Як розважити гостей на Новий Рік

% Еля, автор JustLady. % % %
��� �������� ������ �� ����� ���
% Свято завжди залежить від загальної атмосфери, так що розваги гостей слід продумувати заздалегідь. Новий рік особливе свято, так що коли справа доходить до підготовки розваг - слід поставитися до цього дуже серйозно.
% Статті за темою «Як розважити гостей на Новий Рік» %
Як розважити гостей на Новий Рік
% Як розважити дитину під час польоту %
Як розважити гостей на Новий Рік
% Як розважити сім'ю %
Як розважити гостей на Новий Рік
% Як розважити хлопця %
Як розважити гостей на Новий Рік
% Як розважити чоловіка %
% Новий рік - свято зимовий, його специфіка визначає варіанти розваг. Наприклад, якщо в компанії є діти, то можна влаштувати гру в сніжки (хоча це розвага може бути цікаво і дорослим). Застілля можна завершити ліпленням снігової баби і феєрверком (якщо це дозволено). Створення сніговика можна зробити у вигляді командного конкурсу, з обов'язковою подальшою роздачею призів. Призи потрібно підготувати заздалегідь, це можуть бути невеликі сувеніри або цукерки.%

Ігри в шаради відмінно рятують від нудьги. Наприклад, пограти в гру - «питання-відповідь». На одних листках пишуться питання, на інших - відповіді. Листочки дістають у випадковому порядку, при цьому комбінації деколи виходять просто унікальні. Або пограти в гру «угадайка». Для цього потрібно підготувати невеликі сувеніри, якісьабо невеликі потрібні в господарстві предмети. І скласти на них загадки у вигляді віршів. Вгадують отримує предмет в якості призу.

Можна також влаштовувати різноманітні конкурси, проводити які можуть Дід Мороз зі Снігуронькою. Наприклад, розбити гостей по парам, роздати кожній парі по цукерці і без допомоги рук - розгорнути її і з'їсти.

Що стосується святкування Нового Року з колегами, тут слід дотримуватися цензуру і уникати деяких «гострих» моментів, які допустимі в колі друзів. Однак у такій компанії можна непогано повеселитися. Наприклад, якщо людей досить багато і не всі працівники знають один одного, то можна влаштувати парний конкурс, в якому братимуть участь люди з різних відділів. Це може бути конкурс на кращий імпровізований костюм до Нового року або кращу пародію.

Чарівне час настання Нового року - час різноманітних ворожінь і магії. Тому, можна вбратися в ворожку і спробувати передбачити долю на найближчий рік (звичайно, включаючи виконання реальних бажань). Це відмінно розважить гостей, особливо жінок, адже завжди так хочеться вірити, що саме цього разу бажання здійсниться.

Чим більше в новорічну ніч буде веселих жартів, тим більше гостям запам'ятається це свято. І ще кажуть: «як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш».

Теги: гість, рік, бажання, ніч

8 ідей, як прикрасити верхівку ялинки

% Марія Хаос, автор JustLady. % % %
8 ����, ��� �������� ������� ����
% Верхівка ялинки вінчає собою всі ваші старання в плані підготовки до свята. Вона відображає і завершує заданий вами стиль прикраси будинку. Перед вами 8 незвичайних ідей, які дозволять по-новому поглянути на новорічні прикраси.
% Статті за темою «8 ідей, як прикрасити верхівку ялинки» %
8 ідей, як прикрасити верхівку ялинки
% Як зустрічати Новий рік 2011: корисні поради для яскравого свята %
8 ідей, як прикрасити верхівку ялинки
% Як заколоти волосся %
8 ідей, як прикрасити верхівку ялинки
% Прикрашаємо весільний автомобіль %
8 ідей, як прикрасити верхівку ялинки
% 7 ідей для зимових побачень %

З року в рік ви дістаєте старі ялинкові іграшки з коробок на антресолях. Для прикраси ялинкової верхівки можна використовувати і шпилі з пластикових магазинних наборів, але краще дати волю своїй фантазії.

1. Зірка.
% Зірка на маківці ялинки символізує ту саму Віфлеємську зірку, яка вказала новонародженого Спасителя волхвам. Це класичне ялинкова прикраса можна просто купити в магазині, а можна зробити самостійно з найрізноманітніших матеріалів, починаючи від паперу і закінчуючи декоративним камінням.

2. Фігурка ангела.
% У дореволюційній Росії різдвяні ялинки було прийнято прикрашати лялечками ангелів. Сьогодні ця традиція повертається, як милий вантажу.

3. Сніжинка.
% Відкинувши думки про класику, подумайте про те, що Новий Рік є для більшості людей своєрідною кульмінацією зими. Сніжинка на верхівці як не можна краще відобразить таке тепле ставлення до холодної пори року.

4. Бант.
% У сучасному світі часто так не вистачає ніжності і теплоти. Бант, як прикраса ялинкової маківки, створить в будинку атмосферу святкового затишку, легкої грайливості і м'якості.

5. Диско-куля.
% Оригінальність і креативність завжди привертають підвищену цікавість. Якщо ви закріпіть на ялинкової маківці диско-куля і направите на нього настільну лампу, то відмінно заощадите на гірляндах.

6. Квіти.
% Поступово в моду входять так звані «натуральні» ялинки, які прикрашають фруктами і овочами. Якщо ви прихильник всього природного, то квіти чудово підійдуть, щоб увінчати таку красу. Правда, щоб уникнути святкового гербарію їх буде потрібно досить часто міняти.

7. Капелюх.
% Розвиваючи тему різдвяних шкарпеток, чому б не поставити на верхівку ялинки капелюх, а іншу частину прикрасити, наприклад, краватками і тими ж носочками для подарунків. А може підійде веселий святковий ковпак?

8. Все що завгодно.
% Ви можете прикрасити верхівку ялинки символом того, що було найбільш важливим для вас в минулому році (наприклад, фотографією коханої людини).

Дерзайте, творите і ваша оригінальна ялинка зробить наступаючий свято незабутнім!

Теги: ялинка, прикраса, ідея, верхівка, маківка

Чим зайнятися на Новий рік: ідеї по організації сімейного свята

% North_point, автор JustLady. % % %
��� �������� �� ����� ���: ���� �� ����������� ��������� ���������
% Новий рік - свято, оповитий атмосферою чарівництва і очікуванням дива. Принаймні таким він був у дитинстві. Але традиційні застілля і посиденьки перед телевізором роблять довгоочікуване свято схожим на низку попередніх. Чим же зайнятися на Новий рік, причому так, щоб свято стало незабутнім?
% Статті за темою «Чим зайнятися на Новий рік: ідеї по організації сімейного свята» %
Чим зайнятися на Новий рік: ідеї по організації сімейного свята
% Як зустрічати Новий рік 2011: корисні поради для яскравого свята %
Чим зайнятися на Новий рік: ідеї по організації сімейного свята
% Меню на Новий рік 2011: враховуємо інтереси Кролика! Страви для новорічного столу %
Чим зайнятися на Новий рік: ідеї по організації сімейного свята
% Сімейний бюджет: планування і економія %
Чим зайнятися на Новий рік: ідеї по організації сімейного свята
% Як зустрічати Новий 2011 рік: модні сукні (фото) %
% Існують гри, ідеально підходять для сімейних свят. У фанти або «крокодила» можуть грати разом люди різного віку, і нікому не буде нудно. Фанти - це веселі завдання, які придумуються учасниками перед грою або складаються заздалегідь. Приклади: «заспівати пісню з цукеркою в зубах», «зобразити продірявлений пакет молока», «сидіти під столом 10 хвилин» і т.п. Фанти складаються в капелюх, перемішуються і витягуються по черзі. Сенс гри «крокодил» в тому, щоб без слів показати напарнику загадане слово або навіть словосполучення.%

Ще одна гра, яка зближує сім'ю під час свята, - «Хто це на фото? ». На столі розкладаються дитячі фотографії родичів. Завдання учасників - вгадати, хто ж це. Заради жарту можна трохи змінити фотографію в графічному редакторі. Замість надання фото можна розповідати маловідомі історії про кого-небудь з присутніх (тільки не ті, яких він соромиться). Завдання та ж: вгадати, про кого йдеться. Переможцям конкурсів можна видавати сувеніри або солодкі призи.

Для дітей можна влаштувати справжнє театралізоване дійство. Батьки під пристойними приводами по черзі виходять з кімнати і переодягаються в костюми Діда мороза і Снігуроньки. Можна залучити до участі родичів і друзів, ввівши в спектакль, наприклад, Снігову Королеву, добру фею, розбійника і т.д. Найпростіший сюжет таких уявлень: подарунки або Снігуронька вкрадені злим персонажем, але діти можуть виправити ситуацію, демонструючи свої таланти.

Влаштуйте святкові ворожіння. Нехай це будуть штучно, веселі ворожіння, щоб не зіпсувати нікому настрій сумним прогнозом. Пророцтва можна придумати самим, написати на папірцях і заховати в печиво, яке по одному бере собі кожен член родини. Гадати можна на книзі (вибираючи сторінку і рядок), на телевізорі (потрібно навмання включити канал і запам'ятати перші сказану фразу). А якщо хочеться більшої серйозності і таємничості - на Китайської Книзі Змін.

Якщо ви все ще не знаєте, як зустріти свято, рушайте в подорож. Новий рік, хоч свято і сімейний, але зустрічати його вдома зовсім не обов'язково. Всією сім'єю можна відвідати Санта-Клауса в Лапландії, відправитися в зимову казку одній з європейських столиць, поїхати на гірськолижний курорт. А якщо вам неважко буде відмовитися від традиційних новорічних атрибутів (сніг, мороз, ялинки), то зимові свята, проведені в жаркій країні, вже точно не забудуться!

Теги: свято, рік, нове, організація, гра