Як прикрасити весільну машину своїми руками?

% Злата Кузьменкова, автор JustLady. % % %
��� �������� ��������� ������ ������ ������?
% Декор для весільного торжества хочеться зробити оригінальним і неповторним, продуманим до дрібниць. І навіть якщо у підготовці вам допомагає спеціальне агентство, для втілення власних задумів приймуть участь у виготовленні прикрас на весільну машину. Автомобіль супроводжує молодят протягом всього дня, так що ваша творчість залишиться в пам'яті гостей і буде відображене при фото- і відеозйомці.
% Статті за темою «Як прикрасити весільну машину своїми руками? » %
Як прикрасити весільну машину своїми руками?
% Прикраса весільного кортежу: елегантно і зі смаком %
Як прикрасити весільну машину своїми руками?
% Прикрашаємо весільний автомобіль %
Як прикрасити весільну машину своїми руками?
% Застосовуємо розумну весільну економію %
Як прикрасити весільну машину своїми руками?
% Запрошення на весілля своїми руками %

Оформлення машини на весілля квітами

Для весільної машини підбирайте букети так, щоб вони виграшно виглядали на поверхні автомобіля. При оформленні тематичного торжества вибирайте квіткові композиції, які будуть органічно поєднуватися із загальним стильовим рішенням весілля.

Маленькі квіткові букетики для прикраси весільної машини зробіть своїми руками. Вони стануть в нагоді для декору ручок і дзеркал автомобіля. Довгою атласною, капроновою або мереживний стрічкою перев'яжіть кілька підібраних квіточок з коротким стеблом, зробіть пишний бант. Тонкої міцної тасьмою, відповідної за кольором до стрічки, міцно прив'яжіть букетик до деталі автомобіля. Можна зав'язати бант відразу на автомобільній ручці і вставити в нього один жива квітка на довгій ніжці.

Великий весільний букет для прикраси автомобіля можна закріпити на капоті або бампері.

Для прикраси капота, бампера або номери машини зробіть вінок з квітів. Виріжте кільце з щільного картону, воно може бути круглим, овальним або у формі серця. Для декору вам знадобляться живі квіти, можна використовувати штучні, але вони повинні бути дуже високої якості. Відріжте ножицями стебло. Закріпіть квіти на картонній основі з допомогою прозорого клею. Зі зворотного боку вінка пріладьте довгі стрічки, відповідного кольору. З їх допомогою прикраса буде закріплюватися на весільній машині.

Живі квіти довго збережуть свою свіжість, якщо основу вирізати з флористичної губки і попередньо замочити її воді. Щоб квіти було зручно кріпити, замість стебла застроміть в головку дерев'яну зубочистку.

Прикрасьте весільну машину тканиною

Для оформлення машини для весілля підійдуть легкі пишні тканини, які легко драпіруються. Це може бути фатин або органза. Відріжте від рулону кілька стрічок і зав'яжіть пишні банти на ручках і дзеркалах машини. Особливо красивим буде поєднання звичайного білого весільного кольору з іншим яскравим, але вже використаним в букетах для машини.

Тепер вам потрібно довга стрічка з тканини. Не розрізаючи рулону, міцно зав'яжіть вільний кінець під бампером. Щільно натягніть тканину через верх автомобіля до багажника, де і закріпіть другий кінець. Задрапіруйте фатин або органзу на одній стороні машини, щоб не закрити водієві огляд. На бампері до тканини можна прив'язати тонкої атласною стрічкою заготовлений вінок або квітковий букет, а на даху машини закріпити два великих кільця.

Теги: рука, весілля, прикраса, декор, оформлення, машин

Свято 18 січня - Водохресний святвечір: традиції та обряди

% Єгор Харламов, автор JustLady. % % %
�������� 18 ������ - ���������� ���������: �������� � ������
% Напередодні церковного свята Хрещення Господня відзначається Навечір'я Хрещення, який має ще другу, народну, назву - Водохресний святвечір. Сьогодні його святкування стає все популярнішим. Що значить це свято? І як правильно, у згоді з традиціями християнства і звичаями предків, а, разом, з натхненням і з користю провести Водохресний святвечір?
% Статті по темі «Свято 18 січня - Водохресний святвечір: традиції та обряди» %
Свято 18 січня - Водохресний святвечір: традиції та обряди
% Як дотримуватися весільні обряди і традиції на Русі? %
Свято 18 січня - Водохресний святвечір: традиції та обряди
% Переїжджаємо в новий будинок: прикмети та обряди %
Свято 18 січня - Водохресний святвечір: традиції та обряди
% Новорічні традиції різних країн %
Свято 18 січня - Водохресний святвечір: традиції та обряди
% Основні правила обряду вінчання %

З історії свята

У давнину свято Хрещення Господа Ісуса Христа був з'єднаний зі святом Різдва Христового. З цієї причини збереглося багато схожості в обрядах і змісті двох цих свят. Зокрема, той же Водохресний святвечір, Водохресне Навечір'я (або вечір) «дублює» святвечір або Навечір'я Різдва. Водохресний святвечір потрібно сприймати як переддень власне свята Хрещення Господня.

Духовний сенс свята та обряди.

Основний зміст Навечір'я Хрещення полягає, звичайно ж, у пості, встановленому в цей день. За благочестивою традицією в цей день нічого не їдять до закінчення вечірнього богослужіння в храмах і до появи першої зірки. Тут знову проглядається паралель з Різдвом, де такий звичай дотримується в пам'ять про Віфлеємську зірку, що привела мудреців до дитини Ісуса.

Причому не варто бачити в цьому якийсь механічне перенесення звичаїв з одного святкування на інше. Справа в тому, що саме єдність Хрещення та Різдва спочатку, в стародавньому християнстві, мало місце через те, що обидва ці події розумілися як Богоявлення (загальновідомо, це слово служить другою назвою свята Хрещення).

І дійсно, християнська традиція осмислює ці дві події - Різдво і Хрещення - як виявлення божественного, містичного, позамежного і в житті Христа, і в житті кожного християнина, що народжується в світ і удостоюється Таїнства хрещення, і більше того - в житті взагалі всякого людини. Адже поява будь-якого людського істоти, з точки зору християнства, є незрозуміле в своїй глибині диво і велике торжество. Таким же чудом є і все життя людини, особливо в її переломні моменти. До таких моментів, на думку багатьох християнських мудреців і наставників, якраз відноситься Хрещення Ісуса, який через ритуал занурення у води Йордану, зміг понад знайти одкровення про свою долю, про свій життєвий покликання.

Сенс же Водохресний святвечір треба бачити в тому, щоб православно віруюча людина міг посильним постом, особливої ​​особистої та храмової молитвою, а також роздумами над біблійними оповідями підготуватися до свята, присвяченому Хрещенню Ісуса Христа. Крім того, у пості цього дня є і функціональне призначення - відокремити святочні гуляння (вони тривають з 7 по 17 січня) від чергового самостійного церковного свята, відкрити новий цикл церковних ритуалів і духовних переживань.

Звичаї і традиції свята

Що стосується назви «святвечір», то воно походить від слова «сочиво». Так називається обрядове блюдо (інша назва «кутя»), яке тільки одне і вживається в цей день. Готується сочиво з варених круп (зазвичай береться рис або проросла пшениця), змішаних з медом, маком, горіхами, різними сухофруктами. Ця страва - символ духовної насолоди й насолоди.

За традицією, дотримуються з давнини і до нині, віруючі у Водохресний святвечір йдуть на вечірнє богослужіння, нічого не куштуючи перед цим. Робиться це з тією метою, щоб долучитися після служби святої води (церковною мовою вона називається ще Великої агіасми, тобто великою святинею), яку якраз і освячують перший раз в новому році в кінці церковної служби святвечора. Цієї води для повсякденного споживання багато віруючих набирають у пляшки і банки себе додому.

Власне до Водохресний святвечір відноситься і ритуал водохресних купань в ополонці. У ніч на Водохреща, тобто в водохресне Навечір'я, особливо ревнують про звичаї глибокої рідної старовини купаються в освячених водоймах і купальнях. Існує давнє народне повір'я, що купання в цю ніч оновлює душу і надає їй сили для здійснення подальшого життєвого шляху.

У деяких місцевостях (південні області Росії, східна Україна) в Навечір'я Хрещення ходять, як у святки, по домівках, співають, вітають господарів, за що отримують від останніх подарунки. Цей звичай звані щедрування, від чого Водохресний святвечір має ще назву - Щедрий вечір, або Хрещенська коляда.

Теги: свято, січень, хрещення, традиція, купання, святвечір, обряд, звичай