Прикраса будинку до Різдва: нестандартні рішення

% Trollius, автор JustLady. % % %
��������� ���� � ���������: ������������� �������
% Православне Різдво і Новий рік - ці два свята, наступні один за одним, різко відрізняються своїм настроєм. Новий рік - буйне язичницьке веселощі, Різдво Христове - духовне свято, світлий і тихий. І хоча в будинку ще варто новорічна ялинка, до Різдва прийнято прикрашати оселю та іншими композиціями, що нагадують про релігійному святі.
% Статті за темою «Прикраса будинку до Різдва: нестандартні рішення» %
Прикраса будинку до Різдва: нестандартні рішення
% Різдвяний декор будинку %
Прикраса будинку до Різдва: нестандартні рішення
% Різдво і Новий рік у Швеції %
Прикраса будинку до Різдва: нестандартні рішення
% Різдво в найкращих французьких традиціях %
Прикраса будинку до Різдва: нестандартні рішення
% Традиції зустрічі Різдва %
% Зазвичай на Різдво в будинку ще варто новорічна ялинка. Але не обов'язково приносити ціле дерево, щоб створити святкову атмосферу. Адже існує багато інших можливостей. Можна скласти своєрідні різдвяні композиції - настільні, підвісні або настінні.%

Якщо за святковим столом збирається невелика сім'я, різдвяна композиція може бути зовсім простий: гілочка хвойного дерева (сосни, ялини, туї), свічка або невелика фігурка янгола, мішура.

Для більш великих композицій, крім хвойних гілок, використовуються живі або штучні квіти, а також сухоцвіти (безсмертник, акроклінум, гомфрена та ін.). З іграшок більш за все доречні скляні кулі або дзвіночки.

З німецької звичаєм на різдвяний стіл ставлять композицію, в основі якої знаходиться яблуко або апельсин. У цей фрукт встромляють гілочку хвойного дерева, сухоцвіти, ягоди горобини, маленькі скляні кульки на загострених сірниках або зубочистках, маленькі шишки. Можна скласти цілу піраміду з таких композицій, з'єднуючи фрукти тими ж зубочистками. Увінчує піраміду зазвичай пластикова або скляна фігурка янгола.

З європейських країн запозичена ідея підвісних різдвяних композицій на дерев'яних обручах. Зазвичай беруть два обруча, розташовуючи їх паралельно один одному або схрещуючи вертикально, щоб вийшла фігура на зразок кулі. Обручі обвивають стрічками, мішурою, блискучою тасьмою; прикрашають хвойними гілочками, маленькими свічками, ялинковими кулями.

Оригінальне і ошатне різдвяне прикраса можна спорудити з соломи (натяк на те, що народження Христа відбулося в яслах, на соломі). Солому заплітають, як косу, прикрашаючи потім бантами з стрічок, хвойними гілочками, сухоцвітом. Це прикраса використовується як настінне (можна з'єднати кінці коси і отримати ошатний коло).

Широко поширені різдвяні композиції з використанням квітки пуансеттии - «різдвяної зірки». Горщик з квітучою яскраво-червоною пуансеттію ставлять у кашпо або якусь гарний посуд, а в проміжку між стінками розташовують хвойні або «засніжені» (покриті сіллю) гілки, хутро, золочену мішуру - кому що подобається. Професіонали-флористи споруджують навіть «різдвяну піраміду» - композицію у вигляді конуса, суцільно обвішану ялинковими лапками, шишками, ягодами падуба, декоративними дрібними яблучками. На вершині піраміди красується квітка (точніше, прицветник) пуансеттии.

Чим незвичніше, тим сучасніше - керуйтеся цим гаслом при створенні різдвяної композиції, і ваш будинок стане до свята стильним і ошатним.

Теги: рішення, композиція, будинок, дерево, різдво, прикраса, гілка, різдвяний

Інтер'єр кухні в сільському стилі

% Оксана Климова, автор JustLady. % % %
�������� ����� � ����������� �����
% У дизайні інтер'єру кантрі - стиль вічний. Вже минуло чимало років відтоді, коли городяни вперше відчули тугу за сільському побуті і вирішили привнести в свої оселі деякі його елементи. Сьогодні сільський стиль кухні - це кілька різновидів, що мають і спільні, і різні риси.
% Статті за темою «Інтер'єр кухні в сільському стилі» %
Інтер'єр кухні в сільському стилі
% Сільський стиль в інтер'єрі %
Інтер'єр кухні в сільському стилі
% Як застосувати стиль кантрі в інтер'єрі %
Інтер'єр кухні в сільському стилі
% Інтер'єр в мексиканському стилі %
Інтер'єр кухні в сільському стилі
% Аксесуари для кухні своїми руками %
% Дивно, як легко вписуються в інтер'єр кухні предмети сільського побуту, додаючи обстановці простодушності і безпосередності. Це предмети меблів «з села», ткані килимки і покривала, плетені крісла і скрині, грубої роботи кераміка і масивні свічники.%

Наприклад, американський кантрі відрізняє наявність на кухні грубо збитої масивної меблів. Текстиль найчастіше в квіточку, а предмети меблів прикрашені трафаретними малюнками.

Південно-західний американський кантрі містить в інтер'єрі індіанські мотиви і предмети індіанських промислів. На полицях розставте старовинні пляшки з зеленуватого скла, поставте стільці, обтягнуті шкірою.

На кухні в стилі французького кантрі змішані провінційний і прованський стилі. Тканини обробки і текстиль яскраві (червоні, яскраво-зелені, сині або жовті), малюнок невеликий. Меблі виглядає грубувато: стільці з гнутими ніжками і очеретяними сидіннями, до яких зверху прив'язані м'які подушки.

Кухня в англійському сільському стилі виглядає елегантно, але кілька пошарпаних. На дерев'яних підлогах м'які циновки і килимки ручної роботи, меблі масивна і багато плетених кошиків.

Скандинавська кухня випромінює надійність і значність. Меблі виготовлені з натуральної деревини: горіх, сосна, дуб, каштан. Можна використовувати і сучасні матеріали для оздоблення, а оживити інтер'єр допоможуть старовинні або псевдостарінние предмети: бабусин комод, камінні щипці, бляшані банки для спецій на дерев'яних поличках, зв'язки цибулі та часнику на стінах.

Кухня в російській стилі кожному знайома з дитинства за старовинними казкам. Це дерев'яні меблі - лавки і табурети, добротний стіл, полиці з керамічними горщиками і мисками, обов'язковий червоний кут з іконами і лампадою. Штори повісьте мереживні, а скриню - неодмінний атрибут кожної російської світлиці - накрийте тканим килимком. Поставте в кутку прядку, на стіл покладіть розписний піднос, а на стіну біля дверей повісьте плетені личаки.

Зробити стильну сільську кухню можна навіть у невеликому приміщенні - досить «розбавити» сучасну обстановку декількома старовинними предметами: бляшані банки, знайдені в бабусиній скрині, старовинний посуд або незвичайні штучки на кшталт статуеток чи сувенірів. Додайте сюди сухі букети квітів і зв'язки цибулі та часнику на стінах - створити неповторний інтер'єр дуже легко.

Теги: кухня, стиль, інтер'єр, кантрі

Прикрашаємо ванну кімнату

�������� ������ �������
% Ви любите оригінальний інтер'єр, але не хочете користуватися дорогими послугами дизайнера? Ваша ванна кімната понуро одноманітна? Не турбуйтеся - все можна змінити, проявивши трохи фантазії і бажання, адже насправді прикраса кімнати своїми руками є досить простим, але захоплюючим процесом.
% Статті за темою «Прикрашаємо ванну кімнату» %
Прикрашаємо ванну кімнату
% Оригінальні і недорогі аксесуари для ванної %
Прикрашаємо ванну кімнату
% Дизайн ванної кімнати з мозаїкою %
Прикрашаємо ванну кімнату
% Фітодизайн ванної кімнати %
Прикрашаємо ванну кімнату
% Як прикрасити будинок до свята Нового року %

Як прикрасити ванну кімнату

Отже, для цього вам знадобляться морські камінці і черепашки, з яких можна скласти красиве оригінальне панно. Також можна прикрасити ванну кімнату фотошпалерами або кашпо з живими квітами, які не бояться вологи і не потребують денному світлі.

На підлозі будуть прекрасно виглядати яскраві прогумовані килимки різноманітних форм і забарвлень. Покладіть на полички кілька великих морських раковин, на гачки повісьте пухнасті рушники різних кольорів. Прикрасьте дзеркало рамою в морському стилі або наклейте по його краях кумедні картинки.

Яким чином можна здійснити прикраса ванної кімнати і її стіни своїми руками? Відмінним рішенням стане і візерунок з розколотою плитки. Викладіть на стіні лотоси, морські зірки, риб та інші «атрибути» підводного світу.

Якщо у вашій ванній кімнаті не плиткові стіни, не біда - намалюйте на них вологостійкими олійними фарбами все, що вашій душі завгодно, або прикріпіть на стіну поліровану корч.

Не любите плитку? Тоді обшийте стіни ванної кімнати дерев'яними панелями з мореного дуба, які знаходяться на піку моди і облагороджують ванну кімнату, створюючи в ній затишок, пахне приємним запахом дерева.

Все ж віддали перевагу плитці? Не використовуйте в маленьких ванних кімнатах матеріал з великим малюнком на кахлі - це візуально зменшить простір приміщення.

Декоруємо ванну своїми руками

Обов'язковим елементом ванної кімнати є шторка, яка повинна бути витримана в морських тонах і відповідати загальному стилю приміщення. Перед дзеркалом можна розставити красиві баночки з морською сіллю і ароматичні свічки.

Якщо є знайомий художник, а ви не боїтеся експериментів, ванну кімнату можна розмалювати різними малюнками. Деякі фантазери розписують навіть стеля - скажімо, приємно лежати в ароматної гарячій воді і ліниво розглядати морське дно у себе над головою. Те ж саме стосується шафок, батарей і навіть двері. До речі, цей спосіб прекрасно підійде і для прикраси дитячої кімнати.

Не менш популярна і мозаїка у ванній кімнаті - контрастні поєднання морських і пісочних відтінків на стінах перенесуть вас з вашої квартири на пляж екзотичного острова.

Теги: двері, рука, кімната, ванна, дитяча