Парфуми із запахом бузку

���� � ������� ������
% Напевно, немає такої людини, яка б не любила бузок. З бузком міцно пов'язано спогад про весну і пробуджується природі, яка, як дівчина на виданні, вбирається в серпанок рожево-бузкових і білих квітів. Радісне щебетання птахів, миготіння легенів, різнокольорових метеликів - все це забарвлене терпким, солодкуватим запахом розпускаються бузкових кущів. Зацвів бузок, значить, літо вступає в свої права, щоб подарувати нам безліч сонячних, теплих днів. У цій статті жіночий сайт JustLady розповість про духів із запахом бузку і технології їх виготовлення.
% Статті за темою «Духи з запахом бузку» %
Парфуми із запахом бузку
% Як підібрати аромат парфумів правильно %
Парфуми із запахом бузку
% Як вибрати парфуми %
Парфуми із запахом бузку
% Духи Salvador Dali %
Парфуми із запахом бузку
% Про що говорить ваш аромат %

Сьогодні бузок виростає скрізь: у парках і садах, на дачних ділянках. Родина бузку звичайного, з блакитно-бузковими й білими квітами - Балканський півострів, але в Європі вона з'явилася відносно недавно, приблизно в 16 столітті. Існує безліч різновидів бузку, її колір варіюється від білого і блакитного до темно-лілового.Запах бузку давно привертає парфумерів, він чудово підходить для духів і ароматизованих косметичних засобів, надає їм трохи помітну гірчинку і якусь непередбачуваність. Звичний квітковий запах в руках умілого творця духів раптом перетворюється у щось загадкове, доповнене відтінками. Тим і приваблюють квіткові запахи досвідчених парфумерів - вони дають можливість для експерименту і творчості.

Начебто, чим можуть пахнути парфуми із запахом бузку? Зазвичай, бузок в парфумах використовується як головний ноти, яка помітна відразу ж, але потім, після взаємодії зі шкірою і киснем, квіткові духи починають змінюватися і набувати немислимі відтінки і нюанси. І все завдяки фантазії майстерних парфумерів, які завжди використовують квіткові запахи композиційно.

Парфуми із запахом бузку неоднозначні, їх треба вміти "носити". Жінка, що вибирає такий запах, впевнена в своїй привабливості і вміє так себе подати, що жодна людина не засумнівається в її привабливості.Запах бузкупровокує і змушує діяти, він як дурманне хмара огортає і заворожує будь-якого вдихнув його солодку терпкість. Гірчинку привносить синильна кислота, що міститься в листках бузку. У маленьких дозах вдихання цього запаху безпечно, але варто тільки забутися і задишать повні груди - стережіться, можна втратити голову! Сказано, звичайно, трохи перебільшено, але медики, насправді, не радять ставити букети бузку в спальні, вона може викликати головний біль.

Квіткові запахи використовувалися в парфумерії завжди. Це зараз з'явилося безліч штучних і нових ароматів, часом суперечливих і незвичайних, а раніше вся ароматична продукція вироблялася на основі ефірних масел. Масла отримували з живих квітів і рослин різними способами. Перші промислові духи і назви носили відповідні: "Конвалія", "Роза", "Бузок". Потім з'явилися технології, що дозволяють виробляти синтетичні аромати, дешевші за собівартістю. Що стосуєтьсязапаху бузку, То його навіть простіше створити таким штучним способом. Метод натуральної екстракції дозволяє отримати з кілограма суцвіть всього 8 г запашного екстракту, а це співвідношення підносить його вартість до позамежних висот. Тому, в комерційних цілях натуральний екстракт з бузку не проводиться. Тільки у французькому місті Грассі, відомому на весь світ своїм виробництвом ексклюзивних французьких парфумів, ще використовують для створення парфуму ззапахом бузку запашні лілові суцвіття.

Запах бузку у своїй продукції використовують багато брендові виробники парфумерії: Christian Dior, Calvin Klein, Chanel, Elizabeth Arden, Kenzo та ін. Незважаючи на уявну простоту цього запаху, до останнього часу не вдавалося передати всю його повноту, витонченість і насиченість. Тому, в усіпарфуми із запахом бузку додається синтетичний аромат. Головний бузкову ноту їм додає тер-пінеол, виразність - гідроксіціт-ронеллаль, солодкі акценти розставляє композиція жасмину. А геніальність і самобутність кожного парфумера роблять з даної хімічної формули твір ароматичного мистецтва.

����� ������

1.«Бузок» Pur Desir (Yves Rocher) -парфуми із запахом бузку, Який неможливо переплутати ні з чим. Виробники не стали розбавляти основну ноту побічними ароматами, але це не спростило запах, зовсім навпаки, зробило його чуттєвим і проникливим.

2.5th Avenue (Елізабет Арден) - Аромат для успішної і вишуканою жінки. Нота бузку є початковою, трохи приглушується іланг-іланг і жасмином. Шлейф ванілі й ірису роблять аромат м'якше і багатшим.

3.Truth (Calvin Klein) - Не можна назвати духами з однозначним запахом бузку, бузок виявляється поволі, манить і відтіняє ноти цитрусових і китайського бамбука. Аромат для жінок, які прагнуть до гармонії і душевного спокою.

4.Bois des iles (Chanel) - Аромат парфумів повільно розкривається протягом дня і показує всю свою пристрасть і чуттєвість. Ноти бузку є нотами серця і посилені солодким жасмином і свіжістю троянди.

5.Lilacs & amp; Rose (Soivohle) - Своєрідний аромат, що підкреслює індивідуальність і непередбачуваність кожної жінки.Запах бузкусусідить зі східними пряними нюансами, що надає композиції шарм і незвичайність.

6.Ризька бузок (Дзінтарс) - Парфумерна класика, яка прийшла до нас з нашого дитинства. Улюблені парфуми наших бабусь і мам анітрохи не застаріли з часом, а стали лише модніше і стриманішими, як дороге марочне вино.

 Світлана Крутова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: спальня, аромат, бузок, автоароматізатор

Як визначити стійкість парфумів

% Міла Кірдіна, автор JustLady. % % %
��� ���������� ��������� �����
% Будь-яка жінка і її парфуми повинні створювати елегантний дует. По тому, який запах вона вибирає, визначається темперамент і враження від самої жінки. Вибір парфумів може бути заснований на декількох факторах: пори року, настрої, ситуації. Велику роль у підборі духів грає і їх стійкість.
% Статті за темою «Як визначити стійкість парфумів» %
Як визначити стійкість парфумів
% Улюблений парфум: як продовжити запах %
Як визначити стійкість парфумів
% Як правильно вибрати парфуми %
Як визначити стійкість парфумів
% Самий довгограючий запах %
Як визначити стійкість парфумів
% Як розпізнати підробку парфумів %
% Стійкість духів визначається досить простим способом. 0, 5 мл духів помістіть в фарфорову чашку і опустіть в неї невеликий шматочок (5х10 см) вибіленої марлі. Не викручуючи шматочок марлі, просушіть при кімнатній температурі. Стійкість запаху визначте органолептичними способом.%

При покупці духів в магазині цей спосіб не зовсім прийнятний. Тому подивіться на флакон, де описано кількість ефірних масел, що містяться в парфумерії. Найбільш стійкими духами вважаються ті, в яких міститься від 22 відсотків ефірних масел. Ці духи досить дорогі і не зрівняються з парфумерної або туалетною водою. У них найменше зміст ефірних масел, тому їх аромат буде триматися всього кілька годин. Справжні стійкі парфуми повинні триматися на шкірі 10-12 годин, а на одязі - кілька днів.

Фахівці радять під час підбору духів не тримайте занадто близько до носа пробник. Згідно з нормами, слід досить швидко вдихнути запах парфумів, які розташовані в 10-15 см від носа. Якщо ви відчуєте легкі, ненав'язливі нотки, то духи якісні і зможуть довго радувати вас своїм ароматом.

Велике значення має правильність зберігання духів. Флакон з улюбленим ароматом повинен зберігатися подалі від сонячного світла і повинен бути щільно упакований. Це пов'язано з тим, що при потраплянні світла і сторонніх включень духи псуються, а їх запах видозмінюється.

Варто відзначити, що на тривалість звучання аромату впливають особливості шкіри та умови роботи. Специфіка жирної шкіри така, що вона здатна утримати аромат меншу кількість часу. Якщо ви працюєте на великому підприємстві, то є ймовірність того, що духи будуть взаємодіяти з іншими запахами.

Кожна жінка хоче підібрати для себе стійкий і неповторний аромат, який зможе підкреслити її елегантність, чарівність, індивідуальність. Користуючись перерахованими вище порадами, ви зможете вибрати стійкі духи, які підходять саме вам.

Теги: дух, вибір, стійкість