Як робити тайський масаж

��� ������ ������� ������
% Масаж - це метод оздоровлення людини з багатовіковою історією, що дозволяє оздоровитися як фізично, так і емоційно. Різновидів масажу дуже багато: деякі з них, наприклад, тайський, мають мету впливати не стільки на м'язи тіла, скільки на його енергетичні зони.
% Статті за темою «Як робити тайський масаж» %
Як робити тайський масаж
% Як робити тайський масаж %
Як робити тайський масаж
% Тайський масаж: міф і реальність %
Як робити тайський масаж
% Тайський масаж: оновлення всього організму %
Як робити тайський масаж
% Все про тайський масаж %
% Тайський масаж не втрачає популярності - з кожним роком любителів розслабитися під умілими руками майстра все більше. Цей вид масажу багато в чому відрізняється від класичного, який головним чином опрацьовує м'язові області тіла, знімає напругу в м'язах, затискачі і діє тонізуюче на багато органів і системи. У тайському масажі, аналогічно йозі або гімнастики, головне - активізація енергетичних зон.%

Основу тайського масажу становлять прийоми, які впливають на біологічно активні точки. При цьому опрацьовується весь організм: від кінчика великого пальця на нозі до верхівки голови. Базовий прийом - натиснення, здійснюване не тільки кистями рук, але і колінами, ліктями, всім тілом. Тому сеанс тайського масажу завжди повинен починатися зі зміни одягу клієнта. Зазвичай в салоні видають бавовняні штани і сорочку.

Масаж проводять на спеціальних матах (можна і на столі, але це не зовсім правильно), на які лягає пацієнт. Майстер починає процедуру натискання з нижніх кінцівок, поступово піднімаючись до корпусу і голові, а потім повертається назад до ніг. Справжні майстри тайського масажу відмінно знають місця перетину енергетичних точок на тілі людини і тактильно впливають на них. Деякі різновиди тайського масажу увазі прелюдію у вигляді розслаблення ніг у мисочці з пелюстками екзотичних квітів або ефірними маслами. Іноді використовуються креми і екстракти трав для посилення ефекту.

Традиційний тайський масаж дуже нагадує рефлексотерапію і пасивну йогу. Майстер власним тілом здавлює тіло пацієнта або надає йому такі пози, щоб в м'язи надходило якомога більше кисню. Для хорошої опрацювання тіла необхідно мінімум дві години. Сеанс складається з вправ, ароматерапії, медитативної музики, але ніякого спілкування між пацієнтом і масажистом не відбувається. Після обробки всієї поверхні тіла, майстер робить масаж трав'яними мішечками, розслабляючи м'язи клієнта після досить приємних навантажень.

Серед протипоказань до проведення тайського масажу вагітність, онкологія, остеопороз, серцеві захворювання, гіпертонія, схильність до переломів. Не можна проходити сеанс масажу при наявності заразних шкірних захворювань.

Теги: масаж, технік

Масаж медичними банками

������ ������������ �������
% Масаж медичними банками (вакуумний масаж) - це воістину унікальний метод впливу на шкіру, який заснований на роздратуванні шкірних рецепторів і виникненні гіперемії. У процесі масажу жирова клітковина руйнується, що сприяє виведенню з організму відпрацьованих речовин.
% Статті за темою «Масаж медичними банками» %
Масаж медичними банками
% Масаж проти ожиріння %
Масаж медичними банками
% Цілюще вакуум - баночний масаж %
Масаж медичними банками
% Як робити баночний масаж %
Масаж медичними банками
% Як робити вакуумний масаж будинку %

Масаж медичними банками (вакуумний масаж) - це воістину унікальний метод впливу на шкіру, який заснований на роздратуванні шкірних рецепторів і виникненні гіперемії. У процесі масажу жирова клітковина руйнується, що сприяє виведенню з організму відпрацьованих речовин.

В даний час багато хто думає, що баночний масаж показаний тільки людям з надмірною вагою, а також жінкам, які страждають целюлітом, але це помилкова думка. Показань до застосування банкового масажу існує досить багато:
% 1. Простудні захворювання (масаж робиться або на початку захворювання, для зміцнення загального стану, або в кінці, на тлі одужання як метод реабілітації).
% 2. Остеохондроз хребта (масаж можливий у період ремісії).
% 3. Кривошея, сколіоз, проблеми опорно-рухового апарату.
% 4. Міозит, ішіас, неврит, невралгія.
% 5. Целюліт і ожиріння.

Перед тим як пройти курс вакуумного масажу, потрібно обов'язково проконсультуватися з лікарем, адже ця процедура має і ряд протипоказань, наприклад:
% 1. Злоякісні або доброякісні утворення.
% 2.Острий період захворювання, висока температура.
% 3. Захворювання шкіри (псоріаз, екзема, дерматит), пошкодження шкіри (вугрі, рани).
% 4. Схильність до кровоточивості, варикоз, тромбофлебіт.
% 5. Вагітність і післяпологовий період.
% 6. Індивідуальна непереносимість даного масажу.

Перед проведенням масажу необхідно розігріти шкіру погладжують і розтирають рухами, а також нанести спеціальне масло або крем.

Залежно від мети масажу застосовується статичний або кінетичний метод.

При статичному методі використовують не менше 10 банок, які ставлять локально і по тілу не переміщують. Після того як банки поставлені, пацієнта накривають ковдрою на 10-15 хвилин, потім банки знімають і шкіру витирають м'якою тканиною. Сеанс закінчується погладжують заспокійливими рухами.

Якщо під банками утворився синець, то це місце необхідно змастити троксевазіновой маззю і такий масаж більше не застосовувати.

При кінетичному методі банкою «ковзають» по тілу. Рухи можуть бути зигзагоподібними, прямолінійними, круговими і спіралевіднимі. При масажі вперед банку рухають з натиском, а назад без натиску. Тривалість процедури 3-10 хвилин до стійкої гіперемії.

Якщо під час масажу у пацієнта виникають хворобливі відчуття, то можливо варто додати масла, зменшити швидкість руху банки або ж перевстановити її.

Звичайно, масаж медичними банками можна виконати і в домашніх умовах, але через недосвідченість можна травмувати шкіру, тому краще звернутися в салон і прийняти курс професійного масажу.

Теги: масаж, догляд, тіло

Худнемо смачно: медовий масаж!

% З давніх часів на Русі відомі чудодійні сили меду. Джерелом енергії, в якому є глюкоза і фруктоза. Однак користь мед приносить, не тільки організму і не завжди сприймається як ласощі, а також застосовується зовнішньо при масажі %
% Статті за темою «Худеем смачно: медовий масаж! » %
Худнемо смачно: медовий масаж!
% Медовий масаж: корисно і приємно %
Худнемо смачно: медовий масаж!
% Медовий масаж в домашніх умовах %
Худнемо смачно: медовий масаж!
% Медовий масаж живота %
Худнемо смачно: медовий масаж!
% Техніка та суміші для медового масажу %

У рубриці Краса: Ванни Клеопатри

Ще в письменах стародавніх жителів Тибету можемо ми зустрітиопис медового масажу заснованого на взаємодії лікувальних і біологічно-активних містяться в меді речовинах, які благотворно впливають на шкіру людини і стан його організму.

Для чого потрібен медовий масаж і кому необхідний

Застосовують медовий масаж в тих випадках, коли необхідне очищення шкіри і збільшення лімфотоку.Мед в подібних процедурах є незамінним елементом, з його допомогою швидко адсорбуються і виводяться токсини з організму, який насичується біологічно активними речовинами.

Дії медового масажу спрямовані на значне поліпшення кровообігу в підлеглих м'язах і глибоких шарах шкіри, а також поліпшення живлення тканин і внутрішніх органів. Незаперечними плюсами даної процедури є: розгладження підшкірних ущільнень, зникнення целюліту, поліпшення обміну речовин і запобігання небажаного відкладення солей.

Також медовий масаж відзначений фахівцями як ефективний засіб профілактики: фізичного і розумового стомлення, артрозів, головних болів, порушень сну, остеохондрозу і радикуліту, психосоматичних захворювань і міозиту, порушень роботи внутрішніх органів, вегето-судинної дистонії, застуди, кашлю і зменшення набряклості.

Як проводиться і в чому полягає

Використовують медовий масаж і як засіб по догляду за шкірою. Погоджуючись на дану процедуру, ви не тільки отримуєте насолоду, а й повертаєте свого тіла втрачені сили, робите його молодим і здоровим.

Найчастіше проводятьмедовий масаж курсом, що складається з 5-10 щотижневих сеансів. Для масажу використовують гречаний, квітковий або липовий мед в який додаються на розсуд спеціаліста і залежно від поставлених цілей різні ефірні масла.

Послідовність проведення:

1. Сеанс правильного медового масажу починається з розігрівання в капсулі. Необхідно це, насамперед, для того щоб відкрити пори і дати шкірі надалі ввібрати всі корисні речовини, що знаходяться в меді.

2. У процесі масажу, масажист переносить зі своїх долонь мед на тіло пацієнта і надавлюють рухами втирає його. Медова суміш частково залишається на массіруемой зоні, а частково на руках масажиста. У тому випадку якщо зон масування кілька, дотримується черговість дій.

3. Після того, як мед перенесений на тіло повністю, долоні масажиста як би «приклеєні» до тіла, починають виробляти натискання різного ступеня. Застосування сили тут залежить більшою мірою від біологічно активних точок і розташування м'язів.

4. Долоню масажиста в процесі масажу накладається і плавно віднімається, як би витягаючи бруд з масажованого ділянки. Через деякий час мед починає темніти, а сама маса, яка перебуває на шкірі пацієнта стає густою і в'язкою - це шлаки.

5. Після закінчення медового масажу, тіло омивається теплою водою, а массіруемая зона змащується живильним або зволожуючим кремом.

Кожен сеанс медового масажу буде зменшувати обсяг вашого тіла на 2-3 см

Галина Верещагіна