Гідромасаж

�����������
% Гідромасаж - процедура підводного масажу, яка полягає у впливі потужних струменів води на тіло людини. Розрізняють місцевий і загальний гідромасаж. Місцевий - це масаж, спрямований на певну ділянку вашого тіла, а загальний впливає не тільки на ту чи іншу зону, а й на все тіло в цілому. Відмінною особливістю гідромасажу про інших видів масажу є глибока опрацювання тканин і м'язів через інтенсивне дії струменів теплої води. %%
% Статті за темою «Гідромасаж» %
Гідромасаж
% Гідромасаж: властивості та застосування %
Гідромасаж
% Гідромасаж: поєднуємо приємне з корисним %
Гідромасаж
% Гідромасаж проти целюліту %
Гідромасаж
% Таємні і явні ефекти гідромасажу %
% Гідромасаж - це найкращий засіб для того, щоб заспокоїти нерви, також воно допоможе вам розслабитися, дозволяє забути про стреси, зняти напругу і робить позитивний вплив на роботу імунної системи. Він не тільки поліпшить ваше здоров'я, але і підніме настрій. Гідромасаж дуже корисний жінкам, у яких є целюліт, після курсу такого масажу він відступає.%

Крім того, гідромасаж - це хороший спосіб схуднути, поліпшити колір шкіри, знизити рефлекторну збудливість, зменшити схильність до спазмів і поліпшити загалом стан організму. Ця процедура може вирішувати величезний спектр проблем зі здоров'ям, а якщо у вас є хронічні захворювання, то вона здатна знижувати їх інтенсивність.

Показання для гідромасажу:
% 1. Набряки після травм.
% 2. Відновлення після будь пластичної операції.
% 3. Синдром хронічної втоми.
% 4. Слабкість м'язів, в'яла шкіра.
% 5. Погана робота кишечника.
% 6. Порушення сну і безсоння.

І не тільки. Перед початком цієї процедури варто проконсультуватися з фахівцем.

Також є деякі протипоказання. Ними є гострі захворювання, такі, як лихоманка, різні шкірні інфекції, інфаркт міокарда та онкологічні хвороби. Перед початком цієї процедури варто проконсультуватися з фахівцем, щоб не завдати вашому здоров'ю шкоду.

Масаж водою може бути призначений, починаючи з дитячого віку і до глибокої старості. Він подарує вам бадьорість, енергію, красиву і здорову шкіру, допоможе побороти синдром хронічної втоми і забути про свої проблеми. Дуже корисний гідромасаж і в зимовий час, він може зміцнити імунітет і навчитися краще протистояти сезонним недугам.%

% Автор:Андрій Яковлєв

Теги: гідромасаж

Що таке хиромассаж особи

��� ����� ���������� ����
% Методик масажу існує досить багато. І, тим не менш, періодично з'являються все нові й нові. Не так давно з'явилася ще одна розробка в цій області - хиромассаж. Методика ця на даний момент вважається однією з найефективніших.
% Статті за темою «Що таке хиромассаж особи» %
Що таке хиромассаж особи
% Хіромасаж: історія, протипоказання, техніка %

При проведенні хіромассажа ніякі прилади і пристосування не використовуються. Задіяні тільки руки масажиста. Техніка хіромассажа являє собою синтез різних європейських і східних масажних шкіл. Ефективність хіромассажа забезпечується його глибоким і всебічним впливом на всі системи організму і різноманітністю прийомів. Чітких правил немає, що дає масажиста свободу застосовувати будь-які прийоми і варіювати їх на свій розсуд.

Хіромасаж особи буде ефективний при набряклості, появі зморшок (в тому числі і мімічних), сухості шкіри, зниженні її пружності і втрати чіткості овалу обличчя. У цього виду масажу є і протипоказання. Не можна його проводити за наявності шкірних захворювань, в тому числі і вугрової висипки. До речі, процедура хіромассажа особи обов'язково охоплює шию, зону декольте і плечі.

Хіромасаж може проводитися і для особи, і для тіла в цілому. У кожному разі, основний прийом - розминка. Використовується також погладжування, постукування, паси. Вплив може проводитися і пальцями, і долонями, і навіть предплечьями.

По суті, хиромассаж не є єдиною технікою. Скоріше, це цілий комплекс масажних технік. Наприклад, при роботі з суглобами використовується міотенсівная техніка. Нейроседативний техніка хіромассажа використовується для впливу на нервову систему. Вона включає в себе, в основному, монотонні ритмічні рухи. Така техніка проведення масажу допомагає позбутися напруги, розслабити м'язи, і навіть може допомогти в позбавленні від таких хвороб, як гіпертонія або стенокардія.

Ще одна з технік хіромассажа - гемолімфодренаж. Вона виробляє вплив на лімфатичну і кровоносну системи. У цій техніці переважають пульсуючі і хвилеподібні масажні рухи. Якраз такий варіант масажу допомагає позбутися набряків на обличчі і поліпшити кровообіг в тканинах.

Теги: особа, зачіска, масаж, ободок, технік, хиромассаж

Масаж литкових м'язів

������ ���������� ����
% Втома ніг, коли ледве волочаться ноги - все коли-небудь відчувають ці болісні відчуття. Що ж робити, коли болять ноги нижче коліна, так звані литкові м'язи? Допоможе тільки масаж литкових м'язів. І зробити його самостійно не складає ніяких труднощів.
% Статті за темою «Масаж литкових м'язів» %
Масаж литкових м'язів
% Масаж @. @ Пластиковою пляшкою %
Масаж литкових м'язів
% Зміцнюємо ноги для високого каблука %
Масаж литкових м'язів
% Сім питань про м'язі %
Масаж литкових м'язів
% Як зміцнити м'язи піхви %

Прийшовши додому, спочатку прийміть освіжаючий душ перед масажем. Після цього можна зайнятися своїми напруженими м'язами литок. Найкраще цей масаж робити сидячи на дивані або ліжку.

Присядьте, візьміть обома руками спочатку одну стопу і зігрійте її легкими рухами погладжують, а потім іншу зігрійте також. Щоб масаж литкових м'язів приніс вам задоволення і розслаблення, прийміть зручне положення і починайте погладжувати ноги долонями вгору-вниз. Всі види масажу кінцівок починаються з легких зігріваючих погладжувань. Одночасно з цим ви можете відчути місця, де в м'язах локализовалась біль. Ці проблемні ділянки необхідно гарненько промасажувати натисканням по черзі подушечками великих пальців рук спочатку одну ікру, а потім іншу.

Після того як ви ретельно промассіруете окремі болючі ділянки, зробіть розминку литок наступним чином: підтягніть коліно до підборіддя і, обхопивши обома руками щиколотку, почніть здавлювати і відпускати великими пальцями рук задню частину ноги, рухаючись знизу вгору повільно і поступово.

Дуже ефективно на розслаблення м'язів і поліпшення кровообігу діє прийом «потряхивания м'язів». Виконується дуже легко і просто - візьміть правою рукою за ліву ікру, злегка схопивши її між великим пальцем і мізинцем, і починайте рухати нею з боку в бік, бажано зигзагоподібно.

І пам'ятайте, ніякого фанатизму, потряхивание має бути легким і приємним, але в теж час сильним і відчутним. Виконувати цей вид масажу потрібно до відчуття рівномірного тепла в м'язі.

Після того як ви зробили собі масаж литкових м'язів, обов'язково полежіть 15-20 хвилин - м'язам потрібен час для того, щоб прийти в норму. Бажано, якщо в приміщенні буде прохолодно, а промассірование ноги можна покрити покривалом для кращого ефекту.

Теги: м'яз, масаж