Як відмовитися від пропозиції про роботу

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� ����������� � ������
% Страх втратити роботу чи незадоволення від тієї діяльності, якою ви займаєтеся, може змусити вас написати і розіслати своє резюме або опублікувати його в інтернеті на сайтах пошуку роботи. Відповідь на ваше резюме може прийти як запрошення на співбесіди через якийсь час, коли ви вже знайдете нову роботу або умови на колишній роботі зміняться, і бажання звільнитися у вас вже пропаде.
% Статті за темою «Як відмовитися від пропозиції про роботу» %
Як відмовитися від пропозиції про роботу
% Як знайти нормальну роботу %
Як відмовитися від пропозиції про роботу
% Як піднятися в роботі %
Як відмовитися від пропозиції про роботу
% Як швидко знайти роботу %
Як відмовитися від пропозиції про роботу
% Як уникнути домагань на роботі %
% У тому випадку, якщо у вас вже немає необхідності в новій роботі, вам потрібно буде відмовитися від пропонованого робочого місця. Ні в якому разі не варто ігнорувати це запрошення і просто перестати відповідати на дзвінки співробітника відділу кадрів або не з'явитися на співбесіду. У період економічної нестабільності у ваших інтересах залишити про себе приємне враження у роботодавця, навіть якщо ви вже не збираєтеся міняти роботу.%

Ви маєте безумовне право на відмову, точно так само, як і роботодавець, який відмовляє претендентам. Але щоб ваші відносини залишалися цивілізованими, то зателефонуйте за вказаними телефонами або напишіть відповідь на лист із запрошенням, які прийшли по електронній пошті. Подякуйте за запрошення і за той час, який компанія витратила на вас, повідомте, що ви вже прийняли запрошення іншої організації, яке вас повністю влаштувало. Ви навіть можете і не пояснювати причину відмови, і вас про це і не попросять. Просто продемонструйте звичайну ввічливість, прийняту в середовищі ділових людей.

А от у тому випадку, якщо пропозиція про роботу, яка вас не влаштовує, надійшло в той час, коли ви встали на облік до державної служби зайнятості і почали отримувати допомогу, відмовитися буде важче. Закон обмежує число відмов, яке ви можете собі дозволити. Вже після двох таких випадків, ви можете втратити посібники, і вас позбавлять статусу безробітної.

Посилайтеся на те, що пропонована вакансія не відповідає вашому досвіду і кваліфікації. Поважною причиною для відмови може стати перевищення норми територіальної віддаленості, яка встановлена ​​для кожного регіону, або те, що умови на новій роботі не відповідають тим, якими ви користувалися на останньому вашому робочому місці.

Якщо у вашій компанії чекає реорганізація, зміна умов праці або скорочення, то ви також можете отримати пропозицію змінити місце роботи. У цьому випадку ви можете спокійно відмовитися від неї, якщо з якихось причин вона вам не підходить. Причини ви зобов'язані вказати в заяві на звільнення, яке може відбутися не раніше, ніж через два місяці після того, як вас письмово повідомили про новому робочому місці. Цей час ви можете спокійно присвятити пошуку нової роботи.

Теги: робота, умова, праця, пропозиція, допомога, безробіття, відмова, зміна

Як заповнити анкету для роботи в банку

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������ ��� ������ � �����
% Банківська діяльність - це дуже цікава професійна сфера з широкими можливостями побудови кар'єри. Але у фінансову установу може бути вельми непросто влаштуватися на роботу. Як же правильно заповнити анкету при працевлаштуванні? %%
% Статті за темою «Як заповнити анкету для роботи в банку» %
Як заповнити анкету для роботи в банку
% Як влаштуватися в банк %
Як заповнити анкету для роботи в банку
% Як потрапити на роботу в банк %
Як заповнити анкету для роботи в банку
% Робота таємним покупцем %
Як заповнити анкету для роботи в банку
% 5 дрібниць, які дратують на співбесіді %
% Банк як фінансова структура дуже суворо ставиться до підбору співробітників, тому всі документи при працевлаштуванні потрібно заповнювати уважно.%

Зазвичай перед або під час співбесіди співробітник кадрів пропонує вам заповнити спеціальну анкету кандидата на певну посаду. Початок у даного формуляра стандартне для всіх анкет: потрібно вказати своє прізвище, ім'я та по батькові, дату народження, адресу за пропискою і місце фактичного проживання. Також з міркувань контролю та безпеки вас можуть попросити записати і вашу попереднє прізвище, наприклад, дівоче.

Далі ви повинні будете надати інформацію про вашу освіту. Крім вузу, ви можете вказати також різні професійні курси та тренінги, то результатами яких ви отримали відповідні сертифікати. Можна згадати і мовні курси.

Далі заповніть розділ про досвід роботи. Вкажіть всі місця роботи, навіть з інших сфер діяльності. Можливо, що стаж на іншій посаді стане плюсом в очах роботодавця, так як показує те, що у вас є додаткові знання і вміння.

Також в окремій графі ви можете записати ваші знання та навички, які можуть допомогти вам у майбутній роботі - вміння працювати в певних комп'ютерних програмах, знання іноземних мов і так далі.

У банківські анкети також часто включається питання про найближчих родичів. Вам потрібно буде вказати імена та прізвища ваших батьків, братів, сестер, дружина і повнолітніх дітей. Це важливо, оскільки робота в банку вимагає законослухняного минулого не тільки від кандидата, а й від найближчих членів його сім'ї.

Додатково в анкеті може бути передбачено місце для зазначення ваших мотивацій при отриманні роботи. На кількох рядках ви повинні викласти свої причини працевлаштування на певну посаду і в конкретний банк.

Теги: анкета, робота, банку, банк, працевлаштування

Як провести співбесіду з бухгалтером

% Lyubsy, автор JustLady. % % %
��� �������� ������������� � �����������
% Бухгалтер - важлива особа на підприємстві, що має доступ до податкової звітності, правової документації і грошовим коштам. Тому проводити відбір на вакантну посаду працівника бухгалтерії слід особливо ретельно. Так як же грамотно провести співбесіду з бухгалтером, щоб визначити його компетентність?
% Статті за темою «Як провести співбесіду з бухгалтером» %
Як провести співбесіду з бухгалтером
% Як проводити співбесіду? %
Як провести співбесіду з бухгалтером
% Як провести співбесіду %
Як провести співбесіду з бухгалтером
% Як провести співбесіду з кандидатом на посаду %
Як провести співбесіду з бухгалтером
% Співбесіда при прийомі на роботу: як правильно брати інтерв'ю %
% Бухгалтера ні в якому разі не можна приймати на роботу заочно, чи не поспілкувавшись з ним особисто. Бажано, щоб хто-небудь з адміністрації компанії, наприклад, генеральний або фінансовий директор, поговорили з ним, задавши йому кілька важливих питань.%

Проводячи співбесіду з бухгалтером, потрібно визначити його професійні якості та індивідуальні риси характеру. Це досить складно для недосвідченого менеджера з підбору персоналу. Найкраще виявляти професіоналізм кандидата на посаду бухгалтера методом тестування. Хорошого фахівця не утруднить правильно відповісти на ряд бухгалтерських і правових питань, і це не забере у нього багато часу. Непогано, якщо розроблені питання повідають і про економічний мисленні претендента в цілому.

Далі слід уважно вислухати розповідь претендента на роль бухгалтера про попередні місця роботи. Обов'язково питайте, як довго він пропрацював на кожному підприємстві і чому расторгал трудовий договір з роботодавцем. Хороший бухгалтер, як правило, не схильний часто змінювати місця роботи. Зазвичай першокласні фахівці в галузі бухгалтерії потрапляють в компанію і залишаються там надовго. У характері людини, чия професійна діяльність пов'язана з фінансами і бухгалтерією, неодмінно повинні бути консервативні нотки, схильність до стабільності.

Тому остерігайтеся приймати на роботу співробітника бухгалтерії, у чиїй трудовій книжці є багато записів про роботу в різних підприємствах по кілька місяців. Скоріше всього, така людина не володіє особистими якостями ідеального бухгалтера.

Дізнайтеся у кандидата, чому він вирішив стати бухгалтером, наскільки йому подобається ця робота, як проходило його навчання, які він бачить для себе перспективи в бухгалтерії. Справжній гуру бухгалтерії зізнається, що з дитинства хотів працювати з документами, грошима, що він мріє займатися цим усе життя. Причому ідеальні бухгалтери найчастіше не відрізняються підвищеною емоційністю і креативністю. Вони логічні, стримані, послідовні і педантичні. Вони усвідомлюють всю тяжкість покладеної на них відповідальності, але не в їхньому стилі тікати від неї.

Теги: співбесіду, бухгалтер