Духи Guerlain

���� Guerlain
% Існує тьма способів привернути чоловіка, але найвірніший з них - запах. Кажуть, що зустрічають по одягу ... Мабуть, що так. І все ж перше враження про жінку - запах. Він може відштовхнути вашого обранця назавжди і може залучити його навіки, він залишає в пам'яті воістину незгладимий слід. Погодьтеся, парфуми - сама природна і неперевершена наживка при лові чоловіки. На сторінках жіночого журналу JustLady ви знайдете цілий парад божественних ароматів, але мені хочеться розповісти про парфумерному будинку Guerlain, парфумах, приголомшливих уяву вже майже два століття.
% Статті за темою «Духи Guerlain» %
Духи Guerlain
% Guerlain: історія бренду %
Духи Guerlain
% Духи з запахом трави - гармонія свіжості %
Духи Guerlain
% Найкращий парфумерний магазин в Москві %
Духи Guerlain
% Парфумерні бестселери %

Жан-Поль Герлен, один із творців епохальних ароматів, сказав якось, що запах - найсильніша форма спогади. І найкращий доказ його слів - маленький флакончикдухів Герлен, Що лежить зараз на моїй долоні. Заворожена запахом і магічним назвоюShalimar, Я вирішила дізнатися його історію - і не пошкодувала про витрачений час!

У 1825 році, відкриваючи парфумерну лавочку на паризькій вулиці Ріволі, хімік Пьер-Франсуа Паскаль Герлен, навряд чи міг уявити собі, щоАромати Герлен стануть дивом і мрією для жінок усього світу. Відмінність П'єра від натовпу побратимів по цеху було тільки одне - але яке! Більшість паризьких парфумерів продавали мило, солі для ванн і духи чужого виробництва. Герлен ж, крім торгівлі, експериментував з квітковими маслами в своїй крихітній лабораторії. І, треба сказати, у нього все вийшло! Буквально за кілька років він відточив своє мистецтво так, що придбав вельми солідних клієнтів. За чутками, Оноре де Бальзак, надихнувшись ароматом парфумів, складених П'єром спеціально для нього, написав знамениту «Історію величі і падіння Цезаря Бірото». Ось вам один з випадків впливу запахів на літературу!

У П'єра-Франсуа Герлена було все - хороший дохід, популярність, надійні зв'язки. Але, за твердженням японців, завжди є блискучі вершини, на які ти ще не зійшов.Guerlain парфум повинен був завоювати вищий світ Європи - і П'єр зумів добитися цього! У 1853 році Наполеон III, розлучившись з витівками юності, зважився одружитися на іспанській графині, Євгенії де Монтільйо де Гузмен. Спраглий слави Герлен повністю використав наданий йому шанс. На балу, присвяченому весіллі вінценосної особи, він підніс обраниці Наполеона кришталевий флакон, всипаний золотими бджілками, символом династії Наполеонів. З тих самих пір емблемоюдухів Герлен стало зображення бджолиних сот.

Ароматдухів Guerlain Eau de cologne Imperiale настільки потряс імператрицю, що П'єр отримав титул парфумера двору його величності. З легкої руки Євгенії Герлен дуже скоро стає особистим парфумером королеви Вікторії, Ізабелли Іспанської, австро-угорської принцеси Сісі і інших монархів Європи. Свій аромат отримав і будинок Романових - одеколон Imperial Russe.

Таким був перший крок від маленької крамнички до потужної імперіїдухів Герлен. А наступний, ще більш значний, зробили сини П'єра - Габріель і Еме. Після смерті батька, в 1864 році, вони успадкували не тільки знамените і розвинене справу, а й таємниці лабораторних дослідів. Саме брати Герлен зробили революцію в парфумерії, застосувавши в рецептах духів синтетичні масла. Запахи стали більш стійкими і насиченими, чого неможливо було домогтися, користуючись тільки природними компонентами. Пам'ятайте Жана-Батиста Гренуя з роману «Парфумер»? Як шкода, що він не був знайомий з братами Герлен! Можливо, не сталося б страшних вбивств, і Гренуй просто синтезував хімічним шляхом необхідні йому аромати ...

ХХ століття ознаменувалося для дому Герлен експансією парфуму в Америку та Азію. Народжувалися новідухи Guerlain і миттєво перетворювалися на легенди. За 170 років було створено триста з гаком ліній! На превеликий жаль, з усього цього багатства використовується зараз близько двадцяти п'яти ароматів. Але в приватній колекції спадкоємців великого парфумера зберігається практично весьГерлен парфум. Є там і Cour Moscovite, і Imperial Russe - сама історія, укладена в кришталеву оболонку.

Але чудеса не втримати під замком! Флакончик, що лежить в моїй руці, абсолютно реальний. Реальні його плавні вигини, його божевільна ціна і його запах. Реально і його дія - чарівний результат крапельки парфумів, розтертої на шкірі. Shalimar - сплетіння бергамота і ладану, ванілі і опопонакс. Запах бажання і волі - далеко не кожна жінка наважиться носити його! Але я знайшла його, він мій, і я залишуся йому вірна. Адже справжня жінка не повинна змінювати духи як рукавички. Так кажуть французи, а вони знають в цьому толк!

Будь-яка з нас - коштовність, а ограновування коштовності - справа досвідченого майстра-ювеліра.Аромати Герлен - Безсумнівно, один з різців майстра, який не тільки вміло ограни жінку, але і зробить неповторною, єдиною. І тоді чоловік дізнається її з тисячі. А якщо вловить знайомий аромат від якоїсь іншої жінки - пам'ять начисто зітре чуже обличчя і висвітить образ тієї, яка запала в душу.

У жіночому журналі JustLady можна дізнатися про модних і сучасних ароматах. Але серед безлічі чудових запахів я вибираюАромати Герлен, Казку паризьких красунь! Сандалове благородство Samsara, аніс і сутінки L`Heure Bleue, осінній ліс Apres l'Ondee, димний чорнослив Mitsouko ... І мій Shalimar, названий на честь саду, розбитого для коханої.

���� ������

О так,Герлен парфум незабутній! Що ввижається тим, хто пізнав його чари? Я відкриваю флакончик і виразно бачу старовинний будинок і важкі портьєри, мокру від дощу лаву і чорний циліндр на ній. Але якщо запах Guerlain Shalimar відчує мій чоловік, то він побачить тільки мене.

 Олена Афанасьєва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: література, пачулі, guerlain

Як проходить кастинг моделей

% Катерина Ананьєва, автор JustLady. % % %
��� �������� ������� �������
% Різні модельні агентства періодично проводять кастинги, в яких проводиться суворий відбір дівчат, хлопців або дітей з привабливою зовнішністю для участі в показах, шоу, вечірках, фотосесіях або дефіле. Так що кастинг - короткий, але вельми значний етап у діяльності кожної моделі.
% Статті за темою «Як проходить кастинг моделей» %
Як проходить кастинг моделей
% Як одягтися на кастинг %
Як проходить кастинг моделей
% Як стати моделлю %
Як проходить кастинг моделей
% Біографія зірки: Камерон Діаз %
Як проходить кастинг моделей
% Наталя Водянова: мама, модель і добрий ангел %
% Кастинг являє собою відбір моделей для певної роботи, проходить даний захід зазвичай на території замовника. Для проходження кастингу запрошується певну кількість претенденток, моделі заходять по одній. У кабінеті повинен знаходитися менеджер модельного агентства і його представники в кількості від одного до трьох осіб.%

Моделі задається ряд питань про її захоплення, професійної діяльності і здібностях. Звичайно виділяється на розповідь приблизно три хвилини. Якщо дівчина зацікавила замовника як модель, їй пропонується надіти суцільний купальник і туфлі на підборах, пройтися по подіуму (якщо вибирається дівчина для показу моди).

Перше враження про претендентках у замовника формується вже в перші хвилини спілкування, тому так важливо виглядати якомога презентабельний. У моделі повинен бути непомітний макіяж, спокійні тони лаку на нігтях і, звичайно ж, чисті і укладене волосся. Одяг повинен бути комфортним для вас, це можуть бути джинси і строгий піджак, спідниця і топік - головне, щоб ви відчували себе впевнено в тій чи іншій одязі.

Модель повинна красиво і правильно говорити, розповідаючи про себе, а також вміти тримати себе. Запам'ятайте, ні в якому разі не слід смикати в руках будь-які предмети, не відводьте погляд вниз або вбік, дивіться сміливо в очі співрозмовнику. Чи не схрещуйте ноги і не складайте руки на грудях, так ви приймаєте захисну позу, суворо стежте за своєю поставою. Якщо ви присіли, що не гойдайтеся на стільці, сидите рівно, але при цьому не повинно виникати почуття, що ви надмірно напружені.

Не перебивайте співрозмовника і не відповідайте на питання, не подумавши. Не соромтеся говорити про свої достоїнства і плюси, знанні іноземних мов, навіть якщо замовник не пред'являє вимог до цього. Можливо, у вас вже є портфоліо, необхідно принести його на диску, тим самим ви збільшите свої шанси на успіх.

Теги: модель, кастинг, відбір