Купівля золота в інтернет-магазині: вигідно чи небезпечно?

% Makintoss, автор JustLady. % % %
������� ������ � ��������-��������: ������� ��� ������?
% Будь валюта або цінні папери можуть з часом знецінитися. Єдине, що залишається стабільним в світі - це золото, воно не псується з часом і універсально в будь-якій країні. Купівля дорогоцінних металів - одна з найнадійніших інвестицій. Купівля золотих злитків сьогодні можлива навіть в інтернеті, однак це може бути не тільки вигідно і зручно, але й небезпечно.
% Статті за темою «Купівля золота в інтернет-магазині: вигідно чи небезпечно? » %
Купівля золота в інтернет-магазині: вигідно чи небезпечно?
% Шопінг - радощі і труднощі %
Купівля золота в інтернет-магазині: вигідно чи небезпечно?
% Як займатися шопінгом в інтернеті %
Купівля золота в інтернет-магазині: вигідно чи небезпечно?
% Одяг через інтернет-магазин: плюси і мінуси %
Купівля золота в інтернет-магазині: вигідно чи небезпечно?
% Як влаштувати шопінг, не виходячи з дому %
% Купівля різних товарів через інтернет - звичайна справа для сучасної людини. Щоб купити товар або квиток на який-небудь транспорт, потрібно зробити замовлення, оплатити його кредитною карткою і чекати отримання. Вкладання коштів у золоті злитки істотно відрізняється від звичайної покупки тим, що на руки ви їх не отримаєте.%

Жителі країн Євросоюзу можуть придбати за допомогою інтернету саме реальне золото. Сплативши його платіжної банківською картою, людина замовляє доставку на будинок і отримує в руки справжній золотий злиток. Як правило, придбані злитки зберігаються в спеціальних сховищах, не пов'язаних з банками. Продати таке золото досить легко, його ліквідність дуже висока. У Росії і країнах СНД можливості такої покупки немає, причина - високий ПДВ, через який покупка стає просто не вигідною для банку і дорогий для покупця.

У Росії під придбанням злитків дорогоцінних металів у банку, як правило, мається на увазі послуга «ОМС» - металевий рахунок. При цьому ви не купуєте реальне золото, його у банку просто немає. По суті, це депозит, номінований в золоті. Банк використовує такий спосіб вкладення грошей, як дешеве джерело фінансування, а споживач отримує невеликий відсоток у разі зростання ціни дорогоцінних металів на ринку. Якщо ж ви вирішите «продати» своє золото, накопичені унції просто перерахують назад в рублі за встановленим банком курсом.

Купівля золотих монет також не вигідна. Як правило, вони сильно переоцінені і торгуються з 10% премією. Якщо ж ціна на золото починає падати, продати такі монети практично неможливо, особливо за межами Москви.

Найбільш вигідний варіант сьогодні - покупка електронної валюти, забезпеченої золотом за межами Росії. При цьому ви зможете уникнути ПДВ при купівлі, а ваш злиток буде зберігатися в надійному сховищі Цюріха або Лондона. Цю електронну валюту можна обміняти назад на гроші, оплачувати з її допомогою різні послуги і товари, передавати чи дарувати іншим особам. Важливо вибрати гідну довіри платіжну систему, оскільки ліцензій або звітів, які доводять забезпечення валюти золотом, не існує і перевірити їх неможливо.

Теги: покупка, інтернет, магазин, золото, банку, метал

Інтернет-шопінг: як робити покупки за кордоном

% Олександр Гаранькін, автор JustLady. % % %
��������-������: ��� ������ ������� �� ��������
% Якщо ви знаєте англійську мову, у вас є банківська карта, і магазин здійснює доставку товарів до Росії, ви легко можете здійснювати шопінг в інтернеті на іноземних сайтах. А що ж робити в іншому випадку? Є такий спосіб: можна звернутися до посередника.
% Статті за темою «Інтернет-шопінг: як робити покупки за кордоном» %
Інтернет-шопінг: як робити покупки за кордоном
% Інтернет-шопінг: як уникнути помилок %
Інтернет-шопінг: як робити покупки за кордоном
% Інтернет-шопінг: за і проти %
Інтернет-шопінг: як робити покупки за кордоном
% Шопінг лежачи на дивані: особливості інтернет-шопінгу %
Інтернет-шопінг: як робити покупки за кордоном
% Як влаштувати шопінг, не виходячи з дому %
% У нас в країні є кілька компаній, які виступають сполучною ланкою між покупцем і зарубіжними магазинами в мережі. Посередник за позначену комісію візьме на себе практично всі питання: він надасть будь-який зручний для вас варіант оплати, каталог веб-молів, а також розбереться в назвах товарів іноземною мовою і допоможе з доставкою, навіть якщо така не передбачається.%

Один з найбільш популярних посередників - Ebaytoday.ru. На його прикладі і буде розглянуто інтернет-шопінг на закордонних ресурсах.

Зареєструйтеся на сайті Ebaytoday.ru, потім вам запропонують поповнити рахунок, причому будь-яким із зручних для вас способів. Якщо магазин і товар ви вже вибрали, сума поповнення рахунку буде цілком визначеною. Однак не варто забувати про націнку, щоб підсумкова сума була достатньою і для покупки, і для сплати комісії посереднику. Інформацію про це ви знайдете на інтернет-сайті посередника.

Спосіб поповнення вибирати вам: це може бути хоч спеціалізований рахунок з переказу грошових сум в інтернеті, хоч банківська карта, хоч будь-який інший варіант. Здійснивши поповнення, пробіжіться по каталогу зарубіжних інтернет-магазинів, виберіть потрібний, знайдіть товар. Далі просто потрібно скопіювати в спеціальну форму дані про товар і оформити замовлення, після чого менеджер перевірить, чи є у вас на рахунку необхідна сума, а потім підтвердить замовлення. Вам залишається тепер тільки чекати доставки.

Скільки ж доводиться платити посередникам за можливість робити покупки на закордонних ресурсах? Ebaytoday.ru бере за це 10 $ або 10%. Все залежить від вартості покупки. Рекомендується перевірити спочатку вартість того чи іншого товару спочатку в Росії, а потім при замовленні з-за кордону. Хоча ви побачите, що навіть з націнкою в другому випадку вам доведеться заплатити менше.

Такий шопінг в мережі безпечний у багатьох відношеннях. По-перше, можна не боятися за свої гроші, оскільки всі платіжні системи сертифіковані. А це означає, що в невідомому напрямку ваші кошти не уйдeт. По-друге, посередники мають власні склади на територіях обслуговуваних ними країн, тому з доставкою проблем ніяких не виникне, навіть якщо вона правилами магазину не буде передбачена. По-третє, у посередників є домовленості з найбільш популярними поштовими службами, як у Росії, так і в країні продавця. І, по-четверте, якщо ви замовили, наприклад, побутову техніку, nj зможете переконатися в її працездатності, як і в будь-якому російському магазині.

Теги: інтернет, магазин, кордон, посередник, шопінг, покупка

Як вибирати нижню білизну в інтернет-магазинах

% Freya, автор JustLady. % % %
��� �������� ������ ����� � ��������-���������
% Все більше людей роблять покупки в інтернет-магазинах. Але якщо, наприклад, книги та диски на сайтах купувати легко, то деякі інші товари складніше. Так, одяг і нижню білизну люди звикли міряти перед покупкою, щоб не помилитися з розміром. Однак у інтернет-шопінгу багато плюсів, щоб від нього відмовлятися.
% Статті за темою «Як вибирати нижню білизну в інтернет-магазинах» %
Як вибирати нижню білизну в інтернет-магазинах
% Нижня білизна очима лікарів %
Як вибирати нижню білизну в інтернет-магазинах
% Нижня білизна нареченої %
Як вибирати нижню білизну в інтернет-магазинах
% Еротична білизна - важливий елемент жіночого гардеробу %
Як вибирати нижню білизну в інтернет-магазинах
% Коригувальна нижня білизна - новинки 2010 року %
% Покупки в інтернет-магазинах - хороша альтернатива для зайнятих жінок і молодих мам. Витрачаючи на це мінімум часу, вони набувають необхідні речі часто дешевше, ніж у звичайних магазинах. За допомогою інтернету чоловіки можуть купити подарунок для своєї дівчини. Ще один плюс - різноманітність. Вибір білизни на сторінках сайтів більше і асортимент оновлюється частіше.%

Щоб ваше придбання вас порадувало, відповідально підходите до здійснення покупки. Переконайтеся, що інтернет-магазин реальний і дійсно відсилає покупки клієнтам, а не просто приймає гроші. Уважно перегляньте сайт. Там повинен бути юридична адреса продавця, всі необхідні контакти - електронна пошта, телефон і т.п. Якщо сайт виглядає сумнівно - краще йдіть з нього. Пошукайте в мережі відгуки про даний інтернет-магазині. Можливо, вони розсіють ваші сумніви або навпаки, змусять відмовитися від покупки.

Купуйте на сайтах, де представлені зручні каталоги і якісні фотографії, що дозволяють розглядати білизна детально і з усіх боків. Пам'ятайте, що часто в інтернет-магазинах розміри вказуються за європейською системою. З'ясуйте це перед тим, як покласти товар у кошик та будьте уважні.

Правильно зніміть з себе мірки. Щоб вибрати бюстгальтер, спочатку виміряйте обхват грудей по верхній її точці, потім - під грудьми. Користуйтеся розмірної таблицею для визначення свого розміру. Обхват під грудьми в таблиці позначається цифрами від 65 до 100 (або за італійською нумерації 1-7), обхват по верхній точці - буквами від A до G.

Для вибору трусів виміряйте обхват стегон і так само зверніться до таблиці. Буква S (small) відповідає розміру 42-44, M (medium) - розміром 46, літери XL (Extra Large) - розміром 52-54.

Будьте готові до того, що доставлений товар може все-таки вам чимось не підійти. У цьому випадку, добре, якщо інтернет-магазин надає своїм покупцям гарантію 100% повернення грошей, якщо товар їх не влаштував. Цей момент повинен бути прописаний на станицях сайту.

Теги: інтернет, магазин, білизна, вибір