Топ 5 комплексів вітамін року

% Unknown, автор JustLady. % % %
��� 5 ���������� ������� ����
% У топ 5 полівітамінних комплексів, визнаних ВООЗ самими затребуваними і продаваними в 2011 році, увійшли: «Алфавіт», «Компливит», «Центрум», «Супрадин», «Дуовіт». Чому серед такого розмаїття росіяни віддали свою перевагу саме цим комплексам і в чому перевага даних препаратів перед іншими?
% Статті за темою «Топ 5 комплексів вітамін року» %
Топ 5 комплексів вітамін року
% Продукти, що містять вітаміни групи В %
Топ 5 комплексів вітамін року
% Вітамін D в продуктах %
Топ 5 комплексів вітамін року
% Вітамін Е %
Топ 5 комплексів вітамін року
% Вживаємо вітаміни без шкоди для організму %
% Відразу варто відзначити, що будь-які полівітаміни може призначати тільки практикуючий лікар, компетентний у питаннях профілактики або лікування авітамінозів. Фармацевтичні засоби, що містять у своєму складі вітаміни і мікроелементи, не призначені для безконтрольного прийому і самолікування.%

Місце №1. Полівітаміни «Алфавіт»

«Алфавіт» випускається в капсулах або таблетках, які містять тільки ті вітаміни і мінерали, які поєднуються один з одним і доповнюють взаємне дію. Такий спосіб прийому максимально скорочує побічні ефекти. Засвоюваність всіх речовин на 30% вище в порівнянні з прийомом полівітамінів, де всі речовини містяться в одній капсулі або таблетці і приймаються одномоментно.

До того ж в лінійці полівітамінів «Алфавіт» кожен знайде те, що підходить саме йому. Вибір досить широкий: «Алфавіт Класик», «Алфавіт Дитячий садок», «Алфавіт Наш малюк», «Алфавіт Мамине здоров'я», «Алфавіт Тінейджер», «Алфавіт Школяр», «Алфавіт Енергія», «Алфавіт 50+», «Алфавіт У сезон застуд »,« Алфавіт Діабет »,« Алфавіт Косметик »,« Алфавіт для чоловіків »- це неповний перелік, який представлений в аптечній мережі. Оптимальний підбір вітамінів і мінералів відповідає заявленому дії.

Місце №2. Полівітаміни «Компливит»

Вітамінний і мінеральний комплекс «Компливит» стоїть на другому місці в топі вітамін року. Дані полівітаміни випускаються найстарішої фармацевтичною компанією ВАТ «Фармстандарт» - УфаВіта, де працюють досвідчені професіонали високого класу. Лінійка вітамінного комплексу «Компливит» досить обширна. Препарат випущений з урахуванням особливостей харчування росіян. Чому даний препарат користується успіхом? Тому що збалансований склад дійсно дуже ефективний. До того ж невисока ціна приваблює широке коло споживачів.

Місце №3. «Центрум»

«Центрум» - полнокомплексний полівітамінний препарат, який містить весь набір вітамінів і мікроелементів від А до цинку. Застосування препарату в короткі терміни допомагає впоратися навіть з сильним авітамінозом. Висока ціна комплексу та індивідуальна непереносимість через високих доз вітамінів дозволила зайняти комплексу «Центрум» лише третє місце в топі найкращих полівітамінів року.

Місце №4. «Супрадин»

Комплекс «Супрадин» випускають у формі капсул, шипучих таблеток для приготування розчину, жувальних таблеток. Широка лінійка «Супрадіна» дозволяє кожному вибрати той склад вітамінного комплексу, який необхідний в той чи інший період життя. Ціна препарату достатньо висока.

Місце №5. «Дуовіт»

Препарат випускається у формі драже двох кольорів, які потрібно приймати в різний час. Найвідоміші полівітаміни в лінійці: «Дуовіт для чоловіків» і «Дуовіт для жінок». У зв'язку з фізіологічними особливостями організму, чоловікам і жінкам потрібна різна кількість вітамінів і мінералів. Комплекс «Дуовіт» відповідає всім вимогам і знайшов широке застосування у росіян.

Теги: рік, комплекс, вітамін, топ, полівітаміни

Чим небезпечний дезодорант Драй-Драй

% Наталія Кулагіна, автор JustLady. % % %
��� ������ ���������� ����-����
% Дезодорант-антиперспірант під торговою назвою Dry Dry - це сухість без компромісів. Засіб ефективно захищає від утворення поту, діє довгостроково, не залишає слідів на одязі. Але чи так безпечно застосовувати сильнодіючі антиперспіранти?
% Статті за темою «Чим небезпечний дезодорант Драй-Драй» %
Чим небезпечний дезодорант Драй-Драй
% Небезпечна косметика: компоненти, яких краще уникати %
Чим небезпечний дезодорант Драй-Драй
% Як вибрати дезодорант %
Чим небезпечний дезодорант Драй-Драй
% Як правильно вибрати дезодорант %
Чим небезпечний дезодорант Драй-Драй
% Дезодоранти. Вибираємо захист %
% У складі знаменитого і широко розрекламованого дезодарант Dry Dry знаходяться денатурований спирт і гідрат хлористого алюмінію. Якщо у звичайних антиперспирантах частка хлористого алюмінію не перевищує 10%, в Dry Dry виробники не пошкодували додати 30, 5% даної речовини.%

Використовувати дезодарант щодня немає ніякої необхідності. Досить нанести його на сухі пахви ввечері за одну годину до сну. Дія зберігається протягом 48 годин. При цьому можна абсолютно без обмеження приймати душ, купатися в басейні, море, водоймі. Повторювати нанесення антиперспіранти не потрібно.

У більшості випадків Dry Dry не викликає жодних побічних ефектів, чудово захищає від поту навіть у найсильнішу спеку. У виняткових випадках засіб викликає алергію, почервоніння, свербіж, неприємні відчуття у вигляді сухості в місцях нанесення.

Великий вміст хлористого алюмінію може викликати запалення лімфатичних вузлів, сильний свербіж. Зв'язок раку грудей з використанням антиперспірантів на основі алюмінію не доведена. Але при цьому достовірно відомо, що алюміній може накопичуватися в крові і викликати серйозні захворювання, порушення роботи імунної системи, важкі алергічні реакції.

Крім того, хлорид алюмінію може викликати подразнення слизових оболонок, кровоточивість ясен. Від накопиченого в організмі хімікату може виникнути лейкемія.

При тривалому використанні антиперспірантів на основі хлориду алюмінію в лабораторних аналізах крові і сечі присутні солі алюмінію.

Вагітним жінкам від використання дезодоранту Dry Dry краще відмовитися. Солі алюмінію можуть викликати патологічні порушення у розвитку плоду, спровокувати передчасні пологи, викидень.

Кожен для себе вирішує самостійно, що більш пріоритетно, зберегти здоров'я або надійно захиститися від рясного потовиділення.

Теги: дезодорант, антиперспірант

Як підвищити рівень тестостерону у жінок

% Марія Фокіна, автор JustLady. % % %
��� �������� ������� ������������ � ������
% Тестостерон - гормон, що виробляється в яєчках чоловічого організму і яєчниках жіночого. Гормон вважається чоловічим, оскільки в жіночому його рівень істотно нижче, однак при його недоліку можливі порушення в обміні речовин та інші неприємності.
% Статті за темою «Як підвищити рівень тестостерону у жінок» %
Як підвищити рівень тестостерону у жінок
% Як підвищити вміст тестостерону %
Як підвищити рівень тестостерону у жінок
% Як зменшити тестостерон %
Як підвищити рівень тестостерону у жінок
% Як знизити рівень чоловічих гормонів %
Як підвищити рівень тестостерону у жінок
% Як знизити чоловічі гормони у жінки %
% Недолік тестостерону впливає на сексуальну чуйність жінки. Зокрема, зникає потяг до чоловіка, оргазм не настає або настає вкрай рідко і буває неяскравим. Без нього м'язова тканина швидко перетвориться в жирову, а шкіра швидко втрачає пружність. Крім того, при нестачі гормону жінка швидко втомлюється.%

Не підвищуйте рівень тестостерону самостійно, на підставі особистих припущень та інтуїції. Причина погіршення стану може критися в іншій сфері. Замість цього зробіть аналіз гормону у напрямку від гінеколога. Напередодні аналізу приберіть подалі тютюн і алкоголь, щоб не спотворити результати.

Дату аналізу крові теж призначає лікар. Зазвичай це 6-7 день від початку менструального циклу (першого дня місячних).

За результатами аналізів лікар випише вам відповідний препарат. Суворо дотримуйтеся зазначену ним дозування та частоту прийому. Регулярно приходите до фахівця, щоб проконтролювати результати і скоригувати дозування.

Крім того, лікар може виявити у вас алергію або іншу негативну реакцію на виписаний препарат. У такому випадку він замінить його на більш відповідний аналог. Замінювати препарат самостійно не потрібно.

Перевірте свою аптечку. Деякі оральні протизаплідні засоби містять жіночі гормони і перешкоджають виробленню тестостерону. Можливо, від них доведеться відмовитися, замінивши на щось менш радикальне.

Вживайте більше продуктів, що містять цинк і магній. Це горіхи, соя, какао, морепродукти. Не нехтуйте вітамінними комплексами і БАДами, що містять ці елементи.

Слідкуйте за своєю зовнішністю. Прискорений ріст волосся, проблеми зі шкірою, перепади настрою - все це може бути симптомами надлишку тестостерону. У такому випадку негайно зверніться до лікаря для додаткового аналізу.

Теги: тканину, лікар, жінка, гормон, недолік, гінеколог, рівень, тестостерон, потяг, препарат