Душ Шарко: показання та протипоказання

��� �����: ��������� � ����������������
% Душ Шарко - оздоровча гідротерапевтичних процедура, яка полягає в поперемінному чергуванні дії на шкіру гарячих і холодних струменів води. Незважаючи на свою достатню поширеність серед інших струменевих процедур в салонах краси, є показання та протипоказання до застосування такого душа.
% Статті за темою «Душ Шарко: показання та протипоказання» %
Душ Шарко: показання та протипоказання
% Душ Шарко проти целюліту %
Душ Шарко: показання та протипоказання
% Шопоголізм: показання та протипоказання %
Душ Шарко: показання та протипоказання
% Душ шарко: плюси і мінуси %
Душ Шарко: показання та протипоказання
% Криомассаж і протипоказання %

Процедура складається з двох фаз, які за тривалістю своєї займають не більше 15 хвилин кожна. Спеціалізований струменевий душ Шарко направляється під високим тиском горизонтально. Сутність такого впливу першої фази процедури полягає в массировании ділянок тіла підігрітою водою до 400С, в результаті чого відбувається поліпшення кровообігу за рахунок розширення всіх кровоносних судин. Друга фаза починається зі зниження температури струменя до 200С.

Таким чином, контрастний душ сприяє збільшенню опірності організму захворюванням за рахунок поліпшення імунітету, надає бадьорості, енергійності. Як уже згадувалося, у такий, здавалося б, невинної процедури є ряд протипоказань, що вказує на обов'язковість обстеження у медичних фахівців.

Фізіотерапевт може призначати водні процедури такого типу людям із захворюваннями нервового характеру, наприклад, психози, депресивні стани. Крім того, гідротерапія Шарко надзвичайно корисна при порушенні обмінних процесів і супутніх їм процесів ожиріння в різних стадіях, а також при порушеннях роботи опорно-рухового апарату, лимфообращения.

Вкрай не рекомендується душ Шарко людям, що мають які-небудь шкірні захворювання (екзема, дерматити і т.д.), оскільки контакт з водою під наростаючим тиском здатний істотно погіршити стан шкірних покривів.

Для жінок, що знаходяться на будь-якому терміні вагітності, категорично заборонені сеанси струминного душу Шарко щоб уникнути пошкодження плоду. Таке ж протипоказання є і для людей, що страждають серцевими захворюваннями, з підвищеним тиском, патологіями венозного характеру.

Приймайте душ Шарко під наглядом і тільки після рекомендацій лікаря. Навіть абсолютно здорові люди можуть помічати після сеансів інтенсивного душа синці на тілі, однак, ніщо не може зіпсувати враження від гідромасажного задоволення.

Теги: показання, душ, процедура, протипоказання, шарко, Шарко

Антицелюлітний масаж і варикоз

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
��������������� ������ � �������
% Хоча целюліт обумовлений природним будовою жіночих жирових клітин, в певних ситуаціях - при зайвій вазі, в'ялості шкіри - він може виглядати неестетично. Один із способів позбавлення від нього - це масаж, до якого, однак, треба ставиться з обережністю, особливо якщо крім целюліту ви страждаєте варикозом.
% Статті за темою «Антицелюлітний масаж і варикоз» %
Антицелюлітний масаж і варикоз
% Масажні силіконові банки - порятунок від целюліту %
Антицелюлітний масаж і варикоз
% Антицелюлітний масаж: прийоми і правила %
Антицелюлітний масаж і варикоз
% Антицелюлітний масаж для корекції фігури %
Антицелюлітний масаж і варикоз
% Антицелюлітний масаж і вправи для краси стегон %
% Для початку оціните масштаби проблеми. Якщо у вас дійсно сильне варикозне розширення вен, слід звернутися спочатку до терапевта, а потім до фахівця-флеболога. Можливість і користь різних видів масажу потрібно обговорювати тільки з ним. Не виключено, що подібний вплив буде вам протипоказано або лікар порекомендує попередньо пройти курс лікування для нормалізації стану судин.%

Якщо лікар не знайде протипоказань для масажу, шукайте клініку і фахівця, який візьметься за проведення подібної процедури. Ви можете спробувати масаж банками або лімфодренаж. Однак ці процедури не повинні бути надто інтенсивними. Бажано, щоб масажист розробив для вас індивідуальну програму процедур. Можливо, зменшуючи силу вплив на проблемні зони, доведеться збільшити кількість сеансів. Ефект від масажу ви зможете підтримувати в домашніх умовах за допомогою кремів на рослинній основі з екстрактами хвоща і плюща.

Але деякі антицелюлітні процедури при розширенні вен протипоказані. До них відносяться гарячі обгортання. Це стимулює вже існуючий варикоз і підсилює його. Подібні процедури можна замінити холодними компресами.

Не менш акуратно слід підходити до класичного ручного масажу. Він допустимо, тільки якщо варикоз має локальне поширення. Ручний масаж краще замінити на водний - він впливає на проблемні зони більш щадним чином. У цьому випадку ризик травмування судин зводиться до мінімуму.

Щоб проблеми з варикозним розширенням вен не посилилися, стежте за своїм тілом між процедурами. Якщо кількість виступаючих судин збільшується, вони місцями лопаються під шкірою, залишаючи синці, слід припинити антицелюлітні процедури і звернутися до лікаря.

Теги: целюліт, масаж, варикоз, розширення, позбавлення

Що таке spa-капсули?

% Анна Калашникова, автор JustLady. % % %
��� ����� spa-�������?
% Чи думав Стівен Даффер, що його винахід придбає таку популярність, коли говорив про можливість "наблизити море" до людині, яка живе в мегаполісі. В основу свого винаходу він заклав поєднання впливу на людину природних стихій. Зараз SPA-капсули широко використовуються в косметології та медицині.
% Статті за темою «Що таке spa-капсули? » %
Що таке spa-капсули?
% Головні відкриття косметології XX століття %
Що таке spa-капсули?
% Спа-капсула і водоростеві обгортання %
Що таке spa-капсули?
% Які косметичні процедури можна проходити майбутній мамі %

SPA-капсула - це конструкція, що поєднує в собі набір процедур, спрямованих на відновлення і омолодження організму, боротьбу із зайвою вагою і целюлітом, зняття нервової напруги. SPA - це злиття всіх чотирьох стихій, спрямоване на відновлення гармонії душі і тіла.

При цьому розміри капсули залежать від того комплексу процедур, на які вона розрахована. Конструкція SPA-капсули являє собою овальну кабіну, купол якої прозорий, довжина її в людський зріст, а коштує вона на високому постаменті. Пацієнт поміщається в капсулу на задану кількість часу. Набір процедур і час їх проходження визначається, виходячи з діагнозу пацієнта і його конкретних побажань щодо SPA-процедури.

Найпоширенішим набором функцій SPA-капсули є кисневі, водні та інфрачервоні процедури. Кисневі процедури проводяться за допомогою оксітерміі, тобто повітря підвищених температур впливає на організм пацієнта. Шкіра омолоджується, клітини оновлюються, поліпшується обмін речовин і кровообіг.

Водні процедури в SPA-капсулі представлені гідромасажами. Струмінь або цілий потік води впливає на організм пацієнта, покращуючи кровообіг і нормалізіруя тиск. Інфрачервоні процедури проводяться з метою проникнення «тепла і світла» в самі глибини людського організму. Робота всіх важливих тканин і органів активізується, поліпшується загальний стан здоров'я і самопочуття.

Додатковими процедурами в SPA-капсулах вважаються фітотерапія, ароматерапія, грязелікування, лікування сухим теплом, масажі з використанням олії або гелю.

Таким чином, SPA-капсули - це не тільки косметична процедура, що поліпшує зовнішній вигляд і самопочуття, а й цілий комплекс впливу на організм на тканинному і клітинному рівнях. Це не просто тимчасове стирання зовнішніх дефектів, а оздоровлення і омолоджування організму зсередини.

Теги: спа, spa