Правила точкового масажу обличчя

������� ��������� ������� ����
% Догляд за обличчям - це не тільки щоденне очищення, зволоження та живлення шкіри, але також і вправи для м'язів обличчя, і масаж. Тільки все в комплексі робить благотворний вплив на стан шкіри. Точковий масаж дуже ефективний для збереження молодості і привабливості на довгі роки.
% Статті за темою «Правила точкового масажу обличчя» %
Правила точкового масажу обличчя
% Сам собі масажист: методика точкового масажу Володимира Васичкина %
Правила точкового масажу обличчя
% Японський точковий масаж обличчя шиацу %
Правила точкового масажу обличчя
% Точковий масаж обличчя %
Правила точкового масажу обличчя
% Точковий масаж: основні принципи %
% Звичайно ж, краще довірити своє обличчя фахівця, але зовсім не складно засвоїти правила масажу і самостійно.%

Інтенсивний курс розрахований на 3 тижні, всі вправи необхідно виконувати щодня. Після інтенсивного курсу достатньо повторювати масаж два-три рази на тиждень, щоб утримати досягнутий результат. Перед масажем рекомендується очистити шкіру обличчя, скориставшись молочком і тоніком, а пальці рук злегка змастити оливковою олією.

Найчастіше використовують дві техніки точкового масажу обличчя: японську і азіатську. Проводиться масаж подушечками трьох пальців - вказівного, середнього та безіменного. На кожну область слід впливати не більше трьох хвилин, не потрібно тиснути або розтягувати шкіру. Відчуття від впливу має бути чимось середнім між задоволенням і болем.

Такий ефект масажу пояснюється активізацією біологічно активних точок обличчя і стимулюванням припливу крові до кінчиків пальців і обличчю. Нервові закінчення пальців пов'язані з мозком, тому їх стимулювання сприяє поліпшенню роботи мозку. Не випадково маленьким діткам рекомендують робити масаж пальчиків, а на сході постійно перебирають чотки або крутять у руках масажні кульки.

Японський точковий масаж шиацу починається зі слабкої постукування області навколо очей, рухи повинні нагадувати барабанний дріб. Потім потрібно розгладити шкіру лоба від брів до чубку і після цього перейти до щік: від носа до скронь, від куточків губ до вух і від підборіддя до вух. Кожен рух досить повторити 7 разів, і можна очікувати результату.

Азіатський точковий масаж полягає в погладжуючих, кругових і рухами кінчиків пальців. Круговими рухами знімається напруга м'язів, потім розгладжуються всі зморшки, а приплив крові викликається постукуванням. Напрямок рухів наступне: від середини лоба до скронь і до куточків рота, потім акуратно масажується область навколо очей від перенісся до скронь, і завершується масаж в області щік, від скронь до носа і від скул до підборіддя.

Точковий масаж обличчя сприяє швидкому відновленню клітин шкіри обличчя, а, отже, позбавлення від зморшок, пігментних плям і темних кіл під очима.

Теги: особа, масаж, технік

Японський масаж обличчя: секрет фарфорової шкіри

% Дар'я Chee, автор JustLady. % % %
�������� ������ ����: ������ ���������� ����
% Масаж обличчя здавна поширений в Країні Вранішнього Сонця і передавався з покоління в покоління. Інша назва масажною техніки - масаж обличчя Шиацу.
% Статті за темою «Японський масаж обличчя: секрет фарфорової шкіри» %
Японський масаж обличчя: секрет фарфорової шкіри
% Японські секрети молодості і стрункості %
Японський масаж обличчя: секрет фарфорової шкіри
% Секрети краси японських жінок %
Японський масаж обличчя: секрет фарфорової шкіри
% Секрети краси з Японії %
Японський масаж обличчя: секрет фарфорової шкіри
% Порцелянове весілля %

Переваги та протипоказання.

Можливо, найголовніша перевага для сучасних жінок - масаж можна робити самостійно. Через кілька місяців пропадає набряклість, покращується колір обличчя, відновлюється пружність шкіри, поліпшується кровопостачання, розгладжуються зморшки, а також попереджається поява нових. Але все це за умови щоденного масажу, і не «абияк», а за всіма правилами. Однак не обходиться і без протипоказань. Ні в якому разі не можна займатися самомассажем при захворюваннях шкіри та лімфатичної системи.

Масаж протипоказаний при будь-яких інфекційних захворюваннях, навіть простому нежиті. Також не варто виконувати його, якщо відчуваєте втому або біль невідомого походження.

Як зробити масаж.

Перед масажем шкіру обов'язково потрібно очистити. Розітріть обличчя долонями. Киваючи головою, скажіть «а-аа». При цьому щоки повинні трястися.

Потім поверніть губи трубочкою і широко відкрийте рот. Повторіть вправу кілька разів.

Далі помасажуйте лоб, використовуючи кінчики пальців. Робіть надавлюють, спиралеподібні руху. Слідкуйте за тим, щоб шкіра не зміщувалася.

Знайдіть саму виступаючу точку скул і зійдіть на сантиметр вниз, в кісткову ямку. Надавите. Якщо у вас з'явилися хворобливі відчуття, то ви знайшли потрібне місце. Кілька разів простимулює точку з обох сторін.

Далі намацайте великими пальцями нижню щелепу і м'яко натискайте подушечками уздовж краю. Чи не розтягуйте шкіру. Особливу увагу приділіть основи підборіддя.

Тепер підніміть підборіддя і закиньте голову. Напружте м'язи. Трохи затримайтеся в такому положенні, а потім розслабтеся. Після повільно опустіть голову і притисніть до шиї підборіддя. Повторіть вправу 10 разів. Притисніть вуха долонями на 30 секунд до голови.

Ніжно помасажуйте подушечками пальців верхню повіку очей, починаючи від внутрішнього краю. Трохи підсильте тиск до відчуття тупого болю під руками. Знайдіть точку строго між бровами. Натисніть на неї великим пальцем.

Намацайте кісткові ямки над крилами носа. Надавите кілька разів.

Знову промовте звук «а-аа», одночасно намагаючись висунути язик якомога далі.

Сам масаж займає не більше 15 хвилин в день. Але головний принцип масажу шиацу не в кількості використовуваних точок, а в регулярності занять.

Чому японський масаж діє.

Японський масаж кардинально відрізняється від класичного, європейського. Фізичний вплив зводиться до мінімуму. Головним є знання певних точок, вплив на які дозволяє поліпшити кровообіг і струм лімфи в організмі. Якщо вони порушені, страждає не тільки внутрішній стан організму, але і зовнішність. Шиацу - точковий масаж. Він допомагає мобілізувати резерви організму через цілеспрямований вплив, повернути шкірі втрачений тонус.

Теги: особа, секрет, шкіра, масаж, шиацу

Шиацу: техніка східного масажу

% Міла Кірдіна, автор JustLady. % % %
�����: ������� ���������� �������
% Шиацу - це не просто техніка масажу, це ціле мистецтво, яке допомагає досягти гармонії фізичного і душевного. Даний вид масажу зародився в Японії, а творцем техніки шиацу вважається Токудзіро Намікосі.
% Статті за темою «Шиацу: техніка східного масажу» %
Шиацу: техніка східного масажу
% Шиацу масаж %
Шиацу: техніка східного масажу
% Шиацу - секретна зброя японських красунь %
Шиацу: техніка східного масажу
% Японський точковий масаж обличчя шиацу %
Шиацу: техніка східного масажу
% Все про масаж шиацу %

По суті, шиацу - це точковий масаж, який не вимагає яких-небудь додаткових допоміжних інструментів. Головний інструмент - це наші руки. За допомогою пальців і долонь ви масажуєте тіло, але не натискаєте на нього. Ви і ваш пацієнт повинні зливатися в єдине ціле, де місце тільки гармонії і приємним відчуттям, що нагадує плескіт води біля моря. Мета - позбутися негативної енергії і отримати заряд бадьорості, який так необхідний кожен день.

Згідно зі східним вченням, яке покладено в основу даної техніки, в організмі енергія циркулює, як і кров. Але ця циркуляція може бути порушена внаслідок хвороб, стресів, неправильного харчування і ведення нездорового способу життя в цілому. Своєрідними каналами циркуляції називаються меридіани, яких налічується 12 в нашому тілі. Іноді в цих каналах можуть утворюватися застої енергії, і тоді при натисканні на певні ділянки на тілі можна стимулювати рух і усувати застої.

Як же робити такий масаж? Важливо пам'ятати, що натискати на тіло необхідно дуже обережно, розраховуючи силу. Якщо при натисканні на точки з'являються болючі або просто неприємні відчуття, необхідно зменшити силу тиску.

Натиснення має бути жорстким і вироблятися самим кінчиком пальця, подушечкою, при цьому необхідно постаратися перенести в них всю вагу тіла.

Відносно часу натискання - воно не повинно перевищувати 5-7 секунд, а в області шиї - 3 секунд.
% Техніка шиацу вчить нас уважно ставитися під всьому тілу. Наприклад, якщо вам мучить безсоння, то потрібно розім'яти мочки вух протягом 10 секунд. При втоми очей масажуйте підставу носа в тій області, де знаходяться слізні потоки. Якщо ви недавно кинули палити і відчуваєте потребу в сигареті, то необхідно сильно натиснути на кістку, де сходяться ключиці.

Оволодівши навичками шиацу, ви приведете самостійно своє тіло в тонус і допоможете зробити це своїм близьким.

Теги: масаж, технік