Ландшафтний дизайн своїми силами. Альпійська гірка і рокарій

% Bosh, автор JustLady. % % %
����������� ������ ������ ������. ���������� ����� � �������
% Рокарий або альпійську гірку можна сміливо назвати справжнім острівцем дикої природи в мініатюрі. Дуже приємно дивитися на фрагмент гірського ландшафту, який створений на ділянці.
% Статті за темою «Ландшафтний дизайн своїми силами. Альпійська гірка і рокарій » %
Ландшафтний дизайн своїми силами. Альпійська гірка і рокарій
% Як створити альпійську гірку %
Ландшафтний дизайн своїми силами. Альпійська гірка і рокарій
% Рослини для альпійської гірки %
Ландшафтний дизайн своїми силами. Альпійська гірка і рокарій
% Ландшафтний дизайн своїми руками %
Ландшафтний дизайн своїми силами. Альпійська гірка і рокарій
% Ландшафтний дизайн ділянки за принципами фен-шуй %

Багато людей займається зведенням рокария разом з альпійськими рослинами. Для цієї мети зазвичай використовуються рослини степової, а також лісової флори, наприклад, папороть і низькорослий хвойник. У цій справі головне, зробити правильне співвідношення між рослинами, так як вони обов'язково будуть відрізнятися за розміром і швидкості росту. Наприклад, низькорослі гірські види, такі як обрієта і флокс шилоподібний, необхідно розташувати у верхній частині гірки.

Для схилу підійдуть седуми і очитки. Саме вони можуть попередити розмивання, а також «розповзання» рокария. На схилі добре виглядатимуть почвопокровнікі, наприклад, гвоздика, живучка, глуха кропива, ясколка. Близько підстави схилу часто садять цибулинні, наприклад, мускари, крокуси, тюльпани. В якості фону використовуються низькорослі чагарники, такі як хеномелес, ялівець, карликова сосна, кизильник сланкий.

Якщо ж рокарій планується побудувати великого розміру, по якому можна буде спокійно пересуватися, то в ущелинах плит необхідно посадити різні ароматичні рослини, наприклад, м'яту, мелісу, чебрець, монарду, дягель.

Тепер трохи інформації про альпійських горах. Найчастіше на альпійських горах займаються вирощуванням стелющегося ялівцю, карликової гірської сосни, туї західної та кипарисовика. Також можуть бути висаджені деякі листяні рослини, наприклад, кизильник, що стелиться верба, верес, бересклет, вишню.

Обов'язково потрібно звернути увагу на прилеглий ландшафт. Він повинен відповідати рокарії і альпійських гірок. Найкраще поруч розмістити сади-пустки. У них можна посадити вереси, еріки, низькорослі плотнокустові форми рододендронів. Великою популярністю користуються мініводопади, ставки, болота, які мають берегову рослинність та інші.

Теги: рука, гірка, дизайн, сила, рокария

Спальня в стилі кантрі

% Marusia1221, автор JustLady. % % %
������� � ����� ������
% Незважаючи на загальноприйняту думку, що кантрі - американське явище, насправді стиль зародився в Англії. Буквально «кантрі» перекладається як «сільський, сільський». Для нього характерні сільські мотиви, простота і грунтовність. Він ідеально підходить для виконання дизайну спалень.
% Статті за темою «Спальня в стилі кантрі» %
Спальня в стилі кантрі
% Як застосувати стиль кантрі в інтер'єрі %
Спальня в стилі кантрі
% Кантрі-стиль в інтер'єрі %
Спальня в стилі кантрі
% Інтер'єр в стилі кантрі %
Спальня в стилі кантрі
% Дизайн інтер'єру в стилі кантрі %
% Облаштування спальні в стилі кантрі передбачає ніяких вбудованих шаф-купе і сучасних меблів. Тут буде ідеально виглядати старенький, але добре відреставрований комод з поставленим на ньому середніх розмірів обертовим дзеркалом. Також відмінно в інтер'єр впишеться шафа з трьома дверцятами на ніжках і скриню, поставлений біля ніг ліжка і виконаний з сосни або оббитий тканиною.%

Щоб ні в кого не виникло сумнівів, що ваша спальня виконана саме в стилі кантрі, необхідно використовувати в дизайні наступні елементи:

Ліжко

Вона повинна бути з дерева або кованого металу на ніжках. Ліжко - основний елемент для спальні, і саме вона буде привертати до себе увагу.

Старовинний гардероб

Насправді такі речі дуже зручні, оскільки весь одяг буде постійно лежати в порядку і на своєму місці.

Складна ширма

Вона додасть спальні необхідний антураж. Адже саме за такий ширмою було прийнято переодягатися в старі часи.

Килими

Вони обов'язково повинні бути теплих відтінків і розташовуватися не тільки на підлозі, але і на стінах. Також будуть до місця і ткані постілки, і навіть килимки, сплетені своїми руками. Це додасть кімнаті по-справжньому мальовничий сільський вигляд.

Велику скриню

Краще всього, якщо він буде оброблений тканиною. У ньому можна зберігати речі не першої важливості, але які зазвичай займають багато місця або ж постільна білизна.

Крім цього необхідно повісити на вікна легкий тюль або ж штори в квіточку. На ліжко і крісло накинути зверху картаті вовняні пледи, ковдри у техніці пейчворк або ж в'язані своїми руками покривала.

Для стилю кантрі велике значення має колірна гама. При оформленні спальні бажано використовувати пастельні тони. Для стін відмінно підійдуть всі відтінки бежевого, кремового кольору. Шпалери підбираються у вузьку смужку або з непомітним візерунком квітів. Прикрасити стіну можна за допомогою ліпного карниза. Якщо в спальні передбачена м'які меблі, то вона повинна бути вся одного кольору.

Стиль кантрі наповнить спальню легкої та теплою атмосферою. Подарує відчуття захищеності від повсякденної суєти і комфорт.

Теги: стиль, спальня, дизайн, мотив, кантрі

Як знизити температуру в квартирі під час спеки

% Farazello, автор JustLady. % % %
��� �������� ����������� � �������� �� ����� ����
% Боротися зі спекою можна починати вже на етапах проектування і будівництва будинку. Правильний підбір матеріалу для стін допоможе зменшити температуру в квартирі в жарку погоду на 4 ° С при використанні дерев'яних і цегляних будинків. Тим часом панельні будинки й монолітні будинки мають низьку теплотривкістю. Існує також безліч інших способів боротьби зі спекою.
% Статті за темою «Як знизити температуру в квартирі під час спеки» %
Як знизити температуру в квартирі під час спеки
% Літо в місті: секрети виживання %
Як знизити температуру в квартирі під час спеки
% Красується влітку: як фарбуватися у спеку %
Як знизити температуру в квартирі під час спеки
% Як пережити спеку %
Як знизити температуру в квартирі під час спеки
% Літній секс: як спосіб отримати розрядку %

Одним з найбільш ефективних методів порятунку від спеки є використання кондиціонера. Вибрати його можна з розрахунку 1 кВт продуктивності на 10 квадратних метрів при висоті стель 3 метри. Потужність його можна розрахувати, помноживши об'єм приміщення на 3. Застосовуючи кондиціонер, щоб зменшити загрозу застуди, рекомендується не перевищувати різницю температур на вулиці і в квартирі більше, ніж на 10 ° С. Крім того, кондиціонер краще використовувати в автоматичному режимі для підтримки певної температури повітря.

Якщо кондиціонера недостатньо або немає можливості встановити його, можна встановити по всьому приміщенню ємності з холодною водою. Розташуйте їх так, щоб вони не заважали виконанню повсякденної роботи і по можливості не псували естетичний вигляд приміщення. Для охолодження води допоможе холодильник. Щоб не збільшувати вологість у приміщенні, ємності слід накрити кришками. Якщо замість води використовувати рідкий азот, який є хорошим холодоагентом, ефективність цього заходу різко зросте. Застосування рідкого азоту безпечно, він не токсичний і не вибухонебезпечний.

При наявності в будинку довгого шлангу можна забезпечити циркуляцію води з водопровідного крана, розклавши шланг по всьому приміщенню. Трохи «знизить градус» використання акваріума і квітів з широким листям. Крім того, підлоги в квартирі можна просто вимити або обприскати водою, причому повторювати цю процедуру у міру висихання підлоги.

Якщо не боїтеся застуди, можете створити в кімнаті спрямований протяг. Для цього буде потрібно відкрити протилежні вікна, за допомогою аркуша паперу визначити, де найбільший протяг в приміщенні, і використовувати це місце для охолодження.

Відобразити тепло і світло від вікон допоможе застосування відображають сонце штор, установка на стекла фольги і плівки.

Теги: температура, час, квартира, спека