Утримання і здоров'я

% Світлана, автор JustLady. % % %
����������� � ��������
% У житті кожної людини трапляються періоди утримання від статевих контактів. Це може бути пов'язано з тривалими відрядженнями, хворобами та іншими ситуаціями. Але як позначається стриманість на чоловічому та жіночому організмі?
% Статті за темою «Утримання і здоров'я» %
Утримання і здоров'я
% Плюси і мінуси сексуального утримання чоловіків %
Утримання і здоров'я
% Негативні аспекти стриманості %
Утримання і здоров'я
% Життя без сексу: плюси і мінуси стриманості %
Утримання і здоров'я
% Чим шкідливе тривале утримання %

Чоловіки завжди болісно реагують на вимушене утримання. По-перше, після відсутності статевих актів протягом певного періоду, чоловік наступного разу відзначить неприємні зміни у своєму організмі. Наприклад, наслідком може стати передчасна еякуляція.

Необхідно враховувати і те, що сперма в чоловічому організмі виробляється постійно. І якщо своєчасно (протягом десяти днів) не позбутися її, то вона починає розщеплюватися і знову засвоюватися організмом. В результаті це вплине на стан здоров'я, а й на активність сперматозоїдів.

Що стосується жінок, то у них стриманість позначається, насамперед, на психологічному стані. Для нормального життя дівчатам просто необхідна оргазменною розв'язка. І якщо її немає, дама стає злий, агресивною і дратівливою.

Більше того налагодити статеве життя після тривалої перерви буває не зовсім просто. Так, жінка може відчувати неприємні відчуття і навіть біль під час сексу. Та й оргазм може повернутися лише через пару місяців після відновлення інтимного життя.

Але, звичайно, в першу чергу на організм впливає тривалість стриманості. Наприклад, короткочасне утримання (до шести місяців) загрожує лише передчасною еякуляцією при першому статевому акті.

Якщо припинення статевого життя було на період до року, то можливі зміни в організмі людини. У чоловіків може спостерігатися зменшення ерекції, простатити, і навіть зменшення статевого члена. Жінки менш схильні фізіологічним змінам в цій ситуації, більше психологічним. До чого відносять дратівливість, надмірне кокетство, підвищений інтерес до косметики.

А перерву в сексуальному житті більше трьох років тягне за собою серйозні зміни в організмі людини, як психологічні, так і фізіологічні. Статеві функції людини починають згасати. Простатит у чоловіків переходить у хронічну стадію, прогресують неврози, апатія, відсутність потягу. У жінок розвивається байдужість до своєї зовнішності, можуть розвинутися ерозії, однексіт, безпліддя.

Теги: організм, здоров'я, хвороба, шкода, вплив, стриманість

Як поліпшити мозкову діяльність

% Ангеліна, автор JustLady. % % %
��� �������� �������� ������������
% Мозок є органом центральної нервової системи. І, незважаючи на те, що він регулює роботу всього організму і здійснює зв'язок людини з навколишнім середовищем, найчастіше його діяльність оцінюють по здатності щось сприймати, запам'ятовувати й аналізувати. І тільки зіткнувшись зі зниженням пам'яті або відсутністю уваги, починають вживати різних заходів щодо поліпшення його роботи. Але щоб вони були ефективними, необхідно виключити фактори пригнічують його функціональні можливості.
% Статті за темою «Як поліпшити мозкову діяльність» %
Як поліпшити мозкову діяльність
% Як поліпшити мозкову діяльність %
Як поліпшити мозкову діяльність
% Як поліпшити мозковий кровообіг %
Як поліпшити мозкову діяльність
% Продукт, який поліпшує пам'ять %
Як поліпшити мозкову діяльність
% Як підвищити працездатність і розумову активність %
% На роботу мозку впливає безліч зовнішніх і внутрішніх факторів. І деякі з них роблять на нього гнітюче дію. Так, наприклад, нервове перенапруження призводить до забудькуватості, що є свого роду захисною реакцією на зайві подразники. Вплив токсичних речовин: пестицидів, нітратів, радіонуклідів, шкідливі звички і велике скупчення токсинів пошкоджують нервові клітини, з яких складається мозок. Відповідно для поліпшення його роботи в першу чергу необхідно виключити всі несприятливі фактори.%

Для поліпшення мозкової діяльності зробіть своє харчування здоровим. Включіть в щоденне меню продукти, корисні для мозку. Це сирі овочі і фрукти, крупи, горіхи, особливо волоські, насіння, кисле однодобового молоко, проросла пшениця, оливкова і льняна олія, морська риба, мед і сухофрукти. Вони багаті вітамінами В, С, РР, Е, А, ніацином, нікотиновою кислотою, лецитином, біотином, міддю, йодом, магнієм, селеном, калієм, натрієм, цинком, а також амінокислотами та поліненасиченими жирами: омега-3 і омега-6 . Потреба в них заповнюйте не тільки з їжею, а й додатковим прийомом біологічно активних добавок. Саме вони компенсують відсутні в їжі мікронутрієнти.

Для підтримки нормальної мозкової діяльності пийте воду. Зневоднення організму призводить до кисневого голодування, на яке мозок реагує одним з перших. Це проявляється сонливою станом, частою позіханням, тяжкістю в очах, втомою і головним болем. Не менш важливий для мозку свіже повітря. При його відсутності з'являються такі ж симптоми, що і при зневодненні. Тому працюйте при відкритій кватирці, а ввечері приділяйте хоча б трохи часу прогулянці на свіжому повітрі.

Для поліпшення мозкової діяльності регулярно займайтеся спортом, причому включайте вправи сприяють припливу крові до голови, а саме стійку на лопатках, нахили, місток та інші. Вони покращують живлення мозку, транспортування кисню та всіх необхідних речовин. Більше того, фізичне навантаження знімає нервове перенапруження, що в свою чергу сприятливо відбивається на роботі мозку.

Щоб зберегти здатність мозку мислити і запам'ятовувати, тренуйте його за допомогою читання, розгадування кросвордів, перегляду пізнавальних передач, вивчення мов і інших речей, що вимагають розумової напруги.

Для поліпшення мозкової діяльності щоранку полощіть горло з сильно закинутою головою. Це справляє ефект масажу мозку. Виконуйте його не менше 5-10 хвилин. Крім позитивного впливу на центральну нервову систему воно має й інші корисні властивості, наприклад, попереджає запалення мигдалин і очищає носоглотку від слизу, скупчення якої може стати в майбутньому причиною зниженого слуху, нюху і погіршення пам'яті.

Для активації мозкової діяльності використовуйте ефірні масла рослин, що діють збудливо на центральну нервову систему. До них відносяться м'ята, розмарин, бергамот. Досить додати 1-2 краплі в аромамедальон або аромалампу і протягом декількох хвилин насолоджуватися приємним ароматом. Причому цю процедуру можна проводити як вдома, так і на робочому місці.

Теги: організм, речовина, діяльність, поліпшення, голодування, вплив, зневоднення, перенапруження

Як змусити себе вставати рано вранці

% Денисівська Інна, автор JustLady. % % %
��� ��������� ���� �������� ���� �����
% Як не хочеться вилазити з-під теплої ковдри рано вранці, коли за вікном ще непроглядна темінь, і йде дощ, і вітер завиває. Так шкода себе, що хочеться наплювати на роботу, обов'язки, домовленості, вимкнути противно кричить будильник і провалитися в солодкий сон. Ну, ще хоча б хвилин на п'ятнадцять. Гаразд, на п'ять. Ще одну хвилиночку. Знайома ситуація? Як же змусити себе вставати рано вранці, встигати все, що заплановано, і нікуди не спізнюватися. Є кілька способів, треба лише вибрати свій.
% Статті за темою «Як змусити себе вставати рано вранці» %
Як змусити себе вставати рано вранці
% Як змусити себе бігати вранці %
Як змусити себе вставати рано вранці
% Як змусити себе працювати швидко %
Як змусити себе вставати рано вранці
% Хто рано лягає і рано встає %
Як змусити себе вставати рано вранці
% Як змусити себе робити зарядку %
% Разом весело вставати%

Заведіть собаку. І тоді вам не доведеться самому стягати з себе з ліжка щоранку. Це за вас зробить галасливий, кудлатий і нетерплячий друг. У цьому способі купа переваг. Крім звички вставати вранці, ви придбаєте здоровий колір обличчя, завдяки щоденним прогулянкам на свіжому повітрі, і позбавитеся від зайвих кілограмів.

А якщо ви щодня засинаєте під теплим боком коханого, то змусити себе встати рано ще легше. Умовте свого чоловіка робити це разом. Придумайте змагання, наприклад, хто перший встане, той ввечері і володіє безроздільно пультом від телевізора. Хто останній злізе з ліжка, той займається на цьому тижні оплатою рахунків. І зранку не баріться!

Знати мету і бачити орієнтир

Придумайте собі систему штрафів і заохочень. Чи не піднялися, у скільки запланували, що не буде чергової серії «Доктора Хауза» увечері. Підскочили з першими трелями будильника? Що ж, так і бути, сьогодні можна наплювати на дієту і дозволити собі купити пахлаву в тій новій пекарні поруч з роботою. Тільки строго дотримуйтеся встановлених правил і не порушуйте їх.

Хороша мотивація діє не тільки на роботі або в навчанні. Подумайте, заради чого ви готові відмовитися від ранкового сну. Адже якби у вас був літак о шостій ранку на Мальдіви, ви б навряд чи валялися у ліжку до останнього, чи не так? Завжди є речі, заради яких можна піти на багато що, навіть на відмову поспати довше.

Поставте собі чіткі орієнтири. Домовтеся самі собою, що ви встаєте рано вранці в один і той же час протягом десяти днів або двох тижнів, але кожен день. Людина може звикнути до чого завгодно. Є велика ймовірність, що після двотижневого щоденного раннього підйому вранці, ваш організм звикне і вже не буде далі сильно опиратися.

Не шкодувати, не думати, не гадати

Приберіть будильник подалі. Спробуйте прокидатися під звуки дуже бадьорою і гучної мелодії. Поставте джерело музики подалі від ліжка, так, щоб ви не могли дотягнутися рукою до магнітофона або телефону і вимкнути його. Спати під кричить музику у вас навряд чи вийде. А якщо ви встанете з ліжка, то більше половини справи вже буде зроблено.

Головне, не давайте собі ні секунди на роздуми, потягування і суперечки з собою. Як тільки відкрили очі, тут же схоплюйтеся, і біжіть під душ. Через 10-15 хвилин водних процедур ви, може, і не прокинетеся остаточно, але лягати знову в ліжко вже точно не буде сенсу. Доведеться прокидатися далі.

Ну, а якщо жоден із способів вам не підійшов, хоча ви чесно намагалися цілий місяць, то може бути і не варто намагатися прокидатися так рано? Можливо, ваш організм не дарма відчайдушно чинить опір раннього підйому? Він просто дає вам зрозуміти, що встаючи в 11 ранку, ви зможете зробити набагато більше добрих і корисних справ.

Теги: ранок, звичка