Як дізнатися результати співбесіди

% Revechka, автор JustLady. % % %
��� ������ ���������� �������������
% Середньостатистичне співбесіду при прийомі на роботу триває близько години. Період очікування відповіді може розтягнутися на тижні. Знання результатів співбесіди допомагає спланувати подальші пошуки вакансій, підготуватися до наступних етапів переговорів з компанією, прийняти рішення про зміну місця роботи або психологічно підготуватися до виходу на нове місце. Яким би не був результат співбесіди: позитивним чи негативним, дізнатися про нього хочеться скоріше!
% Статті за темою «Як дізнатися результати співбесіди» %
Як дізнатися результати співбесіди
% Співбесіда при прийомі на роботу: як правильно брати інтерв'ю %
Як дізнатися результати співбесіди
% Як проводити співбесіду? %
Як дізнатися результати співбесіди
% Діловий одяг: як одягтися для співбесіди? %
Як дізнатися результати співбесіди
% Як провести співбесіду %
% На форумах, присвячених пошукам роботи, регулярно розгораються палкі дискусії про те, як вчинити, якщо роботодавець не передзвонює після співбесіди. Відповіді професіоналів суперечливі. Тому в першу чергу варто звернути увагу на те, як вести себе на самому співбесіді, щоб не зіткнутися з подібною проблемою в майбутньому.%

Найвірніший спосіб застрахувати себе від нескінченно довгого очікування дзвінка від роботодавця - це грамотна фіксація домовленостей по закінченні співбесіди. Як правило, в кінці бесіди менеджер по персоналу цікавиться, чи залишилися у вас питання. Саме в цей момент варто ввічливо поцікавитися тим, як буде будуватися ваше подальше спілкування. Зазвичай фахівець з підбору каже, що сам зв'яжеться з вами і повідомить про результати. У такому випадку важливо обумовити дату созвона і дізнатися, чи можна зателефонувати самостійно, якщо дзвінка не буде. На таке питання менеджер по персоналу або відповість позитивно, або пояснить, що в компанії не прийнято дзвонити у разі відмови, тобто відсутність дзвінка - це негативна відповідь.

Іноді так виходить, що співбесіда проводять кілька людей відразу, або ви розгубилися і забули зафіксувати домовленості з менеджером з персоналу. Нічого страшного! З цієї ситуації теж є вихід. Відрахуйте 4-5 днів від дати співбесіди. Зазвичай цього часу достатньо, щоб прийняти рішення, чи варто продовжувати спілкування з кандидатом. Вам за цей час варто оцінити привабливість вакансії в цілому і ваше особисте бажання працювати в цій компанії. Якщо ви розумієте, що позиція вам дійсно цікава - обов'язково варто передзвонити співробітнику, який проводив з вами співбесіду. Причиною того, що вам не подзвонили, може бути все що завгодно: загубився ваш номер телефону, менеджер по персоналу захворів і не встиг передати справи, ведення вашої вакансії взагалі передали іншій людині. Ваш дзвінок буде свідчити про те, що ви дійсно хочете отримати це місце. І проявлена ​​вами активність може зіграти важливу роль у випадку, якщо фахівець з підбору коливається, і досі не прийняв однозначного рішення по вашій кандидатурі.

Якщо ви пройшли вже кілька етапів співбесіди і спілкуєтеся з представниками керівництва компанії, обов'язково уточнюйте, як буде здійснюватися зворотний зв'язок: безпосередньо або через співробітника відділу підбору персоналу. Хорошим способом отримати контакти топ-менеджера, спілкується з вами, буде обмін візитками. Запропонуйте свою і, згідно правилам ділового етикету, співрозмовник теж запропонує вам візитку.

Якщо ви дійсно зацікавлені в вакансії, а відповідь затримується - можете написати вашому останньому співрозмовнику лист електронною поштою. Щоб не виглядати нав'язливим, поясніть у своєму листі, що будь-яка зворотний зв'язок саме від цієї людини дуже допоможе вам у вашому професійному розвитку. Такий лист, навіть у разі відмови, дасть вам шанс дізнатися, яких саме компетенцій вам не вистачило для того, щоб зайняти бажану посаду. Ви ж зарекомендуєте себе як цілеспрямована людина, орієнтований на результат. А це часом призводить до того, що вас можуть порекомендувати на іншу позицію, відкриту в компанії, або зберегти в базі даних на майбутнє.

Теги: результат, співбесіда, кандидат, вакансія

Як влаштуватися в автосалон

% Nikiforoff, автор JustLady. % % %
��� ���������� � ���������
% Працівники автосалонів люблять свою роботу за можливість доторкнутися до світу швидкості і свободи. Звичайно, така робота несе за собою великі навантаження і нервову напругу, але це компенсується чималим доходом. І влаштуватися на роботу в автосалон можуть не тільки обрані, а й просто ті претенденти, хто поставить перед собою таку мету.
% Статті за темою «Як влаштуватися в автосалон» %
Як влаштуватися в автосалон
% Як влаштуватися на роботу в ФСБ %
Як влаштуватися в автосалон
% Як влаштуватися помічником керівника %
Як влаштуватися в автосалон
% Як влаштуватися на роботу без досвіду %
Як влаштуватися в автосалон
% Як влаштуватися працювати в банк %
% Основна складність роботи в автосалоні - спілкування з людьми завжди пов'язано з великою відповідальністю. Кожен покупець, навіть якщо він купує ВАЗ «сімку», вважає себе правим і вимагає підвищеної уваги до себе і поваги. Само собою, людину можна зрозуміти, адже він прийшов витрачати велику суму і хоче, щоб все пройшло приємно. От тільки подібних клієнтів за місяць прийде мінімум 300-500 чоловік, і у кожного з них високі запити на найкращі моделі за найнижчими цінами, та ще й з різноманітними бонусами. І ваше завдання як менеджера - забезпечити клієнту все бажане.%

Вимоги до менеджерів в автосалон досить високі: презентабельна і приємна зовнішність, охайний зовнішній вигляд, приємна мова без дефектів, знання набору офісних програм, 1С бухгалтерії. Знання іноземних мов буде дуже великим плюсом, тому що часто доводиться спілкуватися закордонними філіями автопідприємств. Але найважливіше, що перевіряється в першу чергу - вміння розбиратися в автомобілях, їх будову, знання технічних характеристик всього продаваного модельного ряду. Комунікативні навички теж дуже важливі - менеджер повинен вгадувати бажання клієнта і тактовно приводити його до тих автомобілям, які йому підходять найбільше.

Влаштуватися в автосалон можна і без досвіду роботи в автомобільній сфері. Якщо ви задовольняєте вищеописаним вимогам і мали досвід роботи у сфері продажів, швидше за все, місце буде вашим. В автосалонах цінуються випускники технічних вузів, які закінчили автомобільні спеціальності. Їх спочатку закріплюють за досвідченим менеджером, встановлюючи мінімальний оклад на випробувальний термін. Варто відзначити, що оклад в автосалонах грає чисто символічну роль, тому що основний дохід складається з відсотків від продажів.

На сайтах автосалонів вашого міста має бути розділ з вакансіями, за якими ви можете спробувати свої сили. Найкраще самим пройти в автосалон і поговорити з начальником відділу кадрів. Справа в тому, що в автосалонах дуже насичена текучка кадрів, тому відділ персоналу не займається активними пошуками працівників, чекати від них дзвінка марно. Тим більше що при особистій зустрічі ви зможете продемонструвати себе у всій красі - свої особисті та професійні якості.

Теги: робота, автосалон

Як написати резюме економіста

��� �������� ������ ����������
% Щоб влаштуватися на пристойну посаду з хорошою зарплатою, особливо в іноземну фірму, необхідно навчитися правильно складати резюме. Економістам, які мають практичний склад розуму, буде нескладно прорахувати вигідні позиції, які необхідно підкреслити.
% Статті за темою «Як написати резюме економіста» %
Як написати резюме економіста
% Як написати резюме економіста %
Як написати резюме економіста
% Як уникнути помилок в резюме %
Як написати резюме економіста
% Як влаштуватися працювати в банк %
Як написати резюме економіста
% Як потрапити на роботу в банк %
% Щоб ваше резюме не відклали в сторону при першому ж прочитанні, необхідно правильно себе презентувати. Пам'ятайте, що на прочитання резюме зазвичай витрачається не більше 2-3 хвилин. Тому ваше завдання - зацікавити роботодавця так, щоб він запросив вас на інтерв'ю.%

Резюме - це не шкільний твір, а коротку розповідь про себе із зазначенням найважливіших параметрів: досвіду роботи, знань, навичок і вмінь. Написане віднімайте кілька разів, в ньому не повинно бути ніяких помилок. Писати необхідно правду, адже рано чи пізно всі дані і знання доведеться підтвердити. На 1-2 сторінках ви повинні помістити: мета, освіта, професійні навички, досвід роботи, нагороди та громадська діяльність, особиста інформація, рекомендації.

Принципових відмінностей резюме економіста від інших професій немає, просто необхідно підкреслити ті характеристики, які свідчать про ваш професіоналізм. Для економіста, який претендує на хорошу посаду, особливо важливий пункт про досвід роботи. Якщо вам нічого розповісти в цьому розділі, досвіду мало або його немає зовсім, розкажіть про своїх знаннях і уміннях.

Уявіть реальні досягнення, приводите приклади. Напишіть, що готові працювати на посаді стажиста або помічника економіста. Якщо досвід роботи є, почніть розповідь з останньої посади. Вказуйте назву фірми повністю, якщо працювали не офіційно, залиште координати колишнього начальника, щоб ваші слова можна було перевірити. Детально опишіть виконувані вами функції.

Розповідаючи про освіту, вкажіть не тільки назва вузу (безумовно, престижність вузу - це перевага), але напишіть про всі професійних курсах, семінарах, наукових конференціях, які ви відвідували. Прикладіть до резюме копії дипломів, сертифікатів та грамот. Не забудьте про отримані додаткових знаннях, наприклад, ви відвідували курси іноземної мови. Розкажіть про всі комп'ютерних програмах, особливо про тих, які пов'язані з економікою, фінансами, бухгалтерією.

Теги: резюме, робот, пристрій, економіст