Гідромасаж: властивості та застосування

�����������: �������� � ����������
% Гідромасаж не тільки приємна, але ще і дуже корисна процедура останнім часом все більше завойовує популярність у нашій країні. З його допомогою можна поліпшити своє здоров'я, швидко схуднути і омолодити шкіру обличчя і тіла. На відміну від звичайного ручного масажу гідромасаж впливає на все тіло, підвищуючи тонус людини в цілому.%
% Статті за темою «Гідромасаж: властивості та застосування» %
Гідромасаж: властивості та застосування
% Гідромасаж проти целюліту %
Гідромасаж: властивості та застосування
% Гідромасаж %
Гідромасаж: властивості та застосування
% Таємні і явні ефекти гідромасажу %
Гідромасаж: властивості та застосування
% Чи корисний водний масаж %
% Гідромасаж являє собою підводний масаж потужним струменем води. Його може віднести до категорії спа - процедур дозволяють не тільки зміцнити і тонізувати організм, але і скорегувати фігуру. Він дозволяє впливати на потрібні точки потоком, що б'є з форсунок. Гідромасажем сьогодні обладнають басейни, ванни, джакузі і навіть душові кабіни.%

Говорячи про корисні властивості процедури гідромасажу можна виділити загальні, профілактичні та спеціальні.
% Властивості загальної дії - це оздоровлення шкіри і збагачення її киснем, стимуляція циркуляції крові, зняття стресу і підвищення тонусу м'язів.

До профілактичних властивостей відносять: прискорення процесів метаболізму, тренування судин дозволяє запобігти варикозне розширення вен, захист від старіння (передчасного).

До спеціальних властивостям масажу можна віднести полегшення болю викликаних артритом і ревматизмом, лікування ожиріння і целюліту, стимуляція загоєння ударів, а також боротьба з порушеннями функцій кишечника.

Найпростішим вважається струменевий гідромасаж, в ньому нагнітання повітря під тиском забезпечується форсунками. Використовується він найчастіше в тих басейнах, в які неможливо вмонтувати сучасне обладнання дозволяє забезпечити більш складний гідромасаж.

Вихровий гідромасаж проводиться тільки у ванній має спеціальну форму. Він являє собою кругообіг води навколо пацієнта також нагнітається форсунками.

Вібраційний масаж впливає на тіло шляхом різних вібрацій, це найкращий масаж для м'язів. Практикується він в першу чергу при безсонні, стресах і депресіях.

Гідромасаж застосовується для відновлення розумової працездатності, зміцнення нервової системи і відновлення нормального тиску. Також він використовується в спортивній практиці для зняття втоми, відновлення та розминки у плавців перед запливами.

Гідромасаж позитивно впливає не тільки на тіло, але також і на його емоційний стан людини. Він дуже швидко знімає напругу і, звичайно ж, покращує настрій. При проведенні гідромасажних процедур у воду можуть додаватися різноманітні лікувальні і тонізуючі засоби (наприклад: мінеральні води, лікарські речовини, солі і т.д.).

Необхідно пам'ятати що, незважаючи на корисні властивості, гідромасаж має і протипоказання. Не варто забувати про обмеження: час проведення процедури гідромасажу не повинно перевищувати 20 хвилин, температура води не повинна бути більше 38 С. Режим прийому ванн людьми страждають серцевими захворюваннями повинен узгоджуватися з лікарем.

Теги: властивість, застосування

Гідромасаж: поєднуємо приємне з корисним

�����������: ��������� �������� � ��������
% Дратівливість, безсоння, швидка стомлюваність, апатія - всі ці ознаки добре знайомі сучасним городянам. Це наслідки стресів, неправильного способу життя, порушеної екології. Процедури гідромасажу допоможуть позбутися від усіх цих симптомів.
% Статті за темою «Гідромасаж: поєднуємо приємне з корисним» %
Гідромасаж: поєднуємо приємне з корисним
% Інтелект і оргазм: поєднуємо приємне з корисним %
Гідромасаж: поєднуємо приємне з корисним
% Секс і схуднення - поєднуємо приємне з корисним %
Гідромасаж: поєднуємо приємне з корисним
% Фітнес або секс: поєднуємо приємне з корисним %
Гідромасаж: поєднуємо приємне з корисним
% Гідромасаж %
% Гідромасажем називають вплив тугих сильних струменів води на тіло людини, завдяки чому задіюються навіть глибоко розташовані м'язи і тканини. Він поєднує в собі масажну дію, термотерапію і водне лікування. Такий комплексний підхід дозволяє надавати позитивний вплив на безліч набутих захворювань і вирішувати багато косметичні проблеми. І, врешті-решт, це просто приємно.%

Водне вплив знімає м'язову напругу, допомагає заспокоєнню і розслабленню. Гідромасаж робить позитивний вплив на стан імунної системи, системи кровообігу, допомагає в боротьбі із зайвою вагою.

Поширена жіноча біда - целюліт - також піддається коригуючого впливу гідромасажу. Навіть курс з декількох процедур принесе помітне візуально поліпшення. Шкіра підтягнеться, стане пружною, зовнішні прояви целюліту - ямочки, стануть менш помітними.

Цей вид масажу часто рекомендується для людей, які перенесли захворювання або травми хребта та опорно-рухового апарату. Оскільки гідромассмаж надає дбайливе і щадне вплив, він сприяє якнайшвидшому відновленню рухових функцій, сприяє зниженню болів.

Водний масаж рекомендований і для страждаючих варикозним розширенням вен. Він покращує кровообіг, виводить зайву рідину, сприяє зміцненню стінок судин. Ноги стають «легше», вени набухають менше.

Вплив гідромасажу на нервову систему дозволяє використовувати його при стресах, безсонні, а також - при лікуванні ознак клімаксу - дратівливість, нестійкість емоційних реакцій. Регулярні сеанси допоможуть знайти спокій, розслабитися. Крім того, організм зарядиться енергією, пропаде млявість і апатія.

Зрозуміло, потрібно дотримуватися обережності. Перед початком процедур не завадить проконсультуватися з лікарем. Гідромасаж протипоказаний гіпертонікам, сердечникам, людям з онкологічними захворюваннями та шкірними інфекціями.

Теги: лікування, процедура, корисне

Гідромасаж проти целюліту

����������� ������ ���������
% Більшість жінок протягом життя стикаються з такою малоприємній косметичної проблемою, як целюліт. Сучасна косметологія пропонує багато засобів, які допомагають з ним впоратися. Одним з найбільш популярних і ефективних є гідромасаж проти целюліту.
% Статті за темою «Гідромасаж проти целюліту» %
Гідромасаж проти целюліту
% Як боротися з целюлітом під час вагітності? %
Гідромасаж проти целюліту
% Гіркий шоколад проти целюліту %
Гідромасаж проти целюліту
% Мед і сіль проти целюліту %
Гідромасаж проти целюліту
% Кошти від целюліту з меду і кава %

Целюліт виглядає вельми непривабливо: шкіра в області стегон виглядає в'ялою, нерівною, горбистою, нагадуючи своїм зовнішнім виглядом шкірку апельсина. Однак целюліт - це зовнішній прояв застійних явищ в шкірних покривах, які відбуваються в результаті сповільненою циркуляції лімфи і крові. Отже, щоб позбутися целюліту, необхідно поліпшити лімфоток і кровопостачання на проблемних ділянках тіла.

З таким завданням відмінно справляється спеціальний гідромасаж проти целюліту, який являє собою локальний підводний масаж строго певних ділянок тіла. Перша гідромасажна ванна була створена понад сімдесят років тому, і вже тоді було відзначено благотворний вплив водного масажу на організм людини.

Більшість сучасних салонів краси та СПА-центри пропонують послуги з проведення професійного курсу гідромасажу, за допомогою якого можна швидко досягти видимих ​​результатів. Зазвичай сеанс антицелюлітного гідромасажу триває близько півгодини.

На початку процедури клієнт просто розслабляється під м'якими водяними струменями, звикаючи до температури води. Потім досвідчений масажист за допомогою сильної водяного струменя починає спрямований вплив на проблемні ділянки тіла. Під час подібної процедури поліпшується кровообіг і лімфоток, прискорюється обмін речовин, виводяться з організму шлаки і застарілі жирові клітини, поліпшується загальний стан організму і психологічний настрій людини.

Якщо сеанс гідромасажу був проведений правильно, то шкіра після нього повинна придбати рівномірний рожевий відтінок і бути гарячою на дотик. Ні в якому разі не повинно бути набряків і синців на тілі, повністю виключається прояв будь-яких дискомфортних відчуттів. Результат буде досягнутий швидше, якщо антицелюлітний гідромасаж поєднувати з іншими косметичними процедурами, такими як миостимуляция, різні обгортання, застосування спеціальних гелів і кремів.

Теги: целюліт