Як колір одягу впливає на нервову систему
% Sovenok, автор JustLady.
%
%
%
% Колір, який ми бачимо навколо себе чи носимо на собі в якості одягу, робить дуже серйозний вплив на нашу нервову систему. Тому грамотне використання колірної енергії може зцілити душу і тіло.
% Статті за темою «Як колір одягу впливає на нервову систему»
%
% Кольоротерапія для жіночого здоров'я
%
% Дія масажу на системи організму
%
% Цінність сонячного світла
%
% За давнім індійським вченням Аюрведа, людський організм зітканий із вібрацій звуку і кольору. Сім кольорів веселки здавна пов'язують з найважливішими органами. Вони здатні надавати гармонізуючий і зцілювальне дію так само і на нашу нервову систему.% Людина сприймає колір не тільки зором, але вбирає через шкіру, м'язи і навіть кістки. Проникаючи подібним чином в організм людини, колір впливає на психічний стан і роботу залоз внутрішньої секреції, в тому числі гіпофіз. Ця залоза виробляє гормони, які керують внутрішнім станом людини, керують сном, сексуальним збудженням, емоційним підйомом, апетитом, обміном речовин.
Необхідно грамотно використовувати енергію кольору. Знаючи, на що впливає той чи інший колір, можна нормалізувати стан нервової системи людини і зцілювати недуги.
Помаранчевий - колір спілкування. Він сприяє довірчим відносинам і знімає перешкоди при взаєминах.
Жовтий приносить розслаблення. Він надає оптимізм, приносить звільнення від проблем і викликає прагнення до змін. Цей колір пов'язаний енергетично з сонячним сплетінням, він зцілює розум і тіло.
Зелений уособлює гордість, він пов'язаний із стисненням і напругою. Врівноважити його може тільки жовтий. Зелений колір активізує стратегічний настрій людини, націлює на вироблення планів, розробку ідей.
Для того щоб збільшити силу м'язів, поліпшити колір обличчя, зміцнити пам'ять і перебувати в бадьорому стані, необхідно віддавати перевагу червоному кольору. Саме він робить такий вплив на організм людини. Червоний активізує нервову систему, змушує її використовувати невитрачені резерви, підвищує тонус. Він допомагає активно долати життєві перешкоди.
Рожевий покращує настрій, допомагає виробленню ендорфінів. Це той колір, який допомагає зароджується почуття любові.
Синій колір стимулює почуття задоволеності, ніжності і любові. Цей колір так само викликає відчуття безпеки. Нервова система, ніби відпочиває, стикаючись з ним.
Блакитний так само сприяє релаксації. Його навіть рекомендують застосовувати при безсонні. Спальня в блакитних тонах, блакитне світіння - все це сприяє засипанню. Уявне занурення в цей колір викликає заспокоєння нервової системи.
Заспокоює нервову систему і фіолетовий колір. Він уповільнює активну діяльність організму. Але передозування його небезпечні депресією і тугою.
Для того щоб наситити організм будь-яким кольором можна носити відповідний одяг, використовувати потрібну гаму в інтер'єрі, підібрати мінерали, пофарбовані в цей колір. Крім цього, необхідно вживати продукти даного кольору, насичувати їм воду під час прийняття ванни і подумки наповнювати себе ім.
Теги: одяг, система, кольори, спілкування, вібрація, використання
Раціональне харчування - основа здорового способу життя
% Для багатьох людей здоровий спосіб життя асоціюється зі спортивними вправами, незнайомими дієтами і киданням шкідливих звичок. Але це не весь перелік, який повинен входити в життя людини, початківця вести здоровий спосіб життя. В першу чергу це здорове і раціональне харчування, правильно підібране фахівцем. Але далеко не всі знайомі з цим.
% Статті за темою «Раціональне харчування - основа здорового способу життя»
%
% Система раціонального харчування
%
% Дієта для чоловіків: прості правила корисного харчування
%
% Сяйво шкіри: сироватки і не тільки вони
%
% Як схуднути без шкоди для організму
%
% І виявляється, це не зовсім легке завдання. Перші питання, які виникають в головах у людей при підборі харчування це які продукти є і в якій кількості, їх енергетична цінність, від чого можна з легкістю відмовитися, а в чому трохи обмежити себе, які продукти можна вживати в поєднанні з іншими продуктами. Незнання таких нюансів призводить до того, що людина використовує відразу кілька дієт, багато з яких не тільки не допоможуть, а принесуть шкоди організму. Таким чином, спробувавши одночасно кілька дієт, людина мучить власний організм, скидає кілька кілограм, але потім все закинувши, знову набирає колишню вагу. І якщо дієта не підійшла, пробують іншу.% А рішення цього питання досить просто. У першу чергу, необхідно підібрати для себе власне здорове раціональне харчування. Але якщо ви в цьому питанні не фахівець, то підібрати таке здорове харчування не так-то просто. Тому спробуйте дотримуватися наступних правил:
- Добовий раціон необхідно урізноманітнити % - Потрібно привчити свій організм харчуватися в один і той же час % - Харчуватися 5-6 разів на добу, при цьому не повністю тамуючи почуття голоду % - У раціон додавати не менше 40-45% фруктів і овочів. Не замінюйте їх повністю екзотичними плодами % - Не треба повністю відмовлятися від таких продуктів, як хліб, крупи, рис, просто обмежте їх кількість % - Буде добре, якщо ні медичний протипоказань, вживати молочні продукти з низьким вмістом жиру, і живих йогуртів, що зберігаються 3-5 діб, а не місяці % - Вживайте рибу, м'ясо і птиця не жирних сортів % - Привчіть себе відварювати продукти або готувати їх на пару. Так більше збережеться вітамінів і така їжа не шкідлива для організму. % - Восени і взимку додавайте в раціон більше вітамінів % - Дотримуйтеся спеціальної таблиці сумісності продуктів % - Газовані напої, кондитерські вироби, цукор, сіль потрібно строго обмежити % - Пийте мінеральну воду під час їжі і перед нею % - Краще відмовитися від алкоголю, або скоротити його споживання
Вам треба запам'ятати, що головне завдання, яке покладається на здорове харчування - це відновлення порушеного обміну речовин. І тоді ті обмеження, які перераховані вище, вам буде легше подолати.
% Автор:Afinagen
Зуби, знайте своє місце! Виправлення прикусу
% Ідеальний прикус як вічна любов - все про нього чули, всі про нього мріють, але мало хто зустрічав у дійсності. За твердженням фахівців-ортодонтів, близько 95% населення Землі страждають від скривлення зубів у тій чи іншій мірі. Нерідко здається ідеальною в юності усмішка до тридцяти років раптово перетворюється на щось, що хочеться заховати від сторонніх очей. І проблема перестає бути виключно естетичної - «крива» щелепу може не тільки в кілька разів прискорювати вікове зношування і руйнування зубів, але викликати не піддаються виправленню зміни в роботі скронево-щелепного суглоба, порушення мови і навіть хвороби шлунка і кишечника. Жіночий журнал JustLady впевнений - ніколи не пізно змусити зубки вишикуватися рівними рядами!
% Статті за темою «Зуби, знайте своє місце! Виправлення прикусу »
%
% Як уникнути неправильного прикусу
%
% Як виправити прикус зубів
%
У рубриці Худнемо разом: Фруктова дієта
В єдності наша сила
Прикус- Це взаємодія верхнього і нижнього рядів зубів в повністю зімкнутої позиції. Воно визначається спільною роботою всіх компонентів жувальної системи: зубів, скронево-щелепних суглобів та м'язів. Різні позиції щелеп при жувальної обробці їжі називаються оклюзії; власнеприкус визначається при центральній оклюзії, тобто, вихідним положенням, при якому рот закритий, а зуби зімкнуті.
При нормальномуприкусе відсутні проміжки між зубами, а кожен зуб змикається з двома «сусідами», тобто кожен зуб верхньої щелепи контактує з аналогічним й позадістоящім зубом нижньої щелепи, а кожен зуб нижньої щелепи, відповідно, стикається з однойменною і впередистоящей зубом верхньої щелепи. При цьому верхня щелепа за формою нагадує напівеліпс, а нижня - параболу.
Аномалії прикусу можуть включати в себепрямий прикус (При ньому верхні зуби не прикривають нижні, а змикаються з ними ріжучими частинами),прогеніческій прикус (Коли нижня щелепа висунута вперед),ортогнатіческій прикус (Верхня щелепа прикриває нижню, але нерівномірно) ібіпрогнатіческій прикус (Верхні і нижні різці нахилені в бік губ і змикаються ріжучими частинами).
Неправильний, Або патологічнийприкус є вродженою особливістю або виникає внаслідок перенесених травм і захворювань порожнини рота. Будь-яке порушення змикання зубів порушує роботу зубощелепної системи і, в кінцевому підсумку, позначається на всьому організмі. Якщо з прикусомпроблеми, значить, проблеми і з зовнішнім виглядом, мовою, упевненістю в своїх силах, соціальним благополуччям, але й це не все: неправильно розташовані зуби погано справляються зі своєю основною роботою - первинною обробкою їжі перед її надходженням у шлунково-кишковий тракт. Частина зубів при порушенняхприкусу змушена відчувати регулярні перевантаження, і, отже, зношується завчасно. Можна нескінченно міняти пломби і тренувати посмішку із закритим ротом, а можна звернутися до кваліфікованого ортодонта з метою усунення першопричини всіх проблем.
Капкан для красивої посмішки
Тривожний факт - кількість пацієнтів знеправильним прикусом збільшується рік від року. Виною тому зміна середовища проживання людини: ми привчилися надмірно обробляти їжу перед тим, як відправити її в рот. Подрібнене м'ясо, пюрірованние овочі, поросяти, ягняти фрукти - все це не дає жувального апарату того навантаження, на яку він розрахований. Щелепа сучасної людини набагато менше, ніж у його предків, а от сам розмір зубів не змінився - і їм стає тісно в роті. Або генетична програма, усвідомивши, що зубів занадто багато, «скасовує» зростання одного або декількох з них - і вся щелепа «повзе» у бік. Використання соски і штучне вигодовування немовлят також не приносить користі ні щелепам, ні першим зубкам.
Рання діагностикапатологій прикусу дозволяє вирішити проблему досить швидко і малою кров'ю: на зуби дитини встановлюються знімні пластинки, м'яко коректують порушення протягом недовгого терміну.
Виправлення прикусу
Коли б ви не запідозрили у свого чада або у себепорушення прикусу, Важливо якомога швидше звернутися до фахівця: в запущених випадках може знадобитися хірургічне втручання і видалення здорових, але неправильно зростаючих зубів. Але не треба заздалегідь готуватися до гіршого. У розпорядженні сучасної ортодонтії - ряд засобів, покликаних поставити зуби на місце: в їх числі, крім згаданих знімних пластинок (їх призначають і дорослим), капи (інша назва - елайнери, використовуються для виправлення незначних недоліків прикусу), І, звичайно, різноманітні брекет-системи.
Сьогодні найбільш затребуваним способомвиправлення прикусу є брекети. У класичному вигляді це своєрідні замочки, приклеивающиеся на емаль зуба за допомогою бонду - суперміцного стоматологічного клею. Замочки пов'язані не змінює форму дугою з спецсплаву, яка створює специфічне напруга і тиск, під впливом якого оклюзія приймає правильну форму.
Класичні брекети можуть бути металевими або естетичними. Якщо з першими все приблизно ясно, то мета другого - бути якомога менш помітними. Тому ці системи виготовляються з матеріалу, візуально нагадує зубну емаль, з цілісного штучно вирощеного прозорого сапфіра, або з легкого і міцного пластикового композиту.
Самолігуючі брекети - своєрідний технологічний прорив в ортодонтії. Ці системи використовують природну силу черепної системи і м'язів обличчя для самостійної регуляції і підтягування. Результат - менша кількість відвідувань стоматолога і більш короткий термінвиправлення прикусу.
Невидимі (лінгвальні) брекети прикріплюються до внутрішньої поверхні зуба і абсолютно непомітні для оточуючих.
Комфортність носіння та естетична спроможність брекетів - питання непусте, але кожна з конструкцій має свої переваги і свідчення, тому тільки ортодонт може визначити, які конкретно брекети доведеться носити і протягом якого терміну.
Ретейнери, ретенційні апарати - дротяна конструкція, яка займає місце брекетів в день їх зняття, і закріплює результат, допомагаючи уникнути повторного «втечі» зубів. Лікар призначає носіння знімних або незнімних ретейнерів. Знімні надягають на який-небудь час (наприклад, на ніч), незнімні фіксуються на строк до 4 років. Носіння ретенційних апаратів - важлива частина ортодонтичного лікування, не варто нехтувати нею, як, втім, і всіма іншими рекомендаціями стоматолога.Виправлення прикусу - Процес нешвидкий і не завжди безболісний, однак результат того вартий.
Ольга Чернь % Жіночий журнал JustLady
Теги: зірка, прикус, шапочка, виправлення, щелепу, брекет
|