Як знайти роботу з фен-шуй

% Silverwire, автор JustLady. % % %
��� ����� ������ �� ���-���
% Від наявності гарної цікавої високооплачуваної роботи залежить рівень життя людини або цілої сім'ї. При пошуку роботи потрібно враховувати всі фактори: рекомендації, дипломи, зовнішній вигляд, мова і навіть рекомендації фен-шуй. Навіть якщо вони не допоможуть, ніякої шкоди від магії фен-шуй точно не буде.
% Статті за темою «Як знайти роботу з фен-шуй» %
Як знайти роботу з фен-шуй
% Як знайти роботу з фен-шуй %
Як знайти роботу з фен-шуй
% Будинок по фен-шуй - це просто! %
Як знайти роботу з фен-шуй
% Фен-шуй: як облаштувати свій будинок? %
Як знайти роботу з фен-шуй
% Прикрасити будинок до Нового року з фен-шуй %
% Починати шукати роботу з фен-шуй потрібно з ретельного прибирання свого житла. Винесіть весь непотрібний мотлох і старі речі, які вже багато років складуються на балконі і антресолях «про всяк випадок». Протріть все дрібнички, дрібні і великі предмети, полки, плафони і світильники. Змахніть з кутів павутину і вимийте підлогу навіть в труднодосупних місцях. Вибийте килими і паласи, виперіть фіранки та штори.%

Різні школи фен-шуй виділяють різні зони роботи і кар'єри. Це може бути вхід в квартиру або північний сектор житла. У цю зону потрібно поставити склянку з водою, а в нього покласти вісім білих і одну жовту монету. Опускайте гроші у воду і подумки уявляйте, яка саме робота вам потрібна у всіх подробицях.

Монетки вибирайте великої гідності, блискучі. Їх потрібно класти орлом вгору, не обов'язково опускати їх у склянку, можна покласти під нього. Воду періодично міняйте, а монети протирайте - нічого у вашому будинку не повинно бути брудним і несвіжим. Дуже добре діє кімнатний фонтанчик, його можна поставити замість склянки.

Пошуку хорошої роботи сприяє картинка із зображенням пелікана, що несе у своєму величезному дзьобі гроші. На північній стіні кухні повісьте чорно-білу картинку. Якщо ви не знайшли пелікана, підійде будь-яка, але без сірих тонів. Зображення повинно дивитися і бути спрямоване зліва направо. Цей напрямок позначає шлях з минулого в майбутнє.

Добре, якщо в зображенні будуть присутні монети і купюри. Найважливіше в цій картинці те, що вона повинна бути в рамці. Рамка ця може бути чорна, біла, срібляста (металева), але не дерев'яна. Найкращий варіант - металева чорна, але якщо ви не знайшли таку, просто намалюйте її чорним маркером на картонці з малюнком.

Але, сподіваючись на фен-шуй, не забувайте самі активно шукати потрібну вам роботу, адже «під лежачий камінь і вода не тече».

Теги: робота, пошук, фен, допомога

Як відповідати на питання при влаштуванні на роботу

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
��� �������� �� ������� ��� ���������� �� ������
% Співбесіда - це завжди стрес для здобувача, особливо якщо він не може влаштуватися на роботу протягом декількох місяців. До цього випробування потрібно готуватися заздалегідь, згадуючи стандартні питання, які задають під час співбесід, і готуючи відповіді на них.
% Статті за темою «Як відповідати на питання при влаштуванні на роботу» %
Як відповідати на питання при влаштуванні на роботу
% Як відповідати на питання в інтерв'ю %
Як відповідати на питання при влаштуванні на роботу
% Як заповнювати анкети з влаштування на роботу %
Як відповідати на питання при влаштуванні на роботу
% Чому вас повинні взяти на роботу %
Як відповідати на питання при влаштуванні на роботу
% Вагітність і робота %
% Стандартні і найбільш поширені питання, які задають претендентам на співбесіді, стосуються їхньої біографії. Вас можуть попросити розповісти про ваше життя, освіту, досвід роботи, відносинах з іншими людьми, рисах характеру. Приготуйте дуже коротка розповідь про те, де ви вчилися, де працювали, чого добилися.%

Якщо вас попросять перерахувати ваші негативні якості - не потрібно гордо заявляти, ніби у вас їх немає, або кокетливо стверджувати, що ви страшенно працьовиті й нестерпно професійні. Навряд чи фахівець з кадрів оцінить цей жарт, яка вже стала банальною. Краще назвіть 2-3 ваших негативних рис, які не завадять роботі. Наприклад, якщо вам належить працювати з паперами, а не з людьми, ви можете дозволити собі бути незадоволеним, замкнутим, занудним або сором'язливим.

Розповідаючи про досвід роботи, приводите конкретні цифри, говорите про успіхи, про користь, яку ви принесли організації. Не потрібно стверджувати, що ви, наприклад, організували успішну рекламну кампанію. Скажіть краще, що ваша рекламна кампанія збільшила доходи організації на 15% і привернула 5000 нових клієнтів і 5 компаній-партнерів.

Напевно вас запитають, чому ви пішли з колишнього місця роботи і подобалося вам там. Це дуже небезпечне питання, відповідати на який потрібно обережно. Не дозволяйте собі критикувати керівництво і колектив - вас вважатимуть невдячним, нездатним знаходити спільну мову з іншими людьми. Скажіть, що ви працювали в чудовій організації з відмінним колективом, отримали цінний досвід, проте з часом зрозуміли, що у вас немає перспектив розвитку. Ви хотіли розвиватися як професіонал, і вирішили змінити роботу.

І, нарешті, самий каверзне запитання: "Чому ви хочете працювати саме у нас?" Щоб відповісти на нього, перед співбесідою уважно вивчіть історію компанії. Знайдіть основні переваги організації, де ви хочете працювати. Наприклад, ви можете сказати, що хочете працювати в молодій, розвивається компанії, оскільки зможете таким чином підвищити свою кваліфікацію і поступово піднятися по кар'єрних сходах. Або ж, навпаки, компанія підходить вам, оскільки існує протягом багатьох років, її репутація бездоганна, і робота в такій організації - це честь для будь-якого професіонала.

Теги: питання, робота, співбесіда, пристрій, прийом

Де можна працювати з музичною освітою

% Ольга П., автор JustLady. % % %
��� ����� �������� � ����������� ������������
% Випускники музичних училищ часто задаються питанням, куди ж їм піти працювати. Зараз музичну освіту на ринку праці не дуже затребуване. Можна, звичайно, далі продовжити навчання або отримати іншу спеціальність, але ж і необхідно на щось жити. А що, якщо музика - це ваше життя?
% Статті за темою «Де можна працювати з музичною освітою» %
Де можна працювати з музичною освітою
% Рома Кенга %
Де можна працювати з музичною освітою
% Де знайти чоловіка? %
Де можна працювати з музичною освітою
% Біографія зірки: Дмитро Дібров %
Де можна працювати з музичною освітою
% Біографія: Ірина Апексимова %
% Один з найпоширеніших варіантів - педагогічний шлях. Викладачі потрібні в музичних школах, дошкільних і середніх загальноосвітніх закладах. Найчастіше така робота не є високооплачуваною, але вимагає залізних нервів і пред'являє велику відповідальність. З групою дітей займатися музикою досить складно, до кожного потрібно знайти свій підхід. При цьому мало добре грати на музичному інструменті і мати вокальні дані, необхідно вміти пояснювати, розбиратися в дитячої психології.%

Можна займатися репетиторством на дому. Так і заробити можна набагато більше, і уникнути складнощів роботи з великим колективом.

Варіант працевлаштування - робота в оркестрі. Вони діляться на оперні, військові та філармонійні. Найчастіше для такої роботи потрібно вищу музичну освіту, але для військового оркестру може підійти і училище. Якщо оркестр відомий, має великий гастрольний графік, то і працювати в ньому буде досить цікаво, і заробіток може бути зовсім непоганий. Але чим вище рівень музичного колективу, тим більш серйозні вимоги пред'являються до претендентів.

Наступний шлях - робота в барах, кафе, ресторанах. Однак не кожен музикант зможе працювати в розважальних закладах. Тут мало вміти просто співати і грати, необхідно вміти імпровізувати і знати, як знаходити спільну мову з людьми.

Музиканти з хорошою фантазією можуть спробувати писати музику. Якщо вдасться продати хоча б одну пісню сучасному виконавцю, можна чекати великого успіху і хороших заробітків.

Якщо ж ваш музичний талант дуже яскравий, а ви все життя мріяли про сцену, то можна почати прокладати собі шлях до ролі соліста-виконавця. Або можна створити свою музичну групу. Однак тут ніяк не обійтися без довгих годин вдосконалення своєї майстерності, роботи над духом і тілом, пошуку продюсерів і спонсорів.

Теги: робота, освіта, вакансія, музикант