Такий корисний контрастний душ

% Ольга Маринина, автор JustLady. % % %
����� �������� ����������� ���
% Контрастний душ - це полезнейшая процедура, доступна кожному. Однак спершу слід ознайомитися зі специфікою терапевтичних ефектів, які він може надавати, а також з можливими впливами на організм людини.
% Статті за темою «Такий корисний контрастний душ» %
Такий корисний контрастний душ
% Все про контрастний душ %
Такий корисний контрастний душ
% Контрастний душ для схуднення %
Такий корисний контрастний душ
% Як приймати контрастний душ %
Такий корисний контрастний душ
% Контрастний душ: користь і шкода %

По-перше, контрастний душ вельми підходить тим, хто хоче схуднути і позбутися целюліту. Справа в тому, що при перепадах температури стінки судин активно скорочуються, в результаті чого з клітин виводиться зайва волога і жир, а також токсини (тобто всі складові цього неприємного явища).

Контрастний душ корисний тим, у кого проблеми зі стабільністю роботи серцевої системи, наприклад, якщо людина страждає аритмією або серцевою недостатністю. Такі процедури активно покращують кровообіг, а також покращують живлення серцевого м'яза. Тому кращий спосіб профілактики серцево-судинних захворювань - це щоденний ранковий контрастний душ.

Контрастний душ може бути чадним ліками навіть від банальної застуди - не в останню чергу від того, що надає прекрасне стимулюючий вплив на імунітет і склад крові в цілому. Тому при будь-яких захворюваннях, а вже тим більше віруси, контрастний душ може стати прекрасним помічником на шляху до одужання. Але будьте обережні - при гострих формах запальних процесів, наприклад, ангіні або пневмонії, від таких процедур краще все-таки відмовитися.

До того ж контрастний душ явно прописаний людям з уповільненим метаболізмом, повнота, ожирінням, постійною втомою і швидкою стомлюваністю. Всього через кілька процедур страждають всім перерахованим відчують себе набагато краще - тому чим не привід почати ранок з такою простою і освіжаючою процедури?

На перших порах варто акуратніше чергувати температури, починати з теплої і поступово робити її гаряче, щоб розігріти організм. Вода ж не повинна бути дуже холодною, так що почніть з прохолодною. Час кожної "температури" спочатку - близько 30 секунд, а потім можна збільшити його і до декількох хвилин. До речі, якщо насадка вашого душа масажна, то ефект буде тільки сильніше.

Теги: температура, вода, душ, користь