Киснева капсула альфа Oxy Spa: показання та процедура

% Любов Чеуріна, автор JustLady. % % %
����������� ������� ����� Oxy Spa: ��������� � ���������
% Кисень є газ, без якого існувати не зможе жоден живий організм на Землі. Вченими було доведено, що наша шкіра дихає. Шкіра - це бар'єр, через який відбувається обмін речовин, включаючи і обмін кисню. Головним джерелом необхідного газу для життя є навколишнє атмосфера, яка, на жаль, є далеко не ідеально чистою. Шкіра втрачає вологу, грубіє, лущиться, з'являються зморшки. Адже саме кисень є джерелом краси і молодості.%
% Статті за темою «Киснева капсула альфа Oxy Spa: показання та процедура» %
Киснева капсула альфа Oxy Spa: показання та процедура
% Киснева капсула: новий крок в косметологічної медицині %
Киснева капсула альфа Oxy Spa: показання та процедура
% Що таке spa-капсули? %
Киснева капсула альфа Oxy Spa: показання та процедура
% Киснева терапія для здоров'я шкіри %
Киснева капсула альфа Oxy Spa: показання та процедура
% Різновиди кислородотерапии %

Альфа OXY SPA - киснева капсула, яка використовується для проведення процедури з повним зануренням в кисневий потік обличчя і тіла. У свою чергу, оксигенація - подача кисню під високим тиском, в даній кисневої капсулі стимулює оздоровлення всього клітинного складу організму і сприяє омолодженню клітин. Детоксикація організму відбувається за допомогою оксітерміі - комбінації варьируемой температури і чистого кисню (до 99%). Для виведення з організму токсинів не потрібні фармакологічні препарати, завдяки оксітерміі видалення токсинів відбувається фізіологічно.

Показання для можливого проведення процедури з капсулою Альфа OXY SPA: лікування целюліту, надмірна вага,
% Ослаблений тонус грудей, локальні жирові відкладення, відновлювальна терапія після пологів, захворювання шкіри, зниження тонусу шкіри, лікування псоріазу, зниження емоційної напруги, очищення та детоксикація, насичення шкіри киснем, підвищення бар'єрних функцій шкіри, відновлення шкіри після високого впливу сонячних променів, наслідки перенесених тривалих захворювань, прискорення реабілітації спортивних травм, розлади сну, хронічна втома, неврози, головні болі, гіпертонічна хвороба, підвищення імунітету, загальне омолодження організму, захворювання волосся.

Під час проведення даної процедури використовується велика кількість фізіотерапевтичних факторів. Основними з них є: в основі впливу капсули покладено альфа масаж - дія вібротерапії, яка посилює лімфоток і кровотік, активізує обмін речовин і покращує тонус, локальної або системної термотерапії, яка має заспокійливу, протизапальну, болезаспокійливу і антисептичну дію, а також сприяє утворенню і розвитку біологічно активних речовин в організмі, імпульсної фотостимуляції, аудіорелаксаціі, ароматерапії.

Теги: показання, процедура, альф, капсула, проведення, застосування, spa, oxy

Техніки масажу грудей

% Озерова Юлія, автор JustLady. % % %
������� ������� �����
% Масаж грудей - про це всі чули, але мало хто знає точно, що це таке, і ще менше жінок його роблять. При цьому чутки про ефективність цієї процедури розходяться досить далеко, так що навіть є ймовірність, що вони дещо перебільшені. Однак точно відомо, що якщо масаж робити правильно і регулярно, то груди буде набагато краще виглядати. Іноді вдається навіть збільшити її розмір. Для того щоб робити масаж грудей, досить насадки на душ, що дає досить потужну, але не дуже різку струмінь.
% Статті за темою «Техніки масажу грудей» %
Техніки масажу грудей
% Ефірні масла для догляду за грудьми %
Техніки масажу грудей
% Робимо груди гарної за допомогою масажу %
Техніки масажу грудей
% Скульптурний масаж обличчя %
Техніки масажу грудей
% Прийоми еротичного масажу %

За допомогою масажу можна підтягнути груди, надати їй кращу форму. Так як відновлюється кровообіг шкіри, то вона починає набагато краще виглядати, стає більш пружною. Сприятливий ефект незаперечний, але відразу потрібно сказати і про можливі проблеми цієї процедури. Не можна надто старатися, надаючи сильний тиск. Молочні залози дуже ніжні, тому ви ризикуєте пошкодити їх, занадто сильно масажуючи.

Існує декілька технік масажу грудей, доступних кожній жінці, незалежно від наявності спеціального обладнання чи навичок - це різні види гідромасажу. Його можна робити за допомогою душової струменя. Найкращий час для процедури - це ранок, коли ви приймаєте душ. Масажуючи щодня груди, ви приводите в тонус підтримують її м'язи, тонізуєте шкіру. Не забувайте, що процедуру потрібно повторювати щодня, в цьому випадку позитивний ефект не змусить себе чекати. Завдяки поліпшенню кровопостачання тканин грудей, всі процеси, в тому числі і регенерація клітин, почнуть протікати швидше, ніж раніше.

Сама техніка масажу не становить труднощі. Встановіть потужний натиск води, але не дуже сильний, щоб він не заподіював дискомфорту. Температура води повинна бути комфортною. Почніть здійснювати кругові рухи навколо грудей, струмінь направляйте вгору. Приблизно по 10 кіл з кожного боку буде достатньо. Особливий упор робіть на простір під грудьми і ближче до передпліччя, оскільки саме там розташовуються м'язи, що підтримують форму бюста.У цих місцях можна помасажувати окремо: тримаючи душ струменем вгору, порухайте їм з боку в бік уздовж нижньої частини грудей.

Можна використовувати не одну потужну струмінь, а розсіяне потік. Такий масаж дозволяє більшою мірою впливати на шкіру, а не на м'язи. Він стимулює нервові закінчення і покращує чутливість шкіри, особливо сосків і близькою до них області. Його теж виконують круговими рухами. Також для шкіри грудей, та й для всього тіла, дуже корисним є контрастний душ.

Не поспішайте, робіть все руху спокійно і плавно. На масаж слід відводити приблизно 15 хвилин, можна і трохи менше. Краще всього використовувати насадку, що дозволяє отримувати різні види струменів душа, і в одному сеансі масажу використовувати різні його види. Не забувайте, що найголовніше в цій справі - регулярність. Після того, як вийдіть з душу, нанесіть на шкіру живильний або тонізуючий крем.

Теги: груди, масаж, догляд, технік, збільшення

Парафінотерапія для краси рук

��������������� ��� ������� ���
% Температура повітря, погодні умови, домашні роботи, професійна діяльність - багато факторів впливають на стан шкіри рук. Без постійного догляду вона стає зморшкуватою, шорсткою, червоніє і грубіє. Парафінотерапія - це дуже доступний і ефективний метод швидко привести руки в порядок і підтримувати їх у хорошому стані постійно.
% Статті за темою «Парафінотерапія для краси рук» %
Парафінотерапія для краси рук
% Парафінотерапія: поверніть ручкам красу %
Парафінотерапія для краси рук
% Парафінотерапія для рук %
Парафінотерапія для краси рук
% Парафінотерапія: рятівна процедура для рук і ніг %
Парафінотерапія для краси рук
% Парафінотерапія, або процедура молодості %

Як відмінний косметичний і медичний засіб парафін відомий з давніх пір. Його прогревающие, що стягують і акумулюють властивості широко використовувалися впродовж багатьох століть, і в наш час парафінотерапія - одна з найпопулярніших косметичних процедур.

Парафінотерапія для кистей рук проводиться в професійних косметичних салонах, але цю процедуру неважко провести і в домашніх умовах.

Для парафінових ванночок застосовується розплавлений на «водяній бані» до рідкого стану спеціальний, часто ароматизований, очищений парафін. Температура його плавлення невисока, трохи перевищує 50 градусів. Парафін має низьку теплопровідність, тобто повільно віддає тепло, тому обпектися розплавленим парафіном практично неможливо, але обережність не завадить.

Сама процедура полягає в нанесенні гарячих шарів рідкого парафіну на кисті рук. Попередньо шкіра очищується скрабом або пілінгом. Потім наноситься живильний крем або гель, щоб парафін не прилипав до шкіри. Підготовлені таким чином руки опускаються в ванночку з розплавленим парафіном на кілька секунд, так повторюється 5-8 разів. На кистях формуються своєрідні парафінові рукавички, що складаються з кілька шарів. Махрові рукавички і поліетилен, в які «упаковуються» кисті рук, не дає парафину охолонути. За 15 хвилин процедури він проявляє всі свої омолоджуючі і лікувальні властивості. Температура шкіри підвищується на 1-2 градуси, йде активна теплообмінна і хімічна реакція, прогріваються суглоби.

Остиглий парафін легко знімається, повторно цей склад використовувати не можна - іноді в домашніх умовах це намагаються зробити.

Косметичний ефект омолодження шкіри кистей тримається досить довго, більше тижня. Процедуру парафінотерапії рекомендується проводити 2 рази на місяць, особливо вона ефективна в поєднанні з манікюром.

Незважаючи на простоту і безпеку цього способу, він має протипоказання. Під час парафінотерапії на кистях рук не повинно бути глибоких подряпин і явних алергічних проявів.

Теги: рука, краса, догляд, ванночка, процедура, парафінотерапія, косметологія