Історія бразильської епіляції воском

% Sovenok, автор JustLady. % % %
������� ����������� �������� ������
% Бразильська епіляція воском представляє собою видалення волосся з області бікіні. Вона отримала широку популярність в 80-і роки. Для того, щоб зрозуміти як виник цей вид епіляції і чому він відноситься саме до зони бікіні, необхідно звернутися до історії його виникнення.
% Статті за темою «Історія бразильської епіляції воском» %
Історія бразильської епіляції воском
% Епіляція воском в домашніх умовах %
Історія бразильської епіляції воском
% Бразильська епіляція %
Історія бразильської епіляції воском
% Як робити епіляцію воском %
Історія бразильської епіляції воском
% Епіляція гарячим воском в домашніх умовах %

Коріння бразильської епіляції знаходяться, дійсно в Бразилії. Але втілилася в життя вона в Нью-Йорку.
% Її привезли з Бразилії сім активних і розкутих сестриць - бразільянок Паділа (Джослі, Джойс, Джанея, Джуссара, Джурасі, Джудсея і Джоніс). Саме вони заснували на Манхеттені салон J Sisters International. Вся ця історія сталася в 1987 році.
% Разом з темпераментними танцями та яскравими вбраннями, сестри привезли моду на гладку, "без єдиного волоска", області бікіні.
% Вся справа в бразильській моді на карнавали. Красиві, сценічні карнавальні костюми дуже відкриті. Як правило це костюми-купальники. У цьому костюмі, дівчата рухаються на платформах, встановлених на автомобілях, по вулицях, супроводжуючи все запальними танцями. Всі погляди публіки звернені тільки на танцівницю, тому необхідно виглядати ідеально. Тут вже не до зайвої рослинності, особливо в зоні бікіні. Звідси пішла тенденція видаляти весь волосяний покрив з інтимних зон.
% Крім того, так само на спекотних пляжах Бразилії, така депіляція теж в честі. Представниці прекрасної половини людства, які живуть в Бразилії, найчастіше, носили такі відкриті купальники, що можна було обійтися і зовсім без них. Така мода була навіть в 80-ті. Клаптики тканини прикривали тільки незначну частину бікіні, а решта підставлялося променям палючого бразильського сонця. Тому треба було якось облагородити інтимні місця, щоб не шокувати оточуючих.
% Для цього була придумана епіляція, при якій волосяний покрив бікіні повністю видаляється, залишаючи шкіру невинно чистою. Ефект від процедури приголомшливий, крім того, це виглядає дуже сексуально.
% Видалення всього волосяного покриву, включаючи пушок між сідницями, дозволяє "відчути себе немовлям".
% Правда, існує різновид бразильської епіляції, коли залишають тільки вузьку смужку волосся трохи вище лобкової кістки.
% Ця епіляція проводиться гарячим воском, який накладається на область бікіні. Гарячим, бо так більш безболісно. Шкіра нагрівається, пори розширюються і волосся легше і не так чутливо, піддаються видаленню.

Теги: волосся, епіляція, сідниця, історія, віск, область, бікіні, сестра, карнавал, покрив

Як виправити кривизну ніг

% Шатохіна Ганна, автор JustLady. % % %
��� ��������� �������� ���
% Довгі, стрункі й рівні ноги є далеко не у кожної жінки. А ось мати такі хотілося б багатьом. Якщо ж природа нагородила вас трохи кривими ногами, не варто впадати у відчай. Сьогодні такий недолік легко виправляється. І способів існує величезна кількість.
% Статті за темою «Як виправити кривизну ніг» %
Як виправити кривизну ніг
% Як виправити кривизну ніг вправами %
Як виправити кривизну ніг
% Як позбутися кривизни ніг %
Як виправити кривизну ніг
% Як виправити о-образні ноги %
Як виправити кривизну ніг
% Як приховати кривизну ніг %
% Форма ніг у кожної людини різна. Закладається вона ще в період внутрішньоутробного розвитку плода. Однак не завжди криві ноги - це вирок. Ситуацію легко можна виправити.%

Щоб грамотно підібрати методику, за допомогою якої ви будете позбавлятися від дефекту, потрібно встати, поставити ноги разом і уважно оцінити їх. Рівними вважаються ті, які стикаються один з одним з внутрішньої сторони в трьох точках - в колінах, щиколотках і у верхній частині стегна. Якщо ж є відхилення, то їх класифікують за наступною схемою.

Ноги стикаються тільки в щиколотках, коліна розходяться - це О-подібне викривлення кінцівок. Ноги торкаються один одного тільки колінами - Х-подібне. У деяких випадках медики діагностують неправдиву кривизну ніг. Проявляється вона тоді, коли є певні особливості у формуванні м'яких тканин ніг. Кістки ж при цьому абсолютно правильної форми.

Найпростіший спосіб виправити кривизну ніг - це оперативне втручання. Для цього вам необхідно знайти професійного, висококваліфікованого хірурга, який допоможе вам позбавитися від проблеми. Якщо ви наважуєтеся на операцію, то лікар вам призначить ряд підготовчих досліджень і процедур. У їх число входять рентген, томографія та УЗД. Все це необхідно, щоб реально оцінити стан ваших ніг - форму і стан кісток і суглобів, судин і м'яких тканин. Залежно від результатів дослідження лікар зможе визначити, як саме він буде проводити операцію.

Якщо ж на операцію ви лягати не хочете, то спробуйте застосувати спеціальний комплекс фізичних вправ, який допоможе вам скорегувати форму ніг. Так, наприклад, ефективними вважаються наступні тренування.

Початкове положення - лежачи на підлозі. Починайте розводити в сторони прямі ноги, потім знову з'єднувати їх. Робіть все, не відриваючи від підлоги. Ще одна вправа в цьому ж положенні - описуйте круги ногами, зігнутими в колінах.

Ще одна партія вправ - вже в положенні сидячи. Для початку зігніть ноги в колінах, а потім починайте їх зводити і розводити в сторони, натискаючи і заважаючи їм руками. Інша вправа схоже на це, тільки ноги потрібно витягнути вперед.

Тепер встаньте і з зробіть іншу вправу. Підніміть одну ногу, зігнувши її в коліні, паралельно обхопіть стегно руками. Починайте рухати стопою в різні боки - вгору, вних, вправо, вліво. при цьому вам необхідно утримувати рівновагу. Ноги міняйте по черзі.

Виконувати гімнастичні вправи потрібно, враховуючи форму свого викривлення. Якщо у вас О-подібна форма, то з'єднувати їх потрібно з невеликим зусиллям. Якщо ж Х-образні, то із зусиллям їх потрібно розводити в сторони.

Теги: нога, кривизна, виправлення, крива

Десять способів виглядати сексуально

% Марія Білочка, автор JustLady. % % %
������ �������� ��������� ����������
% Більшість жінок мріють виглядати сексуально і привабливо в очах чоловіків. Існує декілька простих, але ефективних способів, що допомагають привернути увагу сильної половини.%
% Статті за темою «Десять способів виглядати сексуально» %
Десять способів виглядати сексуально
% 10 кращих способів збільшення грудей %
Десять способів виглядати сексуально
% 10 способів виглядати стрункіше %
Десять способів виглядати сексуально
% 5 способів повернути сексуальну форму %
Десять способів виглядати сексуально
% 10 способів змусити улюбленого ревнувати %

1. Легке плаття в квіточку або горошок виглядає романтично і привабливо. Можливо, жінці може здатися таке вбрання кілька старомодним, але чоловікам це подобатися.

2. обтягуючі, але не сильно відкритий одяг. Наприклад, вузька спідниця до колін і приємний на дотик приталений пуловер. Таким чином, ви підкреслите привабливість і сексуальність своєї фігури, не втрачаючи при цьому гідності.

3. Чоловічий стиль, але без надмірностей. Наприклад, вузькі брюки і жакет по фігурі. Костюм повинен бути бажано яскраво-червоного, бузкового, салатового або білого кольору.

4. Нижня білизна, визирає з-під одягу. Наприклад, шовкові бретельки бюстгальтера, совається поряд з лямками кофтинки, або мелькають мережива трусиків у пояса джинсів.

5. Ефект натурального макіяжу. Чоловіки знають, що жінки користуються косметикою, але їм приємно буде бачити лише туш на віях і блиск на губах.

6. Доглянуті волосся, завиті м'якими локонами. Не користуйтеся засобами для укладки, шпильками або шиньйонами. Зробіть так, щоб чоловік хотів доторкнутися до вашого волосся.

7. Духи. Чоловіки люблять чисті і свіжі запахи, що вселяють відчуття розкутості.

8. Бездоганна шкіра. Обов'язково доглядайте за шкірою обличчя.

9. Білосніжна усмішка. Вона не тільки залучає погляди сильної половини, але і є запорукою здоров'я і гарного настрою.

10. Високий каблук. Ніщо не виглядає так сексуально і, звичайно ж, жіночно, як чудова взуття на високих підборах. Крім того, таке взуття ще й здатна приховати деякі недоліки фігури.

Теги: жінка, спосіб, сексуальність, привабливість