Як зробити маску на Новий рік

% Надія Маркевич, автор JustLady. % % %
��� ������� ����� �� ����� ���
% Новорічна маска - невід'ємний атрибут карнавалу. Один аксесуар, і ось ваші друзі перетворюються в загадкових принців і принцес. Найчастіше магазинний асортимент не такий великий, і складно знайти гарну й унікальну річ. Простіше, цікавіше і дешевше зробити новорічну маску самостійно.%
% Статті за темою «Як зробити маску на Новий рік» %
Як зробити маску на Новий рік
% Зустріти Новий рік красивою %
Як зробити маску на Новий рік
% Як нафарбуватися в Новий рік %
Як зробити маску на Новий рік
% Експрес-підготовка до Нового року %
Як зробити маску на Новий рік
% Як всіх затьмарити в новорічну ніч? %
% Спершу на звичайному папері намалюйте контур маски або скачайте трафарет в інтернеті і роздрукуйте. Адже маски можуть бути які завгодно: трохи прикривають ніс, з куточками, що йдуть вгору, витонченими жіночими або строгими чоловічими. Малюйте все, що вам підкаже фантазія.%

Вирізавши з паперу шаблон, приміряйте його, щоб бути впевненим, що маска вам підійде, і прорізи для очей знаходяться в потрібному місці. Якщо все гаразд, прикладіть шаблон до флізелін, обведіть і виріжте його по контуру.

Пропрасуйте відрізок тканини, з якого ви будете робити маску. Підійде будь - шовк, оксамит, навіть бавовну, однак подбайте, щоб ваша маска виглядала ошатною. Якщо ви плануєте шити з ситцю в квіточку, досягти цього буде важко. Тепер до виворітного стороні вашого відрізка прикладіть флізелін клейовий стороною і отпарьте праскою через марлю. Ображати тканину за формою маски.

Зробіть по краях отвори і вставте в новорічну маску капелюшну гумку так, щоб маска не стискала вам голову, адже вам належить провести в ній весь вечір, і при цьому не зсковзувала. Тепер можна приступати до найцікавішої частини - прикрасі маски.

Для прикраси підійдуть будь-які речі: бісер, бусинки, стрази, паєтки, пір'я, блискітки, шматки іншої тканини. Можна прикрасити прорізи навколо очей по контуру стразами або паєтками, розшити маску бісером. Намалюйте будь-яким швидковисихаючим клеєм візерунки, а потім присипте їх блискітками - вийде дуже красиво. Також візерунки можна вирізати з тканини контрастного кольору, а потім пришити їх.

Обклейте новорічну маску пір'ям - це виглядає яскраво і екзотично. А отримані огріхи можна сховати під стразами.

Ви також можете пришити до маски вуаль. Для цього виберіть контрастну тканину і пришити до краю маски з виворітного боку. Її теж можна прикрасити стразами або розшити бісером.

Теги: рука, рік, маска

Таємниці першої шлюбної ночі: обряди народів світу

����� ������ ������� ����: ������ ������� ����
% Традиції, що стосуються першої шлюбної ночі, були практично у всіх народів. І майже всі вони, так чи інакше, пов'язані з невинністю нареченої. Правда, все підходили до цього питання з різних точок зору. В одних країнах зберігати невинність було обов'язково, в інших до цього ставилися легше, а в третьому - невинність вважалася ганьбою.
% Статті за темою «Таємниці першої шлюбної ночі: обряди народів світу» %
Таємниці першої шлюбної ночі: обряди народів світу
% Традиції першої шлюбної ночі %
Таємниці першої шлюбної ночі: обряди народів світу
% А чи буває ще перша шлюбна ніч? %
Таємниці першої шлюбної ночі: обряди народів світу
% Місія здійсненна: зіпсувати першу шлюбну ніч %
Таємниці першої шлюбної ночі: обряди народів світу
% Як провести першу шлюбну ніч %

Ось, наприклад, наші предки невинності особливого значення не надавали. Нічого соромно в дошлюбних стосунках вони не бачили, більше того, мав місце так званий пробний шлюб. Наречений і наречена могли пожити якийсь час разом, що б зрозуміти, чи підходять вони один одному. Навіть дівчина з дитиною могла бути нареченою, в чомусь навіть більш бажаною, ніж бездітна, в цьому випадку достеменно відомо - жінка може народити. І ці традиції не вдалося зжити навіть за часів християнства.

Тим не менш, перша шлюбна ніч все одно вважалася чимось особливим і супроводжувалася певними обрядами. Молодих закривали в окремому приміщенні, але не залишали у спокої. Всю ніч навколо ходили різноманітні родичі і подначівалі нареченого, давали поради, жартували ... І природно, що в такій обстановці нареченому не дивно і сплоховать. На цей випадок йому давалося ще дві спроби. Якщо і на третій раз молодий чоловік не справлявся, йому знаходили тимчасову заміну: старшого родича, хресного або самого почесного гостя.

Існують і ще більш дивні традиції.

У Європі в середні віки мало місце право першої шлюбної ночі. Наречена проводила її нема з законним чоловіком, а з сюзереном. Вчені наводять різні можливі причини появи такого звичаю. Зокрема вважалося, що з позбавленням невинності пов'язана певна небезпека, що сходить до звичаєм віддавати невинність божествам. І більш досвідчений сюзерен оберігав таким чином своїх підданих. Бути може, зароджувався звичай саме так, але з часом він виродився в задоволення власної похоті. Так от непривабливих наречених сюзерен цілком міг відмовитися, а з гарними дівчатами це правило виконувалося неухильно.

У деяких племенах Африки наречений в першу шлюбну ніч вибивав нареченій два передні зуби. А в деяких країна (на Філіппінах або в Мексиці) в першу шлюбну ніч, а то й кілька ночей, наречені утримувалися від сексу, так як на весільному бенкеті вживають алкоголь. В інших країнах, до речі, в тому числі на Русі, навпаки, нареченим заборонялося приймати хмільні напої.

А в інших племенах тієї ж Африки дівчаток позбавляли невинності ще до початку місячних, причому робити це повинен був абсолютно стороння людина. Найчастіше який-небудь мандрівник, що проходить через село. Якщо ж до перших місячним дівчина залишалася незайманою, це вважалося ганьбою, і вона цілком могла залишитися старою дівою.

В Самоа перша шлюбна ніч проходить в будинку нареченої, в оточенні сплячих родичів. І пройти вона повинна в повному мовчанні, щоб ніхто не прокинувся. Інакше пристрасного нареченого відлупцюють. Чоловіки, до речі, маючи це на увазі, мажуться перед побаченням маслом: так і вирватися легше і побої переносити.

Цікавий звичай в племені Бахтов, Центральна Африка. Там замість сексу молодята займаються зовсім іншою справою: вони вступають у сутичку. І б'ються до самого світанку, після чого розходяться по рідних домівок, відсипатися. Адже наступну ніч їх знову чекає бій. І так до тих пір, поки молоді не відчують, що вичерпали всю злобу один на одного на роки вперед. Іноді такі бої затягувалися на тиждень. І вкрай рідко, але все-таки траплялися смертельні наслідки.

А найдивніші звичаї, пов'язані з весіллям і першою шлюбною ніччю, у Наяр, племені в одному зі штатів Індії. Тобто саме весілля і перша шлюбна ніч (а точніше цілих три ночі) мало чим відрізняються від весіль інших місцевих племен. Але у всіх народів весілля - це початок спільного життя. У цьому ж племені на четвертий день чоловік залишає дружину і далі кожен з них живе власним життям, з ким хоче і як хоче. І змінює коханців так, як йому зручно. А за що народилися у жінки дітей відповідає черговий коханець, до тих пір, поки і його не змінять.

Ось так різноманітно відносяться до настільки важливої ​​події в житті в різних країнах і у різних народів.

Теги: ніч, мир, ритуал, традиція, народ, обряд, африка