Як знайти роботу в Австралії

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
��� ����� ������ � ���������
% З появою можливості вільного виїзду за кордон російські фахівці стали розглядати і можливості розвитку своєї кар'єри в інших країнах. І найпростіше це зробити в тих державах, які дотримуються активної міграційної політики, наприклад, в Австралії.
% Статті за темою «Як знайти роботу в Австралії» %
Як знайти роботу в Австралії
% Дикий туризм: Австралія %
Як знайти роботу в Австралії
% Як знайти роботу за кордоном %
Як знайти роботу в Австралії
% Як влаштуватися на роботу за кордоном %
Як знайти роботу в Австралії
% Заміж за австралійця %
% Схема пошуку роботи залежить від того, чи перебуваєте ви в даний момент в Австралії або тільки збираєтеся туди переїхати.%

У першому випадку вам необхідно мати дозвіл на роботу по вашій візі або виду на проживання. Природно, громадянин Австралії автоматично має право на роботу. Людина, уже легально живе в країні, може звернутися в службу зайнятості за місцем проживання. Її адресу можна дізнатися в довіднику організацій. Там фахівці зможуть вам допомогти в пошуку залежно від вашої спеціалізації і очікувань у сфері кар'єри і зарплати.

Також пошук роботи можна здійснювати і через спеціалізовані інтернет-сайти. Це стане в нагоді і жителям країни, і тим, хто в Австралію тільки збирається. У приклад можна привести такі ресурси, як www.mycareer.com.au та інші австралійські і міжнародні портали з працевлаштування. Для більш успішного контакту з роботодавцем необхідно попередньо скласти резюме англійською мовою із зазначенням освіти, досвіду роботи, а також очікуваної посади та доходу. Якщо ви живете за кордоном, відзначте це додатково. Не всі компанії готові зв'язуватися з подібними кандидатами, але їх можуть переконати ваші мотивації, зазначені в супровідному листі.

Людина, в даний час знаходиться в Росії, повинен буде не просто знайти роботодавця, а й правильно оформити документи на в'їзд до Австралії. Для цього потрібно буде отримати візу фахівця. В залежності від конкретної ситуації оформлення відбувається або через посольство в Росії, або через австралійський візовий центр. Більш детальну інформацію можна отримати в самому посольстві в Москві за адресою: Подколокольний провулок, будинок 10А / 2 або по телефону (495) -956-60-70.

У деяких випадках професійна віза видається і без контракту на роботу, що спрощує процес працевлаштування. Але в більшості ситуації росіянину необхідно буде підписати документи про прийом на роботу, і в'їжджати в країну тільки після цього. Це може викликати складності з боку роботодавця, якщо він не знайомий з вами. У цьому випадку хорошим рішенням може бути отримання короткострокової візи для проходження співбесід у кількох організаціях. У цьому випадку після підписання документів про прийом на роботу ви зможете повернутися в Росію для отримання довгострокових документів на проживання в країні.

Теги: робота, австралія, роботодавець

Як влаштуватися у велику компанію

% Макар Мишкін, автор JustLady. % % %
��� ���������� � ������� ��������
% Великі компанії традиційно вважаються більш привабливим роботодавцем, ніж суб'єкти бізнесу з масштабами поскромніше. Тому бажання професіонала на тому чи іншому етапі кар'єри обмежити поле потенційного докладання зусиль тільки ними цілком зрозуміло. І ця мета цілком досяжна для фахівця, що володіє потрібним набором ділових та особистих якостей і здатного представити себе у вигідному світлі.
% Статті за темою «Як влаштуватися у велику компанію» %
Як влаштуватися у велику компанію
% Як влаштуватися у велику компанію %
Як влаштуватися у велику компанію
% Як влаштуватися психологом %
Як влаштуватися у велику компанію
% Як влаштуватися на роботу без досвіду %
Як влаштуватися у велику компанію
% Як влаштуватися на високооплачувану роботу %
% Мета отримання позиції у великій компанії передбачає в першу чергу більш суворий підхід до моніторингу пропозицій на ринку праці у вашій сфері. Адже суб'єкти малого та середнього бізнесу інтересу для вас не представляють, а значить і витрачати на них свій час вам ні до чого.%

Рідкісне велике підприємство не має свого сайту (а його відсутність скоріше має насторожити здобувача). І в більшості випадків на ньому присутня розділ, присвячений кар'єрі, з переліком актуальних на даний момент вакансій. Нерідко є і можливість запропонувати свою кандидатуру тут же, прямо через сайт, завантаживши своє резюме або заповнивши анкету (по-англійськи Application form). Якщо ж цей варіант не передбачений, в розділі про кар'єру і вакансії ви знайдете контакти служби персоналу. У цьому випадку бажано згадати в супровідному листі, що про пропозицію ви дізналися саме на сайті. Не буде зайвим також вказати в резюме в розділі про цілі, що вам потрібна робота саме в цій компанії: такий індивідуальний підхід оцінить будь-який роботодавець, і представники великої компанії - не виняток. Тільки не забудьте внести в резюме необхідні корективи перед відправкою іншому потенційному роботодавцю. Одна тільки ця безглузда помилка може стати для того приводом вашу кандидатуру не розглядати. Краще нехай там буде будь-яка інша формулювання, ніж згадка конкурента.

Однак обмежувати сферу пошуку тільки сайтами потенційних роботодавців не слід. Використовуйте всі можливі канали отримання інформації: ресурси з пошуку роботи, спеціалізовані друковані ЗМІ, відомості від друзів, колег, знайомих, родичів.

Якщо ви вказали в резюме або супровідному листі, що хочете працювати саме у великій компанії, будьте готові до питання про причини такого бажання. Задати його можуть і в контексті традиційного для співбесід обговорення теми мотивації здобувача до роботи в конкретній компанії. Зрозуміло, що роботодавці такого масштабу приваблюють багатьох кандидатів, в першу чергу, соціальними гарантіями. Однак робити акцент саме на цьому не слід. Краще скажіть, що зацікавлені в отриманні унікального досвіду, який дає робота у фірмі, яка домоглася таких значних успіхів, про кращих можливостях для подальшого професійного зростання. Тут буде доречно показати, що ви вже знаєте про програми професійного розвитку співробітників, що практикуються саме в цій компанії. Інформацію про них ви можете отримати на її сайті, зі ЗМІ, від знайомих, які працюють або працювали в цій фірмі або знаючих тих, хто в ній трудився або трудиться.

Будьте готові також до того, що рішення по вашій кандидатурі може прийматися довше, ніж зазвичай при влаштуванні в малі та середні підприємства. Адже організаційна ланцюжок від фахівця з кадрів до керівника підрозділу, не кажучи вже про топ-менеджерів (а рішення щодо кандидатур на ряд позицій може прийматися тільки на цьому рівні), в даному випадку значно довший. Не рідкість і багатоступінчасті співбесіди: спершу у відділі кадрів, потім у майбутнього керівника, у куратора напрямку, а в деяких випадках і на більш високому рівні. У більшості випадків окрему перевірку кожної кандидатури веде служба безпеки, нерідко здатна з'ясувати про здобувачі ті чи інші подробиці, які він сам давно забув. Однак все це не означає, що двері великих компаній відкриті тільки для вузького кола небожителів. Будь-яка фірма зацікавлена ​​в професіоналах. І якщо ви належите до числа таких, значить, свого досягнете. 

Теги: робота, персонал, компанія, працевлаштування, відбір