Секрети озонотерапії

������� ������������
% Озонотерапия довгий час вважалася секретною зброєю молодості і привабливості голлівудських зірок. Зараз для поліпшення зовнішнього вигляду в косметології застосовують не тільки кисневі уколи, але і всілякі примочки, ін'єкції, коктейлі чарівного кисню.
% Статті за темою «Секрети озонотерапії» %
Секрети озонотерапії
% Озонотерапія - природний «антибіотик» для шкіри %
Секрети озонотерапії
% Озонотерапия: шкода чи користь %
Секрети озонотерапії
% Що таке озонова терапія? %
Секрети озонотерапії
% Підшкірні прищі: поради косметологів %

Під озонотерапією мається на увазі введення озонокислородной суміші під шкіру. Завдяки потужному впливу озону починають більш активно протікати обмінні процеси в клітинах і тканинах, нормалізуються окислювально-відновні реакції, поліпшується робота імунної системи. За допомогою такого біологічної дії озону можна з успіхом боротися зі зморшками, різними косметичними дефектами шкіри, подвійним підборіддям, целюлітом, розтяжками.

Озонокислородна суміш володіє таким потужним лікувальним впливом завдяки сильним окислювальним здібностям озону, який прекрасно видаляє жири, покращує транспортування кисню до клітин і тканин, не тільки знищує багато видів грибків, бактерій і вірусів, але й запобігає їх повторній появі.

У косметології озонотерапія використовується, в основному, для омолодження обличчя, поліпшення загального стану шкіри. Сильний кисень нейтралізує основну причину передчасного старіння шкіри - дію вільних радикалів. При цьому відновлюється здатність шкіри зберігати вологу, також додатково стимулюється вироблення еластину і колагену. В результаті такого благотворного впливу розгладжуються зморшки, шкіра стає помітно більш еластичною і пружною, досягається яскраво виражений омолоджуючий ефект.

Хороший ефект дає озонотерапія і при лікуванні целюліту. Озон активізує жировий обмін, сприяє руйнуванню оболонки жирових капсул, в результаті чого зменшуються прояви целюліту, посилюється дія інших антицелюлітних препаратів. Найбільш ефективна процедура озонотерапії, коли целюліт знаходиться на ранній стадії. У більш запущених випадках дія озону необхідно поєднувати з масажем, ультразвуковою терапією, мезотерапией.

У загальній терапії вплив озону використовується при лікуванні алкогольної інтоксикації, дисбактеріозу, для зниження синдрому хронічної втоми. Також застосовується озонотерапія в гінекології та акушерстві: при лікуванні анемії під час вагітності, гіпотрофії плода, для запобігання інфікування плода.

Теги: целюліт, секрет, лікування, озон, озонотерапія

Масаж живота для схуднення: різновиди та правила виконання

������ ������ ��� ���������: ������������� � ������� ����������
% Багато жінок мріють мати осину талію і плоский живіт. Ефективним помічником у цьому може стати масаж для схуднення, адже вже після першого сеансу будуть помітні результати. Йдуть не тільки зайві сантиметри, а й значно поліпшується стан шкіри.
% Статті за темою «Масаж живота для схуднення: різновиди та правила виконання» %
Масаж живота для схуднення: різновиди та правила виконання
% Чи допомагають пластири для схуднення %
Масаж живота для схуднення: різновиди та правила виконання
% Молоко для схуднення %
Масаж живота для схуднення: різновиди та правила виконання
% Вправи для схуднення %
Масаж живота для схуднення: різновиди та правила виконання
% Імбир для схуднення, протипоказання, корінь імбиру, чай з імбиром %
% Існує багато методик масажу живота, серед яких можна виділити антицелюлітний, баночний і медовий.%

Антицелюлітний масаж відмінно зміцнює і тонізує шкіру, а головне, допомагає позбутися непотрібних сантиметрів. Основним прийомом вважається щипцеобразноє розминка, під час якого тканини живота глибоко захоплюють, відтягують і «пропускають» між пальцями.

Допоміжні прийоми:

- «Валяння»: більш щадний прийом, при якому шкіру перетирають долонями, розташованими паралельно;
% - «Накочення»: одна рука накочує жирову складку на іншу;
% - «Розтягнення»: тканини розтягують в протилежні сторони.

Перед проведенням масажу необхідно нанести масажне масло або антицелюлітний крем, а потім погладжують і розтирають рухами підготувати шкіру до не дуже приємною, а іноді і болючою процедурою. Після сеансу слід накрити область живота теплим рушником і трохи полежати.

Баночний масаж - це хороший засіб проти целюліту, жирових відкладень і в'ялої шкіри. Він сприяє скороченню м'язів і стимулює роботу сальних і потових залоз, завдяки цьому організм звільняється від токсинів, зменшується жировий прошарок і усувається апельсинова кірка.

Щоб масажна банку була більш м'якою, її на деякий час поміщають в гарячу воду і потім встановлюють на живіт. Далі роблять кругові, зигзагоподібні і прямолінійні масажні рухи до стійкої гіперемії (почервоніння шкіри) - в середньому близько 5 хвилин. Для найкращого присмоктування і ковзання банки шкіру необхідно добре змастити маслом. При необхідності слід проводити від 5 до 15 процедур.

Медовий масаж - це процедура, яка спрямована на видалення підшкірних жирів і нормалізацію роботи внутрішніх органів.

Перед масажем поверхню живота необхідно очистити скрабом, а потім нанести мед. Після того як частина його вбереться, можна приступати до процедури. Сама техніка медового масажу досить проста, потрібно «приклеїти» долоні або пальці до живота і різко відірвати. Виникає свого роду вакуумний ефект, який виводить з-під шкіри шлаки і токсини. Через деякий час мед починає перетворюватися на в'язку сіру масу, яка легко змивається теплою водою і губкою.

Для досягнення максимально позитивного ефекту можна комбінувати різні методики і не боятися експериментувати.

Теги: живіт, масаж, схуднення, різновид

Гаряче обгортання: ефект і особливості

% Громова, автор JustLady. % % %
������� �����������: ������ � �����������
% Гаряче обгортання - одна з найпопулярніших процедур, що сприяє схудненню, виведенню шлаків і токсинів. За допомогою даної маніпуляції можна успішно боротися із зовнішніми ознаками целюліту.
% Статті за темою «Гаряче обгортання: ефект і особливості» %
Гаряче обгортання: ефект і особливості
% Гаряче обгортання проти целюліту %
Гаряче обгортання: ефект і особливості
% Косметичні процедури: обгортання %
Гаряче обгортання: ефект і особливості
% Обгортання: особливості, види та процедури %
Гаряче обгортання: ефект і особливості
% Холодне обгортання проти целюліту %

Гаряче обгортання діє за рахунок температури. Але гаряче - не означає палюче. Температура сумішей для гарячого обгортання не перевищує 38 градусів С. Більш палюче речовина може викликати стрес у організму. Ефект розігріву забезпечується за рахунок посилення циркуляції крові в тканинах. В косметику, призначену для гарячого обгортання, додають різні речовини, що стимулюють кровообіг.

Наприклад, введення кориці в маску для обгортання, стимулює кровообіг, подразнюючи шкіру. Завдяки цьому досягається додатковий термоефект. Часто до складу масок входить екстракт пекучого перцю, який також подразнює шкірні покриви.

Привабливість процедури зумовлена ​​й тим, що після одного сеансу об'єм талії і стегон може втратити до 2, 5 см. Починати процедуру обгортання слід з ретельного очищення шкіри скрабом. Потім на підготовлену зону наноситься суміш для обгортання. Після цього тіло обертається поліетиленовою плівкою. Тепер можна лягти, сховатися теплою ковдрою або спеціальним термоодеялом і розслабитися. Час впливу маски не повинно перевищувати 30 хвилин. Після цього вона змивається водою, на шкіру наноситься зволожуючий крем.

Під час проведення гарячого обгортання під впливом тепла розкриваються пори шкіри. З організму виходять токсини, шлаки і надлишки рідини. Активні речовини, вітаміни і мінерали проникають в глибокі шари шкіри, забезпечуючи саме інтенсивне вплив.

Обгортання роблять за допомогою глини, водоростей, грязей Мертвого моря. При проведенні цієї процедури також використовується червона глина. Вона надає очищаючу, розслаблюючу, липолитическое дію. Гаряче обгортання з червоною глиною прекрасно стимулює процеси відновлення шкіри.

Гарячі обгортання водоростями дають чудовий ефект при вирішенні великої кількості проблем - від естетичних дефектів до захворювань опорно-рухового апарату. Морські водорості багаті йодом. Водоростеві гарячі обгортання надають виражене антицелюлітна дія.

Лікувальні властивості грязей Мертвого моря були відомі ще тисячі років тому. Вони містять у собі 43 види різних мікроелементів. Грязьові гарячі обгортання покращують постачання тканин киснем, активізують обмін речовин. Тканини глибоко прогріваються, організм очищається.

Однак гаряче обгортання має деякі протипоказання. При варикозному розширенні вен, онкологічних захворюваннях, серцево-судинних проблемах, вагітності його робити не слід, як і при пошкодженнях шкіри.

Теги: шкіра, ефект, маска, глина, гаряче, процедура, особливість, обгортання