Як скласти резюме для роботи в банку

��� ��������� ������ ��� ������ � �����
% Для роботи в банку часто потрібно або наявність досвіду, або добре знання структури організації, органів управління та підпорядкування (ці знання можна отримати в період проходження практики або стажування). Резюме має бути структурованим, коротким і презентабельним.
% Статті за темою «Як скласти резюме для роботи в банку» %
Як скласти резюме для роботи в банку
% Як розмістити резюме на роботу %
Як скласти резюме для роботи в банку
% Як потрапити на роботу в банк %
Як скласти резюме для роботи в банку
% Як правильно скласти шлюбний контракт %
Як скласти резюме для роботи в банку
% Робота вдома: плюси і мінуси %
% Хороший банківський працівник вміє висловлювати свої думки чітко, коротко і по суті - саме ці вміння потрібні при спілкуванні з клієнтами. Таким же має бути подання вашої інформації про себе - строго на один лист, без розлогих заглиблень у подробиці, тільки перерахування фактів і заслуг. Приберіть зі свого основного резюме інформацію про досягнення в інших галузях знань, і зробіть упор на те, що пов'язано з банками - докладно опишіть відповідний досвід роботи, досягнення на попередньому місці на посаді працівника аналогічного фінансової установи і т.д.%

Обов'язково вкажіть своє прізвище, ім'я та по батькові, вік та контактні дані (телефон, адресу електронної пошти, доцільний вид зв'язку тощо). Наступною рядком буде бажана посада - не варто писати розмито про те, чим би ви хотіли займатися, визначте функціональну позицію і позначте її.

Відомості про освіту повинні бути повними - вказівка ​​навчального закладу, років навчання, спеціальності та присвоєної професійної категорії. Якщо ви прослухали якісь курси, але не маєте сертифіката, то цю інформацію можна опустити.

Опису досвіду роботи приділіть особливу увагу. Якщо ви тільки недавно закінчили університет і не маєте практичного досвіду, то було б непогано вказати період проходження практики під час навчання або будь стажування, пов'язаної з банками. Опишіть свої обов'язки і досягнення. Рекомендації прийнято представляти окремим листом, але якщо вам особливо нічого написати в графі «Досвід роботи», то в кінці вкажіть контактні дані людей, які могли б дати вам хорошу характеристику.

Якщо ви фахівець з великим досвідом, то подумайте, як адаптувати ваші знання та кар'єрні щаблі під бажану позицію. Приберіть все зайве, а окремо виділіть те, що має відношення до вакансії - напишіть про це розгорнуто, обов'язково вкажіть, чого ви домоглися саме на цій посаді.

Свої особисті дані опишіть коротко - ініціативність, відповідальність і т.д. Якщо вакансія передбачає наявність автомобіля, то підтвердіть те, що ви володієте транспортним засобом і маєте водійські права потрібної категорії.

Теги: резюме, робота, працівник, банку, вакансія

Як знайти роботу з фен-шуй

% Silverwire, автор JustLady. % % %
��� ����� ������ �� ���-���
% Хороша робота, добробут і стабільність - все це можна залучити за допомогою фен-шуй. Ваші доходи і «грошова удача» чудесним чином зростуть, а кар'єра піде в гору, якщо ви прислухаєтеся до простих порад цієї стародавньої науки.
% Статті за темою «Як знайти роботу з фен-шуй» %
Як знайти роботу з фен-шуй
% Як знайти роботу з фен-шуй %
Як знайти роботу з фен-шуй
% Будинок по фен-шуй - це просто! %
Як знайти роботу з фен-шуй
% Фен-шуй: як облаштувати свій будинок? %
Як знайти роботу з фен-шуй
% Прикрасити будинок до Нового року з фен-шуй %
% Вода залучає гроші, тобто заробітна плата стане справно «капати» на ваш рахунок. Введіть у ваше житло водні риси. Але не робіть її домінантою, в будь-якому випадку потрібна гармонія, не варто заливати будинок, щоб знайти роботу. Перш ніж внести якісь зміни в інтер'єр вашого будинку, переконайтеся, що близькі люди, що живуть з вами, не мають нічого проти цього.%

Маленький чи великий кімнатний фонтанчик поставте обов'язково зліва від вхідних дверей. Поточна вода створює енергію янь. Ще вона привертає велику грошову удачу, тому можна купити самий маленький водяний насос, щоб вода постійно циркулювала. Обов'язкова наявність фільтра, що гарантує чистоту потоку, адже брудна вода не приносить користі.

За фен-шуй риба - символ достатку, що, звичайно, важливо, якщо ви шукаєте добре оплачувану роботу. Замість рибок, якщо ви не зможете ними займатися, можна прикрасити водойма лотосами і ліліями. Лотос - це священна квітка, який сприятливо діє на енергетику людини. У воду киньте вісім блискучих білих монеток і одну жовту, вони вам допоможуть у пошуку роботи.

Черепаха обіцяє вам успіх і багатство, і, що особливо важливо, підтримку корисних людей. Це тварина повинна прикрашати собою північний кут житла. Північ - це одночасно і сторона води, тому фігурку черепахи можна помістити в ваш водойму.

Якщо ви володієте землею, розведіть в саду маленький ставок, де будуть жити водні черепахи. Годувати їх потрібно їжею для риб, водяним кресом і свіжою зеленню. У квартирі влаштуйте в північному кутку черепашачий будиночок, тримайте тільки одна тварина, адже одиниця є числом півночі.

Всі рослини з серцеподібними або круглими листям є грошовими. Поставте горщики з такими кімнатними квітами в південно-східному куті житла, що відповідає за процвітання. Жива рослина пробудить енергію цього місця.

Добре допомагає при пошуку роботи чорно-біла позитивна картинка, повішена на північній стіні кухні. Малюнок повинен бути саме чорно-білим, без інших відтінків і тонів, сірий не допускається. Обов'язково зробіть для картинки рамку, краще металеву, теж чорну або білу.

Теги: робота, допомога, удача, добробут, фен

Як влаштуватися на роботу в аеропорт

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� ������ � ��������
% Аеропорт у багатьох асоціюється з романтикою подорожі, з прагненням до чогось нового. Дійсно, працевлаштування в якості працівника аеропорту може стати початком вашої кар'єри в різних сферах. Як же почати там працювати?%
% Статті за темою «Як влаштуватися на роботу в аеропорт» %
Як влаштуватися на роботу в аеропорт
% Як влаштуватися на роботу в ФСБ %
Як влаштуватися на роботу в аеропорт
% Як влаштуватися помічником керівника %
Як влаштуватися на роботу в аеропорт
% Як влаштуватися працювати в банк %
Як влаштуватися на роботу в аеропорт
% Як влаштуватися на роботу без досвіду %
% Для початку виберіть посаду, яку ви хотіли б зайняти. Для самих низових не потрібно ні спеціальну освіту, ні досвід. До подібних посад відносяться прибиральниці, носильники, вантажники.%

Для інших сфер діяльності вам знадобляться деякі специфічні навички, необов'язкові для роботи в інших місцях, крім аеропорту. Наприклад, і фахівцеві з реєстрації пасажирів на рейс, і співробітникові пункту обміни валюти, і навіть офіціантові необхідно як мінімум знання англійської мови на розмовному рівні. Інші іноземні мови будуть додатковою перевагою.

Для кандидатів на ряд посад необхідно і спеціальне навчання. Наприклад, співробітники служб технічного обслуговування аеропорту повинні як мінімум мати профільну середню спеціальну освіту, а часто і спеціальні сертифікати, що підтверджують кваліфікацію в різних областях.

Длят працевлаштування в якості диспетчера або інженера необхідно буде отримати вищу освіту в одному з навчальних закладів, що займаються підготовкою кадрів для авіації.

Знайти вакансії для роботи в аеропорту можна на різних сайтах з працевлаштування. Також можна звернутися до дирекції аеропорту для того, щоб дізнатися про набір співробітників. Якщо ваша кандидатура зацікавить співробітника відділу кадрів, то ви отримаєте можливість пройти співбесіду і отримати роботу.

Однак майте на увазі, що при всіх плюсах робота в аеропорту має і свої мінуси. Ви повинні бути готові з складного графіком роботи з нічними змінами, адже аеровокзал працює цілодобово. Також аеропорт в більшості випадків знаходиться на значній відстані від міста, що збільшує час на дорогу. Однак у багатьох випадках ця проблема частково вирішується введенням спецтранспорту для співробітників.

Теги: робота, аеропорт, авіація