Кам'яне масло

�������� �����
% Його називають скельним нектаром - і добувають з ризиком для життя. Його називають сльозами і молоком гір - тому що сонячне світло витоплює його зі скель. Бракшун, геомалін, білий камінь безсмертя - ліки, виліковує всі хвороби, і основа еліксиру, що дарує вічне життя. Жіночий журнал JustLady не в силах взяти інтерв'ю у стародавніх китайських імператорів, але точно знає, що вони вірили в чарівні властивості кам'яного масла. %
% Статті за темою «Кам'яне масло» %
Кам'яне масло
% Кам'яне масло: хімічний склад, застосування та протипоказання %
Кам'яне масло
% Палеодіета: худнемо за рецептами кам'яного віку %
Кам'яне масло
% Дієта кам'яного віку: раціон первісної людини %
Кам'яне масло
% Кам'яні намиста: прикраса і талісман %

Китайці зберігали його в дорогоцінних флаконах, але сам бракшун виглядає аж ніяк не презентабельно - білясті, солонуваті на смак натеки на стінах глибоких скельних ущелин і гротів. Кажуть, їх з великим задоволенням лижуть тварини та роздзьобують птиці. Мабуть, це правда - сіль в горах завжди в дефіциті! А може бути і нашим меншим братам відомо пролікуванні кам'яним маслом...

З давніх часів вважається, що вкушающий «гірський віск» позбавиться від багатьох хвороб і пізнає вічність. У Китаї вживав бракшун тільки імператор. Навіть кохані дружини і найближчі сановники не сміли доторкнутися до ліків без найвищого дозволу. А голови ослушников негайно злітали з плечей. І дарма! Жоден китайський імператор не дожив до наших днів. Так що безсмертя, даруемоекам'яним маслом, - Всього лише прекрасна казка. Але от лікувальні властивості бракшун навряд чи можна піддати сумніву.

Давня тибетська медицина настійно рекомендувалазастосування кам'яного масла при лікуванні шлунка, печінки і нирок. Так само категорично викладаються в трактатах відомості про високу ефективність при лікуванні опіків і ран. Китайці придумали бракшун безліч імен і цінували «кров скель» на вагу золота.

�������� ����� ����������

Але гори не так легко віддають свою кров, як хотілося б людям, і заздрити збирачам кам'яного масла не варто. Постійний ризик зірватися в бездонну прірву, втрата голови при підозрі, що приховав частину безцінної видобутку, зберігання таємниці під страхом смерті ... Важке і небезпечне ремесло! Воно було сімейним, передавалося з покоління в покоління. І порядок цей не порушувався століттями, аджекам'яне масло наростало на одному і тому ж місці, а частіше разу на рік навідуватися до заповітних ущелинах не мало сенсу.

Звичайно, не одні жителі Тибету вірили в чудеса кам'яного масла. Застосування йому знаходили і в Єгипті. Пользовали «гірський віск» шамани Алтаю і Забайкалля - причому, так само, як китайці. Правда, оцінювали не в золоті, а в більш практичних, з їх точки зору, речах - олені, шкурки песця, іноді й людська служба. В унісон з тибетськими ченцями шамани стверджували: немає на світі хвороби, лікування якої непідвладне бракшун, і навіть смерть відступає від нього. Однак, за їхніми запевненнями, «сльози гір», зібрані сміливцями, - всього лише слабка подоба істинного ліки. Знайти ж бракшун, дійсно дарує вічне життя, практично неможливо. До речі, російські царі, на відміну від імператорів Піднебесної, були явно згодні з шаманами. Принаймні, за безсмертям вони особливо не ганялися, а Петро I навіть видав указ прозастосуванні кам'яного масла в лікуванні «усіляких хвороб».

Історія бракшун налічує ніяк не менше п'яти тисячоліть, але всерйоз його дослідженнями зайнялися близько двох століть тому. І в міру вдосконалення апаратури в кам'яному маслі знаходять все нові і нові складові. За оцінкою сучасних вчених в ньому містяться природні галун і не менше 49 мікроелементів, в тому числі, золото, срібло і навіть платина. Цікаво, що склад бракшун залежить від скельних порід, на яких утворюються лікувальні натеки. Хтозна - а раптом шамани мають рацію, і істинний камінь безсмертя ще просто не знайдений ...

�������� ����� �������

І все ж, з яких би гір не було зібранокам'яне масло, відгуки про нього незмінно однакові: воно підвищує захисні функції організму і покращує загальний стан. І це зрозуміло - величезна кількість мікроелементів цілком реально може відновити сили. Але як бракшун діє на ракові клітини - поки таємниця за сімома печатками. Свідоцтва про лікування моторошної хвороби є, тільки, на жаль, не підтверджені. Втім, немає і документів, які заперечують дію кам'яного масла.

Але жіночий журнал JustLady може сміливо заявити, що бракшун не приносить шкоди! Його можна застосовувати, наприклад, у міжсезоння - як профілактичний засіб при загостренні різних хронічних захворювань. А ось ефект відлікування кам'яним маслом ми, На жаль, не гарантуємо. Люди такі різні, і дуже багато чого порою вирішує віра в диво.

Якщо ви вирішили вдатися до допомоги кам'яного масла, то головна трудність - дістати його. А приготувати легко - просто розчиніть у воді, дайте настоятися пару днів, потім злийте і відокремте осад. До речі, осад бракшун використовується для компресів на хворі суглоби, для загоєння ран і навіть при переломах. Основні рецепти вимагають концентрації «грам на літр». Тобто, на трилітрову банку чистої води потрібно взяти три грами препарату. Хоча стародавні медики говорили, що чим важче хвороба - тим більше потрібнокам'яного масла. Лікування ж найпростіше - спочатку п'ють півсклянки розчину після їжі, і якщо не виникло алергії - то три рази на день до їжі протягом декади. Курс повторюється з перервою в два тижні чи місяць.

Жіночий журнал JustLady не дасть вам точних рекомендацій позастосуванню кам'яного масла - Адже обґрунтованих наукових відомостей про нього дуже мало. Але абсолютно точно, що бракшун - чудовий природний стимулятор і природне джерело мікроелементів. Китайські імператори знали в цьому толк!

Олена Афанасьєва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: масло, блог, користь, відгук, хвороба, шкода, лікування, застосування

Кокосове масло

��������� �����
% Кокосове масло - це рослинне масло, яке можна навіть не зберігати в холодильнику, воно буде готове до використання протягом декількох років. Сьогодні жіночий журнал JustLady поговорить про властивості і застосуванні цього рослинного масла.
% Статті за темою «Кокосове масло» %
Кокосове масло
% Кокосове масло: маски для волосся %
Кокосове масло
% Кокосове масло - секрет краси індійок %
Кокосове масло
% Як використовувати кокосове масло для волосся %
Кокосове масло
% Як використовувати кокосове масло %

Кокосове масло: властивості

Кокосове масло славиться своїми поживними, зволожуючими і протизапальними властивостями. Воно дуже добре допомагає при опіках, тріщинах, лущення і сухість шкіри. Крім того,кокосове масло, властивості якого роблять його чудовим Размягчитель, особливо цінується за піноутворення і за те, що воно добре очищає шкіру. Завдяки цьому масло широко використовується при виготовленні косметики і в миловарінні. Це термостійкий продукт, який здатний витримувати кілька циклів нагріву і при цьому не втрачати свої смакові якості. Масло має дуже приємний запах і смак, колір - нейтральний. Журнал JustLady рекомендує вам використовувати кокосове масло для приготування їжі, адже воно надзвичайно корисно. Причому корисно воно не тільки для краси та здоров'я, з ним ще виходять дуже смачні страви, які сподобаються навіть найвибагливішим гурманам. Це масло не містить холестерин, в ньому багато вітаміну Е. Таким чином, це рослинне масло куди корисніше звичайного вершкового.

����� ������ ��� �����

Кокосове масло: застосування

Про користь кокосового масла можна говорити дуже багато. Так, це масло постачає для організму важливі поживні речовини. До того ж, засвоюватися масло починає з першої ложки - відразу в роті. Якщо його регулярно вживати, то знизиться ризик виникнення серцевих і ракових захворювань, атеросклерозу, дегенераційні процесів. Організм починає посилено чинити опір грибкових, вірусних, бактеріальних інфекцій. Корисно кокосове масло і для імунної системи. Жіночий журнал JustLady поспішає порадувати жінок, які сидять на дієті - вживаючи це масло, вам не потрібно переживати, що ви наберете вагу, адже воно не відкладається в жир.

Кокосове масло: застосування для шкіри

Кокосове масло входить до групи лауриновий масел. Це масло відрізняється від інших рослинних олій тим, що воно дуже добре і швидко вбирається в шкіру, роблячи її надзвичайно м'якою, немов чистий оксамит. Це масло з високою біологічною активністю, яке утворює на шкірі тонку захисну плівку. Масло кокоса добре пом'якшує, зволожує, захищає і розгладжує шкіру. Завдяки тому, що воно дуже добре засвоюється шкірою, вона стає ніжною та м'якою, а дрібні зморшки зникають. Таким чином, якщо ви хочете захистити свою шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища, сміливо беріть саме це масло. Причому підходить воно для будь-якої шкіри. За консистенцією воно дуже легке, а тому швидко вбирається в шкіру, не забиваючи пір.

Це масло ідеально підходить для щоденного догляду за здоровою шкірою. Також його добре використовувати для масажу обличчя і шиї. Корисно для чутливої, роздратованою і сухої шкіри. Ніжно доглядає за шкірою п'ят, оберігаючи їх від загрубіння. Такожкокосове масло чудово поєднується з іншими рослинними оліями, ще його корисно додавати в готові косметичні продукти. Журнал JustLady радить спробувати кокосове масло для зняття макіяжу очей - воно ідеально для цього підходить. Тільки зверніть увагу, що в чистому вигляді для шкіри рекомендується використовувати лише рафінована олія. Якщо ж олія нерафінована, то додавайте в маски для обличчя не більше 10% масла, для тіла - не більше 30%.Кокосове масло робить шкіру більш гладкою, очищаючи її від відмерлих клітин. Завдяки цьому маслу, що входить до складу кремів, інші корисні компоненти проникають глибоко в шкіру і зміцнюють сполучну тканину.

����� ������ ����������

Кокосове масло для волосся

Не менш кориснококосове масло для волосся і для шкіри голови. Завдяки кокосовому маслу, під час миття волосся знижується втрата білка. Причому наносити олію можна і до миття, і після нього. Масло кокоса рівномірно розподіляється по волоссю, обволікаючи і захищаючи його. Це масло чудово пом'якшує і зволожує волосся, а шкіру голови заспокоює. JustLady радить використовувати цю олію тим, у кого є лупа - зробіть маску для шкіри голови, і лупа пройде швидше, ніж від лікувального шампуню. Крім того, масло добре живить, зміцнює коріння волосся, завдяки чому вони починають швидше рости. Добре допомагає масло і січеться волоссю. Особливо корисно нанести масло кокоса на кінчики волосся і залишити на ніч - ефект буде чудовим. Після регулярного застосування цієї олії структура волосся помітно покращиться - вони стануть гладкими, сильними і блискучими. Красива, сяюча, засмагла шкіра, доглянуте волосся - кокосове масло допоможе домогтися цього.

����� ������ ��� ������

Кокосове масло для засмаги

Також ефективнококосове масло для засмаги. Його можна змішувати не тільки з косметичними засобами для догляду за шкірою, але і з сонцезахисними кремами. Жіночий журнал JustLady рекомендує вам використовувати цю олію до і після засмаги, адже завдяки кокосовому маслу на шкірі створюється стійкий захисний шар. І, як було сказано вище, це масло чудово зволожує шкіру, не даючи їй пересихати.

Кокосове масло не має протипоказань, воно гіпоалергенні. Можна використовувати навіть для догляду за шкірою немовлят і дітей. Масло кокоса зберігається дванадцять місяців, причому його навіть не обов'язково зберігати в холодильнику.

 Аліса Терентьєва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: волосся, масло, опік, кокос, маска, користь, відгук, властивість, косметологія, застосування