|
Вибираємо вітаміни для очей ,, краплі для очей. Відгуки
% Наші очі, як і будь-який інший орган, схильні до різних захворювань, травм, втоми і, зрозуміло, елементарному старінню. Щоб загальмувати або запобігти дані явища існують вітаміни для очей. Кому і як їх потрібно приймати? Що краще вибрати: вітаміни для очей в таблетках або вітамінізовані краплі для очей? У цих питаннях пропонує розібратися жіночий журнал JustLady.
% Статті за темою «Вибираємо вітаміни для очей ,, краплі для очей. Відгуки »
%
% Вживаємо вітаміни без шкоди для організму
%
% Ефірні масла від зморшок - програма anti-age
%
% Продукти, що містять вітаміни групи В
%
У рубриці Худнемо разом: Як швидко схуднути після пологів
Перш за все, потрібно сказати, що які б проблеми у вас ні з'явилися, в першу чергу варто проконсультуватися у лікаря. Адже навіть легке, з вашої точки зору, розлад може служити симптомом хвороби, і не обов'язково саме очної. Не варто відкладати візит до лікаря, якщо у вас вже стоїть діагноз цукровий діабет, варикозне розширення вен, глаукома або катаракта. Також рекомендується порадитися з фахівцем з приводувітамінів для очей тим, хто страждає на короткозорість або далекозорість, алергією і всім, чий вік уже наближається до сорока років.
Заразвітаміни для очей можна знайти у вигляді капсул або таблеток, ін'єкцій і звичайновітамінних крапель для очей. Що ж вибрати?
Фахівці вважають, що якщо ви дійсно хочете поліпшити зір або прийняти профілактичні заходи, то найкраще комплексно підходити до лікування. Тобто вам знадобляться і капсули, ікраплі для очей з вітамінами і навіть доповнення в щоденний раціон продуктів, що містять вітаміни, необхідні для зору.
Найважливішими вітамінами для очей вважаються А, С, вітаміни групи В, Е, кальцій і цинк.
Вітамін А необхідний для здоров'я сітківки. Він міститься в помаранчевих овочах і фруктах. Найбагатшим джерелом цьоговітаміну для очей вважається абрикос, багато його міститься в авокадо і болгарському перці (помаранчевому). Добрими джерелами також є морква і чорниця. Однак не варто забувати, що надлишок вітаміну А робить поганий вплив на печінку, тому не варто запасти мішками морквину - їжте її помірно.
Вітамін С робить благотворний вплив на стан судин. В основному його отримують з чорниці, шипшини, цитрусових. Навесні відмінним джерелом цього вітаміну стане молода картопля, а взимку заповнити кількість допоможе квашена капуста.
Вітаміни групи В відповідають за стан нервових клітин, які в свою чергу підтримують зв'язок між органами зору і корою головного мозку. Один з вітамінів цієї групи -рибофлавін - Є дуже важливимвітаміном для очей і в першу чергу корисний для лікування і профілактики дистрофічних змін рогівки. Натуральними джерелами Рибофлавіну є овочі, кисломолочні продукти, гриби.
Вітамін Е відноситься до групи антиоксидантів, що уповільнюють старіння і відповідають за виведення шкідливих речовин з організму. Природними джерелами цієї речовини є пророщена пшениця і жито. Щоденне споживання цих продуктів вбереже очі від пухлин, змін в сітківці і рогівці.
Кальцій необхідний для зміцнення тканин ока і є незамінним елементом при короткозорості. Кальцій містять молоко і сир, зелені овочі, особливо їм багаті білокачанна капуста і листовий салат.
Цинк абсолютно необхідний тим, хто потрапляє в групу ризику по захворюванню катарактою. Цей елемент здатний попередити хворобливі зміни в органі зору. З продуктів харчування найбільше цинку міститься в гарбузі, печінці тварин, рибі, мізках.
Ще одна корисна речовина -лютеїн - Має унікальну властивість накопичуватися в сітківці ока, таким чином створюючи захисний бар'єр від різних розладів зору і захворювань. За характеристиками і властивостями лютеїн схожий з бета-каротином і у великій кількості присутній в горосі, листовому салаті, жовтку курячих яєць, шпинаті, болгарському перці (червоному).
Зазвичай всі ці речовини входять до складу комплексіввітамінів для очей.
Якщо ви помітили, що у вас втомлюються очі від роботи на комп'ютері, зверніть увагу навітаміни для очей з рибофлавіном. Краплі з вітамінами для очей теж вибирайте з вмістом цієї речовини. При порушенні зору з настанням темного часу доби варто звернути увагу на Вітамін А. На додаток до цього можна додати очні вітамінні краплі «Тауфон».
Якщо ви страждаєте від наслідків травми або опіку очі, вам обов'язково потрібно пройти курс оздоровлення із застосуванням вітаміну А і рибофлавіну. Після перенесеної операції допоможе швидше відновитися комплекс з вітаміном С. А при короткозорості і перших ознаках далекозорості допоможуть виправити становищевітаміни для очей з чорницями.
При захворюваннях зорового нерва або крихкості кровоносних судин очей допоможуть препарати на основі петрушки. При катаракті потрібнівітаміни для очей з цинком. У цьому випадку також рекомендуються краплі для очей «Квінакс» і «Санкаталин». Завідгуками ці препарати найбільш ефективно стримують зростання катаракти будь-якої етіології.
Для профілактики даного захворювання, знову ж таки, повідгуками, найкраще підходять краплі для очей з вітамінами «Катахром», «Офтан-катахром».
При короткозорості потрібно в першу чергу вжити заходів для зміцнення судин. Вибирайте комплекс для очей з вітаміном С, кальцієм і бета-каротином (або лютеїном). Якщо вас часто мучать алергічні кон'юнктивіти, до вітамінного комплексу додайтевітамінні краплі для очей. Багато хорошихвідгуків отримали препарати «Іфірал», «Хай-Кром».
На закінчення слід нагадати, що не варто приймативітаміни і краплі для очей без консультації у лікаря. Також потрібно знати, що прийом вітамінів не повинен бути постійним. Так капсули і краплі для очей з вітамінами слід приймати курсами з перервами: 3 місяці прийому - 1 місяць перерва.
Ще одні важливий момент. Якщо навіть ви чули хорошівідгуки про вітаміни для очей від своїх друзів і близьких, не варто призначати собі їх самовільно. Тільки лікар може визначити правильне лікування.
І звичайно, не нехтуйте корисними продуктами - багатими джереламивітамінів для очей. Медиками доведено, що вживання цих продуктів дійсно робить позитивний вплив на здоров'я очей і може навіть поліпшити ваші показники при черговій перевірці гостроти зору на пару рядків.
Олександра Панютина % Жіночий журнал JustLady
Теги: укол, посол, втома, зір, форум, комп'ютер, продукт, діабет, алергія, таблетка, здоров'я, фокус, комплекс, посудина, харчування, відновлення, думка, поліпшення, відгук, крапля, вітамін, італія, кальцій, чорниця, спеціаліст, йод, лікування, операція, дитя, капсула, препарат, далекозорість, короткозорість, крапель, зміцнення, застосування, перелік, цинк, каротин, сітківка, діабетик, глаукома, перенапруження, квінакс, лютеїн, рибофлавін, тауфон, світоч, атропін, гентомицина
Ефірна олія м'яти
% М'ята - рослина досить невибаглива, його можна виростити як в південному, так і в більш холодному північному кліматі. Однак в дикій природі вона не зустрічається, в основному вирощується в городах і на присадибних ділянках. Існує кілька різновидів м'яти. Але жіночий журнал JustLady розповість про ефірному маслі м'яті перцевої, яка володіє найбільш яскраво вираженими цілющими властивостями.
% Статті за темою «Ефірна олія м'яти»
%
% Ефірні масла для мила
%
% Ефірна олія цитронелли: склад, застосування, властивості
%
% Як зробити ванну з маслом м'яти
%
Свіжий аромат м'яти знаком нам з дитинства, коли мама готувала нам чай з м'ятою, і купувала м'ятні льодяники. Крім застосування в кулінарії, м'ята використовується і при лікуванні деяких недуг.Ефірна олія м'яти використовувалося ще в Стародавньому Римі для обприскування приміщень і меблів в обідніх залах, для створення у гостей святкового настрою. Пізніше вінки з стебел і листя м'яти рекомендували носити студентам, для активізації мозкової діяльності.
Олія м'яти: застосування
Олія м'яти перцевої застосовують в першу чергу як засіб для підняття загального тонусу, поліпшення працездатності та діяльності нервової системи. Такожефірне масло м'яти має дезінфікуючі, протимікробними, бактерицидними властивостями. Його застосовують для зменшення лактації, зняття спазматичний болів, як сечогінний і глистогінний кошти.
При застудахефірне мало м'яти використовується як відхаркувальний засіб, полегшує симптоми застуди, усуває нежить, допомагає лікувати запалення верхніх дихальних шляхів.Олія м'яти перцевої також підходить для лікування шлунково-кишкових захворювань. Завдяки своїм антисептичним властивостям зупиняє процеси гниття і бродіння в шлунку, яке часто бувають причиною гастритів, покращує травлення, усуває здуття живота.
Олія м'яти перцевої входить до складу бальзамів для зубів, усуває поганий запах з рота, може застосовуватися при зубному болю, стоматитах. М'ята також добре знімає відчуття нудоти при закачуванні, допомагає при нетравленні шлунка.
Ефірна олія м'яти широко застосовується для лікування захворювань серцево-судинної системи, для підтримки тонусу вен, артерій, капілярів. Володіючи болезаспокійливу властивість, знаходить застосування в лікування головних болів, а також хворобливих відчуттів, викликаних менструаціями.
У косметологіїефірне масло м'яти застосовують у складі засобів для жирної шкіри. Воно заспокоює роздратовану шкіру, знімає запалення, охолоджує і тонізує, знімає набряк і свербіж від укусів комах. Добре допомагає при лікуванні жирного волосся, а також усуває запалення і біль від сонячних опіків.
Успішно застосовується масло м'яти перцевої для лікування дріжджових ерозій, грибкових уражень нігтів, шкіри, волосся.
У сумішахефірне масло м'яти перцевої краще всього поєднується з маслами лимона, мандарина, грейпфрута, лаванди, евкаліпта, розмарину.
У аромалампах застосовується для ароматизації приміщень, виведенні стійких неприємних запахів, відлякування комах. Аромат м'ятного масла допоможе зняти напругу, полегшить симптоми втоми і роздратування, заспокоїть. Однак, при передозуванні може мати зворотний ефект і навіть викликати проблеми зі сном.
Всерединуефірне масло м'яти застосовують також при астмі, нервової блювоті, проносах, захворюваннях печінки і серця, м'язових і головних болях, дисменореї, метеочутливості, туберкульозі. Зовнішні засоби на основіолії м'яти перцевоїдопомагають при болях в суглобах і м'язах, люмбаго, радикулітах, зубного та головного болю, жирної, запаленої, в'янучої шкірі.
Для прийому всередину рекомендується змішати 3 краплі ефірного масла м'яти з чайною ложкою меду і половиною склянки кип'яченої води.
Для відлякування комах м'ятна олія наноситься безпосередньо на подушку, в дуже невеликих кількостях.
Для ванн і компресів додають 3-7 крапель у воду.
Для інгаляцій зазвичай беруть 3-5 крапель олії м'яти перцевої на склянку гарячої води.
Для масажу достатньо 7-ми крапель на 10 мл базового масла.
У аромалампу можна капнути 3-5 крапель, в аромакулон - 1-3 краплі.
При проблемах з зубамиефірне масло м'яти застосовують для аплікацій, змішуючи його з рослинним в рівних пропорціях.
При болях наносять на хворобливу область суміш олії м'яти з базовим у співвідношенні 1: 2.
Ефірна олія м'яти має ряд протипоказань. Не варто використовувати її для лікування дітей віком до 6-ти років, застосовувати при наявності бронхоспазмов, паралельно з використанням гомеопатичних засобів. Також вважається, що від застосування олії м'яти перцевої краще відмовитися юнакам і молодим чоловікам, так вона може послаблювати потенцію.
Олександра Панютина % Жіночий журнал JustLady
Теги: масло, застосування
|
|
|
|
|