Інтернет-покупки: зручно і вигідно

% Geo, автор JustLady. % % %
��������-�������: ������ � �������
% Перевагами інтернет-магазинів є: економія часу, величезний вибір товарів, більш низькі ціни, ніж в торгових мережах. Купувати через мережу можна як матеріальні товари, так і турпоїздки, квитки в кіно і т.д. Економія становить від 5% і вище, навіть з урахуванням пересилки.
% Статті за темою «Інтернет-покупки: зручно і вигідно» %
Інтернет-покупки: зручно і вигідно
% Як робити покупки через інтернет %
Інтернет-покупки: зручно і вигідно
% Шопінг, знижки, розпродажі, магазини: як купувати правильно і вигідно %
Інтернет-покупки: зручно і вигідно
% 25 цікавих суконь для майбутніх мам %
Інтернет-покупки: зручно і вигідно
% З чим вигідно поєднуються накидки пончо %
% У Росії інтернет-магазини пропонують кілька способів оплати товару. Найзручніший - доставка кур'єром. Перед розрахунком у вас є можливість оглянути і перевірити товар і супровідну документацію. Якщо покупка вас не влаштовує, можете від неї відмовитися. Якщо інтернет-магазин знаходиться в іншому населеному пункті, оформляйте банківський переказ на розрахунковий рахунок магазину. Для цього зверніться до найближчого відділення банку або виконайте дію за допомогою інтернет-банкінгу, не виходячи з дому.%

Введіть номер банківської карти в спеціальну графу на сайті магазину, термін дії документа і тризначний код СVV2 зі зворотного боку. Ви можете оплатити покупку і електронними грошима. Товари багатьох магазинів можливо сплатити при їх отриманні на Пошті Росії післяплатою. Але в цьому випадку комісія може становити більше 5% від вартості товару.

Найшвидше товар доставить кур'єр. Поштою він може йти приблизно 30 днів, іноді довше. Підрозділ ЕМС Пошти Росії допоможе отримати посилку швидше: кур'єр привезе товар до вас додому. Але надійніше з'їздити в головний офіс і отримати покупку особисто, оскільки вантаж може загубитися в процесі доставки.

Перед отриманням посилки зважте її і перевірте, чи ціла упаковка. Якщо вага не збігається з раніше заявленим в документації, вимагайте складання акту про зовнішньому огляді та акта про вкладення за формою 51. Зверніться до приватних компаній, тут доставка обійдеться дорожче, але швидкість доставки, якість сервісу і збереження вантажу будуть вищими.

Електронні гроші - умовні одиниці, які знаходяться в електронному гаманці користувача. Попрлнять гаманець можна через платіжний термінал, банкомат або систему інтернет-банкінгу. Яндекс-гроші і вебмані - найбільші російські електронні платежниек системи, що дозволяють в режимі реального часу оплачувати безліч товарів і послуг на території РФ. Є ще Pay-pal - міжнародна система платежів, що належить американській кампанії еВау. Працює в 190 країнах світу.

Віртуальних магазинів багато. Великий вибір побутової техніки, електроніки, іграшок та багато іншого в Amazon.com. Популярним аукціоном товарів є eBay. Продавцями і покупцями тут можуть виступати як приватні особи, так і магазини. Taobao.com - найбільший інтернет-магазин Китаю. Dealextreme.com - найпопулярніший магазин електронних товарів: від ліхтариків до стільникових телефонів.

Щоб зробити замовлення в закордонному інтернет-магазині, потрібно як мінімум знати іноземну мову або вміти користуватися онлайн-перекладачем. На пересилання товарів є свої обмеження: не можна пересилати в Росію наркотичні засоби, насіння, рослини, алкоголь, нікотин, дорогоцінні метали і дорогоцінні камені. Митом не обкладається товар до 1000 євро, масою до 31 кілограма на місяць. Інакше розмір мита - 30% від вартості товару.

Не можна безмитно ввозити комерційну партію (більше 3-5 однакових речей). Якщо доставка в Росію не здійснюється, скористайтеся службою посередників. Вони видають вам адресу в США, наприклад, для повідомлення продавцю, а після надходження на нього товару, висилають вам. За свої послуги фірми беруть 5-10% від вартості товару. Найпопулярніші посередники - Shipito.com, MyUS.com.

Перш ніж починати покупку великогабаритних чи найдорожчих речей, почніть з предметів невеликій вартості і розмірів, так вам буде простіше освоїти весь процес.

Теги: інтернет, магазин, мережа, покупка

Покупка косметики через інтернет - на що звернути увагу

% Олена Башкурова, автор JustLady. % % %
������� ��������� ����� �������� - �� ��� �������� ��������
% Покупки, що здійснюються через інтернет, сьогодні не рідкість. Одяг, взуття, коляски, іграшки, книжкова продукція і навіть косметика - все це можна придбати в будь-яку хвилину, головне мати доступ і вихід в мережу. Але потрібно пам'ятати, що при будь-якій покупці необхідно дотримуватися деяких правил, тим більше при придбанні косметики через інтернет.
% Статті за темою «Покупка косметики через інтернет - на що звернути увагу» %
Покупка косметики через інтернет - на що звернути увагу
% Покупка косметики через інтернет: підводні камені %
Покупка косметики через інтернет - на що звернути увагу
% 9 способів заощадити на косметиці %
Покупка косметики через інтернет - на що звернути увагу
% Як замовити косметику Mary Kay по інтернету %
Покупка косметики через інтернет - на що звернути увагу
% Якщо чоловік не звертає уваги ... %
% Не робіть замовлення на сумнівних сайтах. Для початку знайдіть відгуки про інтернет-магазин, де ви вирішили зробити покупку. Можливо, хтось із знайомих вже купував косметику через інтернет, і покупка виявилася вельми вдалою. Краще зупинитися на такому сайті, ніж робити покупку на незнайомому і маловідомому.%

Уважно вивчіть інформацію про умови оплати та доставки. Найбільш зручний і безпечний варіант - це оплата післяплатою (тобто за фактом отримання на пошті). Але вам можуть запропонувати оплатити товар і відразу - до відправлення посилки. Переводите гроші за косметику тільки в тому випадку, якщо ви впевнені в благонадійності постачальника. Сьогодні в інтернеті існує досить багато сайтів-одноденок, які обманюють людей шляхом фінансових махінацій. Тому при відправленні такого перекладу вам ніхто не зможе гарантувати стовідсоткове отримання товару.

Ознайомтеся з умовами доставки. Можливо, інтернет-магазин не відправляє косметику поштою Росії, а здійснює доставку тільки за допомогою транспортних компаній (що малоймовірно, але зустрічається). У цьому випадку вам доведеться переплатити, так як посилка обходиться в рази дешевше. Ідеальним варіантом буде, якщо доставка взагалі буде безкоштовною.

Подивіться на терміни придатності косметики, яку ви бажаєте придбати. Якщо на самому сайті цю інформацію ви не побачили, не соромтеся поцікавитися про це у менеджера магазину. Не купуйте косметику з закінчуються терміни. Попросіть, щоб вам відправили «свіжий» товар.

Будьте готові до того, що колір помади або блиску, олівця або тіней в реальності може сильно відрізнятися від того, що ви бачили на фото. Тому, якщо у вас є час, попередньо відвідайте спеціалізований магазин косметики і подивіться цікаву продукцію «вживу». Таким чином, ви позбавите себе від покупки непотрібної і невідповідною вам продукції.

Теги: покупка, інтернет, увага, косметика

Шопінг в інтернеті

% Vixen, автор JustLady. % % %
������� � ���������
% Зараз похід по магазинах називають модним словом шопінг. На сьогоднішній день за допомогою доступних інтернет-ресурсів практично кожен може здійснювати покупки, не виходячи з дому.
% Статті за темою «Шопінг в інтернеті» %
Шопінг в інтернеті
% Шопінг в інтернеті: кращі сайти для шопінгу %
Шопінг в інтернеті
% Шопінг як мистецтво %
Шопінг в інтернеті
% Шопінг в Дубаї %
Шопінг в інтернеті
% Шопінг в Празі %

У Росії інтернет-комерція тільки починає набирати свої обороти серед любителів шопінгу. У той час як на Заході шопінг через інтернет є звичною справою. Багато хто вважає, що купувати в інтернеті небезпечно, а деяких не влаштовує дуже висока вартість доставки. Перевагою інтернет-покупок є те, що ціни на товари набагато нижче цін в звичайних магазинах. В інтернет магазинах набагато менше витрат: не треба платити за оренду площ, наймати продавців - консультантів, оплачувати комунальні платежі і т.д. Тому багатьох покупців інтернет-шопінг привертає економією.

Недоліки також є, і найістотнішим є те, що, наприклад, одяг не можна подивитися реально і приміряти. Однак, якщо ви конкретно знаєте фірму і свій розмір, то одяг можна сміливо купувати.
% Якщо ви вперше вирішили замовити що-небудь в інтернеті, то спробуйте починати не з покупок одягу а, наприклад, придбайте книгу, диски, подарунки, косметику, іграшки для дітей, і навіть продукти харчування, тобто ті предмети, які не потрібно приміряти. До того ж в кожному місті є свої інтернет-магазини, де вартість доставки невелика і товар вам доставлять в цей же день.

Оплата товарів через інтернет теж дуже зручна. Існують різні електронні гаманці, які можна поповнювати дуже просто і швидко. При покупці через інтернет людина не помічає, як витрачаються його гроші, а значить розлучатися з ними набагато простіше.

Саме тому інтернет-шопінг входить у наше життя семимильними кроками. Це радує особливо тих людей, які не люблять довго ходити по магазинах і їм постійно набридають консультанти. Будинки одному за кухликом чаю або кави вибрати потрібний товар з величезного асортименту набагато простіше. Шопінг через інтернет доступний абсолютно всім. Дуже зручно купувати товари в інтернеті людям з обмеженими можливостями.

Теги: інтернет, магазин, шопінг, шопінг, комерція