Панчакарма - індійський масляний масаж

% Sestr, автор JustLady. % % %
���������� - ��������� �������� ������
% Панчакарма - один із прийомів аюрведической індійської медицини, покликаний очистити організм і вивести з нього шлаки, які утворюються в ньому внаслідок дії трьох біологічних елементів - дошей: Вітру, Жовчі і Слизу. Токсини можуть бути видалені тільки в тому випадку, якщо вони будуть переміщені в те місце, звідки їх можна буде вивести. Для цього в Панчкарма використовуються спеціальні підготовчі прийоми, одним з яких є масляний масаж. Він проводиться з урахуванням фізіології та стану здоров'я пацієнта.
% Статті за темою «Панчакарма - індійський масляний масаж» %
Панчакарма - індійський масляний масаж
% Грецький масляний масаж %
Панчакарма - індійський масляний масаж
% Індійський масаж з кулькою Кансу: шлях до гармонії %
Панчакарма - індійський масляний масаж
% Аюрведичний масаж обличчя %
Панчакарма - індійський масляний масаж
% Староіндійські рецепти краси %

На підготовчій стадії проводиться внутрішнє і зовнішнє промаслювання тіла пацієнта. Зовнішнє промаслювання полягає в тому, що масла з лікувальними травами втираються в шкіру, тобто відбувається аюрведичний масаж, який зазвичай, роблять у чотири руки.

Пошук масел здійснюється з урахуванням індивідуальних особливостей і захворювань кожного пацієнта. Такий масаж покращує кровообіг, тонізує м'язи тіла, уповільнює процеси старіння не тільки шкірних покривів, але і всього організму. Це відбувається за рахунок того, що майстер впливає на енергетичні канали, прочищаючи їх і стимулюючи процеси виведення шлаків з внутрішніх органів.

До складу масляних сумішей входять трави, що живлять шкіру, підсилюють здатність організму боротися зі стресами і відновлюють нервову систему. Правильний підбір трав дозволяє також стимулювати розумову діяльність, поліпшити пам'ять і кмітливість.

Основними прийомами, які використовуються при масляному масажі, є м'які погладжування, потряхивания і вібрації ділянок тіла, перед цим рясно залитих маслами з лікувальними травами. Ці дії, що здійснюються одночасно в чотири руки, призводять до повного розслаблення. Масляний масаж покращує фізіологічний стан пацієнта і допомагає позбутися стресів і депресій, зняти больові симптоми в області голови.

В результаті масажних процедур поліпшується робота кишечника, зникає безсоння і хронічна втома. На душі стає спокійно, а життєві турботи і негаразди відступають на задній план.

Теги: організм, масаж, трава, токсин, панчакарма

Пластичний масаж обличчя: техніка виконання

������������ ������ ����: ������� ����������
% Ефект від пластичного масажу обличчя очевидний - розгладження дрібних зморшок, пружність шкіри, зникнення набряків і поліпшення овалу обличчя. Цей тип масажу можна віднести до коригувальних методиками, так як він надає активну дію на клітини шкіри.
% Статті за темою «Пластичний масаж обличчя: техніка виконання» %
Пластичний масаж обличчя: техніка виконання
% Скульптурний масаж обличчя %
Пластичний масаж обличчя: техніка виконання
% Масаж обличчя: рухи %
Пластичний масаж обличчя: техніка виконання
% Масаж на всі випадки життя %
Пластичний масаж обличчя: техніка виконання
% Як підтягнути м'язи обличчя %
% Пластичний масаж - це сукупність декількох методик класичного масажу обличчя і елементів з азіатських технік. Він проводиться з використанням спирту або тальку, дозволяє опрацювати глибинні шари і вирішує проблеми відновлення та активізації кровообігу. Після сеансу спостерігається невелике почервоніння і набрякання тканин, що викликано припливом крові - такий стан тримається не більше двох годин, потім шкіра набуває природний колір.%

Суть пластичного масажу - в акуратності його виконання. Неприпустимо натяг або розтягування шкіри, тканини не зрушуються, а опрацювання ведеться прицільно на всі верстви і тканини. Пластичний масаж проводиться в тих випадках, коли м'язи обличчя відчувають значне навантаження, або з'явилися перші ознаки в'янення. Часто він входить в комплексну систему лікування вугрового висипу.

Методика пластичного масажу полягає в захопленні складки шкіри і подальшого опрацювання підшкірних шарів надавлюють рухами. Тобто фактично це кругові рухи на місці, тому ні пересувати, ні розтягувати шкіру можна. Працюють тільки пальці, не відриваючись від шкіри і пересуваючись по колу. Перша опрацювання глибока і ретельна, другий етап проводиться більш поверхнево і з меншим натиском. Особа опрацьовується по масажних лініях, ніс масажують від кінчика до перенісся, а повіки залишаються недоторканими.

Всі рухи повинні бути чіткими і швидкими, чергування захоплення шкіри і здавлювання повинні змінювати один одного практично непомітно. Кінчики пальців виробляють легкий вібруючий ефект. Спочатку руху повільні і ніжні, потім поступово темп зростає разом з посиленням глибини опрацювання тканин, завершується все легкими рухами погладжують.

Дві основних техніки пластичного масажу - глибокі і поверхневі щипки. Кожну лінію опрацьовують по три рази (слабо, швидко, знову повільно).

Після курсу процедур ви зможете оцінити омолоджуючу дію пластичного масажу - разгладятся зморшки, зміниться колір обличчя, шкіра набуде пружність і еластичність, зникне пігментація і прищі. Кількість процедур і їх періодичність залежать від бажаного результату.

Теги: особа, масаж, технік

Як робити масаж комірцевої зони

��� ������ ������ ������������ ����
% У деяких ситуаціях, коли загальний оздоровчий або лікувальний масаж протипоказаний або не можливий, масаж комірцевої зони є одним з найбільш дієвих та ефективних способів звільнення від напруги і розслаблення м'язових тканин.
% Статті за темою «Як робити масаж комірцевої зони» %
Як робити масаж комірцевої зони
% Як робити масаж комірцевої зони %
Як робити масаж комірцевої зони
% Як робити лікувальний масаж %
Як робити масаж комірцевої зони
% Бірманський масаж %
Як робити масаж комірцевої зони
% Бірманський масаж: техніка виконання %
% Фізичні навантаження, порушення в режимі харчування і сну, деякі захворювання і тривале статичне положення тіла призводить до перенапруження окремих груп м'язів, яке проявляється в затискачах м'язових тканин і супроводжується гострою або ниючий болем. Велике навантаження припадає на задню і бічну поверхню шиї і простір між лопаток, що викликає спазми, застій кровопостачання і провокує появу остеохондрозу, що супроводжується частими головними болями.%

За допомогою масажу шийно-комірцевої зони можна, розігрів м'язи, збільшити приплив крові і зняти спазм, який призводить до обмеження рухів у шийному відділі хребта. Професійний масаж показаний не тільки при скупченні сольових відкладень і шийно-плечовий невралгії, а й при неврозах, розладі сну, при онімінні пальців рук і стресах.

Перед тим як робити масаж комірцевої зони, слід провести підготовчі дії. Треба взяти спеціальний крем або гель для масажу, а краще, якщо це буде масажне масло, яке забезпечить хороше зчеплення зі шкірою при ковзанні рук масажиста. Людина, якій будуть робити масаж, повинен сісти на стілець, комфортно розташувавши голову і руки перед собою на поверхні столу, підклавши під них спеціальний валик або подушку.

Виконувати масаж слід поетапно. Перший етап - це погладжування, яке виробляється широкими рухами погладжують долонь по шкірі знизу вгору і в сторону, з виходом на плечі. Тривалість погладжування близько півтори хвилини, а потім масажист переходить до другого етапу - витискання, його тривалість 5-6 хвилин. Рухи рук масажиста стають більш енергійними, відбувається вплив на підшкірну сполучну тканину і поверхневий шар м'язів. Застосовують прийоми ребром долоні, великим пальцем кисті руки або підставою долоні.

Наступний етап: розминка. Це основний і самий тривалий (близько 20 хвилин) етап, під час якого відбувається глибоке вплив на м'язи з певним обтяженням. Особливу увагу слід звернути на більш щільні ділянки м'язів - це і є місця затискачів, які відрізняються і за кольором шкіри, яка в цих місцях більш бліда. Закінчувати масаж слід погладжують рухами. По завершенню процедури слід укрити людини і дати йому відпочити 10-15 хвилин.

Теги: масаж, зона