12 ознак справжньої подруги

% Світлана Селезньова, автор JustLady. % % %
12 ��������� ��������� �������
% Щоб не говорили про жіночу дружбу, ясно одне - вона існує. Тим, кому пощастило дізнатися, що таке справжня подруга, можна тільки позаздрити, адже вона часто стає найближчою людиною, на якого завжди можна покластися, який зрозуміє і вислухає, допоможе в скрутну пору. Як же дізнатися, що ваша подруга - справжній друг, без знижок і умов? Існує 12 ознак справжньої подруги.
% Статті за темою «12 ознак справжньої подруги» %
12 ознак справжньої подруги
% 12 явних ознак чоловічої зради %
12 ознак справжньої подруги
% Що значить - бути найкращою подругою? %
12 ознак справжньої подруги
% Найбільш ранні ознаки вагітності %
12 ознак справжньої подруги
% Ах, ця жіноча дружба %

1. Ця подруга завжди знайде на вас час. Навіть якщо ви зателефонуєте їй в той момент, коли у неї тікає молоко, чоловік чекає вечері, а молодший син просить допомогти з домашнім завданням. Навіть у цей момент вона знайде хоч кілька хвилин, щоб вас вислухати, пожартувати, дати пораду і сказати, що ви розумниця і красуня.

2. Ця подруга не буде розпускати плітки за вашою спиною і не стане переповідати плітки про вас, дивлячись з садистською задоволенням у ваші очі.

3. Вона завжди з цікавістю слухає ваші скарги і розповіді про особисте життя, підтримує, коли все погано і радіє, коли все добре. І зі свого життя не робить для вас таємниць.

4. Якщо вам потрібна допомога, вірний друг приїде навіть вночі. Або знайде тих, хто приїдуть і допоможуть.

5. З нею прекрасно ходити по магазинах, так як вона не буде вас обманювати. Якщо спідниця, яку ви приміряєте, погано сидить і візуально укорочує ноги, вона вам так і скаже. Ну, а якщо ви в цьому пальто просто красуня, будьте впевнені, теж мовчати не буде.

6. Якщо вона дійсно справжня, то ніколи не буде відбивати у вас чоловіків. Чи не буде з ними кокетувати, фліртувати, зустрічатися. Бо інакше вона ніяка не найкраща подруга.

7. Справжній друг завжди буде вас захищати в суперечках. Навіть якщо ви і не праві. Вона вам потім все скаже, наодинці, без чужих. Але перед іншими завжди буде вашим адвокатом.

8. Вона не бреше вам і не змушує брехати вас. З справжньою подругою зазвичай довірчі та чесні відносини.

9. З нею можна говорити годинами і про все - про новий фільм, магазині, прочитані книги, нової дієті або старих друзів.

10. Краща подруга не стане приховувати вас від своїх інших знайомих, а з радістю покличе в гості, на вечірку в свою компанію. І вона не буде ревнувати, якщо ви подружитеся з кимось із її приятельок.

11. Справжня подруга не буде вами маніпулювати, використовувати в своїх цілях, плести інтриги за вашою участю.

12. І тільки найкраща подруга чесно розповість вам секрет свого фірмового рецепта. Тільки вам. І більше нікому.

Теги: подруга, дружба, ознака

Цікаві ігри для домашньої вечірки

���������� ���� ��� �������� ���������
% Коли організовується вечірка, завдання господарів - не просто нагодувати гостей і дати їм можливість потанцювати і відпочити, але ще й розважити їх. Для цього існує безліч всіляких ігор. Деякі з них знайомі з дитинства, інші з'явилися зовсім недавно. Але якщо вам вдасться «впровадити» їх у вашій компанії, ваше свято пройде весело і цікаво, а гості підуть задоволені й надовго його запам'ятають.
% Статті за темою «Цікаві ігри для домашньої вечірки» %
Цікаві ігри для домашньої вечірки
% Дурні вечірки %
Цікаві ігри для домашньої вечірки
% Як позбутися від сексуальної рутини %
Цікаві ігри для домашньої вечірки
% Організація свята вдома: всі секрети і хитрості %
Цікаві ігри для домашньої вечірки
% Сценарії сімейних вечорів %
% Розділіть присутні на команди. Потім кожен з них повинен написати по кілька слів на окремих листочках. Слова можуть бути які завгодно або на певну тему. Всі листочки складаються в шапку і перемішуються. Перший гравець бере по черзі листки, читає слово і намагається, не називаючи його, пояснити, що це, члену своєї команди. Завдання - вгадати якомога більше слів за певний час, наприклад, хвилину. Потім шапка переходить до іншої команди, по колу. Грають до тих пір, поки не буде розгадано останнє слово. Переможницею вважається та команда, яка вгадала більше слів.%

Компанія ділиться на команди. Кожна придумує ім'я якого-небудь дуже відомого персонажа (політика, музиканта, історичну особистість і т.п.), і один з гравців цієї команди намагається пантомімою зобразити цього діяча. А інша команда вгадує, хто це такий. І робить таке ж подання в свою чергу. Гра ця весела, і не обов'язково вимагає переможця.

Різновид такої командної гри - шаради. Для цього вам потрібно попередньо підготувати різні шматки тканини, можливо, старі наряди і всякі аксесуари (пояси, брошки, віяла та ін.). Присутні діляться на дві або три команди і придумують яке-небудь складне слово, що складається з простих слів. А потім, використовуючи приготований реквізит, роблять по черзі маленьке сценічна вистава. Інша команда намагається вгадати зашифроване слово.

Можна також видозмінити цю гру. Замість слів роздайте командам листки з анекдотами. Вони повинні представити сценку так, щоб інша команда розпізнала, який це анекдот.

Організуйте конкурс для любителів пісень. Якщо ви сидите за столом, можна вести гру по колу. Кожен з присутніх співає хоча б один куплет якої-небудь пісні. Програє той, хто не зможе згадати жодної пісні, коли підійде черга співати йому.

Влаштуйте конкурс на влучність, найкраще тоді, коли вже все добре погуляли. Для цього візьміть трилітрову банку і приготуйте легкі пластмасові або паперові кульки. Кожен з гравців отримує три спроби потрапити кулькою в банку з відстані трьох метрів. Влучні стрілки отримують солодкі призи.

Наступна гра для трохи знайомих один з одним людей. Заздалегідь складіть характеристики на своїх гостей і зачитайте їх для всіх, не називаючи імені людини. Виграє той, хто його вгадає. Характеристика повинна бути, звичайно ж, жартівлива і включати такі питання, як розмір ноги, скільки років триває шлюб, домашні вихованці, улюблений фільм або музичний гурт, прізвисько в дитячому садку чи школі і т.п.

Можна влаштувати конкурс «модельєрів». Для цього розбиваєте своїх гостей на пари (хлопець-дівчина) і вручаєте їм по рулону туалетного паперу. Хлопець повинен одягнути дівчину в сукні з паперу, але не має права використовувати скріпки, шпильки і інші речі. Папір можна рвати і зав'язувати на вузлики. Переможця визначають загальним голосуванням.

Теги: вечірка, сценарій, розвага

Як підібрати гірські лижі і черевики для гірських лиж

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������ ���� � ������� ��� ������ ���
% Лижі - це один з кращих видів зимового відпочинку. Лижний спорт поєднує в собі фізичну активність прогулянки на свіжому повітрі. Особливо цінна можливість покататися на гірських лижах - не дарма такий вид фізичної активності воліють найбагатші люди світу. Але перед цим необхідно підібрати правильне спорядження. %%
% Статті за темою «Як підібрати гірські лижі і черевики для гірських лиж» %
Як підібрати гірські лижі і черевики для гірських лиж
% Як підбирати гірські лижі %
Як підібрати гірські лижі і черевики для гірських лиж
% Як стати на гірські лижі %
Як підібрати гірські лижі і черевики для гірських лиж
% Як вибирати лижні черевики %
Як підібрати гірські лижі і черевики для гірських лиж
% Як підібрати гірськолижні черевики %
% Для заняття лижним спортом в горах вам знадобиться спеціальне спорядження, у тому числі лижі. Гірські лижі за формою досить сильно відрізняються від рівнинних - вони повинні набагато краще ковзати, для чого мають злегка закруглену форму краю. Також до цих лиж додаються черевики особливої ​​форми. На відміну від коротких черевик для рівнинних лиж, гірські відрізняються тим, що вони зроблені зі спеціального пластику і досить високі - доходять до середини гомілки. Важливо пам'ятати, що в горах краще не використовувати равнинное спорядження - це може бути незручно і навіть небезпечно.%

Для придбання лиж і черевик прийдіть в спеціальний магазин. Бажано при цьому для примірки черевик надіти ті колготки або шкарпетки, в яких ви збираєтеся кататися - так можна точніше підібрати розмір.

В лижах головне - це правильно підібрати довжину. Вони повинні бути на п'ять-десять сантиметрів нижче вашого зростання. Існують також специфічні різновиди гірських лиж, наприклад, для слалому. Якщо ви тільки починаєте вчитися кататися, вибирайте універсальну модель, яка підходить для всіх умов.

Лижі також різняться в залежності від жорсткості. Починаючому найкраще не брати занадто жорстку модель - їй складніше управляти.

Також при покупці уточніть у продавця, яка мазь підійде для використання з вашими лижами і придбайте її.

Вибір черевик простіше, ніж вибір лиж. Моделі цієї спортивного взуття досить подібні між собою. Але важливо правильно підібрати розмір, щоб ваше катання було комфортним. Приміряйте черевики вашого розміру. Вони повинні сидіти на нозі щільно, що не зміщуватися, але при цьому і не надто пережимати ікру. Для цього в багатьох моделях передбачено регулювання ширини халяви. Майте на увазі, що навіть у відповідній за розміром лижного взуття вам буде перший час незручно через її жорсткості. Але коли ви встанете на лижі, саме така форма черевик дозволить вам триматися на дистанції.

Теги: лижа, черевик, спорт, спорядження