Що їсти, щоб не старіти
% Олена Кулагіна, автор JustLady.
%
%
%
% Зовнішній вигляд і стан здоров'я безпосередньо залежать від того, що людина вживає в їжу. Неякісні продукти отруюють, а саме це і веде до передчасного старіння не тільки шкіри, але і внутрішніх органів, тому термін життя скорочується.
%
% Статті за темою «Що їсти, щоб не старіти»
%
% Чому не старіє Клаудіа Шиффер?
%
% Правильний догляд за старіючої шкірою
%
% Правильний догляд за старіючої шкірою обличчя
%
% Чому у жінок шкіра старіє швидше, ніж у чоловіків
%
% Злаки очищають кров від холестерину, що допомагає не тільки уникнути серцево-судинних хвороб, але і відмінно виглядати. Бобові культури також повинні входити в звичний раціон, якщо ви хочете уникнути передчасного старіння і поліпшити якість життя в похилому віці.% Чорниця допоможе зберегти зір в повному порядку, якщо є її щодня в невеликих кількостях. Гарну дію на мозок надає барвник антоціан, який міститься в цій ягоді.
Брокколі і шпинат - джерело вітамінів групи В і Е, а також хлорофілу. При регулярному вживанні цих овочів рівень гемоглобіну буде триматися в межах норми, що допоможе уникнути анемії. Також ці овочеві культури надають сприятливий вплив на пам'ять.
Сприятливий вплив на організм надають томати. У них міститься велика кількість лікопену, який захищає серцево-судинну систему і перешкоджає переродження клітин. Їжте якомога більше помідорів, томатних соусів і пийте натуральний сік.
Морська риба і морепродукти також уповільнюють процес старіння. До їх складу входять жирні кислоти і мікроелементи, які захищають клітини від руйнування. Включіть в раціон жирну рибу, ікру, креветки та інші дари моря.
Гарбуз і моркву багаті бета-каротином і вітамінами, які оберігають шкіру від ультрафіолету і передчасного старіння. Вживайте ці овочі в сирому вигляді, інакше позитивного ефекту не буде.
Яблука покращують травлення і очищають організм від токсинів, які викликають різні хвороби і провокують передчасне старіння. Їжте яблука разом зі шкіркою, адже в ній міститься багато необхідних вітамінів.
Пийте знежирене молоко, щоб підтримувати скелет у повному порядку. У молочних продуктах міститься кальцій. Якщо ви не переносите його, вживайте соєве молоко, адже воно перешкоджає появі злоякісних клітин.
Певні продукти допомагають продовжити роки молодості і відмінно виглядати, але потрібно і в цілому правильно харчуватися. Виключіть з меню всі шкідливі страви, які багаті жирами і консервантами.
Теги: їжа, продукт, старість, старіння
Харчування та вітаміни для поліпшення пам'яті
% KatRussia, автор JustLady.
%
%
%
% Пам'ять і когнітивні функції - це прояви інтелектуальних здібностей, без яких у наш час неможливо бути успішним. І, відповідно, всі ми прагнемо розвивати і зміцнювати пам'ять всіма можливими способами. Один з таких - це правильне харчування і вживання біологічно активних добавок.
% Статті по темі «Харчування і вітаміни для поліпшення пам'яті»
%
% Продукти, що містять вітаміни групи В
%
% Як поліпшити пам'ять: харчування та вітаміни
%
% Вживаємо вітаміни без шкоди для організму
%
% Вісім вітамінів, необхідних кожній жінці
%
Якщо подивитися з точки зору медицини на роботу мозку, то можна сказати, що хороша пам'ять - це ознака здоров'я. Так, вірно, запам'ятовування - це фізіологічний процес, в якому бере участь велика кількість нервових клітин мозку, при цьому синтезуються певні білки і витрачається велика кількість енергії і субстрату.
Відповідно, для поліпшення пам'яті мозок людини повинен регулярно отримувати в достатній мірі різноманітні хімічні речовини та енергію з щоденним харчуванням. При одноманітному харчуванні запаси корисних речовин виснажуються, і пам'ять поступово слабшає.
Для підтримки роботи всіх органів і систем, у тому числі мозку харчування має включати: вуглеводи (до 70% раціону), переважно злаки, трохи менше овочі та фрукти, білки тваринного і рослинного походження (до 15%), рослинні жири (до 15% ).
Основним джерелом енергії для роботи мозку є вуглеводи. Тому коли необхідно швидко запам'ятати великий обсяг матеріалу, не варто сідати на білкову дієту. Білки не менш необхідні для поліпшення функції пам'яті, будучи джерелом амінокислот. Слід вживати в їжу м'ясо не рідше 3 разів на тиждень. Особливо корисна яловичина.
Не варто забувати про поліненасичених жирах, в першу чергу, Омега-3. Для заповнення потреб в них організму рекомендується приймати не рідше 2 разів на тиждень жирні сорти риби (оселедець, форель, лосось, скумбрія). А також рослинні олії холодного віджиму.
Овочі та фрукти, що містять вітаміни, мінеральні речовини, моно- і полісахариди, також необхідні для повноцінної роботи мозку. Різні медіаторних процеси катализируются вітамінами і нейрамінамі. Серед них важливими є триптофан. Він міститься у великій кількості в насінні кунжуту, бананах, яйцях, шоколаді.
Іноді для посилення пам'яті, при підвищених нервових і фізичних навантаженнях потрібно прийом додаткових вітамінних добавок (вітаміни групи В), препаратів, що поліпшують мозковий кровообіг (гінгко білоба, бурштинова кислота), амінокислотних комплексів.
Для поліпшення пам'яті недостатньо тільки правильного харчування. Необхідно також регулярно займатися спортом (для поліпшення мозкового кровообігу), проводити тренувати пам'ять за допомогою спеціальних логічних вправ.
Теги: робота, мозок, пам'ять, харчування, поліпшення, вітамін, запам'ятовування, посилення
Чим відрізняється кефір від йогурту
% Євгенія Соколова, автор JustLady.
%
%
%
% Натуральні кефір і йогурт є найбагатшими джерелами корисних речовин, які сприяють нормальній діяльності шлунково-кишкового тракту, допомагають організму позбавитися від шлаків і зайвих калорій. При цьому у кожного з напоїв є свої переваги.
% Статті за темою «Чим відрізняється кефір від йогурту»
%
% Молоко, кефір, йогурт: чи потрібно пити
%
% Йогурти на варті здоров'я
%
% Недорогі ефективні дієти
%
% Стародавнім кисломолочним ласощами на Русі була простокваша, на початку ХХ століття її позиції потіснив кефір, прийшов до Росії з Кавказу. Йогурт з'явився на столі росіян відносно недавно, батьківщиною цього напою вважається сонячна Болгарія. Саме слово «Кеф» в перекладі з турецької мови означає - «відчувати себе добре», а «йогурт» - перекладається як «твердий», так, по всій видимості, називали загусло молоко.% Способи приготування кефіру і йогурту схожі - ці продукти виходять в результаті взаємодії молока і особливої закваски. Однак склад закваски для напоїв абсолютно різний. Кефір виходить після бродіння молока та грибкової кефірної закваски, а йогурт (як і кисле молоко) - результат бродіння чистих молочнокислих бактерій.
Відповідно, йогурт є продуктом виключно кисломолочного складу, в той час як кефір містить бактерії, здатні «заселити» стінки кишечника і сприяти відновленню його нормальної мікрофлори. Бактерії з натурального йогурту цього зробити не в змозі, але вони прекрасно очищають кишковий тракт від шкідливих мікроорганізмів. Причому йогурт справляється з цим завданням набагато краще кефіру.
Крім того, напої відрізняються один від одного за смаковими якостями. Кефір має яскраво виражений кислий присмак. Чим вища кислотність напою, тим сильніше він стимулює вироблення травного соку, тому для лікування шлунку краще вибирати кефір 3-добової витримки, що володіє середнім рівнем кислотності. Натуральний йогурт має легкий нейтральним смаком. Якщо ви хочете включити в раціон по-справжньому корисний продукт, уважно вивчіть етикетку. Йогурт не повинен містити крохмалю, покращувачів смаку, ароматизаторів та консервантів. «Живий» йогурт зберігається не більше семи діб при температурі не вище 8 градусів.
|