Ефективні вправи для зміцнення грудей

% Jam, автор JustLady. % % %
����������� ���������� ��� ���������� �����
% Груди - одна з найбільш вразливих частин жіночого тіла. Вагітність, грудне годування, гормональні захворювання, занадто жорсткі і незбалансовані дієти здатні привести до обвисання грудей. Через це вона стає вже не настільки спокусливою, як раніше. Однак не все втрачено. Досить регулярно виконувати ефективні вправи для зміцнення грудей, і ваш бюст стане більш високим і пружним, знову притягаючи до себе захоплені чоловічі погляди.
% Статті по темі «Ефективні вправи для зміцнення грудей» %
Ефективні вправи для зміцнення грудей
% Заняття для зміцнення м'язів спини і хребта %
Ефективні вправи для зміцнення грудей
% Вправи для пружних грудей %
Ефективні вправи для зміцнення грудей
% Ефективні вправи з гантелями %
Ефективні вправи для зміцнення грудей
% Вправи з гантелями для зміцнення грудей %

Підготовка до вправ для зміцнення грудей

Для тренувань в домашніх умовах заздалегідь підготуйте необхідний реквізит:
% - Гімнастичний килимок або ковдру;
% - Зручний одяг;
% - Гантелі вагою від 0, 5 до 3 кг;
% - Еспандер.

При виконанні вправ для грудей замість гантелей можна використовувати наповнені водою пластикові пляшки, а замість еспандера - еластичний бинт.

Перед початком виконання вправ, які сприяють підтяжки і пружності грудей, а також дозволяють збільшити бюст без операції, знадобиться невелика розминка. З її допомогою ви зможете розігріти свої м'язи. Для розминки достатньо:
% - Зробити по 15 обертань плечима (спочатку вперед, потім назад);
% - 15 разів виконати вправу «млин» розведеними в сторони руками.

Комплекс вправ для зміцнення жіночих грудей

Вправа 1: розведення в сторони рук з гантелями. Ця вправа допомагає зміцнити м'язи плечового пояса, рук і грудей. Спочатку потрібно лягти на спину і взяти в руки гантелі. Злегка зігніть руки в ліктях і відведіть їх перед грудьми вперед. Потім зробите вдих і плавно розведіть руки в сторони, щоб при цьому ваші лікті торкнулися поверхні підлоги. Видихнувши, підніміть руки, повертаючись в І.П. Повторіть цю вправу в такому ж повільному темпі від 10 до 20 разів.

Комплекс вправ для грудей, що складається з 8 вправ, потрібно виконувати 3 рази на тиждень.

Вправа 2: почергове розведення рук з гантелями. Ця вправа дозволяє зміцнити тих же м'язи, що і перше. Для його виконання слід лягти на спину, а потім витягнути праву руку з гантеллю уздовж стегна, а ліву витягнути вгору перед грудьми. Після цього слід змінити розташування рук. При цьому руки не потрібно згинати в ліктях. Виконайте від 15 до 20 разів.

Вправа 3: віджимання. Вони відмінно допомагають зміцнити м'язів грудей, спини, плечей, живота, сідниць і стегон, сприяють схудненню в області колін. Ставши на коліна, широко розставте руки, а ноги поступово відведіть назад. Руки не потрібно розставляти надто широко. Зап'ястя повинні розташовуватися безпосередньо під плечовими суглобами. Після цього згинайте лікті, розводячи їх в сторони.

При виконанні віджимань необхідно опускатися якомога нижче. Також стежте за тим, щоб ваша голова не опускалася, а спина не вигиналася. Все тіло повинно витягатися в одну лінію. Виконайте від 10 до 20 повторів.

Якщо вам важкувато виконувати цю вправу з положення лежачи, ви можете робити віджимання в положенні стоячи на колінах або стоячи на ногах, упираючись при цьому руками об стіну або шафу. У цьому випадку вам знадобиться грудьми і підборіддям стосуватися вертикальній поверхні і прогинатися назад.

Вправа 4: розведення рук із застосуванням еспандера. Встаньте, поставте ноги на ширину плечей, перед собою тримайте еспандер. Підвівшись на носочки, неспішно розводите руки в сторони, одночасно з цим розтягуючи снаряд. Виконайте від 8 до 12 разів.

Вправа 5: підйом в позі бічної планки. Ця вправа сприяє зміцненню м'язів верхнього і середнього відділів спини, а також верхньої частини грудей і плечей. Ставши на коліна, обіпріться на праву руку, а в ліву візьміть гантель. Зігніть в коліні праву ногу, а ліву випряміть і витягніть назад.

Тримайте м'язи живота в деякій напрузі. Стегна піднімайте таким чином, щоб від голови до лівої ступні утворилася пряма лінія. Руку потрібно піднімати в сторону вгору якомога повільніше і також плавно її опускати. Одночасно з цим кисть слід повертати долонею до себе. Виконайте цю вправу від 6 до 8 разів в кожну сторону.

Вправа 6: поза кішки. Така вправа допомагає зміцнити м'язи грудей, також воно робить позитивний вплив на хребет. Ставши на коліна, обіпріться долонями в підлогу, а пальці направте вперед. Плавно прогинаючись у хребті, опускайте таз і стегна на підлогу, а ноги тримайте випрямленими. Плечі відведіть назад і вниз, верхівкою тягніться вгору. Постарайтеся побути в цій позі одну хвилину, потім поверніться в початкове положення. Перед повтором цієї вправи необхідний відпочинок від 15 до 20 секунд. Виконайте ще 3 повтору.

Вправа 7: жим долонями. Дана вправа сприяє зміцненню м'язів і грудей, і рук. Вставши, з'єднайте перед грудьми долоні і направте їх вгору. Протягом 6 секунд з достатнім зусиллям притискайте один до одного долоні, потім на 4 секунди розслабитеся і повторіть. Виконайте від 10 до 15 повторів. Для посилення ефекту ви можете стискати між долонями невеликий щільний м'ячик або еспандер. Після виконання вправи бажано зробити по 4 маха руками назад-вперед.

Ефективні вправи для зміцнення грудей

Вправа 8: витягування рук і ніг. Спочатку потрібно лягти на спину, випрямити ноги, а руки витягнути ззаду за головою. Протягом 30 секунд із зусиллям витягайте кінцівки вздовж поверхні підлоги, ніби їх тягнуть за невидимі нитки. Потім, не відриваючи голову і спину від підлоги, зігніть в колінах ноги, охопіть руками коліна, після чого притисніть їх до грудей. Постарайтеся пролежати в цій позі близько 20 секунд. Зробіть від 5 до 6 повторів цієї вправи.

Після виконання комплексу вправ для грудей

Після виконання комплексу вправ для грудей відпочиньте приблизно 10 хвилин. Для цього просто полежте в розслабленому стані на спині, роблячи рівні й глибокі вдихи-видихи. В цей час ви можете подумки уявляти, як ваші груди після тренування стає більш привабливою і пружною.

Якщо вам хочеться мати красивий і чудовий бюст, потрібно регулярно виконувати комплекс спеціальних вправ. Тільки тоді ви зможете отримати бажаний результат. Один місяць таких занять дозволить вашій грудей придбати апетитний вигляд і спокусливість, як у молоденьких спокусниць.

Теги: м'яз, груди, вправа, зміцнення

 Догляд за тілом: правила використання масел

% Алла Артем'єва, автор JustLady. % % %
���� �� �����: ������� ������������� �����
% Масла з давніх часів використовуються для догляду за тілом. Вони роблять шкіру зволоженою, м'якою і гладкою, сприяють її регенерації, покращують обмінні процеси, знімають подразнення, сприяють виробленню колагену і еластину. Масла здатні зняти біль, подарувати бадьорість або допомогти розслабитися. Щоб використовувати ці природні засоби догляду за тілом з максимальною користю, необхідно знати правила використання масел.
% Статті за темою «Догляд за тілом: правила використання масел» %
Догляд за тілом: правила використання масел
% Догляд за тілом: зимові правила %
Догляд за тілом: правила використання масел
% Ефірні масла для мила %
Догляд за тілом: правила використання масел
% Ефірні масла для догляду за грудьми %
Догляд за тілом: правила використання масел
% Лікувальні властивості ефірних масел %

Види масел

Існує два види масел, якими можна користуватися при догляді за тілом, - рослинні і ефірні. Рослинні олії отримують способом холодного віджиму з горіхів, насіння, зерен і кісточок рослини. Склад цих масел близький до складу підшкірного жиру, тому вони легко вбираються, засвоюються і практично не викликають алергічних реакцій. Найпопулярнішими маслами для тіла є мигдальне, аргановое, каріте, жожоба і макадамії.

Ефірні масла отримують з частин рослин, що містять летючі пахучі речовини. У косметичних цілях ефірні масла найчастіше використовують не в чистому вигляді, а в якості добавок. Найбільш універсальними і популярними є масла лаванди, іланг-іланг і чайного дерева.

Для тіла олії можна використовувати під час масажу, після водних процедур, для обгортань. Оскільки всі масла володіють різними властивостями, їх необхідно підбирати залежно від призначення.

Поради зі зберігання масел

Косметичні та ефірні масла правильно зберігати в герметичній посуді в темному місці - сонячне світло і кисень викликають окислення. Термін придатності відкритого чистого масла - не більше року.

Якщо ви купуєте готову суміш масел, звертайте увагу на її склад - чим ближче інгредієнт до початку списку, тим вище його вміст у продукті.

Масла для тіла після душу

Перед тим як нанести масло на вологу шкіру після душу, його необхідно розігріти в долонях. Втирайте масло невеликими порціями масажними рухами. Для стирання надлишків масла використовуйте махровий рушник. Так ви уникнете незручностей, пов'язаних з відчуттями жиру на шкірі.

Оливкова олія - ​​універсальне домашнє засіб, яким можна користуватися для догляду не тільки за тілом, а й за шкірою обличчя і волоссям. Воно містить велику кількість вітамінів, які надають на шкіру і волосся омолоджуючу і відновлює дію. Оливкова олія прискорює регенерацію шкіри, підвищує її еластичність, розгладжує зморшки.

Відмінна живильна маска для тіла вийде, якщо змішати в рівних пропорціях оливкова олія і м'якоть ягід, фруктів або овочів.

Кетамін отримують з отруйної рослини - рицини. Воно добре підвищує еластичність шкіри, усуває сухість та лущення, освітлює веснянки і пігментні плями.

Масло обліпихи містить рекордну кількість вітаміну А, який сприяє омолодженню і підвищенню пружності шкіри. Крім цього, масло обліпихи допомагає лікувати і деякі шкірні захворювання, такі як екзема, лишай лускатий, вовчак, дерматит.

Для омолодження старіючої шкіри тіла спробуйте маску з 2-3 яєчних жовтків і 2-3 чайних ложок обліпихової олії.

Кокосове масло відоме своїми унікальними властивостями ще з часів Клеопатри. Особливо воно цінне своїми жирними кислотами, завдяки яким це масло володіє хорошими пом'якшуючими, живильними, заспокійливими і протимікробними властивостями. Після нанесення кокосового масла на шкірі утворюється тонка плівка, що захищає від втрати вологи.

Персикове масло - дуже легке і поживне. Воно допомагає розгладити зморшки, усуває лущення і підтягує шкіру. Персикове масло підходить для дуже тонкої і чутливої ​​шкіри, його можна використовувати навіть для губ і століття.

Мигдальне масло повертає шкірі еластичність і пружність. Його часто радять використовувати для усунення нерівностей шкіри та для профілактики розтяжок.

Всі описані масла можна використовувати як у чистому вигляді, так і в сумішах. Для пом'якшення шкіри, наприклад, можна приготувати засіб з 110 мл олії жожоба і 10 мл олії зародків пшениці. Сильними поживними властивостями володіє суміш з 100 мл олії мигдалю, 100 мл олії каріте і 30 мл оливкової олії. Зберігаються суміші масел не більше 3-5 місяців.

Масла для масажу і обгортань

Для масажу і обгортань найправильніше використовувати суміші косметичних та ефірних масел. Вони мають приємний аромат, заспокоюють, розслабляють і володіють додатковими корисними для шкіри властивостями. В якості базового ви можете вибрати будь-яке підходяще для вашої шкіри косметичне масло. Ефірна олія підбирайте залежно від необхідного ефекту.

Ефірні масла з цитрусових є сильними антисептиками, ефективно допомагають схуднути і борються з целюлітом. Хворобливі відчуття в м'язах і відчуття напруги знімає олія імбиру - воно добре розігріває м'язи і послаблює спазми. Спокій і зосередженість дарує масло жасмину.

При розтяжках і слабкості сполучної тканини додайте в будь базове масло 40 крапель олії лаванди.

Освіжити шкіру, поліпшити циркуляцію крові і подарувати бадьорість допоможе суміш з 35 крапель олії розмарину, 15 крапель перцевої м'яти і 25 крапель базиліка.

Догляд за тілом: правила використання масел

Втомленим ногам допоможе суміш з 20 крапель розмарину, 5 крапель перцевої м'яти і 15 крапель лаванди.

Пружність і еластичність шкірі додасть склад з 30 крапель лаванди, 10 крапель неролі, 7 крапель ладану і 7 крапель троянди.

Для схуднення і боротьби з целюлітом існують кілька рецептів:
% - 20 крапель ялівцю, 15 крапель кипариса, 5 крапель розмарину;
% - 200 мл жожоба або олії паростків пшениці (основа), 30 крапель фенхеля, 30 крапель ялівцю, 30 крапель кипариса
% - 200 мл жожоба або олії паростків пшениці (основа), 30 крапель апельсина, 30 крапель кипариса, 15 крапель шавлії.

Теги: масло, посол, ванна, догляд, душ, тіло, використання, правило