Експеримент стійкості: туалетна вода або парфюмований спрей

% Самодіяльний оркестр Хемуля, автор JustLady. % % %
����������� ���������: ��������� ���� ��� ��������������� �����
% При виборі аромату перед жінкою часто постає питання: в якому «форматі» купувати бажану марку. На парфумерному ринку зустрічаються духи, туалетна вода, різні спреї - серед такого різноманіття не завжди буває просто вибрати оптимальний варіант по співвідношенню ціни і якості.
% Статті за темою «Експеримент стійкості: туалетна вода або парфюмований спрей» %
Експеримент стійкості: туалетна вода або парфюмований спрей
% Духи і туалетна вода - що вибрати? %
Експеримент стійкості: туалетна вода або парфюмований спрей
% Яку парфумовану воду вибрати влітку %
Експеримент стійкості: туалетна вода або парфюмований спрей
% Як відрізнити підробку туалетної води %
Експеримент стійкості: туалетна вода або парфюмований спрей
% Як відрізнити туалетну воду %
% Натуральні компоненти у вигляді екстрактів, олій - ось що додає парфумерним композиціям їх неповторний аромат. Наявні в продажі духи, туалетна вода, спреї розрізняються співвідношенням ароматичної сировини і спирту (або базового масла). Залежно від складу, парфуми може бути більш-менш стійким, насиченим, яскравим. Розкриватися аромат може також по-різному. На жаль, хімічна промисловість хоч і досягла високого рівня, все ж поки не в змозі зробити штучні замінники, адекватні натуральним речовинам. Так що найкраща, якісна парфумерія - завжди натуральна.%

Найякіснішим з точки зору збереження і розкриття аромату продуктом на парфумерному ринку є духи. У них міститься до третини і більше лише натуральних компонентів, решта - чистий спирт. Духи - стійкі (аромат зберігається 5:00 і більше), в них насичений і глибокий букет запахів. Однак вони доступні не всім через їх дорожнечу. Тому на допомогу приходить парфумерія з більш низьким вмістом екстрактів і масел.

Одним з таких «замінників» є туалетна вода. У ній міститься в середньому не більше 10% натуральної сировини, решта - спирт, причому не 100% -ний, а з домішками води. Багато аромати випускаються саме в такому «форматі». Стійкість їх не настільки велика: близько трьох годин, і розкриваються вони значно біднішими.

Говорячи про Парфумовані спреї, ви повинні розуміти, що мається на увазі під цим позначенням. Спрей - тільки форма випуску багатьох ароматів. Простіше кажучи, це флакон з пульверизатором або аерозоль. Парфумована вода - це виріб, за якістю займає планку між духами і туалетною водою. У ньому міститься більше 10% натуральних речовин, і спирт чистіше, ніж в туалетній воді. Відповідно, аромат більш стійкий (до 5:00), яскравий і насичений. Парфумована вода зазвичай продається як і туалетний, у вигляді спрею, тобто флакона з пульверизатором.

А ось те, що мають на увазі під назвою «парфюмований спрей» - це, як правило, продукт із суміші натуральних і штучних компонентів. Наслідок цього - доступна ціна. У порівнянні з туалетною водою такий виріб може виграти у стійкості (через хімічних добавок). Однак запах його залишить бажати кращого. «Хімічні» аромати-аналоги натуральних інакше розкриваються на шкірі, частіше - в гіршу сторону. Якщо в них містяться і натуральні компоненти, то вони швидко «випаровуються», передаючи естафету своїм стійким хімічним побратимам. А вони вже так не порадують свою господиню, як натуральна туалетна вода.

Теги: дух, спрей, експеримент, стійкість

Ароматичний кулон своїми руками

% Lilacus, автор JustLady. % % %
������������� ����� ������ ������
% Якщо ви збираєтеся на торжество або просто хочете зробити "душевний" подарунок, немає нічого кращого, ніж ароматичний кулон, зроблений своїми руками. Звичайно, сувенірні лавки і магазини в переходах рясніють всілякими ароматичними засобами: трав'яними подушками, маслами, паличками і, звичайно, глиняними ароматичними кулонами. Однак тільки приклавши власні зусилля, ви створите унікальний ексклюзивний подарунок собі або другу.
% Статті за темою «Ароматичний кулон своїми руками» %
Ароматичний кулон своїми руками
% Декоративні ароматичні свічки своїми руками %
Ароматичний кулон своїми руками
% Ароматичні декоративні свічки своїми руками %
Ароматичний кулон своїми руками
% Як зробити ароматичне саше %
Ароматичний кулон своїми руками
% Робимо прикраси своїми руками %

Готові ароматичні кулони, про які піде мова, як правило виготовляються з глини. Це найдешевший і легкий спосіб масового виробництва. Однак якщо ви вирішили зробити прикраса власними руками, глина не знадобиться - запасіться фантазією і невеликою кількістю часу. Пошукайте запаси залишилися в будинку дерев'яних пробок, невеликих прозорих баночок (від чого завгодно), бісеру, ниток і невеликої кількості текстилю. Цього матеріалу вже досить для трьох оригінальних кулонів. Отже, почнемо.

Візьміть порожню чисту баночку невеликого обсягу і наповніть її різнобарвним піском в довільному порядку. Отриманий орнамент можна доповнити черепашками, гудзиками, сушеними ягодами або кольоровими скельцями. Оформіть текстилем кришку і прив'яжіть тонку мотузку під колір загальної гами. Ваш кулон готовий. Залишилося додати трохи олії і подарувати.

Унікальною властивістю володіють сушене листя троянди. Не викидайте квіти з букетів - акуратно відкріпите листя і засушити. У закритій ємності рожеві листя поступово накопичать найніжніший медовий аромат. Ви зможете радувати себе, періодично відкоркувавши кришку.

Якщо ви любите бісер і захоплюєтеся плетінням, цей рецепт для вас. На невеликому відрізку канви (приблизно 3-2 см) закріпіть бісер відповідно до схеми. Її можна купити в магазині разом з кольоровим бісером або скористатися досвідом попередників і скачати з інтернету. Далі помістіть всередину шматочок текстилю, просочений парфумом або коханою аромамаслами, або заповніть сушеними квітами. Сформуйте конвертик і закріпіть на кольоровий мотузці. Носити ароматичний кулон з текстилю можна із задоволенням доти, поки летючі речовини не випаруються. Далі просто освіжіть запах або поміняйте тканину.

Теги: рука, текстиль, кулон

Жіночі секрети: як наносити духи, щоб пахнути весь день

% Yulya4ka, автор JustLady. % % %
������� �������: ��� �������� ����, ����� ���������� ���� ����
% Кожна жінка бажає, щоб цілий день від неї виходив аромат улюблених парфумів. Однак навіть самий дорогий парфум не завжди може дати бажаний результат, якщо їм неправильно користуватися.
% Статті за темою «Жіночі секрети: як наносити духи, щоб пахнути весь день» %
Жіночі секрети: як наносити духи, щоб пахнути весь день
% Мистецтво пахнути парфумами %
Жіночі секрети: як наносити духи, щоб пахнути весь день
% Як вибрати парфуми %
Жіночі секрети: як наносити духи, щоб пахнути весь день
% Тисяча і один секрет застосування ефірного масла меліси %
Жіночі секрети: як наносити духи, щоб пахнути весь день
% Парфумерія Hugo Boss %
% Для того щоб протягом усього дня пахнути, потрібно знати декілька секретів про те, як, в який час і на які місця потрібно розпорошувати аромат.%

Після прийняття душу настає найбільш підходящий момент для нанесення на шкіру духів. Аромат парфуму максимально вбереться у вологу шкіру.

Наносити парфуми на одяг не можна. Це потрібно робити безпосередньо на тіло. Так і запах буде більш стійким, і знизиться ризик появи на одязі білих розлучень. Крім того, завжди потрібно пам'ятати, що на стані ювелірних виробів хімічний склад парфумів може також негативно відбитися.

Рекомендується розпорошувати рідина на невеликій відстані від себе. Найоптимальніший спосіб - бризнути перед собою, створивши ароматне хмара, а потім просто увійти до нього.

Фахівці рекомендують безліч найрізноманітніших способів нанесення на тіло парфуму. Найефективніший з них і перевірений часом - це розпорошення ароматної рідини на точки пульсу. Тут прекрасно підходять місця за вухами, шия, груди, зап'ястя, згини ліктів і колін. У цих місцях шкіра має найвищу температуру, а значить, запах буде швидко поширюватися по повітрю.

Крім того, просто ідеальним місцем для збереження запахів вважаються чисте волосся. Якщо кілька крапель духів нанести на щітку, а потім розчесатися нею, то шлейф тонкого аромату буде з вами весь день.

На тривалість пахощів шкіри безпосередній вплив надає споживана їжа. Необхідно пам'ятати, що гостра, пряна, перчене, солона їжа підсилює запах. А от більшість лікарських препаратів, вітаміни і куріння значно спотворюють аромат.

Для того щоб улюблені духи не видихнули, їх потрібно правильно зберігати. Утримуєте їх з темному, прохолодному місці в щільно закритому флаконі. Так вони не втратять своїх якостей.

Теги: дух, секрет, парфуми, розпорошення