Як запитати про зарплату

% Lyubsy, автор JustLady. % % %
��� �������� � ��������
% Деякі люди соромляться починати розмову про зарплату зі своїми роботодавцями або колегами. Іноді, звичайно, потрібно слідувати етичним нормам і не задавати некоректні запитання щодо грошей. Але якщо справа стосується вашого власного грошового забезпечення, будьте сміливіше і напористий. Як же правильно питати про заробіток?
% Статті за темою «Як запитати про зарплату» %
Як запитати про зарплату
% Як просити гроші у чоловіка? %
Як запитати про зарплату
% Як переконати начальника підвищити зарплату %
Як запитати про зарплату
% Як просити про підвищення зарплати %
Як запитати про зарплату
% Важливі правила для вдалого шопінгу, або як купити недорого хорошу річ %
% Влаштовуючись на нову роботу, обов'язково заздалегідь дізнавайтеся всі деталі і найдрібніші подробиці, що відносяться до вашої майбутньої зарплати. Ніщо не повинно згодом стати для вас неприємною несподіванкою, тому сміливо цікавтеся, який ваш офіційний оклад, які щомісячні відрахування будуть переводитися з нього в бюджет, чи існує на підприємстві система матеріальних штрафів і заохочень, чи оплачується відповідно до чинного законодавства робота у святкові та вихідні дні, надурочний час та ін.%

Уже в ході трудової діяльності обов'язково питайте своїх безпосередніх керівників про те, коли ви отримаєте на руки або на банківську карту своє грошове забезпечення. Уточнюйте терміни і розмір майбутньої зарплати. Адекватний начальник розуміє, що його підлеглі працюють не за ідею, їм необхідно регулярно отримувати матеріальну винагороду, щоб добиратися до роботи, оплачувати всі рахунки, набувати продукти харчування, одяг, словом, забезпечувати собі нормальне існування.

Якщо ви будете мовчати, соромлячись відстоювати свої інтереси, обумовлені трудовим договором, ваш шеф може вважати, що получка для вас - не першочергова потреба, і її можна виплачувати вам не вчасно. Тому не руйнуйте своє фінансове благополуччя непотрібними комплексами і сором'язливістю.

Крім того, ви завжди можете попросити у керівництва матеріальна допомога або позику в той момент, коли вам терміново знадобилася велика сума грошей. Ніколи не нехтуйте такою можливістю. Грамотне начальство повинно стояти на сторожі інтересів своїх співробітників.

Також не соромтеся просити підвищення окладу, якщо кількість вкладених в ході трудової діяльності часу і сил неадекватно фінансової винагороди за вашу працю. Обгрунтуйте керівникові, чому вам потрібно отримувати більше грошей. Якщо ви є першокласним фахівцем у своїй справі, ваше прохання задовольнять.

Чи не дізнавайтеся у колег, хто стільки отримує. Це некоректне питання. Ви також не зобов'язані звітувати перед своїми товаришами по службі про кількість грошових знаків, яке вам платить підприємство.

Теги: питання, підвищення, зарплата, заробіток, оклад, получка

Як влаштуватися на роботу після звільнення

% Світлана Селезньова, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� ������ ����� ����������
% У житті кожної працюючої людини може статися така ситуація, коли з колись улюбленою роботою доводиться розлучатися. Ініціатива може виходити як з боку працівника, так і самого роботодавця. Впадати в паніку, а вже тим більше в депресивний стан не варто, потрібно жити більш позитивно. І якщо вас звільнили, це не привід опускати руки. Почніть пошук нового місця роботи.
% Статті за темою «Як влаштуватися на роботу після звільнення» %
Як влаштуватися на роботу після звільнення
% Як влаштуватися на роботу після звільнення %
Як влаштуватися на роботу після звільнення
% Як пережити звільнення %
Як влаштуватися на роботу після звільнення
% Як влаштуватися помічником керівника %
Як влаштуватися на роботу після звільнення
% Коли робота. Що робити? %
% Згадайте слова відомого російського поета Володимира Маяковського: «У мене ростуть року, буде мені шістнадцять. Ким працювати мені тоді, чим мені займатися? »Він писав про те, що людина, перебуваючи в такому прекрасному віці, з тривожними думками та надійний на краще життя, розмірковує про продовження свого життєвого шляху. Ось і ви чиніть також, адже звільнення може дати вам шанс реалізувати себе саме в тій області, в якій ви мріяли працювати. Неважливо скільки вам зараз років - 20 або 40 - відчуйте себе молодим, не обертатися назад, дивіться тільки вперед.%

Ні в якому разі не шкодуйте себе і не тримайте злості на колишніх колег. Так, можливо, вам хтось «наступав» на п'яти, підставив або ж керівник не розглянув ваш потенціал і творчий порив, але подумайте, адже злість і ненависть - не найкращі супутники життя. Відпустіть ситуацію, не варто псувати відносини з колегами.

Якщо ви вирішили поставити у своїй професійній діяльності "зигзаг", тобто кардинально змінити професію, запишіться на якісь курси, тренінги. А на час навчання знайдіть тимчасову роботу - так би мовити для душі.

Пам'ятайте, що в пошуку роботи дуже велику роль відіграє резюме. Тому складаючи його, почитайте спеціальну літературу або ж зверніться за допомогою до фахівців. На вашу користь може зіграти і відмінні рекомендації з попереднього місця роботи, саме тому не варто псувати стосунки з колишнім роботодавцем.

Для пошуку роботи скористайтеся всілякими способами: інтернетом, газетою, допомогою знайомих, центром зайнятості. Перед співбесідою обов'язково наведіть довідки про компанію. Будьте готові до того, що вам будуть задавати питання з приводу звільнення.

І найголовніше: якщо ви перебуваєте в депресії і пригніченому стані, ні в якому разі не приступайте до пошуку нового місця з таким песимістичним настроєм. Краще приведіть себе в порядок - відпочиньте, поїдьте на природу або відвідайте психолога.

Теги: робота, чоловік, посол, стан, пошук, звільнення, поведінку

Як розповісти про себе на співбесіді правильно

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� ���������� � ���� �� ������������� ���������
% Якщо ви шукаєте нову роботу, розіслали своє резюме і нарешті отримали запрошення на співбесіду, то у вас з'явився реальний шанс домогтися бажаного. Збільшити цей шанс і підвищити ймовірність отримання цієї роботи допоможе правильно надана інформацію про себе в процесі співбесіди.
% Статті за темою «Як розповісти про себе на співбесіді правильно» %
Як розповісти про себе на співбесіді правильно
% Співбесіда при прийомі на роботу: як правильно брати інтерв'ю %
Як розповісти про себе на співбесіді правильно
% Як поводитися на співбесіді в посольстві %
Як розповісти про себе на співбесіді правильно
% Незручні запитання: як вести себе на співбесіді %
Як розповісти про себе на співбесіді правильно
% Як проводити співбесіду? %
% Основні відомості про вас ваші співрозмовники вже знатимуть з вашого резюме. Тому головна мета співбесіди - не стільки отримання інформації про ваш досвід і освіту, скільки оцінка ваших ділових, виконавських та лідерських якостей. Недарма дуже часто на співбесіді присутній досвідчений психолог, та й самі працівники кадрових служб і керівники компаній часто є такими. Їм вистачає й декількох десятків хвилин, щоб скласти уявлення про те, підійдете ви на вакантну посаду.%

Якщо вакантна керівна посада, то розповідаючи про себе і оцінюючи свій досвід і професіоналізм, не посилайтеся на чиюсь думку. Ви повинні демонструвати внутрішню референцію - довіра до власної думки. Починайте відповідати з фрази: «Я вважаю», це більше підходить для того, хто претендує на роль лідера.

Демонструйте у своїй мові не уникнення: «Хочу знайти роботу поруч з будинком» або «Ця робота мені підходить, оскільки тут я можу отримувати хорошу зарплату». Будуйте свою промову, показуючи прагнення до досягнення якихось цілей: «Мені потрібна ця робота, оскільки я хочу підвищити свій професійний рівень». І хоча тут теж йдеться про прагнення отримувати за роботу більше грошей, але в другому випадку шансів бути прийнятим у вас виявиться більше. Таких нюансів у побудові фраз і подачі інформації про себе безліч. Ви навіть можете знайти в інтернеті поради кадровикам з підбору персоналу та ознайомитися з ними, щоб правильно будувати свою промову.

Найголовніше, розповідаючи про себе, не перебільшуйте своїх достоїнств. Багато компаній практикують оформлення на роботу з випробувальним терміном. Тому, якщо ви щось прикрасили, в вас можуть розчаруватися. Краще буде, якщо ви продемонструєте готовність до оволодіння новими професійними навичками і ентузіазм до роботи.

І ще одне застереження - Не критикуйте попередні місця вашої роботи і не посилайтеся на неграмотність керівництва. На обов'язковий питання про те, чому вас не влаштовувала ваша попередня робота, краще відповідати, що можливості професійного зростання там для вас вже були вичерпані.

Теги: якість, характер, співбесіда, себ, манер