Як зробити живіт плоским
% Галина Семенцова, автор JustLady.
%
%
%
% Плоский живіт - мрія багатьох дівчат і жінок. Але коли є велике бажання, підкріплене наполегливою працею, будь-яка мета стає досяжною. Головне - проявляти стабільність.
% Статті за темою «Як зробити живіт плоским»
%
% Як зробити живіт плоским після пологів
%
% Як зробити живіт плоским за місяць
%
% Як зробити живіт плоским і пружним
%
% 10 звичок, які роблять живіт плоским
%
% Дієта без фізичних вправ не дасть необхідного ефекту. Але правильне харчування також грає велику роль в досягненні поставленого результату у вигляді плоского живота. Харчування має бути збалансованим, не варто ігнорувати сніданок. Краще менше вживати продукти, до складу яких входять добавки та барвники, а борошняне і солодке слід замінити фруктами і овочами.% До виконання фізичних вправ також варто підходити дуже грамотно. Ви можете виснажувати себе тренуваннями, і при цьому ваш живіт буде залишатися без змін. Всі вправи повинні бути націлені на те, щоб накачати прес і прибрати жировий прошарок в області живота.
Існує вправа для верхнього преса. Для його виконання потрібно лягти на спину і зігнути ноги в колінах, при цьому носки не повинні стосуватися підлоги, руки підкладіть за голову. На видиху піднімається верхня частина тіла, а на вдиху вона опускається. При цьому важливо стежити, щоб підйом тіла здійснювався за рахунок м'язів живота без участі рук; шия повинна залишатися прямій.
При вправі на нижній прес необхідно також лягти на спину, зігнути і підняти ноги, щоб вони були паралельні підлозі. На видиху ноги необхідно розгинати, а на вдиху повертати їх в початкове положення. При цьому важливо не торкатися ними статі.
Щоб зробити вправу на косі м'язи живота, ви повинні лежачи на спині зігнути і підняти ноги під кутом в 90 градусів. При видиху правим ліктем потрібно тягнутися до лівого коліна і, відповідно, навпаки. Головне, щоб підйом тіла відбувався тільки за рахунок м'язів живота. Кожен тип вправ на прес повинен виконуватися по 20-25 разів на два підходи. Робити це краще все на голодний шлунок або через 3 години після прийому їжі.
Але щоб всі праці по накачуванні преса не пройшли даром, необхідно позбутися від жиру. Для його спалювання в області живота можна бігати вранці, кататися на велосипеді. Добре допомагають танці або заняття фітнесом. Робіть періодично водний масаж проблемної частини тіла. Вам буде потрібно змочити масажну рукавицю холодною водою і кілька хвилин обтирати живіт, а потім повторити це, але вже змочивши рукавицю гарячою водою. Після виконання всіх процедур втирайте в шкіру живота антицелюлітний крем.
Омолодження без скальпеля: термафайн
% Пластична хірургія для омолодження шкіри має ряд протипоказань, внаслідок чого не кожен бажаючий може нею скористатися. На зміну пластичних операцій приходять нові апарати і технології, що дозволяють поліпшити стан шкіри без застосування скальпеля. Thermafine Lift - один з таких апаратів, в основі роботи якого лежить генерація біполярного радіовипромінювання. %%
% Статті за темою «Омолодження без скальпеля: термафайн»
%
% Ліфтинг без скальпеля
%
% Ліфтинг без скальпеля: anti-age косметика
%
% Способи омолодження. Реальні аналоги казкових молодильних яблучок
%
% Як викликати заздрість подруг, або омолодження по-європейськи
%
% Функціональне призначення Thermafine% Безперечним плюсом методики термафайн є багатофункціональність, яка дозволяє в рамках одного сеансу стимулювати одночасно ряд відновних процесів:
- Ліфтинг; % - Розгладження зморшок; % - Усунення розтяжок; % - Підвищення тонусу шкіри; % - Збільшення еластичності; % - Підвищення імунітету шкіри.
Пристрій апарату Thermafine
Простота конструкції та експлуатації забезпечує надійність і довговічність. Індукційний випромінювач створює високочастотне електромагнітне поле, хвилі якого впливають безпосередньо на проблемну ділянку шкіри. Інфрачервоний термометр здійснює моментальний контроль за змінами температури нагріву. Норма нагріву становить 4-5оС, що говорить про достатній дозі радіохвильового випромінювання. Заміна випромінювача проводиться через 300 годин ефективної роботи (додатковий випромінювач поставляється в комплекті).
Переваги використання Thermafine Lift
Новітня технологія Thermafine Lift має переваги, вигідно її відрізняють від різних вже відомих способів омолодження шкіри:
1. Високий рівень ефективності при мінімальній кількості сеансів і доступною ціною. % 2. Максимально зручні умови для клієнта при проведенні курсу процедур. % 3. Сумісність з іншими косметологічними процедурами дозволяє досягти швидкого і стійкого результату. % 4. Завдяки унікальній методиці, дозволяє омолодити шкіру на будь-яких ділянках тіла: обличчя, шия, декольте, стегна, руки. % 5. Не має побічних ефектів.
Показання застосування Thermafine
Методика термофайн показана жінкам і чоловікам після 40 років, коли на шкірі з'являється мережа зморшок, шкіра втрачає еластичність, коли обвисає контур обличчя, коли з'являються розтяжки після схуднення. Винятковий омолоджуючий ефект досягається при впливі на шкіру в початковій стадії в'янення.
Протипоказання Thermafine
Процедура Thermafine протипоказана вагітним жінкам, при гнійно-запальних процесах на шкірі, при шкірних кровотечах, при наявності пухлин різного характеру, при наявності кардіостимуляторів, штифтів та інших металевих предметів в зоні впливу.
Теги: шкіра, методика, процедура, омолодження, скальпель
Зимове сонце: шкода і користь солярію
% Мода на засмагу була введена жінками з вищих верств суспільства ще на початку минулого століття. Він уособлював собою розкіш, престиж і достаток. На сьогоднішній день це не менш актуально і багато жінок, намагаючись отримати гарний штучний загар навіть взимку, квапляться відвідати солярій.
% Статті за темою «Зимове сонце: шкода і користь солярію»
%
% Правда про шкоду солярію
%
% Солярій: все, що потрібно знати, вирушаючи засмагати
%
% Засмага в солярії: правила догляду за шкірою
%
% У гонитві за модою чи бажанням приховати якісь недоліки шкіри, слід пам'ятати, що штучний, втім, як і природне сонячне загар, вимагає дотримання певних запобіжних заходів. Тривалість сеансів і їх кількість залежить від багатьох факторів і суто індивідуально. Якщо вам дороге ваше здоров'я, то перед тим, як відвідати солярій, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.% Існує ряд хвороб, при яких відвідування солярію протипоказане: гіпертонія, діабет, інфекційні захворювання, порушення в роботі щитовидної залози і деякі захворювання статевої сфери. Після сеансу в солярії можливе загострення і прояв хвороби в більш серйозній формі.
До позитивному впливу засмаги в солярії на здоров'я і зовнішність людини відносять наступне: активізація вироблення необхідного вітаміну D3, зміцнення імунної системи, позитивний вплив на проблемні ділянки шкіри у разі вугрової висипки, екземи, псоріазу і т.д., активізації ендокринної системи та обміну речовин , позитивний вплив на метаболізм і рівень холестерину. Крім того, під час відвідування солярію активніше виробляються ендорфіни, які допомагають подолати депресію і сприятливо діють на нервову систему.
Що стосується недоліків засмаги в солярії, то одним з найголовніших вважається зневоднення шкіри, що може призвести до опіків. Ультрафіолетове випромінювання не тільки призводить до старіння шкіри і утворення зморшок за рахунок знищення колагену і еластину, але і робить волосся сухим і ламким. У деяких випадках вироблення меланіну закінчується меланомою - пухлиною, яку не просто вилікувати. За останні кілька років, завдяки загару в солярії, збільшилася кількість людей страждають від раку шкіри. Безумовно, штучні ультрафіолетові промені впливають на пори, що може призвести до нездорового стану і зовнішньому вигляду шкірного покриву.
Засмага в солярії - це зручно, швидко і красиво. Але завжди потрібно знати міру і бути обережним, щоб уникнути небажаних результатів.
Теги: солярій, сонце, засмага, користь, шкода
|