Шкода комп'ютера на здоров'я людини

���� ���������� �� �������� ��������
% Комп'ютеризація нашого суспільства вже давно вийшла за рамки просто технічної оснащеності. Сьогодні комп'ютер увійшов в усі сфери людського життя. Причому, комп'ютер у наші дні став уже не просто робочим пристосуванням, а правою рукою людини. Це цілком природний і закономірний процес, однак, з ним пов'язані деякі питання. Людей все більше турбують наслідки контакту людини і комп'ютера, зокрема, їх турбує питання про те, чи є шкода комп'ютера на здоров'я людини. Журнал JustLady постарається розібратися в цьому питанні разом з вами.
% Статті за темою «Шкода комп'ютера на здоров'я людини» %
Шкода комп'ютера на здоров'я людини
% Шкода газованих напоїв %
Шкода комп'ютера на здоров'я людини
% Шкода для очей: книги, телевізор і комп'ютер %
Шкода комп'ютера на здоров'я людини
% Шкода бігу %
Шкода комп'ютера на здоров'я людини
% Шкода від популярних дієт очевидний %

Про вплив комп'ютера на здоров'я людини стали говорити ще в сімдесятих роках минулого століття, але ці питання не вщухають і досі. Комп'ютер настільки ж безпечний, як і інші побутові прилади. Однак, як і з іншими приладами, із застосуванням комп'ютера пов'язані потенційні загрози для нашого здоров'я. Розглядаючишкоду комп'ютера на здоров'я людини, Жіночий журнал JustLady відзначить головні чинники ризику. До них відносяться:

• Наслідки електромагнітного випромінювання;
% • Проблеми із зором;
% • Проблеми з м'язами і суглобами.

���� ����������

При цьому ступінь ризику залежить від того часу, який людина проводить за комп'ютером.

Почнемо з проблем зору. Вони більшою чи меншою мірою знайомі практично всім користувачам персонального комп'ютера. Так, проблеми проявляються у вигляді неприємних відчуттів - затуманення зору, різі в очах, печіння, головні болі, болі при русі очей. Таким чином, в цьому випадкушкоду комп'ютера на здоров'я людини проявляється в найбільш яскравій формі. Справа в тому, що зображення на моніторі «не справжнє». Тобто, воно світиться інакше, має іншу різкість, ніж той же самий текст, але написаний на папері. Велике значення має і те, як організовано робоче місце: при неправильному режимі освітлення ризик виникнення проблем із зором великий. Крім того, очі отримують величезне навантаження при перебеганія з екрану, наприклад, на документи, що лежать поруч, і назад.

Однак, все не так страшно, як здається, адже комп'ютер комп'ютера ворожнечу. Журнал JustLady зазначає: найбільш безпечними для очей вважаються сучасні рідкокристалічні монітори. Ну, а застарілі монітори, випущені до 1997 року, з діагоналлю 14 дюймів представляють саму серйозну небезпеку для здоров'я. Монітори останнього покоління практично позбавлені таких недоліків, як електромагнітне випромінювання. А воно, як відомо, не додає нам здоров'я. Так що, говорячи прошкоду комп'ютера на здоров'я людинипотрібно мати на увазі, про якому комп'ютері йдеться.

Зупинимося докладніше на такому явищі, як електромагнітне випромінювання. Адже у багатьох людей це поняття асоціюється з чимось, на зразок рентгенівських променів, ішкоду комп'ютера на здоров'я людини в основному пов'язують з цим терміном. Електромагнітне випромінювання створюється навколо будь-якого пристрою, що виробляє і споживає електроенергію. Це випромінювання не можна почути, побачити чи понюхати, але воно все одно присутня всюди. І хочашкоду комп'ютера на здоров'я людини через електромагнітного випромінювання не доведений, люди продовжують вважати, що це схоже високочастотної форми радіації, що викликає ризик виникнення раку. Жіночий журнал JustLady запевняє: щодо монітора комп'ютера не можна говорити про рентгенівське випромінювання. Що стосується випромінювання дуже низької і наднизької частоти, яке створює комп'ютер, то тут немає єдиної думки навіть серед учених.

Люди, які заробляють на життя за допомогою комп'ютера, часто скаржаться на проблеми з суглобами і м'язами. Найчастіше вони виражаються у вигляді болі в попереку і плечах, поколювання в ногах, оніміння шиї. Однак не рідкі й більш серйозні недуги. Так, через тривалої роботи на комп'ютері може виникнути кистьовий тунельний синдром - тобто пошкодження нерва руки. При важких випадках людини можуть мучити сильні болі, які позбавляють його працездатності.

Шкода комп'ютера для дітей

Журнал JustLady не може обійти увагою і питання про те, якийшкоду комп'ютера для дітей. У дітей проблеми з м'язами і суглобами з-за комп'ютера виникають рідко, адже навіть самі захоплюються не проводять за ПК стільки часу, скільки дорослі працюючі люди. Однак, все одно дорослі повинні стежити за тим, скільки часу їх чадо проводить перед монітором, як організовано його місце, в якому становищі він сидить. Жіночий журнал JustLady настійно рекомендує: не економте на моніторі! Це загрожує проблемами для зору вашої дитини.

���� ���������� ��� �����

Щоб мінімізуватишкоду комп'ютера для дітей, Вибирайте сучасні монітори. Прослідкуйте, щоб частота розгортки була не меншою 70 герц. Зверніть увагу і на те, щоб монітор відповідав міжнародним стандартом захисту (Low Radiation). Бажано поставити комп'ютер у кутку, щоб випромінювання з боків і ззаду монітора йшло в стіни. Нарешті, журнал JustLady рекомендує обмежувати час, проведений дитиною перед екраном. Якщо малюкові не більше 4 років, то йому не бажано проводити перед комп'ютером більше сорока хвилин. Молодшим школярам цей час можна збільшити до півтора-двох годин. Пам'ятайте і інші елементарні правила, які дозволять знизитишкоду комп'ютера для дітей і зберегти їхнє здоров'я: займайте дитини рухливими іграми і вправами, а під час занять перед монітором намагайтеся вибирати аркадні ігри, які вимагають зорової та м'язової реакції, а також головоломки та логічні ігри.

 Аліса Терентьєва / Жіночий журнал JustLady

Теги: організм, телевізор, комп'ютер, здоров'я, стаття, шкода, дитя, випромінювання, комьютер, комп'ютеризація, комп

Трусики-стринги: красиво, але @. @

% Катерина Ананьєва, автор JustLady. % % %
�������-�������: �������, ��...
% Трусики-стринги увійшли в моду зовсім недавно, в кінці 20 століття і придбали найбільшу популярність серед молоді. Такі трусики, безумовно, роблять образ жінки більш сексуальним і привабливим. Вони актуальні особливо влітку, їх можна вдягати під прозорі і обтягуючі речі. Однак крім плюсів, такі трусики мають купу мінусів, які можуть бути причиною загрози жіночого здоров'я.
% Статті за темою «Трусики-стринги: красиво, але @. @» %
Трусики-стринги: красиво, але @. @
% Як не стати жертвою краси %
Трусики-стринги: красиво, але @. @
% Шкідлива одяг для жінок %
Трусики-стринги: красиво, але @. @
% Основні правила жіночої інтимної гігієни %
Трусики-стринги: красиво, але @. @
% Як одягатися на пляжі %

Напевно багато хто чув про те, що щоденне носіння трусиків-стрінгів може завдати значної шкоди жіночому здоров'ю і нагородити володарку настільки еротичного білизни цілим букетом інфекційних і грибкових захворювань.

Трусики-стринги шиють найчастіше з тканини, яка містить нейлон та інші синтетичні волокна, завдяки цьому білизна тримає форму і має гарний вигляд. Саме така тканина сприяє утриманню вологи і є ідеальним середовищем для розвитку і життя бактерій. Форма таких трусиків, завдяки своєму мінімалізму, сприяє поширенню хвороботворних бактерій, які надходять з прямої кишки і анального отвору прямо в область піхви і статевих губ, викликаючи різноманітні захворювання жіночих статевих органів.

Ці сексуальні на вид трусики сприяють розвитку інфекцій сечостатевих шляхів і вагінальних дріжджових заражень. Жіноча шкіра в інтимній області потребує тільки в екологічно натуральних тканинах і зручному пошитті (бажано носити безшовну білизну), що зовсім не в'яжеться з фасоном сучасних трусиків-стрінгів. Тому варто відмовитися від щоденного носіння такої білизни в силу об'єктивності причин і чергувати з носінням більш зручних і безпечних трусиків, наприклад, боксерів.

Трусики-стринги призначені для того, щоб показати всі ваші достоїнства у вищому світі і в певній ситуації. Наприклад, вас запросили на торжество, і ви вирішили надіти досить елегантне, що підкреслює вашу жіночність шикарне плаття або облягаючі тонкі брюки світлих відтінків. Якщо носити стрінги тільки в таких випадках, у вас не виникне проблем.

Найчастіше молоді дівчата носять трусики-стринги щодня, набуваючи при цьому не тільки різноманітні запалення і молочницю, але і захворювання куди складніше, від яких доведеться лікуватися тривалий час.
% Якщо ж ви все-таки віддаєте перевагу саме цей вид білизни, віддавайте перевагу натуральним матеріалам, найкраще бавовні. Одягаючи білизна з синтетичних матеріалів, використовуйте прокладки на кожен день (хоча це потрібно робити у всіх випадках).

Тому краще зважте всі «за» і «проти» і виберіть для себе кращий варіант білизни, адже ви гідні цього!

Теги: літо, здоров'я, збиток, хвороба, трусики, носіння, стринг