Як вигідно здійснювати покупки в інтернеті

% Євген, автор JustLady. % % %
��� ������� ��������� ������� � ���������
% Інтернет-шопінг - відмінний спосіб купити потрібну річ за вигідною ціною. В вартість, за якою товар продається в магазині, закладено величезну кількість чинників, відсутніх у тих товарах, які продаються через інтернет.
% Статті за темою «Як вигідно здійснювати покупки в інтернеті» %
Як вигідно здійснювати покупки в інтернеті
% Секрети вдалих покупок через інтернет %
Як вигідно здійснювати покупки в інтернеті
% Покупки в інтернеті: як не помилитися? %
Як вигідно здійснювати покупки в інтернеті
% Як вигідно купувати одяг в інтернеті %
Як вигідно здійснювати покупки в інтернеті
% Як купувати по кредитці %
% Перш за все вам потрібно банківський рахунок. Підійде будь-який банк і будь-яка валюта, обов'язкова умова - можливість здійснення електронних платежів. Для цього вам, можливо, буде потрібно підключити послугу «Мобільний банк». Вам також знадобиться обзавестися поруч електронних гаманців в таких системах, як Yandex.Деньги, Paypal, Webmoney.%

Принцип роботи з електронними валютами гранично простий - досить перейди на офіційний сайт потрібної вам системи і витратити деякий час на реєстрацію. В окремих випадках може знадобитися ідентифікація, наприклад, при використанні гаманців Yandex.Денег. У більшості електронних валют при реєстрації знадобиться ваш номер мобільного телефону - як гарантія захисту від злому. Поповнити рахунок електронних гаманців завжди можна за допомогою банківської карти, однак в окремих випадках буде потрібно скористатися іншими методами. Наприклад, працюючи з Paypal, для переказу коштів буде потрібно звернутися до відділення Пошти Росії.

Вигідність покупок визначається не тільки низькою ціною товару, а й досить високою якістю, а також швидкістю і якістю доставки. Методика пошуку найнижчої ціни досить-таки проста - введіть назву потрібного вам товару в пошуковик, після чого шукайте сайт, на якому він найбільш дешево коштує. Особливу увагу зверніть на закордонні ресурси. Вибравши три-чотири сайту, перевірте їх на предмет шахрайства. Шукайте відгуки про них, особливо ретельно звертаючи увагу на негативні. Виділіть основні недоліки, які відвідувачі знайшли в даних інтернет-магазинах, після чого виберіть той, який є найбільш вам підходящим.

Шукайте ресурси, які надають дані по розпродажах в інтернет-магазинах. Вони не здійснюють прямий продаж товару, а всього лише інформують про найбільш низькою ціною, тому перевіряти потрібно ресурс, в якому товар виставлений на продаж.
% Нерідко можна зіткнутися з тим, що в списку країн, в які доставляється товар, відсутній Росія. У цьому випадку вам допоможуть компанії, які надають посередницькі послуги, наприклад, AmericanSale. У цьому випадку вам буде потрібно вибрати потрібний вам товар і надати її компанії-посереднику, а після цього перерахувати гроші на його рахунок. Серед них ви також можете зіткнутися з шахраями, тому рекомендується ретельно перевірити вибрану компанію перед замовленням товару.

Теги: інтернет, товар, мережа

Інтернет-шопінг: як уникнути помилок

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
��������-������: ��� �������� ������
% Інтернет-шопінг дозволяє економити час і гроші, даючи при цьому можливість стати власником речі, яку важко знайти в звичайному магазині. Однак покупки через інтернет мають свою специфіку, яку дуже важливо враховувати.
% Статті за темою «Інтернет-шопінг: як уникнути помилок» %
Інтернет-шопінг: як уникнути помилок
% Інтернет-шопінг: за і проти %
Інтернет-шопінг: як уникнути помилок
% Шопінг лежачи на дивані: особливості інтернет-шопінгу %
Інтернет-шопінг: як уникнути помилок
% Шопінг в інтернеті %
Інтернет-шопінг: як уникнути помилок
% Як влаштувати шопінг, не виходячи з дому %
% Серед противників інтернет-шопінгу є люди, які мають негативний досвід замовлення товарів в онлайн-магазинах. Однак нерідко проблема полягає в самих клієнтів, які не знають, як правильно купувати речі на сайтах і до чого потрібно бути готовим в таких випадках.%

Почати слід з ретельного вибору магазину. Якщо ви знаєте іноземні мови, то можете замовляти речі не тільки з Росії, але і з Америки, Франції, Італії, Англії, Китаю та багатьох інших країн. У цьому випадку в першу чергу переконайтеся, що обраний магазин відправляє товари в вашу країну, інакше ви можете зіткнутися з відмовою у продажу і необхідністю повернути вже перераховані продавцеві гроші.

Звертайте особливу увагу на репутацію магазина. На жаль, є шахраї, які створюють сайти-одноденки з неіснуючими товарами, збирають з покупців гроші, а потім зникають. Користуйтеся послугами тільки перевірених продавців, у яких є чимало позитивних відгуків від клієнтів.

Вибравши магазин, уважно вивчіть умови оплати, доставки та повернення товару. При купівлі речей в іноземних магазинах, як правило, потрібна попередня оплата, тобто ви спочатку перераховуєте гроші за замовлення, а потім вам його висилають. У російських магазинах буває також часткова оплата, або передача грошей кур'єру вже при отриманні товарів.

Доставка - це інший важливий момент. Якщо ви замовляєте у своєму місті або хоча б країні, можете очікувати швидкого отримання речей. Якщо товари привозить кур'єр, то менеджер магазину подзвонить і уточнить, коли вам зручніше буде забрати замовлення. Покупка в іноземних магазинах - зовсім інша справа. Швидше за все, швидкість доставки буде прямо залежати від роботи пошти Росії і може скласти від 2 тижнів до 2 місяців. Неодмінно враховуйте це при покупці сезонних товарів.

Повернення речей і грошей може здійснюватися по-різному залежно від особливостей конкретного магазину. Обов'язково вивчіть умови повернення перед тим як замовити товари. При покупці взуття та одягу ніколи не спирайтеся тільки на зазначений розмір, оскільки він може не збігатися з звичним для вас. У хороших інтернет-магазинах, що торгують такими речами, додається особлива табличка розмірів. Користуйтеся їй, щоб речі потім не довелося повертати.

Теги: інтернет, магазин, товар, помилка, шопінг

Покупки в інтернет-магазинах: що необхідно знати

������� � ��������-���������: ��� ���������� �����
% Онлайн-покупки поступово стають частиною нашого життя - ще кілька років тому ми могли лише міркувати про таке явище, як інтернет-шопінг. Купити одяг, книги, косметику, різні предмети начиння і все, що продається, тепер можна в спеціалізованих інтернет-магазинах.
% Статті за темою «Покупки в інтернет-магазинах: що необхідно знати» %
Покупки в інтернет-магазинах: що необхідно знати
% Як робити покупки через інтернет %
Покупки в інтернет-магазинах: що необхідно знати
% Як купити помаду в інтернет-магазині %
Покупки в інтернет-магазинах: що необхідно знати
% Покупка косметики через інтернет: підводні камені %
Покупки в інтернет-магазинах: що необхідно знати
% Вибір одягу за жіночим каталогах: як зробити вдалу покупку %
% Жінок найбільше цікавлять покупки одягу, взуття та аксесуарів - адже такі онлайн-бутіки роблять доступніше одяг відомих дизайнерів, практичні і якісні моделі із західних країн. Одяг російського виробництва також можна придбати в інтернет-магазинах і багато хто вважає такий сервіс набагато зручніше звичних нам магазинів, салонів та ринків.%

Перевагами інтернет-покупок також є величезний вибір товарів - переходячи зі сторінки на сторінку, ви зможете побачити, оцінити і отримати всю необхідну інформацію про моделі. Це набагато комфортніше, ніж витрачати час на дорогу в торговий центр і обходити всі знаходяться там бутики.

Оплата покупок відбувається будь-яким зручним способом - переклад, накладений платіж або електронні гроші. При цьому вибір систем оплати дозволяє визначити прийнятний для вас. Необхідність повної або часткової передоплати продиктована бажанням постачальника убезпечити себе і цілком зрозуміла.

Купуючи товари онлайн, ви підвищуєте свої шанси на покупку ексклюзивної речі і знижуєте ймовірність того, що побачите таку ж одяг на сусідці або колезі.

Спрощений сервіс і навіть відсутність реєстрації роблять інтернет-магазини зручними для користувачів будь-якого рівня - від просунутих до новачків.

Недоліком інтернет-шопінгу вважається відсутність примірки. Велика розбіжність у розмірах, неточні відтінки або фактура можуть затьмарити радість від придбання. Хоча на таких сайтах обов'язковим є розміщення сітки розмірів, але необхідно завжди прислухатися до порад людей, що вже мали досвід замовлення.

Оплачуючи замовлення післяплатою, ви збільшуєте свої витрати на вартість пересилки і величину поштових зборів - іноді ця цифра виходить значною.

Часто потрібного товару не виявляється на складі, і ви дізнаєтеся про це тільки при отриманні замовлення. Звичайно компанії повертають гроші або пропонують купити на цю суму щось ще - це не завжди зручно.

Якість деяких брендів буває далеким від очікуваного, а іноді вам можуть надіслати дешеву підробку.

Вибирайте відомих продавців, чия діяльність не викликає нарікань, користуйтеся порадами знайомих і відстежуйте відгуки покупців - тоді ви отримаєте тільки позитивні емоції від сервісу.

Теги: покупка, інтернет, магазин, шопінг