтримати своє здоров'я? Спираючись на ці дані, інструктор підбере вам індивідуальну програму занять на один місяць. Потім програму рекомендується поміняти.

Перші два місяці опрацьовуються всі групи м'язів рівномірно. Більше часу приділяється вправам на гнучкість і аеробних занять. У цей час навчитеся стежити за своїм диханням. Після того як ваше тіло звикне до невеликих навантажень, можна приступати до роботи над окремими групами м'язів. Вся увага потрібно концентрувати саме на тій групі м'язів, над якою ви зараз працюєте.

Чергування силових навантажень і аеробних вправ на велотренажері або біговій доріжці посилить ефективність тренувань. Слід пам'ятати, що для спалювання жирів аеробні вправи повинні тривати не менше 40-45 хвилин. Рекомендована частота відвідувань тренажерного залу становить не менше 3х раз на тиждень.

Збалансованість вашого харчування в той час, коли ви будете відвідувати тренажерний зал, допоможе швидко скинути зайву вагу і наростити потрібну м'язову масу. В меню повинна переважати білкова їжа. Вживання жирів і вуглеводів варто скоротити до мінімуму. Придбайте хороший комплекс вітамінів і мінералів. Намагайтеся приймати його регулярно.

Чи не закінчуйте вправи різкою зупинкою. Наприкінці тренування обов'язково виконайте вправи на розтяжку м'язів. Ці вправи допоможуть уникнути болю в м'язах на наступний день після занять.

Теги: маса, зал, тренування, заняття, вправа

Віброплатформа: заняття, користь і протипоказання

��������������: �������, ������ � ����������������
% Принцип дії віброплатформи заснований на рефлекторному скороченні м'язів і їх послідовному розслабленні за рахунок вібраційних рухів. Підвищена інтенсивність тренувань дозволяє зменшити час заняття, а відсутність кардіонагрузок не перевантажувати серцевий м'яз. %%
% Статті за темою «Віброплатформа: заняття, користь і протипоказання» %
Віброплатформа: заняття, користь і протипоказання
% Турецька лазня (хамам) %
Віброплатформа: заняття, користь і протипоказання
% Сечогінні трави і протипоказання до застосування %
Віброплатформа: заняття, користь і протипоказання
% Криомассаж і протипоказання %
Віброплатформа: заняття, користь і протипоказання
% Протипоказання до лазерної епіляції %
% Заняття на віброплатформе вибирають люди, які не можуть витрачати час на повноцінні і тривалі тренування - 10-хвилинна опрацювання м'язів на віброплатформе може замінити двогодинне заняття в спортивному залі.%

Віброплатформу вибирають для проведення оздоровчих методик, відновлення після хвороб і травм, як фізіотерапевтичного методу.

Ефективність занять на віброплатформе виражається в наступних результатах:

- Поліпшення кровообігу;
% - Боротьба з целюлітом і значне зменшення застійної прошарку;
% - Зниження ваги;
% - Очищення організму і швидке виведення шлаків, токсинів;
% - Збільшення сили м'язів і щільності кісткової тканини, гнучкості зв'язок;
% - Нормалізація діяльності нервової системи;
% - Поліпшення обміну речовин;
% - Підвищення імунного захисту організму;
% - Підтримка пружності та еластичності шкіри.

Заняття на тренажері засновані на дії сили тяжіння - тіло намагається опиратися їй, і збільшує одержувану навантаження, м'язи опрацьовуються кожну секунду, що забезпечує неймовірну ефективність тренувань. Залежно від пози та інтенсивності вібрації тіло може відчувати розслаблення, навантаження, розтягнення і масажну опрацювання.

Поліпшення периферичного кровообігу сприяє швидкому виведенню з організму продуктів розпаду, що надає бадьорості і швидко відновлює сили. Тому вібраційні тренування показані людям в реабілітаційний період - після перенесених важких захворювань, травм різного характеру. Тренажер підходить для активного домашнього користування, а також є обов'язковим снарядом багатьох спортивних залів і фітнес-клубів.

Віброплатформа протипоказана людям, що мають хронічні захворювання вираженої ступеня тяжкості - цукровий діабет, епілепсія, хвороби нирок і жовчного міхура, т.д. Наявність штучних суглобів, протезів кінцівок, імплантованих кардіостимуляторів та інших елементів також є протипоказанням до роботи на віброплатформе. У будь-якому випадку, перш ніж приступити до тренувань, необхідно пройти комплексне обстеження і отримати дозвіл від фахівців.

Теги: тренажер, заняття, вправа, користь, віброплатформа