Як писати книги

% Amok, автор JustLady. % % %
��� ������ �����
% Писати книги - мистецтво чи ремесло? Зараз складно дати відповідь на це питання. Але будь-яка людина, який вирішив написати книгу, повинен розуміти: універсального рецепту до написання бестселера немає.
% Статті за темою «Як писати книги» %
Як писати книги
% Як написати детектив: 20 золотих правил %
Як писати книги
% Як написати лист коханому %
Як писати книги
% Як заробити письменнику %
Як писати книги
% Знайомтеся: Людмила Улицька %
% Грамотність%

Чи може написати книгу неписьменна людина? В принципі, так, але навряд чи якесь із видавництв захоче цю книгу прийняти. Та й людина, що читає таку книгу, може не зрозуміти, що хотів сказати автор своїм текстом, адже грамотність - ключ до взаєморозуміння.

Начитаність

Людина, ніколи не тримав гарну книгу в руках, навряд чи створить щось путнє сам. Тому начитаність, освіченість важливі для написання книги. При прочитанні книг в голові відкладаються якісь стандарти, зразки стилю; запам'ятовуються цікаві мовні звороти. Допомагає читання книг і у формуванні грамотності.

Життєвий досвід

Про що зможе написати людина, що бачила у своєму житті тільки сірі стіни своєї квартири? Правильно, ні про що. Для написання книги, яку буде цікаво читати, письменник повинен володіти певним життєвим досвідом. Для поповнення «скарбнички» вражень корисно подорожувати, знайомитися з новими людьми, освоювати різні види діяльності.

Ідея

Коли ви сідаєте писати книгу, у вас має бути ідея, яку ви хочете донести до читачів. Це не обов'язково має бути фундаментальний філософське питання, на кшталт пошуку сенсу життя. Направляючої ідеєю книги може стати все що завгодно.

Логіка

Коли ви пишете книгу, вам знадобляться, крім усього іншого, навички логічного побудови тексту. Якщо ваші фрази падають «зі стелі», а з усім відомої істини слід що-небудь неймовірне, читач вас не зрозуміє. Вчіться вибудовувати текст так, щоб в ньому чітко проглядалася певна логічна структура.

Видавництво

Нарешті, коли книга готова, необхідно знайти видавця, який погодиться її прочитати і, можливо, опублікувати. Втім, якщо ви пишете «в стіл» або для вузького кола читачів, ця проблема не буде вас хвилювати.

Теги: текст, письменник, ідея, грамотність, читач, написання, створення, письменство, творчість

Особливості іспанської кухні

% Gmyz, автор JustLady. % % %
����������� ��������� �����
% Курорти сонячної Іспанії - це улюблене місце відпочинку великої кількості туристів з усього світу. Країна приваблює мандрівників не тільки своїми мальовничими пейзажами, чистим Середземним морем, багатством і старовиною пам'ятників, живописом, а й вишуканою кухнею. Саме іспанська їжа являє собою одну з найголовніших визначних пам'яток. Вплив на її становлення в різні часи надавали і маври, і римляни, і колонії Латинської Америки. Завдяки цьому іспанська кухня придбала свою пікантність і гостроту, яка так цінується у світі.
% Статті за темою «Особливості іспанської кухні» %
Особливості іспанської кухні
% Рецепти іспанської кухні %
Особливості іспанської кухні
% Особливості японської кухні %
Особливості іспанської кухні
% Вихідні дні в Іспанії %
Особливості іспанської кухні
% Угорська кухня %

Оливкова олія, різноманітні фрукти, зелень, спеції, картопля, помідори, морепродукти - ось основні продукти іспанської кухні. Однак не всі інгредієнти застосовуються у всіх регіонах Іспанії. У Кастилії неможливо знайти подібність страв з кухнею басків. Мабуть, саме відмінність у кліматі, взаємопроникнення чужих культур і визначило спільність або ж несхожість іспанської кулінарії.

Умовно Іспанію можна розділити на кілька гастрономічних зон, а саме на вісім. І абсолютно кожна з них має свій характерний набір страв, а також способи їх приготування. Але, незалежно від регіональної зони, вино - основний елемент обіднього столу. Іспанія - головний законодавець виробництва та дегустації вина, це мистецтво дісталося їй від римлян. Іспанські вина відрізняються своєю високою якістю, а також надзвичайною прозорістю. Вино з Ріохи - особливе вино, яке цінується у всьому світі своїм смаком, ароматом і консистенцією.

Подібно своєму різноманітному ландшафту, іспанська кухня настільки ж різнопланова. Найпопулярніші страви - це спекотне «касуела», юшка з морського чорта, рагу, смажені на свинячому салі свинячі ковбаски з квасолею. Скрізь тут дуже люблять білий хліб, натертий часником і политий оливковою олією.

Місцеві жителі дуже цінують страви з білого цибулі-порею, який має солодкий смак. Процес його приготування являє собою барвистий спектакль. Лук запікають на решітці над багаттям з виноградної лози, прямо на відкритому повітрі. Поїдання цієї страви проходить за довгим обіднім столом, з великими керамічними блюдцями і глечиками з вином. Учасники вистави надягають спеціальні фартухи і рукавички, оскільки можна забруднитися об обвуглену цибулину.

Теги: кухня, страва, їжа, іспанія, особливість, касуела

Домашня ароматерапія

% Owosss, автор JustLady. % % %
�������� ������������
% В даний час стають все більш популярними різні прийоми нетрадиційної медицини, при яких використовують дари природи: квітки, корінці, листочки, гілочки, фрукти. Ароматерапія - наука про лікування за допомогою запахів. Сеанси ароматерапії можна проводити в спеціалізованих салонах або, на увазі нинішнього динамічного ритму життя, влаштовувати вдома.
% Статті за темою «Домашня ароматерапія» %
Домашня ароматерапія
% Ароматерапія в домашніх умовах %
Домашня ароматерапія
% Ароматерапія проти розтяжок %
Домашня ароматерапія
% Ароматерапія для краси %
Домашня ароматерапія
% Ароматерапія: історія, техніка впливу і сучасні методи ароматерапії %
% Метод лікування ароматами і запахами відомий ще з часів глибокої давнини. Леткі сполуки ароматів усувають імунний дефіцит, прискорюють загоєння ран, сприяють гармонізації та перерозподілу енергії, ущільненню і освітленню ефірного тіла. Також вони мають позитивний вплив на емоції людини і його фізіологічне здоров'я. Ароматерапія допомагає відновити ауру, повірити в себе, заспокоїти нерви.%

Існує багато способів створення атмосфери, наповненою ароматами дорогих кадила і бальзамів. Найпростіший з них: налити в аромалампу трохи води, капнути ароматичної олії, а знизу нагріти воду з маслом полум'ям свічки. Незабаром вода з маслом почнуть випаровуватися, поширюючи цілющий аромат по кімнаті. Необхідна кількість масла в аромалампу залежить від розмірів приміщення, в якому проводиться сеанс ароматерапії: 3 краплі на площу до 10 м2 і 5 крапель - на 10-20 м2. Крім цього необхідно створити в кімнаті утихомирену атмосферу і побути в стані спокою 20-30 хвилин.

Також можна влаштовувати вдома ароматичні ванни. Для цього в наповнену теплою водою ванну додають від 5 до 15 крапель олії і ніжаться в ній 15-20 хвилин.

 Нижче наведено невеликий список деяких ароматичних масел, використовуваних в цілющих цілях:

1. Апельсин. Сприяє зняттю нервової напруги і почуття занепокоєння.
% 2. Базилік. Сприятливо впливає на бадьорість духу і тіла.
% 3. Бергамот. Допомагає знайти рішучість і стійкість.
% 4. Гвоздика. Знімає біль у м'язах. Допомагає при простудних і вірусних захворюваннях. Покращує пам'ять.
% 5. Гіацинт. Допомагає позбутися безсоння.
% 6. Грейпфрут. При пригніченості надає почуття легкості.
% 7. Герань. Позбавляє від болю, поліпшує самопочуття, відновлює енергію.
% 8. Материнка. Допомагає при усуненні клімактеричного неврозу.
% 9. Жасмин. Усуває депресії, допомагає позбутися безсоння, зміцнює пам'ять, сприяє концентрації.
?. Іланг-іланг. Допомагає позбутися почуття неспокою і гніву; зняти емоційну напругу.

Теги: ароматерапія, медицина