|
Масло зародків пшениці
% Масло зародків пшениці виробляють з свіжих паростків пшениці шляхом застосування технології холодного пресування. Паростки пшениці містять дуже багато поживних елементів. У ньому сконцентровані вітаміни, біологічно активні речовини, які закладені природою в зерна пшениці. У пшениці є вітамін А, В, Е, F, залізо, цинк, селен, гліколіпіди, фосфоліпіди та інші корисні речовини. Особливо варто відзначити, що з усіх рослинних масел саме масло пшениці містить найбільше вітаміну Е. Він є антиоксидантом, допомагає очистити кров, і рости новим, здоровим клітинам. Допомагає зміцнити стінки капілярів.
%
% Статті за темою «Масло зародків пшениці»
%
% Як застосовувати масло зародків пшениці
%
% Масло зародків пшениці: застосування в косметології
%
% Масло для вирівнювання кольору шкіри обличчя
%
% Топ 10 анти-age інгредієнтів в косметиці
%
У рубриці Фітнес: правильна постава, вправи для виправлення постави
Так само масло пшениці містить натуральний антиоксидант. Він уповільнює процеси, які призводять до старіння клітин, допомагає усунути запальні процеси, які з'являються на шкірі, допомагає вивести шкідливі речовини з організму, шкіри. Їм можна користуватися кожен день, доглядаючи за руками та обличчям.
Масло зародків пшениці допомагає стимулювати в організмі обмінні процеси, покращує колір обличчя, сприяє омолодженню шкіри, роблячи її еластичною, свіжою навіть у досить похилому віці. Воно діє так само як очищає, протизапальну, антицелюлітну, ранозагоювальний засіб.
Масло зародків пшениці застосовують як харчову добавку при лікуванні серцево-судинних захворювань, хвороби центральної нервової системи. Використовують його так само при лікуванні імпотенції, безпліддя, ожиріння, анемії, алергії. Рекомендується застосовувати масло пшениці для реабілітації людям, які пройшли курс хіміотерапії. При зовнішньому застосування масло використовують для росту волосся, лікування вугрів, воно швидше допомагає загоєнню опіків і ран, висипу, саден. Використовувати його потрібно акуратно, наносячи на уражені ділянки шкіри.
У гінекології теж дуже широко використовуютьмасло зародків пшениці. З його використанням лікують вагініти ерозії шийки матки, мастопатію. Воно дуже ефективно в побутовому використанні для усунення побутових і сонячних опіків. Незамінний засіб для усунення подразнення, свербежу, лущення, набряклості шкірних покривів. До складу паростків пшениці входить аллантоіс. Він допомагає заспокоїти і пом'якшити шкіру, освіжає її, сприяє вирівнюванню кольору і рельєфу шкіри.
Ще в стародавньому Китаї дуже широко застосовувалося масло зародків пшениці. Його використовували для того, щоб запобігти запальні процеси інтимних зон та збереження їх ніжності. Так само його застосовують при лікуванні геморою.
Багато майбутніх мам знають, що масло пшениці запобігає розтяжки шкіри під час вагітності. Воно прекрасно зміцнює шкіру, тонізує її, потрібно просто змащувати маслом живіт і груди.
Масло зародків пшениці сприяє хорошій циркуляції крові в шкірних покривах. Це допомагає шкірі зберігати м'якість і еластичність. Воно ідеально підходить для старіючої і в'янучої шкіри. Допомагає позбутися від зморшок навколо очей, на шиї, обличчі, від огрубіння шкіри, тріщин на долонях, в куточках губ.
Масло зародків пшениці досить рідко застосовують у чистому вигляді. Воно має дуже сильний запах пшениці. Його використовують як 10% добавку. % Для масажу беруть масло пшениці і змішують з мигдальним маслом 1: 2. Мигдальне масло можна замінити абрикосовим або персиковим.
Масло зародків пшениці досить широко використовують при боротьбі з целюлітом. Візьміть 1 столову ложку масла пшениці, додайте туди 5 крапель змішаних ефірних масел апельсина або грейпфрута (1: 1). Або ж додати по 1 краплі ялівцевого, геранієвої або лимонного масел. Перемішати і за допомогою даної суміші робити жорсткий масаж проблемних зон.
Масло зародків пшениці для обличчя і для волосся
За допомогою масла зародків пшениці можна робити всілякі маски, різні аплікації.
- Маска для в'ялої, старіючої, зморшкуватої шкіри: візьміть 1 столову ложку масла пшениці і додайте туди по 1 краплі олії м'яти, сандалу, апельсина. Нанесіть на серветку, а серветку покладіть на обличчя не більше ніж на 20 хвилин. Не змивати. Залишки суміші самі вбереться в шкіру.
- Маска для шкіри з висипом вугрів: 1 столова ложка масла пшениці, 2 краплі олії лаванди, гвоздики або кедра. Наносити на обличчя, як наведено в вище зазначеній масці.
- Маска для усунення плям, веснянок на шкірі: 1 столова ложка масла зародків пшениці, 1 крапля масел ялівцю, бергамоту, лимона. Просочіть отриманою сумішшю серветку, наносите на шкіру пару разів на день на 30 хвилин. Такі ж аплікації ви можете робити тільки з одним маслом пшениці.
- Щоб позбавиться від зморшок навколо очей, допоможе такий склад: 1 столова ложка масла пшениці, 1 крапля сандалу, неролі, або 2 краплі троянди. Наносити легкими рухами пальців на шкіру навколо очей і губ до повного вбирання.
- Маска для лупиться і сухої шкіри обличчя, губ: використовуйте масло пшениці в чистому вигляді або додайте 1 краплю меліси, троянди. Змащуйте шкіру кілька разів на день.
- Маска, яка допоможе зміцнити ваші волосся: можна наносити одне масло пшениці на шкіру голови або змішати з маслом жожоба один до одного. Так само в масло пшениці можна додати 2 краплі олії сосни, імбиру, евкаліпта, кедра, або чебрецю, апельсина. Отриману суміш наносите на коріння волосся. Робити маску слід за 20 хвилин до миття волосся.
- Маска для рук: маслом зародків пшениці можна змащувати шкіру рук, або ж додати в нього масло лаванди, бергамоту по 2 краплі. Це допоможе вам позбавитися від лущення шкіри рук, дрібних пошкоджень, додасть вашим рукам м'якість і еластичність. Потрібно змащувати руки після миття.
Масло зародків пшениці застосовують для профілактики і лікування різних захворювань, як харчову добавку. Ось кілька способів застосування масла пшениці всередину для профілактики і лікування різних захворювань, попередження вікових змін.
Для профілактики захворювання виразки шлунку, протягом місяця натщесерце приймайте 1 чайну ложку масла пшениці 1 раз на день.
Для того щоб попередити виникнення коліту і гастриту, через годину після вечері приймайте 1 чайну ложку масла зародків пшениці.
Діткам від 5 до 14 років і годуючим мамам рекомендується приймати два рази на день по пів чайної ложки. Тривалість профілактики - 3 тижні.
Не рекомендується вживати масло зародків пшениці, якщо ви страждаєте сечокам'яної або жовчнокам'яної хворобами.
Масло зародків пшениці може зберігатися від 6 до 12 місяців, в темній, закритій тарі. Якщо ви відкрили пляшку з маслом для використання, то вона обов'язково повинна зберігається тільки в холодильнику.
Наталія Гаркавенко % Жіночий журнал JustLady
Теги: волосся, масло, вагітність, маска, зморшка, відгук, вітамін, аплікація, пшениця, застосування, паросток, зародок, гінекологія
Масло обліпихи
% З давніх часів у народній медицині обліпиха використовується в лікарських цілях. І нічого дивного немає, адже сік ягід цієї рослини знаменитий своїми цілющими властивостями. У цьому соку дуже багато корисних для організму вітамінів: вітаміни групи В, каротин, вітаміни С, Е і Р. Також в соку обліпиховою ягід міститься антисклеротичну речовина Б-ситостерин (антагоніст холестерину), лінолева і ліноленова жирна кислота. Сьогодні жіночий журнал JustLady поговорить про обліпиховій маслі, отримуваний із м'якоті та соку ягід обліпихи.
% Статті за темою «Обліпихова масло»
%
% Як приймати масло обліпихи
%
% Обліпихова масло: корисний склад, застосування та лікування
%
% Як використовувати масло обліпихи для волосся
%
% Маски для волосся з маслом обліпихи
%
Масло обліпихи: властивості
Масло обліпихи має безліч цілющих властивостей, завдяки яким його успішно використовують при багатьох гінекологічних захворюваннях, при лікуванні опіків, виразкових хворобах. Так,масло обліпихи, властивості якого благотворно впливають на слизову шлунка, прискорює загоєння виразок. Також це масло ефективно при захворюваннях верхніх дихальних шляхів. Варто згадати і те, що воно відрізняється хорошими регенеративними здібностями.
Масло обліпихи: застосування
У медицині масло обліпихи використовують при пошкодженні слизових оболонок і шкіри. Воно надає відмінне антибактеріальну дію, позитивно впливає на роботу підшлункової залози, ліпідний обмін в печінці. Таким чином, при лікуванні дуже багатьох хвороб використовуєтьсямасло обліпихи, застосування його ефективно і при проблемах з волоссям, кон'юнктивітах, дефектах і травмах рогівки, опіках очей, кератитах, при деяких шкірних захворюваннях, авітамінозі А. Причомумасло обліпихи не обов'язково купувати, ви можете зробити його самостійно, і журнал JustLady допоможе вам правильно це зробити. Є кілька способів:
Спосіб перший: Вичавити з ягід сік, залишити його в холодному місці. В процесі відстоювання соку на його поверхні утворюється масло, і його потрібно зняти. Таке масло вважається найбільш якісним.
Спосіб другий: Сік вичавити з ягід, залишився макуха подрібнити і залити рослинним маслом, настояти, відокремити масло. Це масло вважається менш якісним і корисним.
Спосіб третій: Вичавити сік з ягід, макуха висушити, подрібнити в кавомолці, залити оливковою олією, настояти кілька тижнів, відфільтрувати.
Можна сказати, щомасло обліпихи - Універсальне масло. Воно надає противобактериальное, що зміцнює, регенеруючу та знеболювальну дію. Якщо ви хочете купити це масло в аптеці, то вам запропонують три варіанти: масло в бульбашках для прийому всередину і для місцевого застосування, супозиторії і капсули. Зверніть увагу, щомасло обліпихи в бульбашках можна зберігати тільки в холодному місці, куди не проникає сонячне світло, не більше двох років. В іншому випадку у масла не збережуться його лікувальні властивості.
Тепер журнал JustLady поговорить про косметичні властивості цього цінного масла і про те, як можна використовуватимасло обліпихи для волосся і для особи.
Масло обліпихи для обличчя
Масло обліпихи - це чудовий засіб для догляду за шкірою, особливо, для шкіри зрілих жінок. Воно не тільки пом'якшує і глибоко зволожує шкіру, але і відновлює її після радіаційних і сонячних опіків. Ефективномасло обліпихи для обличчя з пігментними плямами, веснянками, зморшками, шкірними тріщинами, дерматитами, висипом вугрів, лущення.
Кілька корисних рецептів для шкіри обличчя:
Якщо у вас суха шкіра обличчя, то додайте кілька крапель олії в крем і нанесіть на обличчя. Можна навіть зробити легкий масаж.Масло обліпихи здатне проникнути в глибинні шари шкіри, наситити її і налагодити обмінні процеси. Також для сухої шкіри можна зробити компрес, збовтавши масло обліпихи з дистильованою водою. Така емульсія добре наситить шкіру вологою, забезпечивши її корисними речовинами.
Добре допомагаємасло обліпихи і жирній шкірі. Якщо ви протрете обличчя цим маслом, то відновиться кислотна реакція шкіри. Не варто забувати і про те, що масло обліпихи володіє дезинфікуючим ефектом. Можна зробити і маску з цього масла: нанесіть його на шкіру обличчя і шиї, через 10 хвилин промокніть обличчя серветкою. Якщо у вас жирна шкіра з розширеними порами, то вам допоможе компрес: змочіть тканину в настої чаю, накладіть на обличчя, накривши його зверху махровим рушником. Через 10-15 хвилин зніміть компрес і нанесіть на обличчя трохи обліпихової олії.
Масло обліпихи для волосся
Обліпиха славиться не лише як ягода, багата корисними вітамінами, але і як чудовий засіб для волосся. Потрібно сказати, щомасло обліпихи для волосся надзвичайно корисно: воно робить їх більш міцними, прискорює ріст, допомагає позбутися лупи. Завдяки вмісту в цьому маслі вітамінів, волосся стає набагато більш густими, блискучими і сильними. Спробуйте нанести масло обліпихи на корені волосся за годину до миття, після промийте шампунем. Для полегшення змивки в масло можна додати жовток. При регулярному застосуванні ваше волосся знову стануть сильними і здоровими. Зверніть увагу, що масло обліпихи не рекомендується використовувати в якості базового. У чистому вигляді - можна. Зберігається масло обліпихи не більше чотирьох років.
Як видно,масло обліпихи - Просто джерело вітамінів. Їм можна не тільки поліпшити стан волосся і шкіри, але і вилікувати ряд хвороб. Жіночий журнал JustLady радить вам якомога частіше використовувати це чудове масло, і ефект не змусить себе чекати.
Аліса Терентьєва % Жіночий журнал JustLady
Теги: волосся, масло, зростання, маска, обліпиха, схуднення, відкликання, застосування
|
|
|
|
|