Цілющий вакуум - баночний масаж

% YanaSobol, автор JustLady. % % %
����������� ������ - �������� ������
% Баночний масаж показаний при багатьох захворюваннях. Його цілющий вплив очевидно при застудах, захворюваннях легенів, хребта, а також при целюліті. Доступність цієї процедури дозволяє проводити її навіть в домашніх умовах.
% Статті за темою «Цілющий вакуум - баночний масаж» %
Цілющий вакуум - баночний масаж
% Баночний масаж обличчя: ефективне омолодження %
Цілющий вакуум - баночний масаж
% Що таке баночний масаж %
Цілющий вакуум - баночний масаж
% Як робити баночний антицелюлітний масаж %
Цілющий вакуум - баночний масаж
% Баночний масаж в домашніх умовах %

Баночний масаж - унікальна процедура, яка допомагає позбавити організм від цілого ряду захворювань. Високу ефективність цілющий вакуум показує при легеневих захворюваннях, при захворюваннях хребта і суглобів, при целюліті і деяких інших захворюваннях. Баночний масаж полегшує відходження мокроти, прискорює обмінні процеси, посилює кровотік, завдяки чому активізуються захисні сили організму.

Баночний масаж - техніка процедури

Для проведення банкового масажу потрібно приготувати медичні банки, спирт або ефір, ватний тампон на металевій основі, сірники і вазелін або будь-який інший крем, що забезпечує гарне ковзання. Медичні банки можуть бути як скляні, так і силіконові. При використанні останніх наявність палаючого «гніту» не потрібно.

Змажте шкіру злегка підігрітим кремом або олією. Якщо банку у вас скляна, то створіть в ній вакуум за допомогою палаючого гноту, вставленого всередину банки буквально на дві секунди. Якщо банку силіконова, то просто стисніть її і прикладіть до тіла. Втягнена всередину банки шкіра сигналізує про те, що з цим етапом ви впоралися.

Обережно, без різких рухів, посуньте з місця банку і починайте масаж. При масажі спини переміщайте банку вздовж хребта, відступивши на сім-вісім сантиметрів від хребетного стовпа. Перехід з одного боку на іншу проводиться в шийно-грудному відділі. Рухати банку можна по прямій лінії і по спіралі. Руху банкового масажу попереково-крижової області нагадують вісімку.

Масаж слід проводити до тих пір, поки на шкірі не з'явиться стійке почервоніння, в середньому, від п'яти до п'ятнадцяти хвилин. Після процедури пацієнта бажано вкрити і дати відпочити хвилин десять-двадцять. Середній курс становить від семи до десяти процедур.

Баночний масаж - свідчення

- Бронхіт, в тому числі і так званий «бронхіт курця»;
% - Пневмонія;
% - Остеохондроз;
% - Радикуліт в стадії ремісії;
% - М'язові болі різної етіології;
% - Целюліт;

Баночний масаж - протипоказання

Баночний масаж не можна робити, якщо в місці передбачуваного масажу є ушкодження шкіри, пігментні і родимі плями, а також наявність великої кількості бородавок або родимок.

Крім того баночний масаж протипоказаний у таких випадках:

- Гострі запальні процеси на шкірі;
% - Підвищена кровоточивість (моментальне освіту синяка є передумовою до негайного припинення масажу);
% - Новоутворення будь-якої етіології;
% - Гіпертонія;
% - Наявність імплантованих кардіостимуляторів;
% - Туберкульоз;
% - Радикуліт в стадії загострення;
% - Тромбофлебіт;
% - Варикозне розширення вен в зоні впливу;
% - Інфекційні захворювання;

Теги: масаж, вакуум

Масаж для схуднення живота

% Avril, автор JustLady. % % %
������ ��� ��������� ������
% Одним з найменш проблемних і болючих варіантів поліпшити свою фігуру є масаж живота. Крім того, ця процедура підвищує пружність шкіри, робить менш помітними післяпологові розтяжки і обвислість, якщо ви перед цим значно схудли.
% Статті за темою «Масаж для схуднення живота» %
Масаж для схуднення живота
% Масаж живота для схуднення: різновиди та правила виконання %
Масаж для схуднення живота
% Як робити масаж для схуднення %
Масаж для схуднення живота
% Чи допомагають пластири для схуднення %
Масаж для схуднення живота
% Масаж для схуднення: різновиди та ефект %

Масаж живота, який пропонується проводити самостійно, це, скоріше, профілактичний і не надто дієвий засіб. Легке пощипування і поплескування допоможе зробити шкіру більш еластичною і пружною. Але якщо ваше завдання - прибрати живіт, зробити його більш плоским, краще звернутися до фахівців, які знають, як це робити правильно і не нашкодити. Адже живіт - це зона підвищеного ризику. Близько розташовані внутрішні органи, серце, яєчники. Сильне натискання або різкі щипки можуть викликати відповідну реакцію організму.

Є декілька дійсно унікальних авторських методик, які допоможуть вам отримати хороший результат.
% Баночний масаж (його ще називають вакуумним) - це механічний вплив. Дуже ефективний, але потрібно дотримуватися обережності. Це повинен робити висококласний фахівець. Принцип полягає в тому, що приклеєні до живота банки висмоктують частина підшкірного жиру. Якщо ви не впевнені, що у вас немає пупкової грижі, не вдавайтеся до цим методом ні в якому разі.

Обгортання. Безпечний і високоефективний спосіб термічного впливу. При обгортанні використовуються різні ефірні масла, кавова гуща і масло какао. Розігрітий попередньо легким масажем живіт змащується, після чого пацієнт від грудей до стегон обгортають спеціальною плівкою, що нагадує харчову. Процедура триває 20-30 хвилин, потім плівка знімається. Велика частина мастила вбирається за цей час в шкіру і під впливом постійної температури розщеплює жири.

Обгортання добре допомагають і при целюліт, тим більше, що робити можна все одночасно.
% Плоский живіт - мрія практично кожної жінки. Але багато хто так і живуть все життя, не зумівши цю мрію здійснити. Але ж є дійсно ефективні способи. Просто потрібно не шкодувати на це часу, його все одно завжди не вистачає.

Теги: живіт, масаж, схуднення

Як робити баночний масаж

% Ірина Брусниця, автор JustLady. % % %
��� ������ �������� ������
% Баночний масаж - лікувальна процедура, стимулююча циркуляцію крові, рух лімфи, обмін речовин, підвищує тонус м'язів. Масаж банками рекомендований при бронхіті, плевриті, пневмонії, остеохондрозі хребта, міозиті, люмбаго, радикуліті і т.д. Також вакуумне вплив стало широко застосовуватися і як косметичної процедури боротьби з целюлітом.
% Статті за темою «Як робити баночний масаж» %
Як робити баночний масаж
% Як робити баночний антицелюлітний масаж %
Як робити баночний масаж
% Цілюще вакуум - баночний масаж %
Як робити баночний масаж
% Що таке баночний масаж %
Як робити баночний масаж
% Баночний масаж обличчя: ефективне омолодження %
% Баночний масаж може застосовуватися до дорослих і до дітей старше 3 років. Робити його рекомендується через день, курсом в 5-10 процедур.%

Перед масажем підготуйте поверхню шкіри. Змастіть її злегка розігрітим маслом або масажним кремом. Засіб слід ретельно втерти - це зменшить дискомфорт і допоможе уникнути синців.

Візьміть скляну медичну банку. Поводите в банку кілька секунд стрижень з палаючої ватою, змоченою в спирті. Швидко виймаючи тампон, прикладіть банку до потрібної ділянки шкіри. Банку повинна добре присмоктатися, шкіра повинна бути втягнута всередину банки приблизно на 1, 5 см. Тепер можна повільно, не відриваючи банку, ковзати нею по змащеному маслом ділянці. Рухатися можна в будь-якому напрямку - по колу, зигзагами, спіралями і т.д.

При лікуванні остеохондрозу робіть плавні масажні рухи вздовж хребта, від попереку до шиї. Однак безпосередньо хребет не масажує. Руху банкового масажу при поперековому радикуліті повинні проводитися тільки в хворобливій області.

При застудах, бронхітах, пневмонії задіюйте для масажу банками ділянку від лопаток до плечей, грудну клітку з боків, а також угорі грудей - від ключиці до передпліччя. Тривалість процедури - 5-15 хв. Після закінчення лікувального масажу закутайте хворого ковдрою і напоїть чаєм.

При целюліті баночний масаж можна робити на животі, стегнах і сідницях. Ковзання банки робиться круговими, зигзагоподібними і прямолінійними рухами - по 5-7 разів кожен напрямок. Для посилення ефекту рекомендується змащувати шкіру антицелюлітний кремом.

Баночний масаж можна проводити в домашніх умовах, проте слід врахувати протипоказання. Обходьте великі родимі плями, відмовтеся від процедури у разі наявності запальних шкірних захворювань, а також якщо у пацієнта погана згортання крові. Людина повинна відчувати себе добре.

Теги: будинок, масаж, банку, процедура