У світі ароматів: що потрібно знати про парфумерії
% Rusalochka, автор JustLady.
%
%
%
% У світі парфуму існує безліч ароматів, кожному з яких відповідає свій характер. Щоб правильно підібрати туалетну або парфумерну воду, потрібно, перш за все, знати, чим вони відрізняються, а також врахувати багато інших особливостей.
% Статті за темою «У світі ароматів: що потрібно знати про парфумерії»
%
% Східні аромати і їх магія
%
% Нові аромати Живанши 2010
%
% Аромати класифікуються залежно від концентрації парфумерних олій, нот композиції, категорії аромату. Залежно від змісту або концентрації парфумерних олій аромати розрізняються по інтенсивності і стійкості. Ці масла також називають «соком». Найбільш «соковиті» аромати - це духи (Parfum). Концентрація масел в них становить до 50%. На другому місці парфумерні води (Eau de Parfum) з вмістом «соку» 10-20%. Потім слідують туалетні води (Eau de Toilette) - 8-10%, одеколон (Eau de Cologne) - 3-8% та інші парфумовані продукти з вмістом масел до 3% (LE): спреї для тіла, дезодоранти, лосьйони після гоління. Чим вище концентрація «соків», тим стійкіше аромат.% Аромати, подібно музичним творам, складаються з нот, які, поєднуючись між собою, створюють композицію. Розкриваються вони з часом: спочатку проявляються верхні ноти, які створюють перше враження про аромат. Потім можна відчути більш глибокі ноти, в результаті на шкірі залишаються базові. Не рекомендується вибирати аромат, покладаючись лише на перше враження про нього, вироблене верхніми нотами. Дайте йому розкритися повністю. У складі верхніх нот присутні сільноароматізірованние компоненти, які швидко випаровуються завдяки своїй летючості. Найчастіше як верхніх нот використовуються цитрусові, польові, зелені, альдегідні, анісові масла.
Середні ноти називаються «нотами серця». Вони сприймаються тоді, коли розсіюються верхні. Проявляються протягом 3 годин після нанесення. Найбільшою популярністю володіють лаванда і троянда. Базові ноти сприймаються приблизно через 30 хвилин з моменту нанесення аромату на шкіру. Вони діляться на деревні, бальзамічні, солодкі, деревні, мускусні, тварини. Базові фіксують і підсилюють верхні і середні ноти.
Важливо, щоб аромат певної категорії поєднувався не тільки з вашим характером, але і з часом доби і сезоном. Нанесення цитрусових ароматів допускається щодня. Але необхідно врахувати, що це денний річний аромат. Парфумерія цієї категорії підходить для динамічних, товариських жінок, яка віддає перевагу повсякденний стиль одягу.
Східні аромати підходять для вечора. Ноти таких композицій більш чуттєві, теплі, тому завдає їх краще всього взимку і для особливих випадків. Парфумерія східній категорії підходить для пристрасної, спокусливої жінки.
Наступна категорія - квіткові аромати. Вони підходять для будь-якого часу року, а також для будь-якого випадку. Такі аромати неодмінно сподобаються романтичною особі, яка віддає перевагу чуттєві квіткові аромати. Так само, як і квіткові, в будь-який час року можна наносити шипровие композиції. Вони підходять для впевненої в собі жінки, яка віддає перевагу вишуканий стиль одягу, багаті й насичені аромати.
Теги: вода, дух, світ, аромат, парфуми
Як правильно користуватися парфумами
% Духи - це косметика, за допомогою якої кожна жінка мріє підкреслити свою індивідуальність. Тільки косметика абсолютно невидима, але хвилююча своїми ароматами всіх оточуючих людей. Щоб усі чоловіки втрачали голови і розум від вишуканого шлейфу ваших духів, треба навчитися користуватися парфумами.
% Статті за темою «Як правильно користуватися парфумами»
%
% Поради для леді: як правильно користуватися парфумами
%
% Як правильно наносити парфуми
%
% Як визначити свій запах
%
% Як вибрати відповідний аромат
%
Вибрати духи, які підходять тільки вам - справа досить складна. У цьому питанні ніяк не можна покладатися на поради близьких подруг або на рекламу модного бренду. Одні й ті ж парфуми, стикаючись зі шкірою різних людей, можуть видавати різні і несхожі один на одного аромати. Вибирайте аромати, які не дратують вас, подобаються і покращують ваш настрій. Духи можуть розповісти багато про ваш темперамент і перевагах.
Аромати наносяться тільки на чисте тіло. Ідеальним варіантом буде використання лосьйону, мила, крему для тіла і дезодоранту однієї групи з духами. Якщо така можливість відсутня, то постарайтеся підбирати косметичні засоби з нейтральним ароматом, які не будуть перебивати духи і змішуватися з ними.
Духи зазвичай наносяться на зап'ястя, плечі, декольте, ліктьові згини, віскі, за мочки вух. Можна розпорошувати духи перед собою на відстані витягнутої руки. Потім сміливо входите в вишукане хмара парфуму.
Щоб створити свій образ, немає необхідності наносити духи у великій кількості. У всі часи це вважалося досить поганим тоном. Адже все добре в міру. Сильний запах парфуму може дратувати оточуючих людей. Правильно користуватися парфумами - це ціла наука. Якщо ви хочете, щоб улюблений аромат супроводжував вас протягом цілого дня, то носите флакончик з духами з собою в дамській сумочці. При необхідності можна завжди використовувати його в потрібний момент.
Користуючись постійно одними духами, жінки перестають відчувати їх чарівний аромат. Знавці косметичної продукції рекомендують всім зрідка міняти духи. Через деякий час ви знову зможете сповна насолоджуватися вашим улюбленим ароматом.
У спеціалізованих магазинах вам запропонують широкий вибір легких і більш важких ароматів. Останні використовуються зазвичай у вечірній час, в зимовий період, при відвідуванні театрів і вечірок. Легкі аромати хороші для весни і літа. Їх краще всього наносити в ранкові години. Вони найбільше доречні на робочому місці, кабінетах і офісах.
А ось у спекотні дні і перед заняттями спортом від духів краще всього відмовитися. Змішуючись з потім, духи можуть різко змінити аромат і представити вас в найбільш невигідному світлі. У такі моменти найкраще користуватися нейтральними дезодорантами.
Правильне використання парфумів вигідно відобразить унікальну красу кожної жінки.
Ефірні масла в косметології
% Катерина Ананьєва, автор JustLady.
%
%
%
% Ефірні масла застосовували в косметології ще з давніх часів і використовують донині. Їх широко застосовують для приготування масок, примочок, кремів і під час виконання процедури масажу. Ефірні масла мають протизапальну, регенеруючу, антисептичну, бактерицидну, тонізуючу і розслаблюючим діями.
% Статті за темою «Ефірні масла в косметології»
%
% Ефірні масла в домашній косметології
%
% Масло сосни в косметології для обличчя, рук і волосся
%
% Ефірні масла для шкіри обличчя
%
% Ефірні масла і догляд за шкірою
%
Ефірні масла сприятливо впливають на стан шкіри. Вони надають стимулюючу і регенеруючу дію, прискорюють процес розвитку та оновлення клітин шкіри, виводять токсини, прискорюють обмін речовин, уповільнюють процес старіння і допомагають відновити еластин і колаген. Ефірні масла володіють приємним ароматом, що робить їх застосування в косметології не тільки корисним, але й приємним.
Перед застосуванням масел необхідно, насамперед, враховувати тип шкіри. Якщо ваша шкіра бліда і суха, легко запалюється і лущиться, не переносить вітер і холод, тоді вам підійдуть наступні масла: сандал, троянда, ладан, мирт, жасмин, ромашка, лаванда, апельсин, іланг - іланг. Саме ці масла поліпшують регенерацію шкіри і стимулюють обмінні процеси.
Якщо ви власниця жирної і блискучою шкіри обличчя з розширеними порами і землянистий відтінком, використовуйте масла грейпфрута, розмарину, бергамоту, пачулі, меліси, гвоздики, лимона, імбиру, ялівцю, чебрецю, іланг-ілангу, лаванди і чайного дерева. Ці масла допоможуть розчинити жирний секрет, який засмічує пори обличчя. Усунути жирний блиск і поліпшити колір обличчя допоможуть олії м'яти, троянди, неролі, мирра, кипариса і апельсина.
Нормальний тип шкіри, як правило, виглядає добре, але і вона вимагає ретельного догляду. Для даного типу рекомендується використовувати ефірні масла троянди, лаванди, лимона, розмарину, ялівцю, жасмину, м'яти, іланг-ілангу, чайного дерева, бергамоту і сандалу.
Варто враховувати те, що ефірні масла не застосовуються в чистому вигляді. Їх по кілька крапель додають до якої-небудь косметичної основі. При цьому вони не завжди добре перемішуються з іншими компонентами. Для створення однорідної суміші спочатку слід приготувати суміш в невеликій кількості.
Змішайте одну краплю олії з кремом на кінчику ложки, потім додайте до цього складу ще одну краплю ефірного мала і дві частини основи, третю краплю олії і три частини основи і так далі. Після цього введіть решту основи.
Додавши всього кілька крапель ефірного масла в шампунь або крем, ви посилити його дію. Додавши всього одну краплю олії троянди або сандалу в гель для повік, його ефективність збільшиться в 5 разів. Присипки чи лосьйони з додаванням олії чайного дерева очистять проблемну шкіру від запалень і висипань. Доданий в шампунь масло сосни або кедра допоможе зміцнити волосся. А для видалення мозолів і натоптишів застосовують гелі з майораном або м'ятою.
Масло троянди вважається найбільш цінним для догляду за шкірою обличчя. Воно підтягує і омолоджує шкіру, регенерує клітини, робить обличчя більш пружним і свіжим.
Ефірні масла прекрасно доглядають за шкірою рук. За основу домашнього крему для рук можна взяти масло мигдалю, паростків пшениці, жожоба, авокадо і макадамії. В якості добавки підійдуть наступні ефірні олії: троянди, герані, лимона і ялівцю.
Для блискучих і міцних нігтів робіть ванночки два рази на тиждень. Візьміть дві столові ложки олії зародків пшениці і дві столові ложки олії жожоба. Додайте по дві краплі ефірного масла чайного дерева, лимона і ладану. Занурте кінчики пальців в цю суміш на п'ять хвилин.
Для того щоб зменшити розтяжки, візьміть вісім крапель олії розмарину і змішайте з однією чайною ложкою мигдалевого масла. Наносите масляну суміш на проблемні місця і втирайте масажними рухами.
Найголовніше - наберіться терпіння і застосовуйте рецепти з ефірними маслами регулярно, тоді бажаний ефект не змусить себе чекати.
Теги: косметологія, застосування
|