Вправи і зарядка для очей

% Polyanka, автор JustLady. % % %
���������� � ������� ��� ����
% Про користь фізичних вправ, а особливо зарядки суперечки вести можна. Однак це марно. Про те, що вони необхідні для нашого здоров'я свідчить вже те, що базові елементи залишаються незмінними протягом багатьох десятиліть. Це відноситься і до відновних рухам, що забезпечує відпочинок і поліпшення фізичного стану нашим очам.
% Статті за темою «Вправи і зарядка для очей» %
Вправи і зарядка для очей
% Вправи для очей: як зняти хворобливі симптоми %
Вправи і зарядка для очей
% Зарядка для щік, очей і губ %
Вправи і зарядка для очей
% Зарядка для очей на робочому місці %
Вправи і зарядка для очей
% Зарядка для спини - тримаємо поставу! %

Перш ніж приступати до гімнастики, варто задуматися про свій спосіб життя, а точніше - про спосіб життя ваших очей. Сьогодні мало хто може сказати, що він дає їм достатньо відпочинку, не напружує. Монітори висушують сітківку, нічні чування не дають розслабитися. Проте всього декілька простих правил, взятих на озброєння, допомагають в корені змінити ситуацію. Якщо ви звернете увагу, то можна помітити, що під час читання з екрану ми перестаємо моргати, а точніше - починаємо робити з більшими, ніж зазвичай, перервами. Виправте цю ситуацію, і через деякий час контролю ви зможете відновити природний ритм моргання (а це дуже важлива захисна реакція очей), який не зможе порушити ніяка ваша діяльність.

Періодично закривайте очі, хоча б на пару секунд. Не шкодуйте на це часу. Після таких перепочинків, особливо якщо вони увійдуть у вас в звичку, вам буде легше розгледіти букви і цифри, і ви будете робити це швидше. Знизиться і стомлюваність, а це знову відіб'ється на працездатності і швидкості виконання завдань в кращу сторону.

Є ще пара простих рухів, які складно навіть назвати вправами або зарядкою. Оглядаючи предмет, що не фіксуйтеся в одній його точці. Зустрітися з ним, поводите поглядом. Це дасть вам нові відчуття, можливість більше дізнатися про новий. Крім того, очі в цей момент отримають цілющу дозу руху і відпочинку. Теж саме відноситься і до переміщенні лінії погляду між ближніми і віддаленими об'єктами.

Базові елементи гімнастики для очей не вимагають ні великої кількості часу, ні будь-яких надмірних зусиль. Зазвичай вони починаються з того, щоб дати очам відпочити від праці. Для цього достатньо просто опустити повіки і прикрити очі руками, так щоб середини долонь знаходилися напроти очей, а лікті мали стійку опору. Важливо при цьому зберігати пряму спину. Ця вправа триває всього 10-15 секунд, але відразу дає відчутний результат. Ефективність тільки зростає, якщо в процесі ви будете думати про щось позитивному. Слід дотримуватися обережності і "расшторівать" очі поступово, спершу відвівши долоні і лише через деякий час піднявши повіки.

Кожен наш орган має потребу в харчуванні, і очі не виняток. Однак ми часто позбавляємо їх цього, так як наша шия постійно перебуває в напрузі, що призводить до порушення кровопостачання. З цієї причини наступну вправу направлено на розслаблення шийних відділів. Воно відоме під назвою "Лист носом" і виконується із закритими очима. Досить легко здогадатися, що від вас буде потрібно: просто сісти або встати, закрити очі і ... уявити перед собою контур літери з будь-якого алфавіту. При бажанні можна скористатися навіть арабської азбукою. Уявивши, починайте обводити контур, уявляючи, що ваш ніс - це ручка або перо. Розмір малюнка не має значення і залежить тільки від умов, в яких ви перебуваєте: у транспорті, наприклад, вам буде не дуже зручно робити рухи з великою амплітудою.

Зняти напругу з очей можна і за допомогою правильної концентрації, а вірніше - розсіювання. Суть цієї вправи - домогтися ефекту руху рук, що знаходяться перед вами. Воно також виконується з будь-якого становища. Долоні рук повинні перебувати нижче рівня очей, так щоб перед очима були трохи розімкнені пальці. Вам необхідно дивитися вдалину і при цьому здійснювати плавні повороти головою. 20-30 разів достатньо, щоб відчути полегшення.

Всі описані елементи гімнастики для очей можна виконувати протягом дня, влаштовуючи собі невеликі перерви. А ще краще, якщо до таких п'ятихвилинки ви додасте обов'язкову ранкову зарядку, включивши в неї додаткові елементи. Наприклад, корисно, ще не встаючи з ліжка, кілька разів міцно заплющити очі, а потім гарненько проморгали.

Теги: очей, зарядка, вправа, відпочинок, гімнастика

Здорові вени - легка хода

% Diana74, автор JustLady. % % %
�������� ���� - ������ �������
% Багато людей вважають варикозне розширення вен всього лише естетичним недоліком, який формується протягом багатьох років. Але насправді вони допускають серйозну помилку, адже варикоз - це хвороба, що руйнує вени, тому зберігайте вени здоровими, і ваша хода буде красивою і легкою.%
% Статті за темою «Здорові вени - легка хода» %
Здорові вени - легка хода
% Легка хода: 10 порад по догляду за ногами %
Здорові вени - легка хода
% Красива і легка хода: вправи %
Здорові вени - легка хода
% Хода і здоров'я: чому важливо правильно ходити? %
Здорові вени - легка хода
% Секрети легкої ходи %

Причиною варикозного розширення вен можуть стати малорухливий спосіб життя, зайва вага, часто знаходження в положенні стоячи або сидячи. У зв'язку з цим, захворювання може наздогнати вас в будь-якому віці, але для того, щоб цього не сталося, рекомендується тренувати вени за допомогою нескладних вправ, які без проблем зміцнять ваші ноги і вени. Одне з цих з вправ добре всім знайоме і називається «ножиці». При виконанні ногами робляться помахи в різні боки. Інша вправа полягає в тому, що необхідно лягти і, піднявши руки і ноги, часто трясти ними. Такі тренування повинні виконуватися щодня, в іншому випадку ви все одно залишаєтеся в зоні ризику.

Звертайте увагу на те, як ви сидите, адже від вашої пози залежить рух венозної крові. Найнебезпечнішим становищем, як з'ясувалося, є поза «нога на ногу», адже при довгому знаходженні в ній вени затискаються, сповільнюється кровообіг, і його зупинка в кінцівках гарантована. Найсприятливішою позою вважається поза, при якій ноги закидають на стіл. Вона, звичайно, вульгарна і зухвало, але для найбільш ефективної циркуляції крові кращого положення не знайти. Якщо ви довгий час проводите в робочому кріслі, тоді обов'язково вставайте і розминайтеся або просто підніміть ноги від стільця і ​​обертайте ними, щоб уникнути майбутніх проблем зі здоров'ям.

Відмінною профілактикою появи варикозного розширення вен будуть різні водні процедури. Найкраще підійде звичайний контрастний душ, який, завдяки коливанням температури, непогано розжене вашу кров по венах. Головне - завжди закінчуйте його холодною водою. Якщо ж холод вам з якихось причин протипоказаний, тоді підійдіть в проблеми з іншого боку: просто уникайте перегріву: не відвідуйте лазні і сауни, не носіть тепле взуття без особливої ​​на те потреби.

Зменшує ризик появи захворювання і підтримка нормальної ваги, тому його надлишок викликає непотрібне навантаження на ноги. Виключивши солодке і солоне, включіть в свій раціон більше багатих вітамінами овочів, і ваші ноги будуть вам вдячні.

Теги: нога, вага, здоров'я, проблема, хода, розширення, навантаження, вена

Секс проти депресії

% Анна Калашникова, автор JustLady. % % %
���� ������ ���������
% Як стверджують дослідники, нещасні жінки або жінки, які страждають від депресії, займаються сексом набагато частіше за своїх щасливих «конкуренток». Пояснюється це просто - секс дозволяє впоратися з негативними емоціями і відчути себе захищеною.
% Статті за темою «Секс проти депресії» %
Секс проти депресії
% Ароматерапія проти депресії %
Секс проти депресії
% Лікарські рослини проти депресії %
Секс проти депресії
% Як підібрати дієту проти депресії %
Секс проти депресії
% Велика депресія: якщо пропав інтерес до життя %

Згідно зі статистичними даними жінки, які страждають депресивними розладами, ведуть регулярне статеве життя. Вони не звертають уваги на наявні в суспільстві забобони і готові до інтимної близькості навіть з випадковими знайомими. Саме з цієї причини ці жінки можуть похвалитися різноманітним сексуальним досвідом.

На думку американських дослідників, жінки в депресії здатні насолоджуватися під час статевого акту всім - і поцілунками, і ласками, і зносинами, і любовними іграми.

Крім того тих жінок, яких мучить депресія, готовий задовольнити будь-який чоловік. Вони немов хочуть захистити «слабка стать», віддати їм все найкраще, від цього у жінок виникає почуття безпеки, що в подальшому призведе до спокою і умиротворення. Не дарма психологи запевняють, що секс - це ефективний засіб для позбавлення від депресії.

Статистика свідчить, що пари займаються коханням 1, максимум 3 рази на тиждень. При цьому самотні жінки можуть дозволити собі інтимну близькість в два рази менше позначених цифр, в той час як депресія може посилювати небажання займатися любов'ю. Однак від пережитих почуттів та емоцій гормони нещастя і апатії поступово зводяться на «ні», тоді і жінка, і чоловік знову починають відчувати себе потрібними один одному і коханими один одним.

Таким чином, численні дослідження підтвердили, що секс - це досить корисне заняття. Його благодійний вплив на організм доведено неодноразово.

Що стосується такого діагнозу як депресія, то тут інтимна близькість знову бере верх над медикаментозним лікуванням. По-перше, секс безпечний (тільки з перевіреними партнерами). По-друге, він «знищує» поганий настрій і дарує заряд позитивної енергії. А по-третє, це просто приємне проведення часу.

Теги: депресія, секс, користь, позбавлення