Лазневі історії: нові аромати в колекції Hermes

% Французький будинок Hermès оновлює свою банну колекцію Le Bain дев'ятьма новими ароматами і розповідає про це у форматі дев'яти різних історій, підглянутих в душі. %
������ �������: ����� ������� � ��������� Hermes
% Ідея створення банної серії проста - в Hermès вирішили розширити сферу застосування культових і улюблених ароматів модного будинку, щоб рутинні процедури в душі перетворилися на особливий ритуал. Всього оновлена ​​колекція Hermès включає 9 гелів для душу, 4 молочка для тіла, мило та аксесуари для душа. На підтримку колекції був випущений рекламний ролик, що показує 9 різних історій в душі.
Лазневі історії: нові аромати в колекції Hermes

Повітряне суфле: нова лімітована серія L'Occitane

% Французька марка L'Occitane в цьому сезоні вирішила провести експеримент з одним зі своїх ключових інгредієнтів - маслом каріте. В результаті вийшла нова інтерпретація класики в ідеальному форматі - засоби для тіла з легкої і повітряної, як суфле, текстурою. %
��������� �����: ����� �������������� ����� L'Occitane
% У нової лімітованої колекції «Повітряне мало каріте» - ідеальна концентрація масла робить текстуру коштів насиченою, м'яко огортає і в той же час повітряної, як суфле. У колекції 3 засоби: крем-суфле для тіла з 10% -им вмістом олії каріте, крем-суфле для рук з 25% і повітряний мус для душу з легкої пінливою формулою для дбайливого очищення.
% Масло каріте - досконалий інгредієнт краси, який жінки країн Африки, розташованих на південь від Сахари, використовують для захисту і живлення шкіри і волосся. L'Occitane використовує масло каріте з Буркіна-Фасо, вироблене місцевими мешканками на умовах взаємовигідної співпраці.
Повітряне суфле: нова лімітована серія L'OccitaneПовітряне суфле: нова лімітована серія L'Occitane
Повітряне суфле: нова лімітована серія L'Occitane

Красиві жіночі груди

% Протягом багатьох століть жіночу половину людства хвилює одне питання: як зробити груди красивою? Пишною, пружною, округлої?
% Статті за темою «Красиві жіночі груди» %
Красиві жіночі груди
% Секрети ідеальної грудей %
Красиві жіночі груди
% Пружна груди і чуттєва зона декольте: 7 секретів краси %
Красиві жіночі груди
% Ефективні вправи для красивих грудей %
Красиві жіночі груди
% Як зробити груди красивою %

Питання, звичайно, не простий. До чого тільки не вдаються сучасні жінки, щоб домогтися бажаної форми і розміру: роблять пластичні операції, постійно беруть стимулюючі препарати типу "Push-up", кілограмами поїдають капусту, моркву і цибулю (народний засіб), до знемоги тиснуть штангу в тренажерному залі. Загалом, кожна вибирає те, що їй ближче по духу і по кишені.Кожен з варіантів має свої плюси і мінуси.

1.Пластика грудей

?% Жінок напевно вдалися б до цього способу як самому продуктивному на сьогоднішній день. При ретельному виборі хорошої клініки, професійного хірурга, якісних імплантантів, відсутності страху перед операцією і наслідками, про які сперечаються фахівці, - результат гарантований. Ви отримаєте таку груди, про яку завжди мріяли. Мінус - це висока вартість самої операції і імплантантів (від 3000 - 10000 $).

2. Натуральні препарати

% Багато жінок, вимоги яких по відношенню до форми і розміру грудей не занадто великі (збільшення на 1-2 розміри), вибирають саме цей спосіб корекції. Натуральні компоненти препарату, як стверджує виробник, позитивно впливають не тільки на об'єм грудей, але і на весь організм в цілому. Ось тільки приймати препарат Вам доведеться по 10-15 таблеток в день, а мінімальний курс розрахований на 8 місяців (4 упаковки по 250 $), при потребі його можна продовжити до 10 місяців і бажано підтримувати ефект протягом усього життя 2 таблетками в день. Одним словом, результати у всіх різні.

3. Народні засоби.

% Здавна на Русі люди використовували дари матері-природи: різні трави, кореневища, плоди для лікування всіляких хвороб. З покоління в покоління передавалися рецепти приготування різних цілющих відварів, настоянок і страв. Дівчата, від природи не володіють пишними формами, налягали на капусту, моркву і ріпчасту цибулю. Чи був результат, сказати важко. І тут думки розходяться.

4. Вправи з обтяженнями.

Фізичні вправи сприяють зміцненню організму людини: підвищують імунітет, благотворно позначаються на серцево-судинної та дихальної системи, зміцнюють м'язи, зв'язки і суглоби. Існує думка, що завдяки цілеспрямованій руховій активності, і особливо регулярним фізичним вправам, можна вилікується від будь-якої хвороби. Сьогодні такі популярні тренажерні зали в години пік переповнені народом. Кожен, хто якийсь час займався вправами з обтяженнями, оцінив користь фізичного навантаження. Що ж стосується збільшення грудей за допомогою вправ, - відповідь неоднозначний.

% Припустимо, ви раніше ніколи цілеспрямовано не опрацьовували грудні м'язи, тобто вони у вас слабкі і невиражені. У такому випадку, в результаті прицільного тренінгу ви зможете злегка округлити груди, зробити її підтягнутою і пружною. Подібним чином працюють прилади-міостимулятори, які в стані відносного спокою змушують скорочуватися ваші м'язи. Але не чекайте збільшення більш ніж на 0, 5 розміру. Якщо ж ви будете тренуватися з великими вагами, - активно стимулювати м'язи грудей до зростання, - ви ризикуєте отримати мужні форми, хоча візуально груди стане більш опуклою.

% Для тих, хто не потребує збільшення грудей, вправи з обтяженнями також послужать хорошу службу. За допомогою спеціального комплексу вправ можна істотно поліпшити форму грудей і зробити її більш пружною.

% Ми пропонуємо вам серію вправ, спрямованих на зміцнення грудних м'язів і, відповідно, поліпшення форми грудей.

Жим лежачи

% Обладнання: лава / степ-платформа і бодибар / гантелі / гриф / легка штанга (загальна вага - мінімум 4 кг і вище).

% Лежачи на лаві, опустіть бодибар або гантелі на груди (хват - трохи ширше плечей), лікті дивляться в сторони, витолкніте вгору бодибар / гантелі, випрямляючи руки (одночасно зробіть видих) і знову, як і повільніше, опустіть на груди (вдих) . Повторити 8-12 разів - 3 сети.

Розводка

% Обладнання: лава / степ-платформа і гантелі (вага від 2 кг кожна і вище).

% Лежачи на лаві, витягніть руки вгору, з'єднуючи гантелі паралельно один одному, лікті злегка зігнуті (руки нагадують півколо). Розведіть гантелі в сторони на рівні грудей, при цьому мізинці рук повинні дивитися точно вниз, щоб гантеля опускалася перпендикулярно підлозі (вдих), потім повільно поверніть руки в початкове положення (видих). Повторити 8-12 разів - 3 сети.

Пуловер

% Обладнання: лава / степ-платформа і одна гантеля (мінімальна вага - 2 кг і вище).

% Лежачи на лаві, схрестіть ноги на вазі так, щоб поперек була притиснута до поверхні лавки, голова лежить на самому краю лави, вихідне положення - руки дивляться вгору. Візьміть двома руками гантелю, лікті злегка зігнуті, і опускайте її за голову (вдих), потім повільно поверніть у вихідне положення (видих). Повторити 8-12 разів - 3 сети.

Віджимання

% Обладнання: великий рушник або килимок.

% Стоячи на колінах, або на носках (залежно від рівня підготовленості) в упорі лежачи, руки на ширині плечей, долоні дивляться всередину під кутом 45 градусів, віджатися від підлоги 8-15 разів - 3 сети.

% Виконуйте вправи 1-2 рази тиждень, поступово збільшуючи вагу обтяження в 1, 2 і 3 вправах, і кількість повторів у вправі "Віджимання". Обов'язково стежте за диханням. Вкрай важливо на зусиллі робити видих.

% Успіхів!

Теги: клітина