Духи як засіб спокушання

% Misstery, автор JustLady. % % %
���� ��� �������� �����������
% Нюх, примітивне і просте почуття всіх живих істот, відіграє значну роль у нашому житті. Саме запах невидимих ​​частинок «феромонів» дозволяє нам на підсвідомому рівні впливати на оточуючих.% Феромони можуть викликати не тільки приязнь, але й страх, ненависть. Феромонами собаки визначають і мітять свою територію. Феромони дозволяють визначити готовність до спаровування у макак.%
% Статті за темою «Духи як засіб спокушання» %
Духи як засіб спокушання
% Уроки спокушання для бажаючих вийти заміж %
Духи як засіб спокушання
% Секрети зваблювання чоловіків: 12 кращих прийомів спокушання %
Духи як засіб спокушання
% Жіночі секрети спокушання %
Духи як засіб спокушання
% Мистецтво спокушання: як підкорити серце чоловіка %

Духи для зваблювання

Не так давно, 1979 р г, США спробували випускати жіночі парфуми з феромонами, які приваблюють чоловіків. І хоча перша спроба провалилася, з 1993 року парфуми з феромонами міцно увійшли в парфумерну життя. Кожна поважаюча себе косметична фірма Dior, Escada, Feromon, Hugo, Kenzo, Lacoste сьогодні має лінію парфумів з феромонами. Причому це стосується і чоловічого парфуму. Тепер навіть неможливо визначити, що вас потягнуло до людини, її індивідуальні якості або феромони в туалетній воді.

Люди в цьому сенсі не далеко пішли від братів своїх менших. Виробництво духів і всілякої парфумерії покликане привернути до нас увагу осіб протилежної статі. Існує навіть ціла таблиця, яка визначає відповідність запахів темпераменту людини. Так, наприклад, романтичним натурам слід користатися ароматами фруктових дерев, троянд, а активним особистостям радять цитрусові та водні аромати.

Не всі духи як такі є духами. У приципу, парфуми - це спиртовий склад, в якому розчинені пахучі компоненти, ноти ароматів. Духи повинні містити не менше 15% цих компонентів, туалетна вода - не менше 5%, одеколон - не менше 3%.

Ще Клеопатра вміло використовувала запахи в звабі чоловіків. А вже нам-то, сучасним жінкам, і сам Бог велів оволодіти цим мистецтвом. Кожній жінці подобатися певний аромат. Саме його вона вибирає, щоб закінчити свій образ, внести в нього родзинку.

Щоб не пахнути занадто ...

Однак, користуючись парфумами, слід дотримуватися кількох простих правил:
% Духи слід наносити в область найбільшої циркуляції крові, ліктьові згини, зап'ястя, за вухами, в область ключиць;

духи слід наносити не більше трьох разів на день;

не слід зловживати кількістю парфумів, особливо в спекотні дні при інтенсивному потовиділенні;

не слід користуватися парфумами перед заняттями спортом або походом на пляж;

використовуйте тільки той аромат, який вибрали ви, не введена на вмовляння подруг або рекламу.

Теги: засіб, дух, зваблення

Який парфум подобається чоловікам

����� ������ �������� ��������
% Більшість дослідників дотримуються думки, що жінки більш чутливі до різних запахів, краще пізнають їх і розрізняють, ніж чоловіки. Але чи означає це, що представники сильної половини людства байдужі до того, які духи використовують дівчини? Звичайно, ні. Але відповісти однозначно на запитання, який же парфум їм подобається - неможливо.
% Статті за темою «Який парфум подобається чоловікам» %
Який парфум подобається чоловікам
% Вибираємо парфум для коханих чоловіків %
Який парфум подобається чоловікам
% Парфум в подарунок %
Який парфум подобається чоловікам
% Які аромати подобаються чоловікам %
Який парфум подобається чоловікам
% Що він думає про твої парфумах %
% Будь-яке думку з цього приводу суб'єктивно, оскільки однакових чоловіків не буває, і подобаються їм різні жінки - хтось все життя шукає блондинок, хтось сходить з розуму від брюнеток, комусь подобаються субтильні дами, а комусь - особи в міцному тілі. Це ж стосується і ароматів. І все ж багатьом дівчатам цікаво, до якого саме запаху «тяжіють» їх чоловіки.%

Фахівці, що вивчають одорологію, виділяють чотири основні аромату духів: квітково-фруктовий; східний з ароматами мускусу, сандалу, ванілі, прянощів, спецій та ін .; деревно-шкіряний, де присутні нотки тютюну, шкіри, дерева і трохи цитруса, а також запах свіжості, що нагадує соковиті, ароматні трави і море.

Існує стійка теорія, згідно якої представники сильної статі, ласі на блондинок, воліють квіткові аромати, а шанувальники брюнеток люблять пряні запахи. Солодкі фруктові запахи подобаються чоловікам амбітним і впевненим у собі, а спортивним, енергійним натурам ближче по духу освіжаючі запахи цитрусових, бергамоту, шафрану і мигдалю.

Творці духів стверджують, що велике враження на чоловіків виробляє запах мускусу, який вважається найсильнішим афродизіаком і схожий на природний запах жіночого тіла. Сексуальний потяг до жінки підвищується, якщо духи містять також аромат іланг-ілангу, імбиру, розмарину, пачулі.

Високе місце в рейтингу запахів відводиться кориці і ванілі, які подобаються значній кількості чоловіків. Чому? Можливо, ці запахи викликають приємні асоціації з дитинством, теплом рідного дому і смачними маминими пирогами.

Так на яких же парфумах ви повинні зупинити свою увагу? Навряд чи вам слід керуватися якимись теоріями, адже це тільки припущення, які не завжди підтверджуються на практиці. Напевно, найголовніший критерій вибору парфуму - це коли запах підходить і подобається особисто вам. Такі духи можуть надати впевненість в собі і зробити вас особливо привабливою в очах чоловіків. Оцінюючи той чи інший аромат, ви повинні довіритися власній інтуїції.

Єдине, про що вам завжди слід пам'ятати, це те, що часто сильні, насичені аромати чоловіка не приваблюють, а, навпаки, насторожують. Набагато краще, якщо за вами буде йти легкий, ледь помітний шлейф парфумів, що нагадує про вашу незвичайної жіночності та загадковості.

Теги: чоловік, дух, вибір, аромат, парфуми

Ефірні масла для релаксації

% Zubaranna, автор JustLady. % % %
������� ����� ��� ����������
% Ефірні масла для релаксації стали використовуватися вже в стародавні часи. Предки виявили вплив парів натуральних олій на людський організм, в тому числі на фізіологічний та психологічний стан.
% Статті за темою «Ефірні масла для релаксації» %
Ефірні масла для релаксації
% Сила ефірних масел для релаксації %
Ефірні масла для релаксації
% Небезпечні ефірні масла %
Ефірні масла для релаксації
% Ефірні масла від зморшок - програма anti-age %
Ефірні масла для релаксації
% Ефірні масла для догляду за грудьми %
% При вдиханні ефірних масел людина швидше виходить з депресії, знімається нервова напруга, позбавляється від безсоння, поліпшується стан пам'яті, підвищується працездатність і загальний настрій і самопочуття.%

Бергамот позитивно впливає на розумові здібності, підвищує концентрацію уваги, ефективно знімає стрес і поганий настрій, підвищує активність і товариськість, надає додаткові сили.

Масло герані стабілізує емоційний стан людини, допомагаючи справлятися з перепадами настрою, підвищує розумову і фізичну активність людини, допомагає при депресіях.

Грейпфрутовий масло є тонізуючим засобом, а також заряджає бадьорістю і енергією.

Іланг-іланг здатний зняти нервову напругу, має заспокійливу дію. Також ароматерапія з додаванням олії іланг-іланг надає впевненість, усуває безсоння, зменшує нервозність і агресію.

Евкаліптова олія прекрасно усуває втому, знімає стрес, позбавляє від сонливості, збагачує клітини киснем. Також евкаліпт стимулює розумову діяльність людини, розвиваючи логічне мислення.

Терапія з маслом чайного дерева призначається при нервовому виснаженні, оскільки знижує хворобливе реагування людини на будь-які явища і ситуації. Чайне дерево допомагає адаптуватися в новому колективі, надає впевненість, сприяє прийняттю правильних рішень.

Масло розмарину є досить сильним стимулятором для поліпшення пам'яті і логічного мислення. При його вдиханні збільшуються фізичні та розумові ресурси організму. Як правило, його рекомендують при отриманні великої кількості інформації (вивчення іноземних мов, запам'ятовування чисел і дат).

Масло лимона вважається кращим антидепресантом, так як він сприяє усуненню апатичного і тривожного настрою, покращує загальне самопочуття людини, заряджає оптимізмом і бадьорістю. Ароматерапія спонукає до нової діяльності з творчим ухилом, додає в повсякденне життя яскраві фарби.

Ефірна олія м'яти стабілізує емоційний фон, надає впевненість. Також з його допомогою ефективно знімається нервова напруга, проходять напади агресії і гніву, знижує стомлюваність і підвищує працездатність.

Таким чином, перераховані рослини і деякі інші ефірні масла сприятливо впливають на організм людини, тому набули широкого поширення для швидкого розслаблення і відновлення сил.

Теги: масло, депресія, релаксація, ароматерапія