5 секретів домашньої епіляції

% Gerda, автор JustLady. % % %
5 �������� �������� ��������
% Епіляція стала звичною косметичною процедурою. Небажані волоски жінки готові видаляти будь-якими способами. Щоб ефект від епіляції протримався довше, і отримати менше неприємних відчуттів під час процедури, необхідно дотримуватися декількох простих рекомендацій.
% Статті за темою «5 секретів домашньої епіляції» %
5 секретів домашньої епіляції
% Домашня епіляція: секрети гладкої шкіри %
5 секретів домашньої епіляції
% Види епіляції в домашніх умовах і салонах %
5 секретів домашньої епіляції
% Кілька секретів епіляції %
5 секретів домашньої епіляції
% Епіляція гарячим воском в домашніх умовах %
% 1. Намагайтеся проводити епіляцію в той час, коли больовий поріг найбільш високий. Менструальний цикл здатен вплинути на це. Організм стає більш чутливим за кілька днів до менструації і під час неї. Робити епіляцію рекомендується через день після того, як закінчаться критичні дні.%

2. Ідеальним часом для видалення волосся вважається період з 11.00 до 16.00. Це пояснюється досить просто: вночі організм відпочиває, набирається енергії, а вранці готовий боротися з труднощами і різними подразниками. Увечері ж тіло втомлюється і сильніше реагує на біль. До речі, емоційний стан впливає на значення больового порогу. Коли ви напружені й роздратовані, епіляція пройде болючіше.

3. Прийміть гарячий душ або розслабтеся в теплій ванні пред процедурою. Гаряча вода сприяє розпарювання шкіри, і волоски будуть легше видалятися. Крім того, тепло знижує больові відчуття, виробляючи ендорфіни і розслабляючи м'язи.

4. Під час епіляції можете скористатися знеболюючим засобами. Лідокаїн у вигляді спрею відмінно підійде для цих цілей. Рівномірно розпорошите препарат на бажану ділянку і накрийте харчовою плівкою на півгодини. Після закінчення цього часу продезінфікуйте шкіру і можете приступати до безпосереднього видалення волосся. Крім лідокаїну існує знеболююча мазь «ЕМЛА». Її часто використовують під час болісних косметичних процедур. Якщо під рукою не виявилося нічого знеболюючого, можете скористатися льодом. Холод сприяє звуженню кровоносних судин, і больові відчуття знижуються.

5. Пам'ятайте, що за шкірою потрібно доглядати не тільки до епіляції, але і після. Для цього існує велика кількість різних засобів. Віддавайте перевагу тій косметиці, яка зволожує і заспокоює шкіру, а також уповільнює ріст волосся. До складу засобу повинен входити сорбаін - екстракт папайї. Волосся з кожним разом будуть ставати тонше і світліше.

Теги: волосся, будинок, домашні, умова, епіляція, секрет, видалення

Лазерна та світлова епіляція

% Sergeevna, автор JustLady. % % %
�������� � �������� ��������
% Кожна жінка на світі мріє бути чарівною, бажаною і коханою. Для багатьох одним з компонентів краси є гладкість шкіри без наявності на ній будь-яких ознак волосяного покриву. Зараз існує безліч способів провести епіляцію без особливого клопоту, менш болісно і одночасно зберегти відсутність волосся на довгі місяці.
% Статті за темою «Лазерна та світлова епіляція» %
Лазерна та світлова епіляція
% Всі про епіляцію %
Лазерна та світлова епіляція
% Лазерна епіляція: за і проти %
Лазерна та світлова епіляція
% Як правильно робити епіляцію? %
Лазерна та світлова епіляція
% Епіляція. Міфи і правда %

Одним з найбільш удосконалених подібних методів є світлова епіляція. Вона підрозділяється на лазерну і фотоепіляцію.

При лазерної епіляції видалення волосся відбувається впливом лазера на волосяний фолікул. Оброблений таким способом волосся руйнується, падає і більше не виростає. Для повного позбавлення від небажаної рослинності необхідно пройти декілька процедур (зазвичай 4 - 6 сеансів) з інтервалами в 1, 5 - 2 - 3 місяці.

Після першої процедури волосся стає набагато менше. При повному проходження курсу ріст волосся припиняється на кілька років. Тривалість лазерної епіляції становить приблизно 10 - 15 хвилин. Тільки на стегнах і гомілки вона може збільшитися до 40 хвилин.

Найчастіше зараз застосовуються такі вила лазерів: олександритовий, рубіновий, діодний і неодимовий. Самі відчуття при епіляції можна назвати більше неприємними, ніж болючими. Тому для особливо чутливих зон застосовується знеболюючий крем.

Лазерний світло впливає на темний пігмент у волоссі - меланін або гемоглобін в посудині. Тому світлі, сиві або Пушкова волосся лазер просто не розрізняє і відповідно, не спалює і не видаляє. В результаті чого дана процедура не підходить жінкам світлого волосся.

Протипоказана вона також людям з гіперчутливої ​​або засмаглою шкірою. В останньому випадку дуже великий ризик отримання опіку. Хоча зараз вже існує і такі салони, який мають обладнання для видалення волосся навіть афроамериканців.

Позитивним моментів лазерної епіляції вважається те, що не відбувається пошкодження тканин навколо волоса. Видалення рослинності можливо з ніжних зон, таких як, обличчя, пахви і область бікіні.

Найбільш же досконалим методом видалення з шкіри небажаного волосся є фотоепіляція, при якій на волосяний фолікул впливає інтенсивний імпульс світла від спеціальної лампи накачування (ксеноновим лампи). Таким чином, усунення волосся відбувається світловими спалахами.

Дана процедура високо ефективна, дозволяє видаляти навіть світле волосся. Можливе проведення епіляції на смаглявою і засмаглій шкірі. Необхідно відзначити високу швидкість і абсолютну безпеку лікування. Найголовнішим вважається отримання технології стійкого перманентного видалення волосся.

Перед проведенням процедур для більш високого результату необхідно провести підготовку шкіри. Оброблювана область повинна бути чистою і поголеною. Від цього залежить кількість процедур і сам підсумок. Їх частота залежить від зони, на якій проводиться епіляція. При фотоепіляції на шкіру наносять спеціальний гель, щоб не обпекти шкіру.
% Після першого сеансу видаляється 30% волосся. Це волосся, що знаходяться в активній фазі росту (анагенеза). Кожну наступну процедуру також видаляється близько 30% волосяного покриву. При правильній обробці волосся, які знаходяться в стадії анагенеза, більше не виростають.

Протипоказаннями при фотоепіляції є: вагітність або грудне вигодовування, наявність татуювань, веснянок, родимок, бородавок, екземи, псоріазу, відкритих ран на використовуваному ділянці шкіри, прийом гормональних і стероїдних препаратів протягом останніх 3 місяців, антибіотиків.

Загальними протипоказаннями при світлової епіляції служать: гострі та хронічні захворювання шкіри, гіпертонічні та ішемічні хвороби серця, інфекційні та онкозахворювання, гострі формах герпесу, цукровий діабет та інше.

У сучасних системах для епіляції волосся у людей щоб уникнути опіків і можливих неприємних відчуттів нагріву призначені ефективні системи охолодження шкіри.

Вибрати вид епіляції - особиста справа кожного. Головне, щоб процедуру проводив висококваліфікований фахівець. Тоді ви можете уникнути небажаних наслідків і позбутися від волосся надовго, а може і назавжди.

Теги: результат, епіляція, протипоказання, світлове

Нові методи епіляції: що пропонують і кому підходять

����� ������ ��������: ��� ���������� � ���� ��������
% Позбутися від небажаного волосся на тілі та обличчі - завжди було метою безлічі жінок. Методи видалення пройшли довгу еволюцію від бритви і пінцета до воскової, лазерної та фотоепіляції. На сьогоднішній момент існує також безліч новітніх методів епіляції.
% Статті за темою «Нові методи епіляції: що пропонують і кому підходять» %
Нові методи епіляції: що пропонують і кому підходять
% Міфи про лазерної епіляції %
Нові методи епіляції: що пропонують і кому підходять
% Лазерна епіляція: метод, ефективність, відгуки %
Нові методи епіляції: що пропонують і кому підходять
% Знеболюючі мазі для епіляції %
Нові методи епіляції: що пропонують і кому підходять
% Протипоказання до лазерної епіляції %

Канули в лету ті часи, коли єдиним виходом для власниць небажаного волосся на тілі була бритва. В наше життя давно вже органічно увійшли різні методи видалення волосся на обличчі і тілі, такі як воскова депіляція, використання особистих епіляторів, електроепіляція і багато інших. Але, як і в будь-якій галузі косметології, в області видалення волосся постійно з'являються нові прогресивні методи, медики та вчені розробляють все нові способи, для того, щоб будь-яка жінка могла вибрати собі процедуру до душі. З новітніх способів позбавлення від небажаного волосся можна виділити наступні.

ЕЛОС-епіляція - термін цей уже кілька років на слуху, проте багато хто вважає цей вид епіляції те саме лазерної. Частково так і є, але епіляція «елос» (електро-Оптична Синергія) - це об'єднання лазерної та фото- епіляції, відбувається вона за допомогою апарату, які поєднує в собі оптичну та лазерну енергію, при цьому зводячи до мінімуму їх недоліки. Підходить ця процедура практично всім, не можна виконувати її вагітним і людям з цукровим діабетом і онкологічними захворюваннями. Не можна також проводити елос-епіляцію в період інфекційного захворювання і за наявності алергії на сонячні промені.

Епіляція ензимна полягає у впливі на волосяні цибулини за допомогою термохимической атаки, полягає в інфрачервоному опроміненні волосяного покриву, що руйнує структуру волосся. Після застосування хімічних препаратів виконується воскова епіляція. Цей метод є абсолютно безболісним, але не застосовується для видалення волосся на обличчі. Підходить ця процедура тим, хто відмовляється від використання голок для епіляції, проте хоче домогтися сталого тривалого ефекту. Процедура має ряд протипоказань, які необхідно врахувати перед походом в салон.

Епіляція ультразвуком. Основою для цього виду епіляції також є воскова, після якої шкіра обробляється складом, іони якого при ультразвуковому впливі руйнують волосяні цибулини. Такий вид епіляції підходить при великій чутливості волосяного покриву до використовуваних речовин, але перші результати буде видно тільки через рік регулярних процедур.

В цілому, методів епіляції на сьогоднішній момент досить багато, кожна жінка може знайти для себе прийнятний спосіб видалення волосся і насолоджуватися гладкою, чистою шкірою.

Теги: нове, епіляція, спосіб, кома, метод, процедура