Покупка косметики через інтернет: підводні камені

% Makintoss, автор JustLady. % % %
������� ��������� ����� ��������: ��������� �����
% Безсумнівно, покупка косметики через інтернет має багато достоїнств. Не виходячи з дому, ви вибираєте товар, оформляєте замовлення і через деякий час його отримуєте - зручно і просто, тим більше що ціни в інтернет-магазинах часто набагато нижче, ніж у звичайних. Але у цього способу купівлі є чимало підводних каменів, і щоб уникнути розчарувань, краще знати про них заздалегідь.
% Статті за темою «Покупка косметики через інтернет: підводні камені» %
Покупка косметики через інтернет: підводні камені
% Зробити бізнес самому: підводні камені і ризик %
Покупка косметики через інтернет: підводні камені
% Чим загрожує замовлення речей по інтернету? %
Покупка косметики через інтернет: підводні камені
% Підводні камені народних рецептів %
Покупка косметики через інтернет: підводні камені
% Підводні камені курортних романів %
% При виборі магазину, що пропонує найнижчі ціни, будьте дуже обережні, адже справа стосується вашого здоров'я. Нерідко в інтернет-бутиках можна зустріти підробку, яка може викликати проблеми зі шкірою, а також внутрішніми органами. Зменшити цей ризик можна, купуючи косметику у офіційних представників торгових марок, на сайтах самих косметичних компаній або, в крайньому випадку, великих мережевих магазинів.%

Іншою перешкодою у вільному виборі інтернет-магазину може стати система оплати. При покупці косметики на російському сайті, у вас, швидше за все, проблем не виникне, вибір способів оплати досить великий - від банківських карт до WebMoney або Яндекс-грошей. Зручніше і безпечніше всього вибирати оплату за фактом, оскільки ви зможете оглянути цілісність і якість товару перед тим, як заплатити гроші. Щоб купити косметику в іноземному інтернет-магазині, вам знадобляться картки Visa або MasterCard (причому MasterCard Maestro або Visa Electron не підійдуть), з необхідною кількістю необхідної валюти.

Нерідко великі магазини косметики оголошують про акції, наприклад «нічні знижки», «друга покупка безкоштовно», «подарунок при купівлі» і т.д. Безсумнівно, такі пропозиції звучать дуже спокусливо, але ціна подарунка найчастіше вже закладена у вартість покупки.

Дуже великий мінус придбання косметики онлайн - тривалі терміни доставки. Не звертайте уваги на терміни, вказані на сайті, найчастіше вони не дотримуються. Особливо сильно покупка може затриматися при доставці поштою Росії - тут терміни коливаються від кількох днів до кількох місяців. Особливо сильно завантажена пошта в грудні, у передноворічні дні.

Виняток становлять магазини з власною службою кур'єрської доставки по вашому місту. У такому випадку чекати навряд чи доведеться довше пари днів, але врахуйте, що послуги кур'єра вже включені у вартість покупки (навіть якщо магазин заявляє про безкоштовну доставку).

В цілому, покупка косметики по інтернету - не таке небезпечне заняття, вибираючи надійні магазини, ви не сильно ризикуєте. Процес покупки в спокійній обстановці, в затишному кріслі з чашкою кави може стати настільки захоплюючим, що головною проблемою стане необхідність вчасно зупинитися.

Теги: інтернет, онлайн, косметика, камінь, покупка

Особливості продажу антикваріату на інтернет-аукціонах

% Sovenok, автор JustLady. % % %
����������� ������� ������������ �� ��������-���������
% Популярність антикварних речей швидко зростає. Магазини та салони не завжди можуть задовольнити вимогливих покупців. Однак є інтернет-магазини і інтернет-аукціони. Вони пропонують широкий вибір антикварних та вантажних речей, дозволяючи покупцеві знайомитися з товарами з різних країн.
% Статті за темою «Особливості продажу антикваріату на інтернет-аукціонах» %
Особливості продажу антикваріату на інтернет-аукціонах
% Особливості італійського стилю в інтер'єрі %
Особливості продажу антикваріату на інтернет-аукціонах
% Секрети покупки антикварних меблів %
Особливості продажу антикваріату на інтернет-аукціонах
% Світ моди: Хелена Крістенсен %
Особливості продажу антикваріату на інтернет-аукціонах
% Антикварні пристрасті %
% В інтернеті існує безліч сайтів для продажу і покупки антикваріату та вантажних товарів. Всі вони пропонують товари різної якості й схоронності. Рівень сайту можна визначити по тому, яка кількість фотографій і якої якості представлено у фотогалереї товарів. Чим більше матеріалу, тим, як правило, краще аукціон або антикварний магазин. На самих просунутих ресурсах вантажні прикраси та одяг вкарбовуються будучи надітими на моделей, щоб можна було подивитися, як та чи інша річ виглядає на людину.%

Спочатку діяльності необхідно зареєструватися. Потім слід почати пошук необхідних товарів. При пошуку лотів на аукціоні не намагайтеся бути занадто точними. Досить описати річ в загальних рисах. Ще краще - просто вивчати пропозиції. Стежити за тим, що виставляють на продаж, можна постійно. Для цього слід завести на комп'ютері папку з закладками вподобаних онлайн-аукціонів і періодично переглядати нові надходження.

Виставляючи річ на продаж, власник не завжди з точністю до деталей описує предмет. У людей може бути не таке Кольоросприйняття, як у покупця. Не всі беруть до уваги найдрібніші деталі. Прояснити всі допоможуть тільки питання, які можна задати онлайн, перш ніж спробувати викупити лот. Що стосується одягу, найчастіше виникають проблеми з розмірами. Продавці вказують розмір менший, ніж насправді. Не варто соромитися задавати питання, тому як чим їх більше, тим точніше буде інформація по товару.

Як тільки всі деталі з'ясовані, можна починати торг. Аукціон з інтернету - справа трудомістка, потребує часу і певної витримки. Треба набратися терпіння. Буває, що на одну річ досить багато претендентів. У цьому випадку можна скористатися функцією auction sniper, яку можна встановити на комп'ютері, скориставшись однією з програм Downloadable sniper software. Після установки програма буде замість вас брати участь в аукціоні та вести торг.

Теги: інтернет, річ, продаж, особливість, антикваріат

Як купити тіні в інтернет-магазині

% Icegirl, автор JustLady. % % %
��� ������ ���� � ��������-��������
% Чому краще купувати косметику в інтернет-магазині? Тому що це дозволить вам заощадити час на походах по магазинах і пошуку підходящої марки косметики. Проте, вибір такого засобу для макіяжу як тіні, може викликати масу труднощів. Монітор спотворює обраний вами відтінок, ви не впевнені в якісності і стійкості тіней ... Щоб вибрати саме те, що вам потрібно, необхідно дотримуватися певних правил інтернет-шопінгу.
% Статті за темою «Як купити тіні в інтернет-магазині» %
Як купити тіні в інтернет-магазині
% Як наносити базу під тіні %
Як купити тіні в інтернет-магазині
% Як правильно накладати тіні %
Як купити тіні в інтернет-магазині
% Як правильно вибрати тіні для повік %
Як купити тіні в інтернет-магазині
% Професійні тіні: переваги і недоліки %

Купівля тіней в інтернет-магазині має кілька нюансів. Щоб покупка тіней виправдала очікування, зверніть увагу на:

- Репутацію інтернет-магазину. Краще купувати тіні в добре зарекомендував себе магазині. Інтернет- простір нашої країни має купу подібних торгових майданчиків. Але лише десята частина з них засновує свою роботу на принципах сумлінного ставлення до покупця. Виберіть магазин з хорошою репутацією і тривалим терміном існування - це застрахує вас від втрати грошей і неякісного товару;

- Ціну. Деякі інтернет-магазини грішать продажем підробок тіней під такий же продукт люксових марок. Ціна, занижена в кілька разів під приводом продажу конфіскованого на митниці товару, приваблює недосвідчених покупців. Не варто економити на собі, такі тіні виявляться неякісними і можуть викликати сильну алергію. Люксові виробники здійснюють постійний контроль якості за виробленою продукцією і не реалізують її задешево на сумнівних сайтах;

-Марк і країну-виробника. Вибирайте тіні зарекомендували себе марок. Не обов'язково люксових - косметика мас - і мідл-маркет часто не поступається їм за якістю. Зверніть увагу на країну, в якій були вироблені і упаковані тіні. Бажано, щоб вони були випущені у Франції, Англії чи США. Тіні гіршої якості випускають у Китаї, Польщі та Чехії;

- Призначення і стійкість тіней. Краще вибирати професійну стійку косметику. Такі тіні легше наносяться, не скачуються, довше зберігають свіжий вигляд вашого макіяжу;

- Обраний відтінок. Постарайтеся не помилитися у виборі відтінку. Зображення на моніторі завжди трохи спотворює реальний відтінок тіней. При виборі керуйтеся таким правилом: дійсний колір тіней буде світліше на тон-півтора того, який ви бачите на моніторі.

Теги: покупка, магазин, тінь